Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika trampek,

trampek,

#6297578 Napisano: 07.12.2016 22:27:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ostatni pendrive z zabki Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6297004 Napisano: 06.12.2016 20:30:08 w SZUKAM....
bethan napisał(a):

trampek, napisał(a):

A jak mi odrzuca to co wtedy

Nie odrzucą

a jeszcze jak mam się skontaktować z allegro skoro pisze, ze ten program pozakupowy nie działa jak rozpocznie się dyskusję, a jak wchodzę na sprzedajacy- nie otrzymałem towartu to wyskakuje mi rozpocznij dyskusję i co wtedy? Raz już im napisalam tak i allegro odp mi, ze jak sie nie odezwie moge zglosić na polcije. a ja chciałam jakies dane, czy mam allegro poinformowac ze zglosilam, czy tylko wyslac im od policji nr jak już będzie to śledztwo itp? na ten adres podany listem poleconym. Wtedy ile maja czasu na oddanie mi pieniedzy? bo nie chce zrobic czegoś sle zeby allegro się nie czepiło


A jeszcze mam pytanie jak mam wydrukować @ , nie mam u siebie drukarki chce isc do punktu. Na gorze widzę drukuj i ladnie wszystko opisane, a jak to tak skopiować zeby było a nie kopiować do wroda? Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6296996 Napisano: 06.12.2016 20:19:10 w SZUKAM....
nanajka81 napisał(a):

trampek, napisał(a):

proszę o pomoc osobę ktora zglaszala na policję oszustwo z allegro bo ide a chce coś się dowiedziec emotka

trzy lata temu trafiłam na h*ka allegrowego - więc skończyło się wizytą na policji. Z czym masz problem?

bo na allegro pisze, ze polcija jak odrzuci wniosek to nie oddaja pieniedzy, tylko jak bedzie postepowanie. A jak mi odrzuca to co wtedy, czy muszą wszcząć postępowanie? prosze o pomoc bo ja nie mam zielonego pojecia, pierwszy raz mam taka sytuacje na 750 zł wiec szkoda mi tej kasy. Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6296978 Napisano: 06.12.2016 19:51:16 w SZUKAM....
proszę o pomoc osobę ktora zglaszala na policję oszustwo z allegro bo ide a chce coś się dowiedziec emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6296420 Napisano: 05.12.2016 20:22:32 w SZUKAM....
bethan napisał(a):

trampek, napisał(a):

A jak to wyglada na policji , trzeba miec jakies @, zaswiadczenie od allegro czy co i jak to uzyskac?

Wydrukuj sobie transakcję (z maila), potwierdzenie płatności (PayU, bank) i z tym idź na policję. Szybko się panną zajmą.

a oni się z nią skontaktują czy jak bo ja nie wiem na czym to polega jeszcze poczekam do piatku niby ma 14 dni robocze ale watpie czy ten przelew do mnie dotrze. tyle juz czasu ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6296386 Napisano: 05.12.2016 19:25:21 w SZUKAM....
toka napisał(a):

trampek, napisał(a):

Mam pytanie dotyczące allegro. Kupiłam fote bujany za 750 zł już to pisałam, no i go nie sprowadzili. Spzredajacy sam zaproponował zwrot gotówki. Podałam numer konta i do dzisiaj nie mam wplaty. Zamowialm 16 października ten misiaa i poźniej miał być za 30 dni i czekałam, az w kocnu chciała mi zwrocic pieniadze. Teraz podałam numer konta  napisała, ze ma 14 dni robocznych na zwrot OK. Pisałam jej sms miałą wyslac w piatek przelew, a ja nie mam nic na koncie. Teraz mi nie odpsiuje, a konto ma zawieszone;( co mam zrobic?

Mam pytanie jak zgłosze to na policje, to co dalej? beda jakies rozprawy czy coś? bo wiem, ze allegro zwraca pieniadze tylko musi byc sprawa zgloszona.
POMOCY bo pierwszy raz mam taka sytuacje, a szkoda mi 750 zł emotka

Powiedz sprzedającemu że ma 24 godziny na zwrot kasy bo zgłaszasz sprawę na policje,rozpocznij spór na allegro i zgłoś to na policji. Potem zgłosisz sprawę na allegro i oni oddadzą pieniadze.Przynajmniej ja tak miałam

Ale ona napsiała, ze ma 14 dni roboczych a one miaja w piatek, ale watpie ze mi odda bo pisze jej i nic, miala ten przelew zrobic dawno temu. Jak nie przeleje do piatku to ide na polcije. 100 z bym podarowała, ale nie 750 ;/. Wlasnie wiem, ze allegro oddaje kase. Pisałam jej, ze zglosze sprawe na polcije jak mi nie odda, ale widocznie nic z tego sobie nie robic. A jak to wyglada na policji , trzeba miec jakies @, zaswiadczenie od allegro czy co i jak to uzyskac? Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6296382 Napisano: 05.12.2016 19:19:45 w SZUKAM....
Mam pytanie dotyczące allegro. Kupiłam fote bujany za 750 zł już to pisałam, no i go nie sprowadzili. Spzredajacy sam zaproponował zwrot gotówki. Podałam numer konta i do dzisiaj nie mam wplaty. Zamowialm 16 października ten misiaa i poźniej miał być za 30 dni i czekałam, az w kocnu chciała mi zwrocic pieniadze. Teraz podałam numer konta  napisała, ze ma 14 dni robocznych na zwrot OK. Pisałam jej sms miałą wyslac w piatek przelew, a ja nie mam nic na koncie. Teraz mi nie odpsiuje, a konto ma zawieszone;( co mam zrobic?

Mam pytanie jak zgłosze to na policje, to co dalej? beda jakies rozprawy czy coś? bo wiem, ze allegro zwraca pieniadze tylko musi byc sprawa zgloszona.
POMOCY bo pierwszy raz mam taka sytuacje, a szkoda mi 750 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6295889 Napisano: 04.12.2016 22:17:18 w SZUKAM....
dejzi napisał(a):

Z żabki normalnie ostatnio w dwóch różnych płaciłam kupowałam doładowania do tel. i normalnie bony weszły. 

może i wejda ale ta kierowniczka nie wie o jakie chodzi i skad je mam, mowilam ze wygralam i miala gdzies dzwonic i nic. Bylam 2 raz pytam sie czy juz wie, a ta ze nie wie i dala mi nr do kierowniczki zebym sobie sama zadzwonila ;/ pojade jeszcze do jednej zabki tam jest inna kierowniczka Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6295883 Napisano: 04.12.2016 22:13:09 w SZUKAM....
nkba napisał(a):

beata28 napisał(a):

Byłam w 3 sklepach Bricomarche i chciałam zapłacić  wygranymi bonami Intermarche.
W każdym ze sklepów odmówiono mi przyjęcia tego bonu, pomimo iż z tyłu jest adnotacja , że są akceptowane w sklepach Bricomarche na terenie całego kraju!?  Dlaczego?? Bo tak i już, zero wyjaśnień, ktoś może mi pomóc lub powiedzieć coś więcej na ten temat, płacił ktoś z Was tymi bonami w Bricomarche?

Trzeba było kierownika poprosić bo kasjerki to raczej nie wiedzą. Ja zanim pojechałam dzwoniłam do sklepu, rozmawiałam właśnie z kierownikiem i Pani mi powiedziała, że oczywiście, że tak (chodziło o ten bon z loterii Warki co samemu się dane wpisywało), wie o co chodzi i że jak najbardziej mogę nim zapłacić. Oczywiście jak pojechałam to już kierowniczki nie było i w kasie musiałam się tłumaczyć ale w końcu kasjerka przyjęła je z lekkim fochem.  emotka

za to ja nie moge zrealizowac bonu z zabki bo nikt nie wie o co chodzi ;/ dzwonila do kierowniczki ta tez nie wie, a jest do konca grudnia ;/ i co robic Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6295881 Napisano: 04.12.2016 22:11:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosiagosia napisał(a):

Paula_Paula napisał(a):

mirai napisał(a):

Loteria "Wypasione" - 35 moich zgłoszeń i wszystkie pudła. Puszczam o różnych porach dnia i nocy - zawsze: "graj dalej". Macie podobnie, czy to tylko mój brak szczęścia?... emotka

u mnie bardzo podobnie, 0 wygranej, ok to loteria, ale jest mnostwo nagród i na tyle zgłoszeń nic...:(

No to mogę wam rękę podać, już 4 zgrzewkę wpisuję i nic, nawet kubka brak...

ja wpisałam z 15 i tylko kubek wpadł Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6295760 Napisano: 04.12.2016 18:55:36 w SZUKAM....
postscript napisał(a):

justkra napisał(a):

postscript napisał(a):

Gdzie można kupić promocyjną Lubellę (ściereczki, miksery)? Na początku udało mi się, a teraz od dłuższego czasu w żadnym sklepie nie widzę.

U mnie jeszcze w Lewiatanie się trafiają.


No to niestety, nie mam żadnego w sensownej odległości od domu. A gdzieś jeszcze ktoś widział?

u mnie w c4 byly jeszcze Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6295747 Napisano: 04.12.2016 18:24:14 w SZUKAM....
Chce wystawic pzredmiot na all i nie moge jak biorę podsumowanie to wyskakuje mi dopuszczalne znaczniki html. Dodalam tam miejscowosc i @ i nie moge przejsc dalej. Orientuje sie ktos dlaczego ;(? Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6295270 Napisano: 02.12.2016 21:47:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy czeka ktoś jeszcze na pendrive z zabki bo jeden nie dotarł? Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6295231 Napisano: 02.12.2016 20:51:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mlynek, pepco con i pendrive z zabki Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6295227 Napisano: 02.12.2016 20:37:04 w SZUKAM....
mam numer tel był na al wystawiony i napisałam, jej ze ide na polcije jak nie wsyle, prosilam zeby napisała czy zrobila ten przelew czy nie. Jej konto jest zawieszone na allegro ;/. Odpisła mi o 11 na sms ze zrobi dzisiaj przelew, ale nie wiem czy zrobila bo juz teraz nie odp. 100 zł to moze i odpuscilabym ale nie 750 ;/ ostatni raz zamowilam tak teraz biore za pobraniem. Oszustka jedna Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6295210 Napisano: 02.12.2016 19:48:11 w SZUKAM....
Szukam pomocy. Kupiłam na allegro misiaa taki wiszacy miał byc wyslany w ciagu 30 dni. Okazało się, ze nie ma go na magazynie i trzeba czekac. Ok zgodzilam sie, ale poźniej ta osoba napisała mi ze nie ma i zebym dała dane to zwroci pieniadze. I do tej pory ich nie mam. Napisała, 22 listopada ze zwroci w ciagu 14 dni, pisze jej sms i nic niby odpsiała, ze zrobi przelew do piatku. A ja nie mam nic na koncie, teraz juz mi nie odpisuje od rana czy zrobila czy nie emotka a to 750 zł . Już nie mam siły to tej BABY1! C mam zrobic w tej sytuacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6294523 Napisano: 01.12.2016 20:05:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie odnośnie konkursu fantasia w biedronce, jak się wygrało to trzeba odsylac paragon, jest jakiś @ od nich czy juz podawalo sie dane
do wysylki? prosze o odp Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6294460 Napisano: 01.12.2016 19:03:55 w moje dzisiejsze wygrane :)

trampek,

#6293878 Napisano: 01.12.2016 08:03:28 w moje dzisiejsze wygrane :)
kubek z wypasionego teraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

trampek,

#6293762 Napisano: 30.11.2016 21:45:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
tyskie i u mnie, a jak tam trzeba przedstawiać paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0