Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6461065 Napisano: 08.02.2018 10:55:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

maa napisał(a):

FBdominika napisał(a):

ech, niektórzy po 2 zmywarki, a inni wcale

życie

To samo miałam napisać  emotka

Raz się wygrywa, raz przegrywa. Trochę szczęścia i talentu trzeba. Raz człowiek dostanie główną, a raz nawet breloczka za 5 zł... To tylko konkursy. A jak zwykle ta sama śpiewka: bo bez numeru paragonu, a jak z numerem to drukują, bo to Albedo, bo to Smolar, bo Karlsbad, bo nie czytają, bo losują, bo wybierają tylko z pierwszego dnia, bo tylko z ostatniego, bo nie wybierają zgłoszeń z dni parzystych, bo mają mnie na czarnej liście, bo blokują mi numer emotka Trochę konkursowego luzu emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6460965 Napisano: 08.02.2018 10:01:31 w Wkurza mnie...
Ale się to Albedo spieszy... dwa sygnały, odbieram, a Ci już się rozłączają...  emotka  Oddzwaniam, a już zajęte... Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6460438 Napisano: 06.02.2018 18:39:26 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie niesympatyczne kasjerki. Rozumiem, że to ciężka praca, ale zmęczenie raczej nie usprawiedliwia chamskiego zachowania. Pomijając, że Pani wcale nie wyglądała na zmęczoną... Mały Carrefour, średni ruch, jedna otwarta kasa i ona siedzi tam jak królowa. Już z daleka widzę, że co chwilę sięga po jakiegoś cukierka i przegryza między kasowaniem produktów. No rozumiem... może nie ma czasu zjeść, może głodna. Ale czy musi tym cukierkiem tak głośno ciamkać emotka  Oczywiście nie odpowiada na "dzień dobry", tylko wywraca oczami... na "dziękuję" też nie wie, co powiedzieć, więc z "do widzenia" już rezygnuję... Ale za to jak dałam pięćdziesiąt złotych, to mi tylko burknęła, że drobniej, bo nie wyda towaru  emotka  Serio? No ok, gdyby to było rano, ledwo otwarta kasa, ja biorę bułkę za 49 groszy i rzucam 200 złotych, ale popołudnie, zakupy za ponad 30 zł i ona nie może wydać z 50... Jak otwiera kasę, to widzę, że spokojnie ma z czego wydać... no żeby chociaż milej to powiedziała. Nie oczekuję całowania po stopach, ale uważam, że na kasach powinny pracować bardziej sympatyczne osoby i że od kasjerek powinno się egzekwować jakiejś prezencji... a nie ciamkania cukierków i nieodpowiadania na "dzień dobry" emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6460289 Napisano: 06.02.2018 11:27:16 w Paragony na trwające konkursy
Mogę kupić komuś paragon na konkurs Wedel w Intermarche (zaczyna się od czwartku, zakup za 20 zł) w zamian za:
- 4 paragony na Fantasię w POLOmarket
- 2 paragony na Actimel w Biedronce
- 5 paragonów na Crunchips Żabka emotka
Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

Niebieska_Laguna

#6460003 Napisano: 05.02.2018 16:45:19 w Paragony na trwające konkursy
Jadę do C4 mogę kupić Wedel za 2 paragony na Actimel z Biedronki lub za równowartość Fantasii z POLOmarket Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6459889 Napisano: 05.02.2018 13:56:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
angellisia napisał(a):

a ja mam pytanie czy wszystkie wygrane osoby(zwłaszcza te z początku konkursu) schwarzkopf kaufland miały zwrotkę ? Ja nie miałam więc podejrzewam,że mój sms nie doszedł emotka Dzwoniłam do albedo w piątek i mówili,że mieli problemy na początku konkursu i dlatego brak zwrotki.

Ja nie miałam zwrotki, a był telefon. Wyświetl w wątku >>
1 madllen 0

Niebieska_Laguna

#6459878 Napisano: 05.02.2018 13:35:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy z Albedo dzwonią od początku, czy od końca konkursu? Ktoś wygrał z innego dnia niż 29.01?

Pewnie znów wzięli 3 ostatnie dni emotka

U mnie tel z 25 stycznia emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6459845 Napisano: 05.02.2018 13:00:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Albedziaki nie odbierają jak oddzwaniam, oni zawsze puszczają esy na nieodebrane, czy jak Karlsbad przepada? Bo już mam ciśnienie od rana podniesione przez to dzwonienie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6459705 Napisano: 05.02.2018 08:40:37 w Paragony na trwające konkursy
Będę dziś w C4 mogę kupić paragon na loterię Wedel ://www.e-konkursy.info/konkurs/loteria-spelniamy-slodkie-marzenia-carrefour.html

W zamian za 2 paragony Actimel Biedronka (1 szt Wedla 20 zł, 1 szt Actimel 10 zł)

Lub za równowartość 20 zł w paragonach Fantasia POLOmarket Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6459528 Napisano: 04.02.2018 13:45:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sloikzcukrem napisał(a):

kunlunija napisał(a):

tak z ciekawości zapytam - w mdw mnóstwo wpisów o wygranych termosach z Milki. do wygrania sa tylko termosy i ciekawi mnie, czy gracie o nie, bo 1) potrzebujecie termosu, 2 ) chcecie wygrany termos komuś podarować, 3) macie gdzieś ten termos, ale lubicie wygrywanie? 4) inne- jakie ?:)) i czy kupujecie produkty specjalnie na ten konkurs, czy po prostu i tak byście kupili milkę, więc przy okazji gracie?:)

tez mnie to dziwi. Ale może dlatego że gram o troszkę większe rzeczy z założeniem, że nie chce rozdrabniac mi jej energii i tracić czasu. o ile jeden termos ok bo może się przyda. Ale ja widzę że ludzie po kilka wygrywaja...i potem rozdajecie takie logowane termosy? Na prezent tez głupio bo wiadomo że to jakiś gratis/wygrana...no ale to tylko moja opinia.

Może ktoś w rodzinie potrzebuje, przecież to nie musi być od razu prezent na urodziny. Poza tym jak się ma męża czy żonę i np. 2 dzieci, to już przydadzą się 4 termosy. A tu jeszcze rodzice, a to teściowie, a to siostra, a to szwagierka. Widocznie komuś się przydają takie termosy, niektórzy sprzedają nawet takie sygnowane logo marki. Co kto lubi.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6459505 Napisano: 04.02.2018 12:47:07 w Paragony na trwające konkursy
Paragon na loterię Wedel w C4 (wartość 20 zł) wymienią na dwa paragony Actimel Biedronka (konkurs od 5, jeden paragon 10 zł)

Paragon na konkurs Wedel w ITM (zaczyna się od 8, wartość 20 zł) wymienię na dwa paragony Actimel Biedronka (konkurs od 5, jeden paragon 10 zł)

:) Mogę kupić kilka paragonów emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6459359 Napisano: 03.02.2018 15:21:43 w Paragony na trwające konkursy
Szukam osoby, która kupiłaby mi kilka paragonów na Actimel w Biedronce (konkurs od 5) w zamian za moje paragony na loterię Wedel w Carrefour https://www.e-kon...ur.html#.WnXFEajibIU
Za 1 mój paragon Wedel (20 zł) 2 paragony Actimel (jeden 10 zł) Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6457431 Napisano: 29.01.2018 20:04:14 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Dokładnie. Ledwo jeden nóż z pleców wyjęłam, a już drugi mi wbiła inna osoba... I weź tu ufaj komuś emotka

Czasem trzeba umieć chodzić z paroma równocześnie.  emotka emotka

Smutne, ale jakże prawdziwe... emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Niebieska_Laguna

#6457420 Napisano: 29.01.2018 19:32:44 w Albedo Marketing
niewyspanamama napisał(a):

Pytanie do tych którzy wygrywają czesto w Albedo emotka  Czy zdarzyło Wam sie tak że np.trwają 4 konki ich i we wszystkich bierzecie udział to wygrywacie tylko w 1 a żeby nawet 400 nagród było w tamtych to nic nie dostajecie ? Czy to tylko ja mam takie dziwne gdybanie emotka  

Nope. Mam jeden numer na który nigdy nic nie wygrałam u nich. A na nr prywatny regularnie coś tam wpada, może nie główne za każdym razem, ale nie zauważyłam, żeby jakoś pomijali ten numer.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6457319 Napisano: 29.01.2018 13:54:36 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Wkurza mnie, że jak się wali, to się pali... I że jedna wiadomość może w jednej chwili zburzyć człowiekowi cały spokój... i w dodatku pokazać drugą, gorszą twarz osoby, której się ufało... emotka

ja też ostatnio zawiodłam się na "dobrej" koleżance, masakra z tymi ludźmi...

Dokładnie. Ledwo jeden nóż z pleców wyjęłam, a już drugi mi wbiła inna osoba... I weź tu ufaj komuś emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Niebieska_Laguna

#6457313 Napisano: 29.01.2018 13:44:25 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że jak się wali, to się pali... I że jedna wiadomość może w jednej chwili zburzyć człowiekowi cały spokój... i w dodatku pokazać drugą, gorszą twarz osoby, której się ufało... emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6457021 Napisano: 28.01.2018 01:21:59 w WC - rozmowy o wszystkim

Akcja ratunkowa zakończy się więc wraz z przylotem helikoptera, który zabierze czwórkę ratowników oraz Revol. Tomasz Mackiewicz na zawsze już pozostanie pod Nanga Parbat

Ale mi przykro emotka  Tak trzymałam kciuki i śledziłam relację emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6456996 Napisano: 27.01.2018 21:41:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś płacił kartą podarunkową do TESCO z konkursy Tyskiego? Bo tam nie ma żadnego pinu, to wystarczy paskiem po terminalu przeciągnąć, czy daje się Pani do zeskanowania kod kreskowy?  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6456813 Napisano: 26.01.2018 21:14:20 w Pomocy!!!!
Czy jest tutaj jakiś farmaceuta albo ktoś w ten deseń emotka  ? Jakiś czas temu suplementowałam się balsamem krzemowym na włosy i paznokcie. Ostatnio sobie o nim przypomniałam i kupiłam nowy słoiczek. Dopiero w domu zauważyłam, że zmieniła się jego szata graficzna. I ma na etykiecie napis "kosmetyk" i brak informacji o dawkowaniu doustnym. Na stronie sklepu widnieje jeszcze stara wersja graficzna i jest podana informacja o dawkowaniu wewnętrznym. Niestety, nie mogę skontaktować się z producentem ani ze sklepem, żeby dojść do tego, czy dalej można to spożywać. Spróbuję jeszcze podzwonić po nich po weekendzie, ale chciałabym zasięgnąć porady czy taki skład może być jadalny: aqua, sodium silicate, citric acid. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6456809 Napisano: 26.01.2018 21:09:37 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

Wkurza mnie olx i ich "zmiany" w limitach ogłoszeń od 1 lutego (kategoria Dom i ogród). 
Ogólnie wielkie G***O się sprzedaje przez to całe olx...a teraz jeszcze opłaty będą siorbać za ilość dodawanych ogłoszeń.  emotka

A co to za zmiany i opłaty? Bo nie mogę tego znaleźć. Kurde, mi po Allegro, gdzie liczą sobie mega prowizję i facebooku, gdzie wszystkie posty sprzedażowe uznają mi za spam, to tylko OLX zostało, a teraz wygląda, że i to dopadnie...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0