Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika justkra

justkra

#6287614 Napisano: 21.11.2016 11:08:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

kamis zamieścił pierwsze wyniki za młynki. Czy to znaczy, że już nie informują? Naprawdę wyrobili się, i powiadomili 2500 osób? Miałam to szczęście, że wygrałam, ale nie ma mnie jeszcze na tej krótkiej - póki co - liście, ale myślałam, że do reszty domowników też zadzwonią. W poprzedniej edycji informowali przez bardzo długi czas, a teraz wpisy w mdw były tylko wtedy, gdy wygrałam, w tym dniu, a potem już nikt się nie chwalił emotka

Ja mam nadzieję, że jeszcze będą dzwonić. Zakładam, że robią równolegle tyle konkursów, że "kółka im się rozjeżdżają", a tym dzwonieniem do każdego laureata też życia sobie nie uprościli. To może, jak już największy chaos ogarną, podzwonią troszkę jeszcze do nas. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6287601 Napisano: 21.11.2016 10:55:59 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cb656 napisał(a):

Uprzejmnie proszę także o ujednolicenie wyświetlania wyników w sytuacji, gdy ktoś wklei link albo pod konkursem w komentarzu, albo na forum, bowiem teraz jest tak, że one różnią się między sobą wizualnie. Taka różnica zaburza moje poczucie estetyki, wprowadza nieład do wewnętrznego fuj i ogólnie nie jest cacy. Chodzi o wprowadzenie takiej samej zapowiedzi w obu przypadkach emotka I można przy okazji wyrównać też odstęp pomiędzy linijką z adresem konkursu, a linijką z adresem do wyników (bo są różne tu i tam). A po co mają być różne? emotka

Ja to chyba ogólnie jakaś nieuporządkowana wewnętrznie muszę być, bo ani mnie to nie razi, ani w niczym nie przeszkadza emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

justkra

#6287530 Napisano: 21.11.2016 08:10:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosposia07 napisał(a):

Paczka sprzątaczka 4 produkty:
1 wc duck płyn
2 spryskiwacze (1x szyba, 1x meble)
1 opakowanie wyciskanych żelków do wc

Wydaje mi się, że w poprzedniej edycji więcej wysyłali rzeczy.

Wtedy był jeszcze spray do czyszczenia łazienek w pomarańczowej butelce. Teraz produkty 4  nie 5, a  wartość regulaminowa zestawu różni się raptem o ok.1,50. Chyba inflację w gospodarce z tego półrocza sobie doliczyli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6286735 Napisano: 18.11.2016 16:47:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
ło matko - Lay'sowa piłka- jeszczem w szoku emotka Wyświetl w wątku >>

justkra

#6286563 Napisano: 18.11.2016 12:19:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ksantypa napisał(a):

paczka sprzątaczka -pocztex

Potwierdzam. Dojechała i do mnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6286412 Napisano: 18.11.2016 09:52:24 w Lay's
kumulacja napisał(a):

shell napisał(a):

Czy orientujecie sie ile jest warta pilka? ceny w sieci sa tak rozne... na stronie Adidas widzialam ją za 500-600zl a gdzie indziej za 100zl. Jest jakas roznica miedzy nimi? 

W sklepie kosztuje 139,99 zł
http://www.r-gol....p0379-rozmiar-5.html

Raczej zgadzam się z wyceną dang21 - łatwo je znaleźć w przedziale cenowym 50-70zł.
edit: w regulaminie nie podali chyba wartości (z tego co pamiętam)emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6286371 Napisano: 18.11.2016 08:57:18 w Lay's
trebor1 napisał(a):

mixik napisał(a):

dang21 napisał(a):

szala napisał(a):

Hej emotka Chciałabym ugrać konsolę, a nie potrafię. Zainspiruje mnie ktoś?

Czary mary, inspiruję Cię  emotka


to i ja od córki dołączę: caly maly, pokus pokus, abla blablabla emotka

idź przy pełni nad rozlewsko,
na zeszłoroczne kartoflisko,
tam paczkę solonych skrusz,
ze słowami recytowanymi co rusz:
Z kartofla powstałeś i w kartofla się obrócisz,
I spluń 3 razy za nim do dom wrócisz...
ps.
na konsole na bank starcza:)

Rozumiem, że przepis przetestowany i sprawdzonyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6286272 Napisano: 17.11.2016 21:50:28 w skojarzenia
wolność do kwadratu - cela emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6285723 Napisano: 17.11.2016 11:50:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Czy z mleka wypasionego trzeba odsyłać kod z mleka czy tylko paragon?

Nie grałam, więc nie jestem pewna, ale chyba to i to. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6284950 Napisano: 16.11.2016 09:01:39 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
parole21 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Dalej nie podoba mi się,że do niektórych wątków mają dostęp WSZYSCY. Rozumiem logowanie itd ale jak się googla pewne konkursy to wszystko  każdy da radę wyłapać.Czy nie można zrobić tego forum tylko dla jego forumowiczów?

Zgadzam się w 100%. Mało tego, wszystkie lub większość  wątków na forum mogłyby być dostępna tylko dla aktywnych użytkowników, czyli po dodaniu konkursu. Oczywiście możnaby zmniejszyć obowiązujący aktualnie limit do np. 1 czy 2 żeby nie było później, że nie ma co dodawać emotka

Z jednej strony macie niewątpliwie rację, a z drugiej... Ja zanim zdecydowałam zalogować się na forum przez kilka dni czytałam sobie różne watki i właśnie na tej podstawie zdecydowałam, że podoba mi się to co tam znajduję i tu właśnie się zaloguję. Odcinając zbyt wiele wątków automatycznie można ograniczyć dostęp nowych forumowiczów - takich co to muszą pomyśleć i poczytać zanim się zdecydują. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6284846 Napisano: 15.11.2016 21:02:28 w Wkurza mnie...
mczarna napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mówiłem 30 razy w domu... nie wyrzucać opakowań po wypasionym.... i co ... wyrzucone 3 emotka kody już zgłoszone.... emotka emotka emotka emotka czyli nie mam już tych które są zgłoszone....

Nura w śmietniczek? emotka  nie no żartuje, mi wyrzucili bakusie, także wiem jaki to nerw człowieka dopada emotka

A Bakusiowy kod dałaś rade odczytać?Kupiłam jakiś czas temu 1 sztukę i opakowanie poszło do kosza,bo jak próbowałam zerwać opakowanie to kod się zmazał...

Ja Bakusie czytam bez zrywania tej papierowej etykiety - ustawiam pudełeczko "pod światło" w lampce i wtedy dobrze widać, bo zrywanie tego papierka to porażka. Wyświetl w wątku >>

justkra

#6284753 Napisano: 15.11.2016 18:22:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
PatrycjaRT napisał(a):

norweska20 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

No co.ja m pisać moje drogie Lays , żebyście podarowały mi konsolę, no co?! Wspinam się na wyżyny kreatywności i nic

ja już nie mam pomysłów z tymi Laysami....o jakie licho im tam chodzi - może ktoś podpowie ?

Piąteczka! Mnie Avanti chyba nienawidzi - w Lay'sach mam okrągłe 0. W tych jak i w poprzednich 

U mnie podobnie... Ni pufy wtedy, ni piłki teraz, ni koncepcji jak to zmienić. O dobrach tak ekskluzywnych jak konsola, chwilowo nawet nie śmiem marzyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6284736 Napisano: 15.11.2016 17:54:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pablo75 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Z Actimela oczywiście mam po jednym kodzie na 4paku.Niestety żadnego maila z dodatkowymi kodami nie dostałam.Napisałam do nich i cisza,mimo,że kilka dni temu odpisali,że przekażą sprawę dalej.Po wpisaniu kodu na stronie i informacji o tym,że się nie wygrało jest też komunikat,że wyślą mi maila.Co w tym mailu jest, bo ja takowego ani razu nie dostałam?

Dobrze że chociaż wysłałaś bo ja od kilku dni czekam na maila rejestracyjnego i  nic.Nawet napisałem do nich ale cisza.Ja również miałem jeden kod na opakowaniu.

Link aktywacyjny przyszedł mi dziś błyskawicznie i cóż z tego... w moim ponoć promocyjnym opakowaniu nawet 1 kodu nie ma. emotka
(albo ja już tak niewiarygodnie ślepaemotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6284731 Napisano: 15.11.2016 17:49:06 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Cholerny listopad! emotka Nienawidzę takiej pogody. emotka

I spam smsowy - dziś na odmianę z nr 72550 z jakimś chrzanionym Speedcook-iem (?). emotka

Rozsyłają hurtem - też takie "cudo" przed chwilą do mnie dotarło. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6284722 Napisano: 15.11.2016 17:42:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Bardzo, bardzo proszę wąteczku o wygraną, bo tak puściutko, że mi smutniutko. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6284219 Napisano: 14.11.2016 18:45:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja rozumiem... Od czasu do czasu wygrywa się. To nic stałego. No, ale żeby tak całkiem, całkiem popaść w odwrotną sytuację i nie trafiać nic?! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6283018 Napisano: 10.11.2016 21:54:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mczarna napisał(a):

Pralka odeszła w zapomnienie, inne pierdoły też, proszę o powrót do formy dokładnie sprzed roku! emotka  wątku  emotka emotka  Ostatnio same pierdoły

Ja to zaczynam podejrzewać, że nawet pierdoły nie są mi pisaneemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6282964 Napisano: 10.11.2016 20:05:39 w Wkurza mnie...
bridget napisał(a):

justkra napisał(a):

belca napisał(a):

justkra napisał(a):

Wkurza mnie jedna z pań w moim Lewiatanie - wyszarpuje te paragony z kasy i wiecznie są pourywane, poszarpane itp.
Jak jej zwróciłam uwagę, to popatrzyła na mnie (aczkolwiek we wzroku nie było widać zrozumienia) i jeden wydarła poprawnie, a pozostałe jak zwykle... Kwestia kierownika nie zrobi na niej wrażenia, bo... owa pani to kierownik!

W lewiatanie  taka obsługa to chyba norma:) U mnie nie dość że rwie paragony to jak był kiedyś konkurs koral, że pod wieczkiem była nagroda to ekspedientka stała przy zamrażarce, wyjmowała każdego rożka, odpakowywała, po czym zakrywała wieczko i chowała do zamrażarki emotka

Z tą normą to u mnie niekoniecznie tak samo jak u Ciebie. Takich akcji z kodami, wieczkami itp. nie miewam tu na szczęście.  W większości kobietki pomocne, sympatyczne w moim pracują - tylko ta jedna taka zołza, a mój pech polega na tym, że nadspodziewanie często na nią trafiam.

ja  korzystam z kasy samoobsługowej, czesto tez sporo paragonów lezy obok, z 2 razy   napatoczył sie nawet konkursowy

Ja z prowincji - tu takich "bajerów" jeszcze nie ma... emotka Wyświetl w wątku >>
1 bridget 0

justkra

#6282958 Napisano: 10.11.2016 19:52:13 w Wkurza mnie...
belca napisał(a):

justkra napisał(a):

Wkurza mnie jedna z pań w moim Lewiatanie - wyszarpuje te paragony z kasy i wiecznie są pourywane, poszarpane itp.
Jak jej zwróciłam uwagę, to popatrzyła na mnie (aczkolwiek we wzroku nie było widać zrozumienia) i jeden wydarła poprawnie, a pozostałe jak zwykle... Kwestia kierownika nie zrobi na niej wrażenia, bo... owa pani to kierownik!

W lewiatanie  taka obsługa to chyba norma:) U mnie nie dość że rwie paragony to jak był kiedyś konkurs koral, że pod wieczkiem była nagroda to ekspedientka stała przy zamrażarce, wyjmowała każdego rożka, odpakowywała, po czym zakrywała wieczko i chowała do zamrażarki emotka

Z tą normą to u mnie niekoniecznie tak samo jak u Ciebie. Takich akcji z kodami, wieczkami itp. nie miewam tu na szczęście.  W większości kobietki pomocne, sympatyczne w moim pracują - tylko ta jedna taka zołza, a mój pech polega na tym, że nadspodziewanie często na nią trafiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6282845 Napisano: 10.11.2016 16:08:47 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie jedna z pań w moim Lewiatanie - wyszarpuje te paragony z kasy i wiecznie są pourywane, poszarpane itp.
Jak jej zwróciłam uwagę, to popatrzyła na mnie (aczkolwiek we wzroku nie było widać zrozumienia) i jeden wydarła poprawnie, a pozostałe jak zwykle... Kwestia kierownika nie zrobi na niej wrażenia, bo... owa pani to kierownik! Wyświetl w wątku >>
0 0