Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika justkra

justkra

#6308608 Napisano: 07.01.2017 16:37:20 w SZUKAM....
Wie ktoś może, czy kartą  z konkursu Elseve (ten z zegarkami) można też płacić za zakupy w internecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6307486 Napisano: 04.01.2017 09:44:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Paula_Paula napisał(a):

Pamiętacie co za konkurs organizowała agencja Next Life Grzegorz Kandula?
Dziś przychodzi kurier i totalnie nie kojarzę co to może być 

Nie kojarzę też agencji, ale dziś wożą zestawy Lubella C4 - może na to czekasz? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6307255 Napisano: 03.01.2017 16:55:22 w SZUKAM....
asiatko napisał(a):

co to za esy DHL słał jakąs godzinę temu? na konkursowe, ale nic mi ne pasuje

Też dostałam. Aktualnie czekam tylko na zestaw Lubella C4 - czyżby to to???
Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6307243 Napisano: 03.01.2017 16:32:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nowy rok rozpoczynam pierwszą w życiu wygraną z rezerwy emotka
Avanti Lay'sową piłeczkę dało emotka Wyświetl w wątku >>

justkra

#6302549 Napisano: 19.12.2016 15:23:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wyrzutnia Nerf Strongarm z Loterii C4 Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

justkra

#6302228 Napisano: 18.12.2016 22:43:50 w Lay's
Oddam 1 kod lay's pierwszej osobie na pw.
już nieaktualne
Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6300657 Napisano: 15.12.2016 11:56:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
zestaw Lubella C4 Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6295674 Napisano: 04.12.2016 13:18:28 w SZUKAM....
postscript napisał(a):

Gdzie można kupić promocyjną Lubellę (ściereczki, miksery)? Na początku udało mi się, a teraz od dłuższego czasu w żadnym sklepie nie widzę.

U mnie jeszcze w Lewiatanie się trafiają. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6295101 Napisano: 02.12.2016 16:15:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

czy mozecie odeslac skan paragonow z fantazji @ zwrotnym? u mnie sie wraca

u mnie poszło zwrotnym (gmail)
trochę wolno szło, ale to raczej kwestia mojego komputera Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6294809 Napisano: 02.12.2016 10:44:41 w Biedronka
katrin1 napisał(a):

Agnes napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Fantazja bransoletki Ani Kruk - czy emaile poszły do zwycięzców? Czy wg listy sami działamy i odsyłamy dane... jak to jest?

tez jestem ciekawa co mam dalej robić

W poprzednik konku z bransoletkami były maile z prośbą o odesłanie danych, może i teraz będą.

Regulamin mówi, że mają 3 dni na rozesłanie tych maili - licząc od chwili ogłoszenia wyników na stronie. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6294769 Napisano: 02.12.2016 10:10:56 w Kaufland konkursy
kalka napisał(a):

justkra napisał(a):

kalka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Kochani, kończąc wszelkie dywagacje na temat konkursu z Audi, mogę Was zapewnić - wygrały tylko i wyłącznie HASŁA pisane, będące dokończeniem zdania emotka  
Dzisiaj rozmawiałam z Panem, który wybierał hasełka. Z newsów: były makiety, były laurki - kurierem i osobiście emotka  były też linki do filmików i zdjęć, nic jednak nie było nawet otworzone, tylko z góry dyskwalifikowane. 
Haseł nie mogłam zobaczyć, ponieważ nie byłam uczestniczką konkursu...  emotka

Dzięki Edzia, za Twój wysiłek!   emotka
Nie rozumiem kompletnie jednego, dlaczego Pan, z którym rozmawiałaś kategorycznie odmówił Ci wglądu do protokołu, pomimo, iż gwarantuje Ci to regulamin i prawo.  Nie podejrzewam Kaufa (jak już wcześniej wspominałam) o nieprzestrzeganie własnego regulaminu i wybieranie filmików i prac innych niż dokończenie zdania w aplikacji konkursowej, poza tym znam osobę, która na prawdę świetnie pisze i wygrała w tym konku, ale absolutnym zaskoczeniem jest dla mnie stanowisko Pana z Kaufa, (który zapewnił Cię , że osobiście wybierał prace - hasła i że  wszystko jest ok).Organizator nie udostępniając wglądu do regulaminu, jego załączników w tym protokołu konkursowego łamie nie tylko regulamin konkursu ale też  Prawo Kodeksu Cywilnego. Akurat tym jestem mocno zaskoczona, pierwszy raz się spotykam, że organizator odmawia wglądu, tylko wglądu do protokołu -i nie przeszkadza mu nawet to, że łamie tym prawo.  

  

Ja sądzę, że ów Pan jest ofiarą nadmiernie wybujałej wyobraźni i "dla bezpieczeństwa" woli nic nie pokazywać nikomu, bo przecież nie wiadomo co niecni ludzie chcieliby z tą "cenną" wiedzą zrobić. Gdy ostatnio (w zupełnie innym sklepie) poprosiłam o pieczątkę i dodatkowy opis produktu na paragonie konkursowym, to kierowniczka zmiany omal apopleksji nie dostała - (No, bo co Pani chce robić z naszą pieczątką?!)  Reakcja była taka, jakbym co najmniej zażądała wglądu do ich księgowości za ubiegły rok emotka


Może tak emotka , ale przecież gdyby nie robił tych ceregieli, nie zarzekał, że kategorycznie nie udostępni protokołu Edzi,  tylko z uśmiech na ustach i z pewnością tego co mówi dopełnił obowiązku pokazując protokół, to uwiarygodnił by rzetelne podejście Kaufa do regulaminu konkursu.    

I to chyba był jedyny scenariusz rozwoju wypadków, którego jego pokrętny umysł nie uwzględniłemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6294739 Napisano: 02.12.2016 09:11:09 w Kaufland konkursy
kalka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Kochani, kończąc wszelkie dywagacje na temat konkursu z Audi, mogę Was zapewnić - wygrały tylko i wyłącznie HASŁA pisane, będące dokończeniem zdania emotka  
Dzisiaj rozmawiałam z Panem, który wybierał hasełka. Z newsów: były makiety, były laurki - kurierem i osobiście emotka  były też linki do filmików i zdjęć, nic jednak nie było nawet otworzone, tylko z góry dyskwalifikowane. 
Haseł nie mogłam zobaczyć, ponieważ nie byłam uczestniczką konkursu...  emotka

Dzięki Edzia, za Twój wysiłek!   emotka
Nie rozumiem kompletnie jednego, dlaczego Pan, z którym rozmawiałaś kategorycznie odmówił Ci wglądu do protokołu, pomimo, iż gwarantuje Ci to regulamin i prawo.  Nie podejrzewam Kaufa (jak już wcześniej wspominałam) o nieprzestrzeganie własnego regulaminu i wybieranie filmików i prac innych niż dokończenie zdania w aplikacji konkursowej, poza tym znam osobę, która na prawdę świetnie pisze i wygrała w tym konku, ale absolutnym zaskoczeniem jest dla mnie stanowisko Pana z Kaufa, (który zapewnił Cię , że osobiście wybierał prace - hasła i że  wszystko jest ok).Organizator nie udostępniając wglądu do regulaminu, jego załączników w tym protokołu konkursowego łamie nie tylko regulamin konkursu ale też  Prawo Kodeksu Cywilnego. Akurat tym jestem mocno zaskoczona, pierwszy raz się spotykam, że organizator odmawia wglądu, tylko wglądu do protokołu -i nie przeszkadza mu nawet to, że łamie tym prawo.  

  

Ja sądzę, że ów Pan jest ofiarą nadmiernie wybujałej wyobraźni i "dla bezpieczeństwa" woli nic nie pokazywać nikomu, bo przecież nie wiadomo co niecni ludzie chcieliby z tą "cenną" wiedzą zrobić. Gdy ostatnio (w zupełnie innym sklepie) poprosiłam o pieczątkę i dodatkowy opis produktu na paragonie konkursowym, to kierowniczka zmiany omal apopleksji nie dostała - (No, bo co Pani chce robić z naszą pieczątką?!)  Reakcja była taka, jakbym co najmniej zażądała wglądu do ich księgowości za ubiegły rokemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6294553 Napisano: 01.12.2016 20:30:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bransoletkę dostał mąż, a nie ja emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6294360 Napisano: 01.12.2016 16:58:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
beata28 napisał(a):

Elseve z zegarkami to było tescowy czy ogolnopolski konkurs?
Ja mam 2 różne regulaminy emotka

Ogólnopolski - jeśli chodzi Ci o ten, z którego wczoraj były wyniki. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6294296 Napisano: 01.12.2016 16:03:57 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje emotka Warto czekać na takie kumulacjeemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6293601 Napisano: 30.11.2016 18:29:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Elseve - karta 500zł emotka Wyświetl w wątku >>
1 ibizka 0

justkra

#6292098 Napisano: 28.11.2016 19:46:03 w Oddam za darmo
10 pkt Wawel
6KTEJAL3Z Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6292093 Napisano: 28.11.2016 19:38:43 w Wkurza mnie...
mczarna napisał(a):

Halszka napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Halszka napisał(a):

Spam SMSowych "wróżek", który uaktywnil się w ostatnich kilku dniach ehh emotka

Wr Anna? Jak widzę sms-y od niej, to robię WRRRRRRRRRR.....

tak! kilka wiadomości dziennie! buu

O i mnie wr Anna prosi o kontakt...

Mi nie wróżą... Mi codziennie gary próbują sprzedaćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6291689 Napisano: 28.11.2016 09:26:01 w Paragony na trwające konkursy
asiam napisał(a):

agicho napisał(a):

asiam napisał(a):

Wolny paragon Eden BIEDRONKA. Cena 6,00 zł.Dziś ostatni dzień konkursu.

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-poczuj-roznice-z-essence-of-luxury-w-biedronce.html#.WCy73WfSm4A

Niestety przyjmowanie zgłoszeń zamknęli

To chyba coś niezgodne z regulaminem. Konkurs miał się zakończyć dziś o północy emotka

Zdaje się, że po protestach uczestników odblokowali. Wyświetl w wątku >>
0 0

justkra

#6287801 Napisano: 21.11.2016 15:19:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
zestaw Elseve (z konkursu z diagnozą włosów) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0