Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6518945 Napisano: 14.08.2018 11:15:11 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

This type of document is not supported yet

Chyba chodzi o to, że masz źle zapisane zdjęcie paragonu. Musi być jpg lub png. 

o rety, to zupełnie nie wiem jak to się zmienia emotka

A jak klikniesz na plik z paragonem prawym przyciskiem myszy i wejdziesz we właściwości to jaki masz wpisany typ pliku?

ok już mi ktoś pomoże to pprzemienić emotka

Wystarczy tu wrzucić zdjęcie i wybrać, że chcesz na jpg zmienić https://www.konwerter.net/pl/grafika/ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6518831 Napisano: 13.08.2018 20:10:12 w Wkurza mnie...
Oszustwo na courlux.com... Niby testowanie kremu za darmo, a to tak naprawdę zgoda na otrzymywanie tego kremu co trzy miesiące za 59 zł... Najgorsze, że coś takiego instagram promuje. Jak dla mnie takie praktyki powinny być zakazane. Pewnie wielu ludzi się nabierze.   Wyświetl w wątku >>
2 brucee, donia7 0

Niebieska_Laguna

#6518763 Napisano: 13.08.2018 16:27:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magie1982 napisał(a):

anusia2018 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Od dwóch lat nie potrafię wygrać nagrody z WIZAŻU.
Czy macie wskazówki do tego, by się załapać na testowanie?

a przekroczyłaś 35 lat?

Ja wygrałam tylko raz odżywkę do włosów, kiedy testowało chyba 1000 osób. Potem już dałam sobie spokój. Nie wiedziałam, że jest jakiś pułap wieku.

Edit, słabo w tym sierpniu, więc debiutuję w tym wątku emotka

Nie wiem czy jest, ale ja odkąd skończyłam 35 to mi nic nie dali. Tak wygrywałam bardzo czesto. Szukam potwierdzenia tej tezy emotka

Obalam emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6518397 Napisano: 12.08.2018 00:06:49 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Zgubiłam dzisiaj kartę do Decathlonu na 3 stówki emotka  W samochodzie otworzyłam kopertę z kartą i tyle ją widziałam. Po całonocnej podróży jestem nie do życia i moje szare komórki nie odnotowały co z nią zrobiły  emotka

emotka Na pewno jak wypoczniesz to znajdziesz kartę, pewnie jest gdzieś w samochodzie emotka  ja tak ostatnio miałam z paragonem... byłam przekonana, że zostawiłam go na szafce obok łóżka, szukałam przez trzy dni, pogodziłam się już z tym, że przepadł, aż przypadkiem znalazł się między stelażem a materacem. Nie mam pojęcia jak się tam znalazł, ale był  emotka  Więc na pewno i twoja karta się odnajdzie emotka  Jak to moja babcia mówiła: diabeł  emotka  ogonem nakrył... pocieszy się i odda emotka

ja kiedyś szukałam wygranego paragonu. Cały dom przekopałam i nic! W końcu chyba już po dacie wysyłki nagle mnie katar złapał, chwytam za chusteczki (jednorazowe, w tym opakowaniu po 10 sztuk) które leżą na stoliku, a tam w środku niespodzianka - zaginiony paragon. Do dziś uważam, że wsadziło go tam UFO emotka jak chciało mnie zabrać w nocy emotka
Więc zapewne i karta się znajdzie emotka

Skoro to wygrany paragon, to może do twojego domu zakradł się jakiś konkursowicz, który licząc na rezerwę, ukrył paragon emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6518391 Napisano: 11.08.2018 22:24:57 w Wkurza mnie...
estrelitta napisał(a):

Zgubiłam dzisiaj kartę do Decathlonu na 3 stówki emotka  W samochodzie otworzyłam kopertę z kartą i tyle ją widziałam. Po całonocnej podróży jestem nie do życia i moje szare komórki nie odnotowały co z nią zrobiły  emotka

emotka Na pewno jak wypoczniesz to znajdziesz kartę, pewnie jest gdzieś w samochodzie emotka  ja tak ostatnio miałam z paragonem... byłam przekonana, że zostawiłam go na szafce obok łóżka, szukałam przez trzy dni, pogodziłam się już z tym, że przepadł, aż przypadkiem znalazł się między stelażem a materacem. Nie mam pojęcia jak się tam znalazł, ale był emotka  Więc na pewno i twoja karta się odnajdzie emotka  Jak to moja babcia mówiła: diabeł emotka  ogonem nakrył... pocieszy się i odda emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6518302 Napisano: 11.08.2018 09:57:25 w Wkurza mnie...
lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie moda na reklamowanie produktów przez aktorów/celebrytów w mediach społecznościowych. Wszystko dostają za darmo, pochwalą a potem człowiek nie wie, czy faktycznie warto  emotka

Kilka dni temu na instagramowym profilu jednej z aktorek widziałam, że otrzymała krówki ze spersonalizowanymi opakowaniami - każda krówka miała imię bliskiej jej osoby. Pomyślałam sobie, że super pomysł bo zbliża się wyjątkowa impreza i mogłabym zamówić takie krówki dla gości. 
Niestety okazało się, że skoro gości będzie 19 to muszę zamówić.... 19kg krówek (1kg = 60zł) bo nie zrobią mi mixu 1kg różnych imion tak jak wspomnianej aktorce.
Po pierwsze cena wychodzi absurdalna a po drugie nie miałam zamiaru rozdawać po kilogramie tylko po kilka sztuk.
Denerwują mnie te reklamowe zagrywki różnych firm, które tylko wprowadzają przeciętnego człowieka w błąd... a tak się ucieszyłam jak to zobaczyłam, bo pomysł na niespodziankę wydał mi się ciekawy  emotka

Mnie ostatnio strasznie wkurza nachalna promocja suplementu w postaci misiów na włosy. To niby jakieś magiczne żelki, po których włosy szybciej rosną i stają się lśniące, mocne, itp... Co z tego, że te żelki to sam cukier i syrop glukozowo-fruktozowy. Jeszcze zaleca się spożywać chyba kilka sztuk dziennie... Akurat nadmierne spożycie cukru może powodować wypadanie włosów emotka Nie wspominając o niszczeniu włókien kolagenowych emotka  Przykro mi gdy widzę reklamy tego u osób, które na co dzień promują zdrowy tryb życia. Rozumiem, że to praca... ale jednak powinno się być wiernym swoim przekonaniom, a nie wciskać ludziom taki kit za marne współprace, jeszcze pod płaszczykiem, że to zdrowe emotka  To trochę tak jakby magazyn wegański opublikował reklamę masarni. To samo z blogerkami od naturalnej pielęgnacji, takie zawsze są eko, a jak L'oreal rzuci współpracę to zachwycają ich badziewia. Nie lubię takiej hipokryzji, zawsze taka osoba traci wiarygodność w moich oczach. Jednak trzeba umieć te współprace dobierać emotka  Ale napisz prawdę w komentarzu, to Cię fanki zjedzą. Bo przecież widać na przerobionych, przefiltrowanych zdjęciach, że tona cukru działa i cudownie wzmacnia włosy.  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6518299 Napisano: 11.08.2018 09:37:57 w Czy informują/ informowali?
karmelowakrowka napisał(a):

Cześć! Czy Redbull(Carrefour) informuje tylko zwycięzców? Pytam bo mieli wysyłać maile z II etapu w czwartek a u nie pusto...

Nawet jak nie wygrałaś, to wysyłają mejla z informacją o przegranej i z podziękowaniem za udział emotka  Takie mejle przyszyły na drugi dzień po tych z informacją o nagrodzie, tak samo jak wyniki na stronie też na drugi dzień po zwycięskich mejlach.  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6518186 Napisano: 10.08.2018 17:51:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wysyłał kurierem huśtawkę z Winiar? Bo to są takie duże gabaryty, że na zwykłego kuriera się nie załapuje. I zastanawiam się czy w ogóle wysyłka będzie się opłacała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6518019 Napisano: 10.08.2018 11:18:26 w Informują
Dzwoni Chata Polska 695... emotka  konkurs Mundial 2018 Chata Polska Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6518009 Napisano: 10.08.2018 10:46:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanko do osób, które otrzymały już huśtawkę z Winiar. W jakiej formie ona przychodzi? Czy jest zapakowana w jakiś karton czy już złożona? Jak z gabarytami? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6517796 Napisano: 09.08.2018 12:55:20 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

Wczoraj w Kaufie Vanish na półce za 49,99 zł, a przy kasie 29,99 zł. Nic tak nie wkurza konkursowicza jak nieoczekiwana promocja emotka
Ale jako że już oczami wyobraźni odjeżdżałam Toyotą poczyniłam ku wkurzeniu innych sprint po Finisha do mycia zmywarki. 

Mnie wkurza to, że wczoraj wysłałam zgłoszenie na ten konkurs o godzinie 23... a o 3 w nocy dostałam esemesa, że moje zgłoszenie jest nieaktywne, bo konkurs zakończył się 08.08  emotka  i Toyotą nie odjadę emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6517672 Napisano: 08.08.2018 21:42:14 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony Spar z Zielonej Góry - najtańsze kombinacje produktów emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6517641 Napisano: 08.08.2018 19:58:03 w Biedronka
cb656 napisał(a):

A tak na marginesie, to w wynikach trzeciego etapu zobaczyłem przynajmniej dwa wątki, których użyłem (nie wiedząc o tym) w etapie bieżącego tygodnia. Pewnie jak się ukażą, też będziecie mnie posądzać o plagiat emotka Ale to nieuniknione. Skojarzenia się powtarzają.

No tak emotka  Ten tekst z toastami już tyle razy opatrzył się w wynikach, że pewnie każdy konkursowicz ma go zakodowanego w głowie i automatycznie zgłasza i to jeszcze nieświadomie, że popełnia plagiat emotka

Oczywiście nie mam nic do powtarzających się motywów, ale ktoś zgłosił identyczne hasło, które wygrało w pierwszym etapie, dodając jedynie na początku coś od siebie. No w takie bajki o przypadku to nie wierzę emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6517580 Napisano: 08.08.2018 17:19:02 w Biedronka
mia napisał(a):

Dla mnie ten konkurs to jakaś farsa, patrząc na wyniki (nie chodzi o to, że jakieś specjalnie denne, ale nie różnią się wiele od setek innych haseł), więc odpuszczam - przynajmniej na razie emotka - ale z zaciekawieniem i przyjemnością będę śledzić Wasze wpisy w MDW. emotka

Ja odnoszę wrażenie, że duża część tych zgłoszeń to przeróbki haseł nagrodzonych w poprzednich etapach emotka  Plus nie jestem w stanie już zliczyć ile razy ktoś w tym konkursie przerobił czy nawet kropka w kropkę przepisał najczęściej plagiatowane hasło o wznoszeniu toastów emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

Niebieska_Laguna

#6517131 Napisano: 07.08.2018 14:37:25 w Informują

Niebieska_Laguna

#6517125 Napisano: 07.08.2018 14:27:31 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

pionas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

pionas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

bruce napisał(a):

Odważam się tu wpisać, ponieważ post Niebieskiej Laguny z "Zapowiedzi" wskazuje, że chyba jednak jest tu problem i to nie tylko u mnie (jak wcześniej sądziłam): u mnie od kilku dni nie można na forum zamieszczać obrazków (zgłaszałam wcześniej w "Mam problem"). 

No właśnie ja dalej mam problem ze wstawianiem zdjęć  emotka

dalej macie taki problem?

Z dysku dalej nie mogę dodać zdjęcia, tylko przez URL

Która wersja szaty graficznej?

Tradycyjna, ale zmieniłam na chwilę na nowoczesną i tam również nie wchodzą mi pliki z dysku.

już powinno działać

Działa, dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6517116 Napisano: 07.08.2018 14:11:06 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

pionas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

bruce napisał(a):

Odważam się tu wpisać, ponieważ post Niebieskiej Laguny z "Zapowiedzi" wskazuje, że chyba jednak jest tu problem i to nie tylko u mnie (jak wcześniej sądziłam): u mnie od kilku dni nie można na forum zamieszczać obrazków (zgłaszałam wcześniej w "Mam problem"). 

No właśnie ja dalej mam problem ze wstawianiem zdjęć  emotka

dalej macie taki problem?

Z dysku dalej nie mogę dodać zdjęcia, tylko przez URL

Która wersja szaty graficznej?

Tradycyjna, ale zmieniłam na chwilę na nowoczesną i tam również nie wchodzą mi pliki z dysku. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6517110 Napisano: 07.08.2018 14:03:09 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

bruce napisał(a):

Odważam się tu wpisać, ponieważ post Niebieskiej Laguny z "Zapowiedzi" wskazuje, że chyba jednak jest tu problem i to nie tylko u mnie (jak wcześniej sądziłam): u mnie od kilku dni nie można na forum zamieszczać obrazków (zgłaszałam wcześniej w "Mam problem"). 

No właśnie ja dalej mam problem ze wstawianiem zdjęć  emotka

dalej macie taki problem?

Z dysku dalej nie mogę dodać zdjęcia, tylko przez URL Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6517072 Napisano: 07.08.2018 12:39:02 w Paragony na trwające konkursy
Zakupię paragony na konkurs "Łatwość gotowania" w sklepach Intermarche - mogę zapłacić 14 złotych za paragon emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6517061 Napisano: 07.08.2018 12:23:52 w Popraw sobie humor...