Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6477952 Napisano: 28.03.2018 17:13:38 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że pod pretekstem wysłania zgłoszenia kupiłam Magnum w Żabce... łudząc się, że go nie zjem. Loda zjadłam, zgłoszenia nie napisałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6477934 Napisano: 28.03.2018 16:45:21 w Czy informują/ informowali?
mia napisał(a):

monisss napisał(a):

joan napisał(a):

bibeck napisał(a):

A Kamis Intermarche? 


Nie.

ktoś dzwonił w tej sprawie? czy grzecznie czekamy ?:)

Dzwoniłam wczoraj - nikt nie odbierał. Mam obawy, czy to nie kolejna agencja widmo w stylu MediaContact, znaczy ZeroContact... emotka

Oni już robili Kamis, nie grałam tam, ale pamiętam wpisy na forum od deskach, nie wiem jak z głównymi, ale chyba są ok, jeśli chodzi o rozdawanie nagród emotka
https://www.e-kon...he.html#.WruqIYhubIU Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

Niebieska_Laguna

#6477310 Napisano: 27.03.2018 08:24:54 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Duracell z Biedronki Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6476992 Napisano: 26.03.2018 10:27:17 w Informują
Przed chwilą telefon z konkursu Sos ma głos karta IKEA tel zaczyna się od 7 Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6476973 Napisano: 26.03.2018 09:42:17 w Czy informują/ informowali?
katkop1993 napisał(a):

Informowali już z konkursu E z Biedronki? Niby czas mają do końca miesiąca ale może już po ptakach?

Już dawno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6476698 Napisano: 24.03.2018 13:32:12 w SZUKAM....
blanca napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy ktoś wie, gdzie kupię taką foremkę silikonową w kształcie tabliczki czekolady?

Tu znalazłam
http://kolorowefo...onowa-chocolate.html
https://www.amazo...p;pf_rd_i=3094743031

Dziękuję serdecznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6476682 Napisano: 24.03.2018 11:57:40 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, że zwykle konkursowiczowi rzadko wpada dokładnie to, na co poluje. emotka
Jak dajmy na to, poluję na nagrodę II stopnia, którą jest robot kuchenny, to akurat na złość trafi się auto, nagroda I stopnia emotka
Do emotka z taką robotą emotka emotka emotka

Mogę się wymienić emotka  Ja Ci dam robota, Ty mi auto  emotka  Lubię pomagać.

Phi! Też mi pomoc emotka Toż to zapakować trzeba, jakoś wysłać, jaki kurier mi to zabierze?! Przecież to są koszty... Ta, pomogłaś, yhy.

Niech będzie moja strata emotka  Przyjadę po auto osobiście i wręczę robota. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6476680 Napisano: 24.03.2018 11:52:51 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, że zwykle konkursowiczowi rzadko wpada dokładnie to, na co poluje. emotka
Jak dajmy na to, poluję na nagrodę II stopnia, którą jest robot kuchenny, to akurat na złość trafi się auto, nagroda I stopnia emotka
Do emotka z taką robotą emotka emotka emotka

Mogę się wymienić emotka  Ja Ci dam robota, Ty mi auto emotka  Lubię pomagać. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6476674 Napisano: 24.03.2018 11:37:55 w SZUKAM....
Czy ktoś wie, gdzie kupię taką foremkę silikonową w kształcie tabliczki czekolady? We wszystkich sklepach internetowych wykupione...  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6476465 Napisano: 23.03.2018 16:32:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tuw3105 napisał(a):

https://princepolo.pl/wkrotce
- ktos wie na czym bedzie polegac ten konkurs?

Pewnie bramki Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6476460 Napisano: 23.03.2018 16:29:14 w Informują
Przed sekundą dalej Tchibo kubek emotka Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

Niebieska_Laguna

#6476446 Napisano: 23.03.2018 16:15:44 w Czy informują/ informowali?
Tchibo ITM były już kawki? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6476370 Napisano: 23.03.2018 14:25:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katarynka-199 napisał(a):

Czy jest więcej osób z wygranym SOS Ma Głos?  emotka

Tak  emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6476354 Napisano: 23.03.2018 13:38:00 w Połączenia nieodebrane
onmyown napisał(a):

737964166 kojarzy ktoś jakiej agencji to numer i z czego mogą dzwonić?

Numer należy chyba do MGD - GMW, a oni robili SOS ma głos, więc może to? Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6476274 Napisano: 23.03.2018 11:43:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

lager napisał(a):

Nie wiem co głupsze. Zmarnowanie niespełna 200tys zł przez Kinder na poradniki czy przez Cheetos i ich nową loterię z pulą nagród prawie 500 tys zł na naklejki emotka


Będziemy się wspólnie zastanawiać emotka

Przy czym Kinder już to sobie dobrze obmyślił - wbrew regulaminowi przyznał jednej osobie po kilkanaście książek, każdy może jednak otrzymać max 1 szt. Zatem własnymi działaniami Kinder sprawił, że jego wydatki się zmniejszają, bo oto w/w kilkunastu książek nie będą musieli wydać, a co za tym idzie: zaoszczędzą sporo na kosztach wysyłki, W dodatku książeczka jest tak tandetna, że większość laureatów nie odeśle paragonów... tadam! kolejna oszczędność. Następnym razem Kinder ogłosi światu, że przeznacza milion złotych na nagrody, przy czym będzie to 500.000 książeczek po 2 zł. I tych książeczek oczywiście też nie będą wysyłali. Miszcze zua emotka

Wszystkie ich nagrody są mocno naciągane. Zwłaszcza te marzenia z kreatywnego. Pewnie nawet 1/3 budżetu nie zjedzą. Najważniejsze, że plakaty ładnie wyglądają i jest duża liczba nagród. A sponsor i tak ma zawsze w nosie, co się dzieje z nagrodami i z konkursem. I potem wyrastają takie kwiatki, że milion nagród po 10 zł, jedna nagroda na osobę, brak rezerwy, nieodebrana nagroda jest do dyspozycji organizatora i większość kasy zostaje w ich kieszeni. Rzucą jakąś jedną lepszą nagrodę, żeby ludzie dla nie rezygnowali z dyszek i kupowali produkty promocyjne. Wtedy wszystko się zgadza. Sprzedaż rośnie, a nagród nikt nie chce. Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

Niebieska_Laguna

#6476237 Napisano: 23.03.2018 10:06:18 w Wkurza mnie...
Mysia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Jakaś osoba zamówiła u mnie dwie rzeczy na OLX za pobraniem, okazało się, że podała zmyślone dane na dwie osoby, które nie istnieją i nie ma takich adresów. W dodatku próbowała podszyć się pod kolejne nie istniejące osoby i zamówić znów coś bez zamiaru odebrania. Nie wiem czemu miało to służyć, ale jestem mega zła. Telefonów oczywiście nie odbiera, nie odpisuje na wiadomości. Czy mogę to jakoś zgłosić na policję? Podawanie fałszywych danych? 

I właśnie przez takie sytuacje nie wysyłam za pobraniem

Od wielu lat to moja pierwsza taka sytuacja, ale ktoś musi mieć jakieś problemy z głową, żeby zmyślać adresy.

Ktoś chce za pobraniem? Ok, najpierw niech przeleje kasę za samą przesyłkę jak nie pasuje, nie wysyłam emotka ostatnio na szczęście odbiory osobiste. Wkurzam się bo mnie podkusiło, żeby wystawić też na allegro i sprzedałam superrr 10% prowizji wrrr zapomniałam, że tak podnieśli..

Fakt - moje ryzyko tak wysyłać. Wiem jacy są ludzie i jeszcze machnęłabym ręką, gdyby ktoś się rozmyślił i nie odebrał. Na drugi raz byłabym mądrzejsza. Ale zmyślać sobie różne adresy? Zamawiać jak najwięcej przesyłek, żeby tylko narobić komuś kosztów? No to dla mnie już przegięcie i nie spodziewałam się, że luzie są aż tacy wredni. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6476219 Napisano: 23.03.2018 09:11:45 w Wkurza mnie...
agakaz2 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Jakaś osoba zamówiła u mnie dwie rzeczy na OLX za pobraniem, okazało się, że podała zmyślone dane na dwie osoby, które nie istnieją i nie ma takich adresów. W dodatku próbowała podszyć się pod kolejne nie istniejące osoby i zamówić znów coś bez zamiaru odebrania. Nie wiem czemu miało to służyć, ale jestem mega zła. Telefonów oczywiście nie odbiera, nie odpisuje na wiadomości. Czy mogę to jakoś zgłosić na policję? Podawanie fałszywych danych? 

I właśnie przez takie sytuacje nie wysyłam za pobraniem

Od wielu lat to moja pierwsza taka sytuacja, ale ktoś musi mieć jakieś problemy z głową, żeby zmyślać adresy. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6476217 Napisano: 23.03.2018 09:06:59 w Wkurza mnie...
Jakaś osoba zamówiła u mnie dwie rzeczy na OLX za pobraniem, okazało się, że podała zmyślone dane na dwie osoby, które nie istnieją i nie ma takich adresów. W dodatku próbowała podszyć się pod kolejne nie istniejące osoby i zamówić znów coś bez zamiaru odebrania. Nie wiem czemu miało to służyć, ale jestem mega zła. Telefonów oczywiście nie odbiera, nie odpisuje na wiadomości. Czy mogę to jakoś zgłosić na policję? Podawanie fałszywych danych?  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6475792 Napisano: 22.03.2018 14:39:10 w WC - rozmowy o wszystkim
asia575 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Szuka informacji, czy dziś faktycznie w szkołach odbywają się jakieś rekolekcje? Chodzi mi o Małopolskę.

U nas dzieci miały rekolekcje od poniedziałku do środy i wolne od szkoły.

Dzięki, czyli ktoś mnie chyba w konia zrobił emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6475773 Napisano: 22.03.2018 14:15:43 w WC - rozmowy o wszystkim
Szuka informacji, czy dziś faktycznie w szkołach odbywają się jakieś rekolekcje? Chodzi mi o Małopolskę. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0