Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika andziulka21

andziulka21

#6564493 Napisano: 17.01.2019 12:55:26 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

mugolinka napisał(a):

opinie.pl. Nie ma żadnego paragrafu dotyczących ograniczeń na jedno gospodarstwo. Po czym w dniu wypłaty zebranych środków ja i mąż dostajemy info o zablokowaniu kont i tym samym brak wypłaty. To nic ,że jesteśmy tam dwa lata. To nic ,że to nie pierwsza wpłata na wspólne konto bankowe. To nic ,że wysyłam wyciąg z konta ( oczywiście z zatuszowanymi pewnymi danymi) na dowód ,że ,, jest nas dwoje" A nie ,że jestem Panem i Panią X - dwa w jednym. Odwołuję się z konkretnym uzasadnieniem , pewną wygraną i dowodami po czym otrzymuję odpowiedź- że w obu kontach dane się dublują . Nosz kur... skoro Pan X jest moim mężem, mamy ten sam metraż domu, mamy wspólne dzieci i to samo konto oraz sprzęt w domu w tym laptop z tym samym IP to chyba normalne ,że się dane pokrywają.... 
Więc jeśli macie tam więcej niż jedno konto... uważajcie bo miesiąc, rok, dwa lata wyzyskiwania danych mogą zostać wam w ten sposób wynagrodzone.

No proszę, to jednak na Opinie.pl przychodzą jakieś ankiety i da się tam nawet coś zarobić emotka No bo ja często czytam komentarze obcych ludzi w necie,że "te wszystkie portale ankietowe to ściema i nawet 5 złotych tam nie da się zarobić" emotka To jest taka prawda z gatunku guzik-prawda.Swoją drogą co to za problem pójść do banku i utworzyć osobne konto choćby np. w celach wygranych przelewów konkursowych/ankietowych,żeby oni w tych agencjach/panelach się nie czepiali potem emotka Rozumiem, że ktoś tak bardzo kocha partnera/ partnerkę,że nie mają przed sobą tajemnic,że niby zaufanie i te sprawy,ale jednak nie popieram dzielenia konta bankowego z kimkolwiek.Przez długie lata mój ojciec miał jako współposiadacz dostęp do mojego konta (ale ja do jego konta oczywiście wglądu nie miałam emotka ), ale jakieś 2 lata temu poszłam do banku i go z niego wykolegowałam emotka Gdy się o tym po kilku dniach zorientował, to się powkurzał i się zdziwił,że nie raczyłam go poinformować o odcięciu dostępu, ale nie było tam żadnych jego pieniędzy.A mnie wnerwiał fakt,że za każdym razem, gdy przelewał mi wynagrodzenie za moją pracę w biurze, miał wgląd w moje wydatki i je komentował emotka Za każdym razem jak chciałam coś w banku załatwić, to on musiał być przy tym obecny,wrr.  Dlatego obiecałam sobie,że już absolutnie nigdy z nikim- z mamą, ojcem, siostrami, ewentualnym partnerem nie chcę mieć wspólnego konta.Moja mama w ogóle nie potrafi zalogować się na swoje konto bankowe ani zrobić przelewu, więc ja znam login i hasło do jej konta, ale za każdym razem, kiedy prosi mnie o zalogowanie się i zrobienie przelewu/sprawdzenie wydatków i wpływów, czuję dyskomfort psychiczny.Jeśli ktoś jest w pełni sprawny umysłowo, zdrowy i nieubezwłasnowolniony, to jednak powinien mieć osobne konto, taką swoją prywatną przestrzeń.Mam konto w ING, darmowe przelewy, jak robię transakcje kartą na 300 zł w miesiącu (a robię takie zawsze), to nawet mi tych 7 złotych za prowadzenie konta nie pobierają, więc jest ok.Jedynie jak robię przelew z konta oszczędnościowego na konto w obcym banku, to zżera mi 9 złotych, dlatego robię tak raz na ruski rok i mnie to 'nie boli'.

Szanuje Twoje zdanie, natomiast wydaje mi się, że zakładanie konta bankowego, aby dostać raz na rok 20 zł przelewu z panelu z ankietami jest bez sensu. Nie rozumiem Twojego poglądu odnośnie wspólnego konta z partnerem, bo nie wyobrażam sobie żeby mąż z żoną ukrywali przed sobą pieniadze/wydatki itp, to jest chore. 
Btw nigdy nie miałam konta z rodzicami, to dopiero dziecinna sprawa, by dorosły człowiek pytał taty czy może wydać 2 zł emotka Wyświetl w wątku >>
1 kasiaj110 0

andziulka21

#6564463 Napisano: 17.01.2019 11:47:50 w Wkurza mnie...
mugolinka napisał(a):

opinie.pl. Nie ma żadnego paragrafu dotyczących ograniczeń na jedno gospodarstwo. Po czym w dniu wypłaty zebranych środków ja i mąż dostajemy info o zablokowaniu kont i tym samym brak wypłaty. To nic ,że jesteśmy tam dwa lata. To nic ,że to nie pierwsza wpłata na wspólne konto bankowe. To nic ,że wysyłam wyciąg z konta ( oczywiście z zatuszowanymi pewnymi danymi) na dowód ,że ,, jest nas dwoje" A nie ,że jestem Panem i Panią X - dwa w jednym. Odwołuję się z konkretnym uzasadnieniem , pewną wygraną i dowodami po czym otrzymuję odpowiedź- że w obu kontach dane się dublują . Nosz kur... skoro Pan X jest moim mężem, mamy ten sam metraż domu, mamy wspólne dzieci i to samo konto oraz sprzęt w domu w tym laptop z tym samym IP to chyba normalne ,że się dane pokrywają.... 
Więc jeśli macie tam więcej niż jedno konto... uważajcie bo miesiąc, rok, dwa lata wyzyskiwania danych mogą zostać wam w ten sposób wynagrodzone.

Haha, myślałam, że tylko ja to dostałam emotka jaja na całego, już nie mam siły się z nimi kłócić, bo oni i tak wiedzą lepiej emotka Wyświetl w wątku >>

andziulka21

#6562294 Napisano: 09.01.2019 21:13:53 w Giełda Kodów ; )
olywka napisał(a):

3 kody inpost  na wysyłkę paczki o gabarycie A wzamian za 3 paragony z zakupu ręczników papierowych regina - wcześniej niewykorzystanych   emotka   

A co to za konkurs z recznikami Regina? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6562008 Napisano: 09.01.2019 09:29:46 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Szukam sprawdzonej gry planszowej dla 3-4 latka,puzzle i memory już nam się znudziły emotka

U mnie 4 letnia siostrzenica gra namiętnie w 
https://www.smyk.com/mattel-spadajace-malpki-gra-zrecznosciowa.html tylko że na Allegro my to za 15 zł kupowali... emotka
i w bingo emotka

 Gramy też w to
https://www.empik.com/kim-jestem-gra-towarzyska-promatek,p1103088263,zabawki-p?gclid=Cj0KCQiAsdHhBRCwARIsAAhRhslkMKeZhTwn_3Vh27jDD57Utf0Iiy2gswECQXggZDQDzMWwmA-qVu8aAouhEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

A i jeszcze 5 sekund Junior emotka  przy tym to gramy Non stop emotka   

Starsze dzieci też to lubią chociaż bardziej wolą Uno, milionerów i postaw na milion emotka  

Dziękuję ślicznie, zaraz biorę się za zakupy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6561996 Napisano: 09.01.2019 08:40:47 w WC - rozmowy o wszystkim
Szukam sprawdzonej gry planszowej dla 3-4 latka,puzzle i memory już nam się znudziły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6561995 Napisano: 09.01.2019 08:38:19 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
gramtatatam napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

a może ma ktoś sprawdzony i dobry przepis na ciasto na pizzę?

https://www.zajad...rzepisy/pizza-ciasto

Najlepszy emotka

Zgadzam się, najlepszy emotka   Wyświetl w wątku >>

andziulka21

#6561751 Napisano: 08.01.2019 11:42:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Wiecie może, czy dom z Almette ma już właściciela?

Tak ma, na fejsie widziałam emotka   Wyświetl w wątku >>

andziulka21

#6559962 Napisano: 31.12.2018 18:35:48 w Giełda Kodów ; )
Paragon Wawel oddam, 
Przyjmę kody pall mall emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6559906 Napisano: 31.12.2018 14:48:52 w Giełda Kodów ; )
Gdyby ktoś miał do oddania kody pall mall, chętnie przygarne (dzisiaj ostatni dzień) emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6558212 Napisano: 20.12.2018 11:24:26 w Konkursy firm tytoniowych
izkak napisał(a):

Czy działa Wam strona z Pall Mall? emotka  Od 3 dni nie mogę się zalogować, czyszczenie ciasteczek nic nie daje emotka  Po wpisaniu hasła wywala mnie na stronę startową emotka  

U mnie nie działa od wczoraj emotka

Czy dostajecie nagrody na bieżąco? Bo czekam już dość długo na swoje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6557643 Napisano: 18.12.2018 13:19:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Heineken emotka  koniec pomysłów koniec nadzieji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6556520 Napisano: 14.12.2018 11:08:05 w Wkurza mnie...
Poczta Polska emotka  paczka kurier24 idzie już tydzień i dojść nie może emotka

Edit czy w takim wypadku jak paczka została nadana w zeszła sobotę mogę jakoś reklamować?  Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6556455 Napisano: 14.12.2018 08:32:56 w SZUKAM....
Czy robiąc zakupy online na decathlon mogę połączyć kilka kart podarunkowych? emotka  potrzebuje zrobić zakupy za większą kwotę o się zastanawiam  Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6556450 Napisano: 14.12.2018 08:10:30 w Konkursowiczki w ciąży
gyrydymptum napisał(a):

Dla noworodka najlepsza woda i duże płatki kosmetyczne. Im mniej tym lepiej. Jeśli nie ma przesuszeń to niczym na zaś sie nie smaruję. Do pupy bepanthen baby extra, rewelacja szczególnie w upały. Nie wiem czy jeszcze działa kod "polozna" na stronie bayernu ale jak wiosną zamawiałam to wychodziło taniej niż linomag. 

Dokładnie tak samo jak my emotka  kiedy pojawialy się przesuszenia kapalismy się w Oilatum Baby. Poza tym żadnych innych kosmetyków, ani chusteczek nawilazanych emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6554377 Napisano: 07.12.2018 07:59:38 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam takie troszkę nietypowe pytanie, czy ktoś może mi polecić jakiej firmy kupić naklejki motywacyjne, żeby miały mocny klej tj nie spadały z ubrania? Może ktoś z Was też kupował i ma rozeznanie emotka   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6554277 Napisano: 06.12.2018 19:53:35 w Wygraj mi / Wygram za...
I ja poproszę o pomoc w Heinekenie gdyby ktoś chcial mi pomóc emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6554146 Napisano: 06.12.2018 15:12:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W te Mikołajki olali mnie wszyscy i wszystko co mogło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6553441 Napisano: 04.12.2018 14:29:46 w SZUKAM....
Wiecie może czy te bony do Lidla można połączyć na jedne zakupy? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6551911 Napisano: 29.11.2018 15:04:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wąteczku zadzialaj emotka
Już tak dawno nic nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6550963 Napisano: 26.11.2018 20:30:44 w Konkursy firm tytoniowych
kokii napisał(a):

niunia-k napisał(a):

kokii napisał(a):

Co się dzieje ze stroną 5minut.pl
Podczas logowania strona przeskakuje mi na początek.

Czy tylko u mnie tak jest? 

Tak samo miałam już kilka razy  emotka

To znaczy, że oni maja jakiś błąd?

A ja tyle kodów nazbierałam...
Mam nadzieje że naprawią!  emotka emotka

U mnie już działa emotka  ale pamiętaj, że można wklepac jeden dziennie emotka   Wyświetl w wątku >>
1 kokii 0