Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika paula9891

paula9891

#6211006 Napisano: 09.06.2016 15:11:33 w Czy informują/ informowali?
Czy dostał ktoś maila od Cosmopolitan z DIARICHESSE HI-VISIBILITY L’Oréal?
Widzę swoje dane i zastanawiam się czy to tylko zbieg okoliczności. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6210866 Napisano: 09.06.2016 12:31:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
misiamisiam napisał(a):

lays emotka   jedna wielka porażka, nie potrafię trefić w ich gust emotka na tyyyyyyle zgłoszeń jedno wielkie zero emotka
wątku działaj bo niedługo przez chipsy nie zmieszczę się w misiaa przed komputerem emotka a wtedy to już nic nie wygram emotka

Ja też nie mogę i od dzisiaj postanawiam, że nie jem więcej chipsów, bo dosłownie wychodzą już mi bokiem! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6210858 Napisano: 09.06.2016 12:23:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
katrin22 napisał(a):

Wczoraj w końcu premia kibica i jakiś test z Nivea emotka

Też mam Nivea - perły młodości  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6210660 Napisano: 09.06.2016 08:23:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew od Ż do kwadratu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6209945 Napisano: 08.06.2016 10:53:27 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

chciala

jokan napisał(a):

r_olo napisał(a):

Będzie jazda, ale... Wkurzają mnie osoby "chore na konkursy". Nieważne co, nieważne jak. Przyda mi się, czy nie, gram! Chodzi mi o takie sytuacje, teoretycznie, przykładowo: Jest konkurs z fajną nagrodą. Coś idealnie dla mnie, coś co bardzo chciałbym wygrać. Nie wygrywam, zdarza się, normalna rzecz. Ale potem czytam, że wygrał ktoś komu do niczego nagroda się nie przyda i od razu oferuje ją na sprzedaż. Nosz k... Albo jeszcze lepiej ktoś wygrywa po kilka takich samych nagród. Dla mnie to choroba psychiczna i zwykłe świństwo, nikt mnie nie przekona, że jest inaczej. Bo czy normalna jest postawa: cera mi poleciała, ale jem te chipsy na kilogramy (jak nie je i wyrzuca to jeszcze gorzej), bo muszę wygrać? Paranoja! Wiele jest podobnych przykładów, sami dobrze o tym wiecie. na przykład zabieranie biletów na euro komuś kto o nich marzy choć na pewno się nie pojedzie. Ale przecież sprzedam komuś, kasa kasa kasa. Oczywiście święty nie jestem, zdarzyło mi się raz czy dwa zagrać o coś co mi nie było potrzebne, ale od nałogu jestem o lata świetlne. Ile osób może tak z czystym sercem o sobie powiedzieć? Tak, wiem, też mogę tak robić, po prostu zazdroszczę, gdybym być najlepszy (mądrzejszy, sprytniejszy, inteligentniejszy, kreatywniejszy) to bym wygrywał. Jasne emotka


Z chipsami to moze masz racje, bo zdrowe toto nie jest, ale z tym pierwszym zupelnie nie rozumiem - to jej wygrana i moze z nia zrobic co chce, najczesciej sprzedaje. Ja tez sporo rzeczy sprzedaje (jak i sporo osob z forum) i nie widze w tym nic zlego.
Kiedys chcialam ugrac walizke z Carrefoura i sie nie udalo, a osoba z forum mi napisala, że ma 7 sztuk wygranych i co z tego? Wlozyla w to swoja kase, swoj pomysl i wygrala, to tylko pogratulowac ! Moze i to jest w jakims sensie nalog, ale ma to swoj cel.
Wkurza mnie ze nie wygralam biletow z konkursu lokalnego:(, troche szkoda, no ale trudno...

Ja mam taki niefart, że zazwyczaj wygrywam coś dla mnie nieprzydatnego, a to co bardzo chciałabym mieć omija mnie szerokim łukiem emotka  Ale co stoi na przeszkodzie, żeby sprzedać to co nieprzydatne, a za te pieniądze kupić to, czego nie udało mi się wygrać? Również nie rozumiem oburzenia, takie życie, nie wpasowałam się w gust jury, byłam za słaba - no trudno, może uda się następnym razem.
Miłego dnia wszystkim życzę i mniej wkurzania się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6204357 Napisano: 31.05.2016 10:54:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia676 napisał(a):

assal napisał(a):

https://leclerc.w...sniadanie.pl/galeria Już zdjęcia wrzucają

jak oni kochają owoce i kwiaty

Hehe na to wygląda... A miałam takie ładne zdjęcie, tylko, że nie tak kolorowe  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6204347 Napisano: 31.05.2016 10:44:24 w Informują
dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

Belvita rowery Leclerc.
Mail 10:04.

Czy to wiadomości wysyłane automatycznie? emotka
Myślicie, że Gdańsk już pozamiatany?

Z poprzednich edycji wszystkie maile były w podobnym czasie...emotka  Teraz pewnie jest tak samo.

Dziękuję emotka  Czyli jest jeszcze cień nadziei. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6204316 Napisano: 31.05.2016 10:18:15 w Informują
@banka-manka napisał(a):

Belvita rowery Leclerc.
Mail 10:04.

Czy to wiadomości wysyłane automatycznie? emotka
Myślicie, że Gdańsk już pozamiatany? Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6203716 Napisano: 30.05.2016 15:09:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
grandprix napisał(a):

W wylosowanych też mogą się znaleźć fajne zgłoszenia.  emotka  Nie jest powiedziane, że jeśli wylosowane, to do bani. Dzisiaj rano przejrzeli zgłoszenia z 4 dni? Rzetelnie? Powątpiewam.

Już powoli zaczęłam tracić wiarę w siebie, ale dzięki Tobie mi się poprawiło emotka
Może faktycznie mają klucz odpowiedzi - jak na maturze? Jak nie ma słowa piłka, to odpadasz  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6203685 Napisano: 30.05.2016 14:50:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
grandprix napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

mia napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

Te pufy mnie wpędzą w depresję.........................................

Dokładnie, ja już chrzanię te Lay'sy. Chyba mam jakiegoś bana na nazwisko. emotka
Tylko tych hipotetycznych TV żal... emotka

Gwarantuję, że na nazwiska nie patrzą emotka  po prostu trzeba się wstrzelić w gust emotka

Ja to się chyba nigdy nie wstrzelę, bo chyba mam inny gust :) Ale trudno, może spróbuję szczęścia gdzie indziej  emotka

Raczej w maszynę losującą. 

Jestem tak słaba, że powinnam grać tylko w loterie? Dzięki, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6203658 Napisano: 30.05.2016 14:39:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dang21 napisał(a):

mia napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

Te pufy mnie wpędzą w depresję.........................................

Dokładnie, ja już chrzanię te Lay'sy. Chyba mam jakiegoś bana na nazwisko. emotka
Tylko tych hipotetycznych TV żal... emotka

Gwarantuję, że na nazwiska nie patrzą emotka  po prostu trzeba się wstrzelić w gust emotka

Ja to się chyba nigdy nie wstrzelę, bo widocznie mam inny gust :) Ale trudno, może spróbuję szczęścia gdzie indziej  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6203594 Napisano: 30.05.2016 13:54:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rachel napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Lays . Znalazłam się na liście z 29 dnia czy z tych dni były już maile? Bo teraz nie wiem już czy źle podałam czy co?

Z tego co czytałam na forum, maile są wysyłane później.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6203391 Napisano: 30.05.2016 11:35:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

dang21 napisał(a):

violka88 napisał(a):

dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

Czy Lay's wrzuca wyniki dzienne w poniedziałki czy dopiero we wtorki?

Wydaje mi się, że zwykle w czwartki, ale ze względu na długi weekend, pewnie będą dzisiaj. emotka

w czwartki są tygodniowe emotka  mnie chodzi o dzienne emotka

Chodzi Ci o tv? Jak tak to są zwykle we wtorki, ale nie wiadomo, czy nie będą mieli opóźnienia...

o pufy emotka

wyniki z pufami z zeszłego tygodnia (poniedziałek, wtorek) powinne być dziś emotka  też czekam z nadzieją

Ja już pufę i tv mam, ale grał w tamtym tygodniu mój mężczyzna i chcę wiedzieć czy coś wygra. Tym bardziej, że w ogóle nie chce mi powiedzieć, jakie wysłał zgłoszenie, bo stwierdził, że będę się śmiała emotka

a ja jeszcze nawet pufki nie wygrałam  emotka więc mam żyję nadzieją 

Ja też... Trzymaj kciuki za naszą trójkę w takim razie emotka  
Ja się jemu nawet nie dziwię, bo też się czasami wstydzę swojej fantazjii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6203371 Napisano: 30.05.2016 11:18:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

Czy Lay's wrzuca wyniki dzienne w poniedziałki czy dopiero we wtorki?

Wydaje mi się, że zwykle w czwartki, ale ze względu na długi weekend, pewnie będą dzisiaj. emotka

w czwartki są tygodniowe emotka  mnie chodzi o dzienne emotka

Chodzi Ci o tv? Jak tak to są zwykle we wtorki, ale nie wiadomo, czy nie będą mieli opóźnienia...

o pufy emotka

Pufy w czwartki emotka  za pon-śr, a piątek-niedziela chyba w poniedziałki, ale nie mam pewności, emotka  już się pogubiłam...

Ach to tak emotka  Dziękuję za odpowiedźemotka

Nie ma sprawy. Skupiłam się na czwartku, bo czekam na wyniki wtorkowego zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6203363 Napisano: 30.05.2016 11:15:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

Czy Lay's wrzuca wyniki dzienne w poniedziałki czy dopiero we wtorki?

Wydaje mi się, że zwykle w czwartki, ale ze względu na długi weekend, pewnie będą dzisiaj. emotka

w czwartki są tygodniowe emotka  mnie chodzi o dzienne emotka

Chodzi Ci o tv? Jak tak to są zwykle we wtorki, ale nie wiadomo, czy nie będą mieli opóźnienia...

o pufy emotka

Pufy w czwartki emotka  za pon-czw, a piątek-niedziela chyba w poniedziałki, ale nie mam pewności, emotka  już się pogubiłam... Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6203354 Napisano: 30.05.2016 11:07:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

Czy Lay's wrzuca wyniki dzienne w poniedziałki czy dopiero we wtorki?

Wydaje mi się, że zwykle w czwartki, ale ze względu na długi weekend, pewnie będą dzisiaj. emotka

w czwartki są tygodniowe emotka  mnie chodzi o dzienne emotka

Chodzi Ci o tv? Jak tak to są zwykle we wtorki, ale nie wiadomo, czy nie będą mieli opóźnienia... Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6203351 Napisano: 30.05.2016 11:04:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dang21 napisał(a):

Czy Lay's wrzuca wyniki dzienne w poniedziałki czy dopiero we wtorki?

Wydaje mi się, że zwykle w czwartki, ale ze względu na długi weekend, pewnie będą dzisiaj. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6202300 Napisano: 26.05.2016 11:48:04 w SZUKAM....
asiunia260 napisał(a):

targicola napisał(a):

sposobu a raczej podpowiedzi co chwyta jury w Lay'sach.U mnie dzieciaki juz nie moga patrzeć na te chipsy powolutku,a pufy jak nie było-tak nie ma.Ktoś sie podzieli wiedza lub sugestiami na pw?  emotka


ja też chętnie przyjmę pomoc...nie umiem trafić w gust jury  emotka  na zachętę dodam, że dobre uczynki zawsze wracają  emotka

Obiecuję, że jak wygram, podzielę się wiedzą  emotka  Mi niestety też nikt nie chce podpowiedzieć  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6201981 Napisano: 25.05.2016 15:17:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pakowa napisał(a):

Kiedy informują laysy etapy dzienne?

W czwartki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6201733 Napisano: 25.05.2016 08:28:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jola29k napisał(a):

Nic nic nic nic nic nic nic nic i nic  ja chce pufę emotka emotka emotka

Ja też  emotka  Czy mógłby ktoś podpowiedzieć co robić, a czego unikać, żeby wygrać pufę? Nie wiem co robię źle  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0