Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6472293 Napisano: 12.03.2018 17:36:32 w Udane wymiany - polecane nicki:)
iszhara
Ja również polecam emotka Miło, konkretnie, szybko. Oby więcej takich wymian! Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6472069 Napisano: 12.03.2018 09:37:31 w Paragony na trwające konkursy
Kupię dwa paragony Danio C4 za doładowanie 10 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6471958 Napisano: 11.03.2018 17:24:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie jakiej wartości są vouchery z Wedla w ITM od Radnej? Bo w regulaminie nie ma wartości emotka

 voucherów dla 2 osób na weekend w hotelu Villa Park Głęboczek iSPA

Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6471815 Napisano: 10.03.2018 22:51:26 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

A mnie wkurza taki przymusowy odpoczynek, wolny dzień

to może idź do pracy emotka

No pracuję 6 dni w tygodniu, a czasem i 7, jeśli biorę "pracę" do domu. Nikt nikogo na siłę nie ciągnie do pracy do sklepu emotka  Ja sobie wybrałam taką pracę, gdzie praktycznie ciągle trzymam rękę na pulsie i nie narzekam, bo lubię jak coś się dzieje. A jak ktoś chce pracować od poniedziałku do piątku, od 10 do 17, to też nie widzę przeszkód, żeby sobie taką pracę znaleźć. Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Chyba dorosły człowiek wie z czym wiąże się zawód, który sobie wybiera. I świadomie dokonuje takich wyborów. Dla niektórych praca w weekendy w sklepach jest jedyną opcją, np. dla studentów. I teraz zamiast sobie dorobić, muszą przymusowo odpoczywać albo szukać pracy w innej branży emotka Wyświetl w wątku >>
1 mama2006 0

Niebieska_Laguna

#6471799 Napisano: 10.03.2018 21:17:56 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza taki przymusowy odpoczynek, wolny dzień... Czuję się trochę ograniczona. Nie chodzi mi o to, że umrę z głodu przez ten jeden dzień, ale akurat niedziela była dla mnie dniem zakupów. Od poniedziałku do soboty nie mam czasu wyrwać się do sklepu. Mieszkam na prowincji, w pobliżu mam tylko Biedronkę, a tam nie kupię zbyt wiele rzeczy, które je moja rodzina. Żeby dostać się do większego sklepu i zrobić zakupy na cały tydzień potrzebuję ok. 3 godzin. W ciągu tygodnia jest to dla mnie uciążliwe, bo musiałbym jechać późnym wieczorem i ani tu obiadu nie zrobię, ani nie posprzątam, ani nie odpocznę. A tak w niedziele zawsze mąż mnie rano zawoził, a potem cały dzień można było jakoś zaplanować. Poza tym nie da się wszystkiego przewidzieć, czasem wypadnie jakiś wyjazd, jakaś inna sytuacja i już trzeba kombinować jak zdobyć potrzebną rzecz? Kto spędza czas z rodziną, ten i tak będzie go spędzał. A kto ma wywalone na relacje rodzinne i odpoczynek, to nie zmieni tego przez wolną niedzielę. Wkurza mnie to, bo to dla mnie zwykły brak komfortu. I tak to tylko kropla w morzu pracujących w niedzielę. Ja czy będzie ten zakaz, czy nie, to i tak będę siedzieć w domu w papierach z pracy... i tyle emotka  A Panie ekspedientki zamiast iść z rodziną karmić kaczki, będą cichaczem myć podłogi, prasować i robić inne rzeczy, na które im dotąd nie starczało czasu. Poza tym nie każdy ma rodzinę, niektórzy są samotni i pewnie praca w niedzielę im nie przeszkadzała.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6471584 Napisano: 09.03.2018 19:27:48 w Pomocy!!!!
Szukam sprawdzonego sposobu na "niespodziankę"* na twarzy. Męczy mnie od kilu dni, zawsze używałam Skinoren, ale coś ostatnio nie działa na mnie, a muszę się tego pozbyć do przyszłego piątku. 

*czytaj pryszcz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6471499 Napisano: 09.03.2018 14:50:14 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że ludzie, którzy nie są warci uwagi, najczęściej potrafią zatruć życie emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6471145 Napisano: 08.03.2018 16:47:37 w Informują

Niebieska_Laguna

#6471056 Napisano: 08.03.2018 12:39:23 w Biedronka
Dzwoniłam dziś i oni dalej niewiedzą, czy im się te zgłoszenia zapisują czy nie... To jest śmiech na sali. 4 dzień konkurs... połowa minęła, a oni sobie zlewają to, że zgłoszenia nie dochodzą. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6470954 Napisano: 08.03.2018 09:22:48 w Paragony na trwające konkursy
Kupię dwa paragony Danio C4 za doładowanie 10 zł, lub 1 za doładowanie 5 zł.
Kupię 3 paragony Kamis z Intermarche za doładowanie 10 zł emotka  Lub kupię ogólnie paragony Kamis z ITM. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6470786 Napisano: 07.03.2018 16:48:06 w Albedo Marketing
Czy ktoś dostał informację od Albedo, czy zgłoszenie bez zwrotki na E w Biedronce zapisało się w bazie? Bo dziś znów dzwoniłam o 16, mieli oddzwonić, czy się zapisało, ale cisza... A informatycy dalej pracują nad awarią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6470745 Napisano: 07.03.2018 14:33:41 w Albedo Marketing
defed napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

defed napisał(a):

Ponawiam pytanie: Czy z konkursu E w Polomarkecie dostajecie zwrotki?   emotka   Wysłałam sms w poniedziałek i cisza, jak w Biedronce   emotka

Ja też nie mam z POLO. Ale brakuje mi już sił od Albedo. Na e-maile nie odpowiadają, a przez telefon od poniedziałku to samo gadają  emotka Pracują nad awarią... a pewnie ją naprawią jak się konkursy skończą. Proszki prawie po 30 złotych, a oni znowu taką wtopę robią.

Zapytałam, czy w ogóle mają moje zgłoszenie. Szybciutko odpisali: Wrócę z informacją jak uzyskam odpowiedź zwrotną z działu IT.

Ja na taką odpowiedź czekam od poniedziałku. Już wtedy dostawali sygnały, że są problemy. We wtorek zadzwoniłam po południu, to rzekomo od rana sprawdzają co się dzieje, bo dużo ludzi pyta. No i co? Cisza... Chyba ich to średnio obchodzi co się dzieje z tymi zgłoszeniami. Już trzy dni im ludzie trąbią o tym, a oni dalej siedzą i nie wiedzą, co się na bożym świecie dzieje. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6470736 Napisano: 07.03.2018 14:18:39 w Albedo Marketing
defed napisał(a):

Ponawiam pytanie: Czy z konkursu E w Polomarkecie dostajecie zwrotki?   emotka   Wysłałam sms w poniedziałek i cisza, jak w Biedronce   emotka

Ja też nie mam z POLO. Ale brakuje mi już sił od Albedo. Na e-maile nie odpowiadają, a przez telefon od poniedziałku to samo gadają emotka Pracują nad awarią... a pewnie ją naprawią jak się konkursy skończą. Proszki prawie po 30 złotych, a oni znowu taką wtopę robią. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6470695 Napisano: 07.03.2018 13:12:14 w Albedo Marketing
lowmacp napisał(a):

aurorcia napisał(a):

mia napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

benasia napisał(a):

Co z tymi zwrotkami?   emotka

U mnie nawet dzisiaj nie ma potwierdzenia że dostarczono emotka  

A dzwoniliście do nich? Oni w ogóle o tym wiedzą, że zwrotki nie dochodzą? Bo o tym, że mają taki konkurs, to mam nadzieję, wiedzą... emotka
Przecież to też z z nieba nie spada, tylko trzeba w systemie ustawić, żeby zwrotki wychodziły i to z odpowiednią treścią.

Ja do nich dziś dzwoniłam dwa razy, ale nikt nie odbierał i nikt nie oddzwonił emotka

Ja dzwoniłam, mają problem z tym konkursem i informatycy nad tym pracują. Mają do mnie oddzwonić...

Pracują nad tym już od poniedziałku... już wtedy tak mi mówili. To jest śmiech na sali, bo dziś mija 3 z 7 dni konkursowych, a oni dalej nie przyjmują poprawnie zgłoszeń. A to już kolejna ich taka wpadka, tak samo było z konkursem w Kauflandzie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6470624 Napisano: 07.03.2018 11:31:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wkurza mnie ten konkurs, człowiek wydaje 25 zł na proszek, konkurs trwa 7 dni, a oni 3 dzień nie mogą naprawić tego problemu z przyjmowaniem zgłoszeń emotka  pomimo tego, że dostają wiele zgłoszeń, a sobie nie potrafią z tym poradzić... Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6470167 Napisano: 06.03.2018 11:02:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy ktoś poda mi link do formularza Fantasia z Biedronki od NAVagency? Bomi sms ucięło.

Fantasia czy activia? emotka

Fantasia, tam gdzie było Douglas do wygrania, dziś ostatni dzień na dane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6470158 Napisano: 06.03.2018 10:43:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś poda mi link do formularza Fantasia z Biedronki od NAVagency? Bomi sms ucięło. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6469942 Napisano: 05.03.2018 18:14:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

zaczarowanka napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

E z Biedronki są zwrotki?

no właśnie też się zastanawiam, bo nic nie dostałam emotka

Ahhh czyli powtórka z rozrywki u Albedo?  Że brak zwrotek, bo awaria skrzynki? Szkoda tylko, że tu są dzienne  emotka

Skąd ta pewność? W regulaminie słowem się nie zająknęli o dziennych... emotka

A tak mnie plakat zmylił emotka  Ale zwrotki nadal brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6469936 Napisano: 05.03.2018 18:02:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczarowanka napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

E z Biedronki są zwrotki?

no właśnie też się zastanawiam, bo nic nie dostałam emotka

Ahhh czyli powtórka z rozrywki u Albedo?  Że brak zwrotek, bo awaria skrzynki? Szkoda tylko, że tu są dzienne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6469934 Napisano: 05.03.2018 17:55:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
E z Biedronki są zwrotki? Wyświetl w wątku >>
0 0