Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6456550 Napisano: 26.01.2018 11:54:45 w Kaufland konkursy
lager napisał(a):

elotta napisał(a):

Również nie mam zwrotki, a wysyłałam wczoraj wieczorem

Piszecie do nich czy lepiej poczekać?

Pisałam przed 9:00, ale nikt nie odpowiedział. Nie mam teraz jak zadzwonić do nich, może ktoś się skusi? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6456481 Napisano: 26.01.2018 09:23:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Konkurs "Jaki styl najlepiej oddaje Twój charakter" Kaufland. Macie zwrotki?

Dziś nadal brak... chciałam napisać do Albedo, to nawet błędnie swój adres e-mail w regulaminie podali emotka  Chyba na kolanie robiony ten konkurs. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6456472 Napisano: 26.01.2018 08:45:14 w Wkurza mnie...
donia7 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Nawiedziła mnie przed chwilą teściowa i mega mnie wkurzyła. Wtrąca się tam, gdzie nie trzeba. Już takie problemy wymyśla, że ręce opadają. Jestem taką spokojną osobą, a ona jako jedyna wyprowadza mnie z równowagi.

Ja też mam problemy z teściową, pomimo faktu, że nie mieszka w sąsiedztwie tylko jakieś tysiąc km ode mnie. Nikt mi tak ciśnienia nie podnosi jak ona - częściowo robi to specjalnie (sama się nawet kiedyś przyznała, w czasie rozmowy sam na sam), częściowo przypadkowo. Gdy moja córka skończyła rok, a ja zastanawiałam się czy wracać na rynek pracy, czy nie, każdego dnia słyszałam, jaką to jestem wyrodną matką, że własne dziecko poświęcam. Teraz mnie do pracy sama wygania, ale postawiła warunek, że z momentem podpisania mojej umowy, ona przeprowadza się do nas, bo ktoś w końcu musi o to dziecko zadbać (mieszkamy póki co z drugą babcią, a mąż pracuje w domu). Mąż jest z nią bardzo emocjonalnie związany, ale mimo to po każdym takim stwierdzeniu z jej strony, próbuje jej wybić ten pomysł z głowy. 

Gdyby je wysłać w kosmos, to nawet stamtąd by nas dręczyły.  emotka  Myślałam, że tylko ja mam tak źle, nie żebym się cieszyła z Twoich problemów, ale jakoś mi raźniej. Nie ma to jak "wspólny" wróg. Ja od mojej damy usłyszałam dziś "Niby tyle szkół pokończyłaś, a taka głupia jesteś". No i weź tu żyj w zgodzie. A jeszcze ona ma swoją kochaną córeczkę, to już całkiem ma na jej podstawie taki ideał, do którego ja oczywiście nie dorastam... 

 Ja się z moją nie odzywam od miesiąca emotka  dlatego, że jej córeczka chciała mieszkanie kupić na spółkę z nowym facetem a to mieszanie miało być tylko na niego przepisane (i oni nie widzieli w tym żadnego problemu, bo ona mu przecież ufa) emotka  i my z mężem się wtrącaliśmy, że to jest chore i ona zostanie z niczym emotka  i my (a w szczególności ja) jesteśmy teraz najgorsi  emotka  ale dobrze mi z tym emotka

Teściowa z ukochaną córcią to najgorsze połączenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6456470 Napisano: 26.01.2018 08:42:18 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Nawiedziła mnie przed chwilą teściowa i mega mnie wkurzyła. Wtrąca się tam, gdzie nie trzeba. Już takie problemy wymyśla, że ręce opadają. Jestem taką spokojną osobą, a ona jako jedyna wyprowadza mnie z równowagi. Dziś wielki dramat, że listonosz awizo zostawił... i że ona musiała mi je przynieść do domu. No, ale kto jej kazał? A zobaczyła, że coś wsadza w furtkę i po to poleciała... Nawet brak słów, by to komentować, jakie ta kobieta ma jazdy. Już mi dziś nerwy puściły i trzasnęłam za nią drzwiami  emotka  Dobrze, że tylko tyle, bo ledwo się w język ugryzłam, żeby jej nie powiedzieć "dobra, idź mi stąd", bo byłaby obraza boska, choć i tak pewnie będzie  emotka  Odliczam dni do wyprowadzi z dala od jej sąsiedztwa  emotka  


wiesz, czasami nie ma sensu się gryźć, tylko rzec, co się myśli. niektóre osoby wtedy nieco odpuszczają. przynajmniej ja mam względny spokój odkąd przestałam udawać, że irytuje mnie, gdy "teściowa" się wtrąca i wszędzie widzi problem. ^^

Chyba też muszę pozbyć się sentymentów i przyjąć taką taktykę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6456370 Napisano: 25.01.2018 19:13:26 w Udane wymiany - polecane nicki:)
bridget
Solidna marka emotka Transakcje zawsze udane i na najwyższym poziomie. Niezawodnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 bridget 0

Niebieska_Laguna

#6456369 Napisano: 25.01.2018 19:11:59 w Udane wymiany - polecane nicki:)
sosna
Miło i kulturalnie - polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6456289 Napisano: 25.01.2018 16:08:46 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Nawiedziła mnie przed chwilą teściowa i mega mnie wkurzyła (...) Jestem taką spokojną osobą, a ona jako jedyna wyprowadza mnie z równowagi....

No i jeszcze ja emotka

Nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że Ty to tak naprawdę ona. Że jeszcze tu przyszła mnie dręczyć emotka  Oboje macie taki wredny miły charakter. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6456287 Napisano: 25.01.2018 16:06:52 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Nawiedziła mnie przed chwilą teściowa i mega mnie wkurzyła. Wtrąca się tam, gdzie nie trzeba. Już takie problemy wymyśla, że ręce opadają. Jestem taką spokojną osobą, a ona jako jedyna wyprowadza mnie z równowagi.

Ja też mam problemy z teściową, pomimo faktu, że nie mieszka w sąsiedztwie tylko jakieś tysiąc km ode mnie. Nikt mi tak ciśnienia nie podnosi jak ona - częściowo robi to specjalnie (sama się nawet kiedyś przyznała, w czasie rozmowy sam na sam), częściowo przypadkowo. Gdy moja córka skończyła rok, a ja zastanawiałam się czy wracać na rynek pracy, czy nie, każdego dnia słyszałam, jaką to jestem wyrodną matką, że własne dziecko poświęcam. Teraz mnie do pracy sama wygania, ale postawiła warunek, że z momentem podpisania mojej umowy, ona przeprowadza się do nas, bo ktoś w końcu musi o to dziecko zadbać (mieszkamy póki co z drugą babcią, a mąż pracuje w domu). Mąż jest z nią bardzo emocjonalnie związany, ale mimo to po każdym takim stwierdzeniu z jej strony, próbuje jej wybić ten pomysł z głowy. 

Gdyby je wysłać w kosmos, to nawet stamtąd by nas dręczyły. emotka  Myślałam, że tylko ja mam tak źle, nie żebym się cieszyła z Twoich problemów, ale jakoś mi raźniej. Nie ma to jak "wspólny" wróg. Ja od mojej damy usłyszałam dziś "Niby tyle szkół pokończyłaś, a taka głupia jesteś". No i weź tu żyj w zgodzie. A jeszcze ona ma swoją kochaną córeczkę, to już całkiem ma na jej podstawie taki ideał, do którego ja oczywiście nie dorastam...  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6456258 Napisano: 25.01.2018 14:48:04 w Wkurza mnie...
Nawiedziła mnie przed chwilą teściowa i mega mnie wkurzyła. Wtrąca się tam, gdzie nie trzeba. Już takie problemy wymyśla, że ręce opadają. Jestem taką spokojną osobą, a ona jako jedyna wyprowadza mnie z równowagi. Dziś wielki dramat, że listonosz awizo zostawił... i że ona musiała mi je przynieść do domu. No, ale kto jej kazał? A zobaczyła, że coś wsadza w furtkę i po to poleciała... Nawet brak słów, by to komentować, jakie ta kobieta ma jazdy. Już mi dziś nerwy puściły i trzasnęłam za nią drzwiami emotka  Dobrze, że tylko tyle, bo ledwo się w język ugryzłam, żeby jej nie powiedzieć "dobra, idź mi stąd", bo byłaby obraza boska, choć i tak pewnie będzie emotka  Odliczam dni do wyprowadzi z dala od jej sąsiedztwa emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6455891 Napisano: 24.01.2018 15:34:53 w Paragony na trwające konkursy
Mogę jutro zrobić zakupy na konkurs Wedel w Carrefour (Konkurs pod tym linkiem) w zamian za paragony na inne konkursy, bo zbieram słodycze na paczki dla dzieci z domu dziecka, osób niepełnosprawnych i na licytacje dla potrzebujących zwierząt emotka

Za Wedla poszukuję paragony na:
- Budżet Kaufland
- Schawrzkopf Kaufland (od jutra)
- Listerine Tesco (Tu dokładam 2 x belVita, bo Wedel w C4 20 zł, a Listerine wychodzi 24)
- Somat Biedronka

:) Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6455374 Napisano: 23.01.2018 00:00:05 w Paragony na trwające konkursy
Mój paragon (wartość 20 zł) na Wedel (konkurs od 24 https://www.e-kon...html#.WmXulajibIU%C2 ) w Carrefour mogę wymienić na:
- Somat w Biedronce
- Budżety w Kauflandzie
- Listerine Tesco (dorzucam 2 x belVita, bo Listerine wychodzi 24 zł).

Słodycze zbieram na paczki dla dzieci z domów dziecka, osób niepełnosprawnych oraz na aukcje charytatywne dla zwierząt emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6455094 Napisano: 22.01.2018 10:38:15 w Paragony na trwające konkursy
Budżet Kaufland kupię emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6454893 Napisano: 21.01.2018 11:23:11 w Dziś cieszę się z.....
ilonaxx5 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

A co do tematu: cieszę się, że już mija mi 20 dzień odkąd nie jem cukru  emotka  Kinder Bueno już od dawna leży obok mojego laptopa i na mnie patrzy, ale nie ruszam.  emotka

brawo a waga leci w dół ? emotka

Ogólnie to nigdy nie miałam problemów z wagą, ale w ostatnim czasie wyjadałam wszystkie zapasy konkursowych słodyczy... po 3-4 czekolady dziennie albo 2 pudełka ptasiego mleczka. W końcu zaczęłam źle wyglądać w swoich ubraniach i jeszcze cera mi się pogorszyła, twarz napuchła, bo mam taką reakcję na cukier emotka  Na szczęście po tych 20 dniach już prawie wszystko do normy wróciło emotka  Jeszcze troszkę i zmieszczę się w spodnie, które kupiłam mówić "schudnę do nich" emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6454892 Napisano: 21.01.2018 11:20:12 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

(...) A co do tematu: cieszę się, że już mija mi 20 dzień odkąd nie jem cukru  emotka  Kinder Bueno już od dawna leży obok mojego laptopa i na mnie patrzy, ale nie ruszam.  emotka


Kurczaki, no nie wierzę! Nie dosyć, że często gram w tych samych konkursach, co Ty + podzielam Twoje zdanie, to u mnie również dziś mija dwudziesty dzień bez cukru emotka

To chyba telepatia emotka   Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

Niebieska_Laguna

#6454746 Napisano: 20.01.2018 13:18:07 w Paragony na trwające konkursy
Kupię dwa paragony belVita za doładowanie 5 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6454745 Napisano: 20.01.2018 13:13:56 w Dziś cieszę się z.....
dwaburekoty napisał(a):

Lubię Panie, które pracują w mojej Skarbówce. Zawsze są miłe, uśmiechnięte i nie ma problemu, żeby pomogły z deklaracjami, które składam co kwartał. Objaśniły mi JPK, a nawet się nie śmiały, jak sobie pisałam po kolei na kartce, co mam klikać (nawet jeśli było to "3xdalej".  Oby każdy urzędnik taki był. 

Zazdroszczę. Ja u siebie czuję się jak totalna idiotka albo analfabetka. Ja zapytam je o coś, to patrzą na mnie takim wzrokiem, że żyć się odechciewa. Po takiej wizycie samoocena spada mi do 0 emotka  Jak ktoś kojarzy film KOgel-mogel, to miej więcej wygląda to, jak w tej scenie:

Kasia Solska: Dzień dobry.
Pani Krysia, sekretarka w dziekanacie (znudzona): Dzień dobry, słucham panią.
Kasia Solska: Ja właśnie dowiedziałam się, że zostałam przyjęta na pierwszy rok i dlatego przyjechałam.
Pani Krysia: Rok akademicki zaczyna się 1 października. Pani o tym nie wie?
Kasia Solska: Ale ja musiałam przyjechać już teraz i chciałabym zamieszkać w akademiku.
Pani Krysia: W domu studenckim może być pani zakwaterowana od 30 września!
Kasia Solska: A gdzie jest ten dom studencki?
Pani Krysia: Na Zamenhofa!
emotka



A co do tematu: cieszę się, że już mija mi 20 dzień odkąd nie jem cukru emotka  Kinder Bueno już od dawna leży obok mojego laptopa i na mnie patrzy, ale nie ruszam. emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6454002 Napisano: 18.01.2018 16:15:30 w Informują
Kuferek z wczoraj Wawel ITM Wyświetl w wątku >>
1 MEG13 0

Niebieska_Laguna

#6453388 Napisano: 17.01.2018 10:50:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
belVita - to w końcu sam kod na zakup czy wysyłają walizkę? Bo chcą adres do wysyłki. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6453010 Napisano: 16.01.2018 14:26:59 w Karlsbad
Ja się już pożegnałam z tym bonem z Milki z ITM emotka Wyświetl w wątku >>
1 kinzao 0

Niebieska_Laguna

#6452946 Napisano: 16.01.2018 12:34:43 w Paragony na trwające konkursy
Mogę kupić dzisiaj Wawelw ITM na wymianę za równowartość w paragonach na: https://www.e-kon...gii-gora-nagrod.html

Również paragon na Wawel z ITM mogę wymienić na 3 paragony Colgate z Biedry (wartość się pokrywa). Wyświetl w wątku >>
0 0