Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pawelkoo

pawelkoo

#6720983 Napisano: 09.08.2020 21:44:05 w Wkurza mnie...
ikropka napisał(a):

Cheetos. Kupiłam 2 paczki i oba kody błędne. Inaczej odczytać ich się nie da emotka

Mialem identyczna sytuacje z jednym kodem. Tez okazywal sie bledny mimo poprawnego wpisania. Napisalem w tej sprawie do Avanti wraz z zalaczonym zdjeciem kodu. Odpisali, ze kod jest poprawny oraz przepisali mi go ze zdjecia. Oczywiscie dalej na stronie wyskakiwal blad emotka Po ponownym kontakcie poinformowali mnie, ze dziekuja za informacje i przekaza to dalej do weryfikacji. I jednoczesnie wyslali mi nowy kod. Wyświetl w wątku >>
1 ikropka 0

pawelkoo

#6720816 Napisano: 08.08.2020 13:48:05 w Moja pierwsza wygrana!
Chyba był to karton Laysow w 2013 roku emotka Nawet pamiętam, że były paprykowe emotka Jakoś później też odkryłem to forum, ale zarejestrowałem się dopiero po jakimś czasie. Wyświetl w wątku >>

pawelkoo

#6719595 Napisano: 03.08.2020 12:37:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Cheetos, wyskakuje mi ze kod niepoprawny mimo ze jest czytelny i na pewno dobrze przepisany. Jak to bylo z poprzednimi loteriami Lays i Cheetos? Wystarczy im wyslac maila ze zdjeciem? Bo w zadne odsylanie opakowania nie mam zamiaru sie bawic


A wpisałeś duże litery kodu ? Jak wpisalam małe to miałam, że nieprawidłowy. Dopiero jak duże zrobiłam to przeszło. 

Tak, duze litery bo to juz drugi kod ktory chcialem dzis wyslac. No nic, napisze maila w takim razie. Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6719577 Napisano: 03.08.2020 11:58:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cheetos, wyskakuje mi ze kod niepoprawny mimo ze jest czytelny i na pewno dobrze przepisany. Jak to bylo z poprzednimi loteriami Lays i Cheetos? Wystarczy im wyslac maila ze zdjeciem? Bo w zadne odsylanie opakowania nie mam zamiaru sie bawic Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6719488 Napisano: 02.08.2020 18:10:39 w Giełda Kodów ; )
Voucher na przekaske Haps w Zabce wymienie na 5 kodow Zywiec Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6717794 Napisano: 24.07.2020 09:37:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Wygrał ktoś tutaj hulajnogę elektryczną z Kaktusa? Bo podobno Kropka Bordo została zrobiona w balona i kupiła od nieoficjalnego dystrybutora 119 sztuk podróbek (klonów) hulajnogi Xiaomi M365 emotka  Podróbka jest z gorszej jakości materiałów i ze słabszą baterią. A w regulaminie prawie 2 tysiące za sztukę..

wydają takie i liczą, że ludzie się nie zorientują? skąd info?

Info z grupy na fejsie dot. hulajnóg elektrycznych, jeden facet właśnie wygrał w Kaktusie, przysłali mu podróbę i się od razu zorientował. Z tego co też pisał to kontaktował się z organizatorem i jakiś tam przedstawiciel od nich przyjechał do tego faceta, on mu pokazał wszystkie różnice hulajnogi a ten się podobno spalił ze wstydu emotka Organizatorzy kontaktowali się wcześniej z Xiaomi, ale nie byli w stanie dostarczyć im takiej ilości hulajnóg i podczas przetargu zgłosił się dystrybutor podróbek.
Chociaż z drugiej strony nigdzie na stronie, ani w regulaminie nie ma wzmianki że do wygrania jest właśnie Xiaomi M365 tylko po prostu hulajnoga elektryczna.. Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

pawelkoo

#6717768 Napisano: 24.07.2020 00:35:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wygrał ktoś tutaj hulajnogę elektryczną z Kaktusa? Bo podobno Kropka Bordo została zrobiona w balona i kupiła od nieoficjalnego dystrybutora 119 sztuk podróbek (klonów) hulajnogi Xiaomi M365 emotka Podróbka jest z gorszej jakości materiałów i ze słabszą baterią. A w regulaminie prawie 2 tysiące za sztukę.. Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6717413 Napisano: 22.07.2020 13:01:37 w Smolar
loteryjny napisał(a):

Z loterii pringles, losowanie finałowe informowali?

Ciezko powiedziec, nic do mnie nie przyszlo wiec mam nadzieje ze jeszcze nie emotka Ale to byly tylko dwie nagrody wiec nie musialy przeciez trafic do nas na forum. Ja wyslalem 3 zgloszenia i nawet dziennej nie udalo sie zgarnac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6717405 Napisano: 22.07.2020 12:36:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kupil juz ktos te nowe herbaty do parzenia na zimno Tetleya na konkurs w Intermarche? Jesli tak, to gdzie one sa rozstawione, normalnie na regale z herbatami? Bo dzis nie moglem znalezc ani jednego opakowania Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6717295 Napisano: 21.07.2020 21:19:51 w Giełda Kodów ; )
Wymienie jednego Lecha na Zywca Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6716934 Napisano: 20.07.2020 14:46:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBviola napisał(a):

Mam pytanie o loteriadę
jesli gra się online w Lotto to przychodzą wam kody do loteriady?
my zagraliśmy online na ponad 10 zł, zarejestrowaliśmy się do loteriady ale kodów brak.
Wam przychodzą te kody, czy mam do nich pisać emotka

Przychodza na drugi lub trzeci dzien. Zakup za te 6zł musi byc tez dokonany w trakcie jednego logowania na lotto. Wyświetl w wątku >>
1 FBviola 0

pawelkoo

#6715295 Napisano: 11.07.2020 19:35:08 w Czy informują/ informowali?
Develey za czerwiec? Po jakim czasie zazwyczaj informują, np w poprzedniej edycji? Wyświetl w wątku >>

pawelkoo

#6713217 Napisano: 01.07.2020 00:45:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Wiem, że nie ilość, a jakość ale tak z ciekawości ile wysłaliście zgłoszeń na konkurs odwołane mistrzostwa Delikatesy Centrum? emotka

2, byłyby 3 ale coś było nie tak z rejestracją karty i nie przeszło trzecie zgłoszenie. I tak nie wierzę, że przeczytają je wszystkie emotka

Zobaczymy, w sumie to nie znam tej agencji więc się nie wypowiem czy przeczytają czy nie emotka Ja osobiście 3 zgłoszenia, ale tylko dlatego, że nagrody zachęcające emotka zazwyczaj jest to jedno Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6713215 Napisano: 01.07.2020 00:40:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiem, że nie ilość, a jakość ale tak z ciekawości ile wysłaliście zgłoszeń na konkurs odwołane mistrzostwa Delikatesy Centrum? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6713198 Napisano: 30.06.2020 22:54:27 w Pomocy!!!!
@gnieszk@ napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Czy wykorzystywal ktos kiedys bony do sklepu po terminie? Czy da sie w ogole tak zrobic?
Jeszcze kilka dni temu pamietalem ze wygrane bony do ITM są ważne do końca czerwca (nawet przypominalem o tym na forum), a pozniej inne obowiazki i przypomnialem sobie dzisiaj o nich o 20, chwilke po 21 bylem pod sklepem (ktory mial byc czynny do 22) niestety byl juz zamkniety emotka nawet jakas pani ktora tez szla do sklepu sie zdziwila, bo zawsze jest otwarty do 22 i mowila ze moze maja jakas inwentaryzje czy cos. Jest w ogole jakas szansa czy raczej bony pojda na straty?


Napisz do organizatora konkursu i do Intermarche. Zawsze warto spróbować. Kojarzę, że ktoś kiedyś pisał na forum że udało mu się taką sytuację rozwiązać choć to było akurat w jakiejś innej sieci.

Dziękuję za radę, napiszę do Intermarche emotka A czy organizator konkursu ma tutaj coś do gadania? Jaki mam podać argument? Bo wydaje mi się, że to już sprawa pomiędzy mną, a sklepem. Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6713188 Napisano: 30.06.2020 22:12:23 w Pomocy!!!!
Czy wykorzystywal ktos kiedys bony do sklepu po terminie? Czy da sie w ogole tak zrobic?
Jeszcze kilka dni temu pamietalem ze wygrane bony do ITM są ważne do końca czerwca (nawet przypominalem o tym na forum), a pozniej inne obowiazki i przypomnialem sobie dzisiaj o nich o 20, chwilke po 21 bylem pod sklepem (ktory mial byc czynny do 22) niestety byl juz zamkniety emotka nawet jakas pani ktora tez szla do sklepu sie zdziwila, bo zawsze jest otwarty do 22 i mowila ze moze maja jakas inwentaryzje czy cos. Jest w ogole jakas szansa czy raczej bony pojda na straty? Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6711966 Napisano: 25.06.2020 12:24:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ale ostatnio pustka emotka Lewiatan wczoraj olał, Somersby nawet leżaczka nie dało. Do tego ciągle zero z tigera, wawela i prymata emotka
A dzisiaj już 0/2 w loterii leroy merlin.. Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6711035 Napisano: 21.06.2020 13:58:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

czy jeśli kupiłem 2* Pringles w C4 i jedno ma 165  g a drugie 158 g , to da się to jakoś sprawdzić? Zgłosiłem się już po sprawdzeniu i nie wiem co robić. Na paragonie nie ma gramatury emotka są tylko ceny 6,99 i 16,99 zł emotka

W regulaminie jest napisane o 165g opakowaniach. Te 158g to jakieś sprowadzane zagraniczne zapewne. Ale może w razie wygranej Smolar pójdzie na rękę i nie będzie robił problemów, trudno powiedzieć. Wyświetl w wątku >>
0 0

pawelkoo

#6710727 Napisano: 19.06.2020 16:03:21 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

  Na szczęście większość ludzi jest leniwa i nawet zgłoszenie paragonu na loterię ich przerasta emotka

Większość ludzi nawet paragonów nie odbiera od kasjerek. A nawet jak zobaczą na kupionych produktach już w domu, że jest jakiś konkurs to oczywiście paragonu brak emotka Wyświetl w wątku >>

pawelkoo

#6710145 Napisano: 17.06.2020 15:01:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To ja również informacyjnie emotka Jeśli ktoś jeszcze nie wykorzystał bonów (150zł) do ITM z Urodzinowej Loterii Muszkieterów z tamtego roku to ma czas do 30.06 emotka Wyświetl w wątku >>
1 ditomaso 0