Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Agnes89

Agnes89

#6238046 Napisano: 05.08.2016 20:49:19 w Biedronka
Hej, chciałam zapytać bo póki co nie mam drugiego numeru, a chciałabym wziąć udział w konkursie z walizkami. Czy wysyłają spam później? Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes89

#6235275 Napisano: 30.07.2016 15:56:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kolejne wyniki konkursów i susza...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes89

#6230117 Napisano: 17.07.2016 19:36:05 w Paragony
Pilnie poszukuję paragonu potwierdzającego zakup czteropaka piwa Lech Premium w edycji limitowanej „graszczygrasz" o pojemności 4x500 ml lub czteropaka piw Lech Premium w edycji limitowanej „koszulka” o pojemności 4x550ml. Najlepiej z terminem wcześniejszym niż 19 czerwca. Proszę o wiadomość na priv.

PS: Wie może ktoś czy paragon z terminem wcześniejszym niż 3 lipca kwalifikuje się jeśli wygrałam w jednej z wcześniejszych edycji tego konkursu, który trwał ogółem do 3 lipca? (chodzi o to, że wygrałam w edycji, która kończyła się 19 czerwca)
PS2: Szukam, bo długo nie dostawałam maila a zapomniałam o tym konkursie i gdzieś zgubiłam paragon emotka Wyświetl w wątku >>

Agnes89

#6187614 Napisano: 22.04.2016 21:52:35 w Konkursowiczki w ciąży
dorcia napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dorcia napisał(a):

Dziewczyny, czy są wśród Was, te, które rdziły w Warszawie w ciągu ostatnich paru miesięcy? 
Szukam szpitala, gdzie urodzić (nie chcę tam gdzie rodziłam pierwsze dziecko). 
Będę wdzięczna jakby co o wiadomośc na priv

Niestety nie pomogę, ale na FB na grupach mamusiowych dziewczyny Ci doradzą. Ja wiem, że teraz chcę rodzić w domu narodzin na Żelaznej. Ostatnie dziecko rodziłam poza Warszawą. I powiem Ci że w takiej chwili szpital jest mało ważny emotka

Dzieki.
Pierwsze dziecko rodziłam w szpitalu, drugie też w szpitalu będzie- mam nadzieje,że zdążę emotka
A co to za grupy na fb?

Ja co prawda jeszcze nie rodziłam, ale z innych względów byłam w szpitalu na Karowej w Warszawie. To dość nowoczesny szpital, trafiłam tam na dobrych lekarzy więc mogę polecić.

Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes89

#6181539 Napisano: 07.04.2016 22:50:26 w Ambasadorinnowacji - Philips
blanca napisał(a):

ondine napisał(a):

Agnes89 napisał(a):

Ile czasu się czeka na potwierdzenie zrobienia zadania i przyznanie punktów. Wczoraj zrobiłam, a jeszcze nie mam.

I na które testy warto się zapisać, tzn. mam szanse w ogóle coś testować? Bo wpisałam kilka, ale pewnie to już dawno przetestowali...

Czeka się naprawdę bardzo różnie, ale nie ma się czym stresować.
Zapisuj się na te testy, których odpowiada Ci regulamin emotka

dzięki za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes89

#6181348 Napisano: 07.04.2016 15:39:54 w Ambasadorinnowacji - Philips
ondine napisał(a):

Agnes89 napisał(a):

Ile czasu się czeka na potwierdzenie zrobienia zadania i przyznanie punktów. Wczoraj zrobiłam, a jeszcze nie mam.

I na które testy warto się zapisać, tzn. mam szanse w ogóle coś testować? Bo wpisałam kilka, ale pewnie to już dawno przetestowali...

Czeka się naprawdę bardzo różnie, ale nie ma się czym stresować.
Zapisuj się na te testy, których odpowiada Ci regulamin emotka

A gdzie można te testy i regulaminy znaleźć ? Póki co wrzucałam rzeczy, które mnie interesowały i nie wiedziałam, że czymś to się różni. Przepraszam, że takie głupoty piszę, ale jestem nowa i się jeszcze gubię emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes89

#6181006 Napisano: 06.04.2016 20:11:00 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ile czasu się czeka na potwierdzenie zrobienia zadania i przyznanie punktów. Wczoraj zrobiłam, a jeszcze nie mam.

I na które testy warto się zapisać, tzn. mam szanse w ogóle coś testować? Bo wpisałam kilka, ale pewnie to już dawno przetestowali... Wyświetl w wątku >>
0 0

Agnes89

#6177391 Napisano: 29.03.2016 00:33:17 w Kupię...
Kupię kody do Multikina i Decathlonu w korzystnych cenach. Wyświetl w wątku >>
0 0