Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6516866 Napisano: 06.08.2018 20:05:40 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
bruce napisał(a):

Odważam się tu wpisać, ponieważ post Niebieskiej Laguny z "Zapowiedzi" wskazuje, że chyba jednak jest tu problem i to nie tylko u mnie (jak wcześniej sądziłam): u mnie od kilku dni nie można na forum zamieszczać obrazków (zgłaszałam wcześniej w "Mam problem"). 

No właśnie ja dalej mam problem ze wstawianiem zdjęć emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Niebieska_Laguna

#6516834 Napisano: 06.08.2018 18:22:51 w NA CO CZEKAMY?
06.08 - Konkurs: Wygraj w Tesco, 18+ 30.07+ 7 dni
08.08 - Red Bull III etap
09.08 - Konkurs "Wszystkie kolory piękna z BIC" Piotr i Paweł wybrane sklepy 07.08+ 2d
09.08 - "Początek wakacji z Disneyem i Henrykiem Kanią" II etap
09.08 - Konkurs "Magnum - podróże ze smakiem" BP, Lotos, Shell, Moya, Kolporter
09.08 - Konkurs "Ten smak nas kręci!" Circle K
09.08 - Konkurs "Chupa Chups w sklepach Mila"
10.08 - Konkurs "Lato z NIVEA SUN" Kaufland
10.08 - Konkurs "Nivea Men Deep"
10.08 - Konkurs "Mundial2018 Chata Polska"
12.08 - Konkurs "Nadaj paczkę, wygraj nagrody"
12.08 - Konkurs "Red Bull Toro Rosso"
12.08 - Konkurs "Mistrzowska wygrana" Biedronka, 18+
14.08 - Konkurs "Zabierz whiskey Bushmills na wycieczkę i pojedź na festiwal" 18+
17.08 - (sms) Konkurs "Wakacje z twoja paczką"
17.08 - Konkurs "Cztery łapy, dwa koła" 08.08 wybór + 7 dni roboczych na powiadomienie (sms)
17.08 - Konkurs "Chwytaj radość wspólnych chwil" Hebe
21.08 - Konkurs "Jak pięknie być kobietą" w Tesco
24.08 - Konkurs "Nivea Men" Tesco
23.08 - (tel) Konkurs fotograficzny "Francuskie podróże kulinarne" Auchan
01.09 - Konkurs "Wszystkie kolory piękna z BIC" 30.08+ 2 dni
04.09 - Konkurs "Ekspert wieku"
12.09 - Konkurs "Najlepszy wybór mam" Tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6516722 Napisano: 06.08.2018 14:25:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy ktoś też nie dostał potwierdzenia z niedzieli o przyjęciu zgłoszenia do 4 łapek?
Poza tym ciekawie ktoś nazwał kota "Szmira" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6516624 Napisano: 06.08.2018 12:02:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

marzenier napisał(a):

Hamaki dzwonią wg.jakiegos systemu?
Jakoś dniami czy co?
Szybko się uwineli swoją drogą emotka

U nich tak często, nagród czasem kilkaset, a tylko kilka na forum, nikt nie wie co się dzieje z resztą emotka

Albedo to według mnie jedna z najgorzej zorganizowanych agencji pod względem informowania o nagrodach. Często wykonują tylko jedno połączenie, nie oddzwaniają regulaminową ilość razy, nie wysyłają esemesów na wszystkie nieodebrane połączenia. Kiedyś do nich sama oddzwoniłam na nieodebrane połączenie, to było wielkie zamieszanie w tle "z czego my dzisiaj dzwoniliśmy?"... nikt nie mógł się połapać, a nieodebrane połączenie było sprzed kilku godzin. Pewnie to dlatego, że organizują dużo konkursów i wszędzie rozdają tryliard tanich gadżetów i jeszcze ze wszystkim dzwonią, zamiast od razu rozesłać te 100 esemesów. A tak gubią się, plątają, mylą rodzaje nagród (też miałam u nich taką sytuację). Jak się ich samemu nie przypilnuje, to nagroda może przepaść, bo często nie są łaskawi oddzwonić kolejny raz i wysłać esemesa. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6516434 Napisano: 05.08.2018 20:14:08 w Paragony na trwające konkursy
Ktoś ma na zbyciu dwa paragony na 4 łapy na szybką wymianę za doładowanie 30 zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6516342 Napisano: 05.08.2018 12:40:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy możecie dodać zdjęcia na konkurs 4 łapy, 2 koła? Mi nie chce załadować, wielkość nie przekracza 4 mb... próbowałam z kilku przeglądarek i z dwóch laptopów. Cały czas tylko biały kwadrat i nic się nie ładuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6515969 Napisano: 03.08.2018 11:48:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onagra napisał(a):

Witam, mam pytanie wygrałam bon w Kaufland i nie wiem gdzie przesłać dane, wcześniej robiłam to na maila tqg a teraz jakoś inaczej jest w smsie jakaś strona podana, z góry dziękuję za pomoc

Jeśli chodzi o ostatni budżet, to proszę: https://e-kupon.i...aufland/usmiech.html Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

Niebieska_Laguna

#6515731 Napisano: 02.08.2018 15:23:46 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na Cztery łapy, dwa koła za doładowanie 10 zł, moje koty mają zapas innej karmy ;D https://www.e-kon...ka.html#.W2MFpFAzbIU Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6515617 Napisano: 02.08.2018 11:55:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Ciekawe czy jak Was za tydzień wybiorą, też będziecie tak krytykować i obstawiać losowanie!

Dokładnie emotka  Przy każdych wynikach jest ta gadka, że losowali, bo ktoś akurat nie wygrał. A przecież gusta są różne. Ja jak przeglądałam galerię to nagrodziłabym zupełnie inne hasła. Zresztą ile osób na forum, tyle różnych list zwycięzców emotka  Rozumiem, że to fajne nagrody, duża konkurencja i jeszcze większe emocje, ale lepiej wrzucić na luz. Ponad 2 tysiące zgłoszeń i 111 nagród... choćby było 500 super haseł, to i tak ktoś musi przegrać. Nie da się wybrać zwycięskich haseł tak, żeby wszystkim dogodzić. Jedna osoba na forum zachwycała się hasłem "Wziuuuu", więc pewnie przyznałaby mu rower. A jak akurat bym to hasło pominęła przy nagradzaniu, więc naprawdę rozbieżność upodobań jest bardzo różna. To, że ktoś uważa zwycięskie hasła za kiepskie, nie oznacza, że zostały wylosowane... 

Ach, dodam jeszcze, że nie wybrano mnie do roweru ani do kamery emotka  I nie napisałam tego, bo dostałam lepszą nagrodę.  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6515604 Napisano: 02.08.2018 11:31:21 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na wiejskie ziemniaczki z Lewiatana https://www.e-kon...ie.html#.W2LPDVAzbIU trochę taniej niż cena zakupu, ale nie wiem po ile wychodzą te chipsy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6515496 Napisano: 01.08.2018 21:05:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wyświetla się Wam pełna lista biletów z Red Bulla, czy kończy na Pani Katarzynie? Bo nie wiem, czy mi przeglądarka nawala czy nie uzupełnili listy w całości. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6515424 Napisano: 01.08.2018 17:46:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
babska napisał(a):

A ten konk red bulla, z ktorego nagrodami sie chwala w mdw to ten biedronczany czy jeszcze inny?

"Kerfuroski"  emotka Wyświetl w wątku >>
1 babska 0

Niebieska_Laguna

#6515419 Napisano: 01.08.2018 17:39:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madlette napisał(a):

A w który dzień były wyniki z Red Bulla w tamtym tygodniu? emotka  Bo na drugi etap czekam z niecierpliwością emotka  

PS: Dobrze, że nie konkuruję z hasłem Pana P. emotka

W środę o  16:50 pojawił się wpis z informacją, że publikują wyniki emotka Wyświetl w wątku >>
1 madlette 0

Niebieska_Laguna

#6515252 Napisano: 01.08.2018 12:11:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś kontaktował się z agencją Brandcomm (Ci od Red Bulla w Biedronce). Nie odpowiadają mi na mejla, a jak dzownię pod numer telefonu to mówi mi, że niedostępny...  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6515209 Napisano: 01.08.2018 11:10:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trissm napisał(a):

xpac napisał(a):

trissm napisał(a):

Weszłam sobie na C4 zobaczyć co tam konkursowego, choć u nas akurat rzadko który łapie się do konkursów. No ale rozwalił mnie jeden konkurs
https://www.e-kon...18.html#.W2F0dcIyWM8

teraz widzę, że i pod postem konkursowym podobna dyskusja.
Sam pomysł wygrania malucha już jest lekko zaskakujący (choć wczoraj właśnie widziałam takiego odpicowanego na drodze). Wycena na 20 tys wydaje się lekko szalona (chyba, ze to wersja jak dla Toma Hanksa) ale już to, że jedna z wygranych jest NIEDOPUSZCZONA do ruchu, to już jakieś kurna wariactwo. Ja jestem kolekcjonerką. Lubię wygrać koszulkę czy piłkę z autografem, ale co zrobić z niejeżdżącym maluchem???
Nawet wyobrażając sobie, ze dla studenta wygranie malucha byłoby zabawne, to niejeżdżącego???
Chyba Advalue poniosło emotka

Tutaj macie filmik na YouTube o tym konkursie emotka
https://www.youtu...amp;feature=youtu.be


No dobra, fajnie, odpicowane, włożona praca itp. Ale nadal nie wiem co z robić z tym co jest niedopuszczony do ruchu?
Abstrahując od tego, że chyba klaustrofobii bym się nabawiła emotka

Ja jestem ciekawa czy to auto trzeba rejestrować tak jak zwykłe? Bo to byłyby dodatkowe koszty jeszcze emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6515140 Napisano: 01.08.2018 10:04:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bagietkoweniebo napisał(a):

Czy Wy też macie wrażenie, że ostatnio poziom jest już TAK wysoki i tyle ludzi gra, że wygranie graniczy z cudem? Z nostalgią wspominam rok 2013 czy 2014, kiedy kurier codziennie po kilka paczek przynosił;) Myślałam, że miałam na Ceneo fajne zdjecie, a gdy wczoraj wieczorem zaczęła się lawina zgłoszeń to jestem już prawie pewna, że kolejny konkurs rozwiąże się beze mnie...

Na pewno jest mniej fajnych konkursów. Wydaje mi się, że teraz po prostu jak pojawia się ciekawy  konkurs to wszyscy wygłodniali nagród konkursowicze rzucają się na niego  emotka  Przynajmniej w moim odczuciu jeszcze kilka lat temu wybór konkursów był o wiele większy. Teraz również jest ich dużo, ale jakość już nie ta. Ceny za zakup coraz wyższe, a nagrody coraz niższe. Jak nie loterie z bramkami, to znowu rozdają setki bezwartościowych nagród (np. lazy bagi z Winiar). Albo te konkursy Smolara, że dadzą jeden odkurzacz, a reszta nagród to zestawy produktów promocyjnych. Columbit też systematycznie podwyższa wartość zakupów w swoich konkursach.  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6514934 Napisano: 31.07.2018 16:38:58 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):


tak samo, jak niektórym nie daje spokojnie spać myśl o tym, że sąsiad nie może spokojnie spać. emotka  naprawdę przeszkadza Wam to, co sąsiad sobie pomyśli? 

Osobiście cenie sobie prywatność i nie życzę sobie tego, żeby kurier rozpowiadał jaka zawartość paczek do mnie przychodzi. Tak ciężko to zrozumieć? Jeśli ktoś ma ochotę to może sobie nawet mieszkać w przeszklonym domu albo zamontować kamery. Ale ja wolę swoje sprawy zachować dla siebie i mogę mieć do tego milion powodów. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6514835 Napisano: 31.07.2018 13:26:34 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

Wkurza mnie, że pomimo istnienia ochrony danych osobowych kurierzy często wraz z konkursowymi paczkami z dokumentów zwrotnych wiedzą co wygrywamy, ile to jest warte, a do tego w pakiecie dostają całe nasze dane osobowe. O ile większość kurierów jest w miarę normalna o tyle mam dość komentarzy, które przestają być miłe, a stają się wścibskie. Oczywiście nie chcę generalizować, bo z wieloma kurierami dogaduje naprawdę świetnie i są zawsze pomocni, za to są wyjątki, które sprawiają, że dostaję białej gorączki. 

Mam to samo... Na protokołach, które oni odbierają są wszystkie informacje, pomijając, że mają do nich wgląd, to mi się zdarzyło, że sąsiedzi wypytywali kurierów co tak do mnie przywożą, a kurier oczywiście powiedział. Była też sytuacja, że kurier sam poszedł do sąsiadki i powiedział jej, że ma do mnie paczkę z taką i siaką nagrodą i czy może to u niej zostawić. Co oczywiście moim sąsiadom nie daje spokojnie spać już od kilku lat skąd te nagrody emotka  Ale osobiście wolałabym takie informacje zachować dla siebie, niestety raczej nie ma na to rozwiązania, firmy kurierskie nic sobie z tego nie robią. Można im to zgłaszać do woli. Dopóki nie nagrasz, że kurier kopie Twoją paczkę i nie napiszą o tym portale internetowe, to nie ma co liczyć, że wyciągną jakieś konsekwencje z zachowania pracownika. Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6514456 Napisano: 30.07.2018 13:00:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

Czy Albedo winiary podczas informowania pyta o to z jakiego nr telefonu poszło zgłoszenie?

Nie, chyba że oddzwaniasz.  Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

Niebieska_Laguna

#6514433 Napisano: 30.07.2018 12:32:53 w Informują
Platinum jeszcze dzwoni z pufami Wyświetl w wątku >>