Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika andziulka21

andziulka21

#6588386 Napisano: 09.04.2019 10:57:36 w Biedronka
jokan napisał(a):

buziolek napisał(a):

jokan napisał(a):

płaciliście już tymi e-kodami w Biedronce?

Tak, dałam kasjerce telefon z kodem, wbiła kod i odjeło 10 zł, niespełna godzinę temu. Kupiłam na 2 paragony i 2 kody jej dałam, bo nie wiem czy łączyć można na jeden paragon dwa kody. 

dzięki, ja też będę dzielić, wg mnie nie można łączyć kodów bo było, że 1 osoba 1 kod

Według biedronki kody można łączyć ale jeszcze nie próbowałam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6588075 Napisano: 08.04.2019 15:15:30 w SZUKAM....
Kiedy rusza biedronka z tymi bonami ? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6587020 Napisano: 04.04.2019 11:29:47 w Reflinki
azaflora napisał(a):

http://sklep.tilido.com/?r=T0HEV0XE
Zapraszam do programu lojalnościowego Tilido. M.in. punkty za zakupy - 1 za 1 paragon, 50zł po zebraniu 500 punktów.
Teraz promocja - po 20 punktów za każdy paragon z:

  • Biedronka, Lidl, Kaufland, Tesco, Auchan, Carrefour, Netto, Aldi, Dino, E. Leclerc, Intermarche, Delikatesy Centrum

Gdyby ktoś nie zbierał paragonów do tego programu chętnie przygarne emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6586646 Napisano: 03.04.2019 13:15:06 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Agnes napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

strajk nauczycieli który ma być (od)8go... Czy nauczyciele naprawdę mają aż tak źle??? Przecież nikt im nie broni iść do lepiej płatnej pracy zamiast użerania się z dzieciakami... Na dodatek wychowawczyni mojej pierwszoklasistki miała wypadek 2 miesiące temu i od tego czasu jest na L4 a dzieciaki mało co robią w szkole, nie wspominając że nie dostają żadnych ocen i ogólnie się lenią bo zajmuje się nimi kupa różnych nauczycielek... emotka

oj tez mnie to wkurza zwłaszcza ze nadal nie wiem ile strajk potrwa i co mam zrobic z 4 latką ?
przy okazji kolezanka która jest nauczycielką i narzeka ze na rekę ma tylko 2900zł
naprawdę chciałabym miec tyle


No właśnie ja trochę nie rozumiem kto strajkuje bo różni nauczyciele różnie zarabiają. Szwagierka prowadzi zerówki, narobić się nie narobi - na ogół jest max 5h w szkole, w zerówkach sprawdzianów nie ma, szlaczki sprawdzają na zajęciach, dzieci na ogół ciągle w sali siedzą, kompletnie nie wiem co takim zerówczankom nie pasuje emotka Wiadomo są nauczyciele i nauczyciele (jest tu jakiś? moze się wypowie jak to naprawdę jest?) ale że aż tak marnie zarabiają?

Moja siostra była nauczycielką. 5 miesięcy emotka na umowę na zastępstwo. Kończyła filologię angielską, a akurat szukali kogoś na zastępstwo. 5 miesięcy wystarczyło jej, żeby powiedzieć: nigdy więcej! Ona jest osobą, która bardzo się angażuje we wszystko, więc siedziała po nocach, tworzyła pomoce, drukowała materiały, przygotowywała różne poziomy zadań, bo dzieciaki miały różne umiejętności. W końcu jej mąż jak zobaczył jej pasek z wypłat,a to się wkurzył i kazał jej się zwolnić. Ani nie miał żony przez ten czas, ani dzieci matki, ani kasy z tego nie było, a do tego siostra pół domu wynosiła do pracy, żeby coś dzieciom pokazać albo zrobić jakąś pomoc:D W maju czy czerwcu, kiedy my wszyscy wieczory i weekendy spędzaliśmy na działce ona siedziała przy komputerze, dziennikach albo sprawdzianach. Weekend w weekend, wieczór w wieczór emotka A ona też była wykończona. Głównie rodzicami - roszczeniowymi, rozwydrzonymi gorzej niż ich dzieci, niewydolnymi wychowawczo, uważającymi swoje dzieci za 8 cud świata, co niestety miało nic wspólnego z rzeczywistościa emotka i niewydolnym systemem. Proponowali  jej przejście na normalną umowę, ale podziękowała. Wszyscy pukali się w głowę, no bo jak to nie chce być nauczycielem?! Tyle wolnego, pewna praca.... Ano tak to. I właśnie o to chodzi w tym strajku. O to o czym pisze @kreatia. To nie chodzi o obecnych nauczycieli, którzy niestety bardzo często są słabi. Ale dlaczego tak jest? Ano właśnie dlatego, że dobrym się nie kalkuluje bycie nauczycielem. Nauczyciel powinien być tak dobrze opłacanym zawodem, żeby na studia pedagogiczne pchali się drzwiami i oknami i wtedy można zrobić ostrą selekcję i wybrać i zostawić tylko tych najlepszych, którzy potem będą uczyć nasze dzieci. Bo teraz niestety nauczycielem może zostać każdy, a ze względu na niskie płace i niskie poważanie tego zawodu niestety pcha się tam miernota.

aaa a to 2900 to ta nauczycielka musi mieć po kilkunastu albo nawet kilkudziesięciu latach pracy i ze wszystkimi możliwymi dodatkami i być może jeszcze w jakiejś małej miejscowości albo wsi, bo tam dostają więcej. W moim mieście nauczyciel po 20 kilku latach pracy, z najwyższym motywacyjnym, z dodatkiem za wychowawstwo dostaje 2700 na rękę. Czy to dobra kasa? Dla mnie nie.

Ja w pełni zgadamy się z @joan. Za mało konkretów, kompletnie do mnie nie przemawia, że za mało zarabiają jak de facto nic o tym nie wiem..
Mogę dodać tyle że swojej strony, że moja przyjaciółka pracuje jako nauczyciel świetlicy czy nie wiem jak to się tam nazywa, pracuje codziennie po 4-5 godzin, czasami ma coś do zrobienia w domu, jakieś materiały na gazetkę czy pomoce do prac plastycznych, ogólnie nie narzeka, pracuje w tej szkole niecały rok, zarabia 2500zl na rękę. I tak kończy się moja wiedza na temat nauczycieli i ich zarobków, dlatego nie potrafię się określić czy popieram ten strajk czy nie bo nic nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, cleo25 0

andziulka21

#6586207 Napisano: 02.04.2019 13:15:21 w SZUKAM....
andii napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Zamierzam kupić myjke ciśnieniowa, czy jest jakiś konkurs, zwrot etc? Głupio tak bez konkursu emotka

możesz np-w castoramie na loterię emotka
  a nuż będziesz nią myła nowy wóz emotka

Dziękuję emotka  kompletnie zapomniałam o tej loterii emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

andziulka21

#6586194 Napisano: 02.04.2019 12:53:16 w SZUKAM....
Zamierzam kupić myjke ciśnieniowa, czy jest jakiś konkurs, zwrot etc? Głupio tak bez konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6584930 Napisano: 29.03.2019 09:04:46 w Dziś cieszę się z.....
agakaz2 napisał(a):

dziś cieszę się że pokonałam swój strach i nieśmiałość i zgłosiłam się do metamorfozy (stylista, makijaż,fryzura) aż jestem ciekawa efektów emotka

A gdzie takie cuda? emotka  bo też zbieram się w sobie na takie coś emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6584844 Napisano: 28.03.2019 20:20:33 w Reflinki
andziulka21 napisał(a):

Polecam refunder, cash back za zakupy emotka
https://www.refun...zapros/599350a131213

Podbijam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6584635 Napisano: 28.03.2019 10:39:00 w SZUKAM....
Czy w loterii groszka do zakupu liczą sie doładowania telefonu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6582978 Napisano: 22.03.2019 12:37:01 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Orientujecie się może jakie inne klocki można bez problemu łączyć z lego duplo? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6582598 Napisano: 21.03.2019 10:42:47 w WC - rozmowy o wszystkim
jokan napisał(a):

defed napisał(a):

jokan napisał(a):

a czy adresat odebrał przesyłkę?

Z reguły śledzenie pokazywało, że paczka jest w drodze, że w sortowni, że przygotowana do doręczenia, że awizowana itp. Z założenia super sprawa.
Lubię śledzenie paczek dostarczanych przez DPD - można na mapce sprawdzić w którym miejscu miasta jest kurier i wydedukować, czy zdąży się wyskoczyć na szybko po chleb, czy czekać już z otwartymi drzwiami na kuriera emotka

pamietam, ze tak kiedy bylo...moze zmienili teraz, dla nich to mnie roboty, w koncu to ktos wklepuje/zczytuje jakos...

U mnie listonosz zaczął chodzić z tabletem i automatycznie po odebraniu paczki w monitoringu wyskakuje doręczona emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6582412 Napisano: 20.03.2019 16:33:07 w SZUKAM....
Dostałam maila od in postu, że idzie coś  z ALTMASTER BOBULA GIERAŁTOWSKI SPÓŁKA jawna, ktoś się orientuje co to, bo chyba na nic nie czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6582240 Napisano: 20.03.2019 09:29:25 w WC - rozmowy o wszystkim
Zna ktoś może jakieś stronki/firmy/itp gdzie można sobie dorobić online?
Nie licząc ankiet bo chyba już we wszystkich panelach jestem emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6581901 Napisano: 19.03.2019 12:17:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Buuu, emotka  porażka na całego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6580077 Napisano: 13.03.2019 12:48:35 w SZUKAM....
andii napisał(a):

A gdzie się podziewa Cebe? emotka

Właśnie mi się wydawało, że kogoś tu brakuje emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

andziulka21

#6578061 Napisano: 07.03.2019 10:33:29 w SZUKAM....
mama-l-k-m napisał(a):

w jakim sklepie - markecie można dostać zabawki EDU BABY  na ten konkurs

https://www.e-kon...-rozwijaj-etapy.html

W empiku na pewno emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6575359 Napisano: 27.02.2019 09:38:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewikk napisał(a):

Konkurs Biedronki
https://www.e-kon...ci.html#.XHW--rhCfVI
Tylko mi nie działał formularz konkursowy?

Może dlatego, że do wczoraj były zgłoszenia  Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6575358 Napisano: 27.02.2019 09:34:44 w Przedszkolaki i przedszkola :)
prosiaczek napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

Zamierzam kupić nebulizator, możecie polecić jakiś dobry? Bo tyle tego wszędzie i nie wiadomo co się nadaje a co nie emotka

Ja miałam Microlife (głośny bardzo, sama się go bałam, wielkie dziury w masce) wymieniłam na Medel Family Plus - trochę cichszy, ma dobre parametry i mniejsze dziurki w masce. 

Dziękuję za opinie o tym z Microlife bo byłam gotowa go zamówić i pewnie bym żałowała. Wyświetl w wątku >>
1 makra 0

andziulka21

#6575307 Napisano: 26.02.2019 21:46:37 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Zamierzam kupić nebulizator, możecie polecić jakiś dobry? Bo tyle tego wszędzie i nie wiadomo co się nadaje a co nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

andziulka21

#6574431 Napisano: 24.02.2019 12:32:27 w Reflinki
0 0