Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6525949 Napisano: 05.09.2018 18:14:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
Energylandia od Auchana emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6525940 Napisano: 05.09.2018 18:00:05 w Oddam za darmo
0 0

Niebieska_Laguna

#6525914 Napisano: 05.09.2018 17:20:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aneczka155-93 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

aneczka155-93 napisał(a):

Nivea- myślicie, że można kupić jeden produkt za 20 zł czy min.2 ? 

Ja mam 1... a czemu dwa? Jest taki zapis, bo chyba nie widziałam, że minimum dwa.

Pytam tylko dlatego, że widzę wszędzie słowo "produkty" czyli liczba mnoga, ale też mi się wydaje że to nie ma znaczenia. Masz rację, nigdzie nie było napisane min.2. Po prostu ja ostatnio wszędzie widzę podwójne dno emotka  

A bo to różnie bywa z tymi agencjami, ale jak nie ma, że minimum dwa, to spokojnie można jeden emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6525907 Napisano: 05.09.2018 17:09:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aneczka155-93 napisał(a):

Nivea- myślicie, że można kupić jeden produkt za 20 zł czy min.2 ? 

Ja mam 1... a czemu dwa? Jest taki zapis, bo chyba nie widziałam, że minimum dwa. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6525896 Napisano: 05.09.2018 16:51:30 w Kupię...
Odkupię VICHY SLOW AGE NIGHT z testu na Wizaz, ja nie miałam czasu wziąć udziału, w sklepie widziałam za 85 zł, gdyby ktoś chciał odsprzedać proszę o cenę już z wysyłką Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6525854 Napisano: 05.09.2018 15:33:41 w SZUKAM....
Chciałabym kupić jakąś dobrą oliwę z oliwek do sałatek, ale wybór jest tak duży, że nie wiem na co się zdecydować. Chciałabym coś naprawdę dobrej jakości, bo słyszałam, że większość tych oliw ze sklepu nie ma porównania do tego, czego używa się w Hiszpanii czy we Włoszech. Może ktoś interesuje się tym regionem i jest w stanie mi podać nazwę dobrej, dostępnej w Polsce oliwy z oliwek. Niby błahostka, ale chciałabym wybrać coś wartego zakupu, a znowu nie chcę przepłacać. Bo czasami sprowadzają jakieś tanie produkty, a u nas oferują jako luksusowe.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6525797 Napisano: 05.09.2018 13:29:17 w Dziś cieszę się z.....
Bardzo się cieszę, że wczoraj ktoś około północy wpłacił tysiąc złotych, żeby ratować konia... Dzięki temu w ostatniej chwili udało się zebrać na czas wymaganą kwotę. Jestem naprawdę wzruszona takim gestem, bo nie wystarczy mieć te pieniądze, ale trzeba jeszcze mieć serce, żeby potrafić się nimi podzielić. Ja zawsze daję ile mogę, niestety nie stać mnie, żeby wspomagać potrzebujące zwierzęta takimi kwotami, tym bardziej, że ciąży na mnie odpowiedzialność za moje domowe koty i gromadkę okolicznych, które dokarmiam i dbam o ich antykoncepcję, bo z gminą nie mam już siły użerać się o darmowe sterylizacje. Ktoś powie, że to tylko koń, że stary... ale gdyby właściciel traktował go z szacunkiem, to nie byłoby tej sytuacji. Mimo wszystko bardzo, bardzo się cieszę, że są jeszcze tacy ludzie. To przywraca mi wiarę w ten świat i sprawia, że chce mi się walczyć i pomagać tym bezbronnym i bez ludzkiego głosu. Nawet zastanawiam się, czy to nie ktoś z forum, bo wklejałam link do zbiórki... Nawet jeśli nie, i ta osoba tego nie przeczyta to i tak chciałam jej serdecznie podziękować emotka emotka Nie za pieniądze, a za serce... Nieważne złotówka czy tysiąc złotych, obie kwoty mają taką samą wartość, jeśli ktoś chce pomóc z serca. I dziękuję wszystkim, którzy pomagają. Strasznie mnie to dziś ucieszyło!

Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6525785 Napisano: 05.09.2018 12:47:16 w co chcielibyście wygrać?
FBbeata7 napisał(a):

Najlepsze są pieniądze, bo widzę,że nawet na wycieczki ludzie potrafią narzekać.Dziwi mnie też granie o rzeczy zupełnie komuś niepotrzebne.Uważam za słuszne wprowadzenie limitów na gospodarstwo domowe.Poza tym nie podoba mi się handel wygranymi, gdyby to były pieniądze niektórzy  gracze mieliby łatwiejsze życie.Po prostu.

Takie limity na gospodarstwo to głupota, bo przecież czasem małżonkowie grają osobno, a co jak ktoś mieszka z teściami lub rodzicami? Trochę tak przykro, że tylko jedna osoba ma prawo wygrać, a jak uda się obu, to jedna musi pożegnać się z nagrodą. Gdyby były same pieniądze, to byłoby po prostu nudno. Zawsze to jakaś radość czy rozmaitość. A sprzedawanie nagród jest spoko, można czasem odkupić coś taniej, a pieniędzy nikt by przecież nie sprzedawał emotka   Czasem gra się o wymarzoną nagrodę, a wpada coś innego, więc idzie na sprzedaż. Ktoś potrzebuje i ma okazję kupić emotka  Rozmaitość jest potrzebna, bo nie chodzi o to, żeby tylko niektórzy mieli łatwiej, ale żeby każdy znalazł coś dla siebie. Jeśli komuś pasuje grać tylko o kasę, to może wybierać takie konkursy, a nie oczekiwać, że wszystkie zostaną podporządkowane pod jego potrzeby emotka  Konkursy to też fajna społeczność, zawsze można komuś pomóc albo sprawić radość odsprzedając taniej wygraną.  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6525572 Napisano: 04.09.2018 19:07:21 w PODZIĘKOWANIA
petunija1,
Ja również cieplutko dziękuję za te nasze wszystkie udane "interesy" emotka Wyświetl w wątku >>
1 petunija1 0

Niebieska_Laguna

#6525475 Napisano: 04.09.2018 15:08:14 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Naturalnie włącz zdrowe nawyki z C4, mogę zapłacić po 10 zł za paragon

Oraz na Milkę ABC 7 zł za paragon emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6525371 Napisano: 04.09.2018 11:03:18 w Wkurza mnie...
lolzek napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy. Coraz słabsze nagrody. Z roku na rok coraz mniej konkursów. A jeśli są, to z nagrodami niewartymi zachodu- jakieś tanie, chińskie gadżety typu lazybagi.  emotka

Coraz czesciej sa też bony po 50zł, zamiast tej standardowej stówki. Jeszcze nie tak dawno nagrody po 50zł to był niewielki odsetek konkursów, teraz juz czesto je widze  emotka  Szkoda. Przeciez takiej nagrody sie nawet nie odczuje. W przyszłym roku musimy sie przygotowac na bony po 10zł, a zeby miec zaszczyt zagrania w konkursie bedzie należało kupic produkt promocyjny za jedyne 100zł emotka

No Smolar czy to kto tam już rozdawał chyba po 5 złotych w jakiejś loterii emotka Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

Niebieska_Laguna

#6523932 Napisano: 30.08.2018 14:35:24 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Pudliszki ze sklepów Euro oraz Groszek Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6523667 Napisano: 29.08.2018 17:33:52 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na najtańsze Haribo z C4 najlepiej dziś lub jutro Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6523537 Napisano: 29.08.2018 12:55:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy działają Wam te ludziki z konkursu Auchan? Bo dziś nie mogę nimi sterować, a przyciskam te wyznaczone klawisze "a,z". Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6523277 Napisano: 28.08.2018 22:24:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taalvikki napisał(a):

bruce napisał(a):

taalvikki napisał(a):

o losie, rymowanki na wizażu? nawet tam? nie róbcie tego mi i innym, poważnym osobom, proszę. już dość mam częstochowy, którą sami generujemy :(
ja piszę zawsze prozą i staram się po prostu uzasadnić potrzebę TEGO WŁAŚNIE produktu. czyli opisuję, że mam taką skórę czy taką wizję siebie, że właśnie te produkt może mi pomóc. oczywiście krągłymi zdaniami, nigdy (tfu!) rymem. nie wpada jakoś wielce często, ale czasem się coś zdarzy.
------------------------
inny temat: nałęczowiaka. nic mnie dawno nie zirytowało, jak ten konkurs. parę dni temu nie było wiadomo, ile chcą znaków, bo chcieli jednocześnie i tylko 160 i więcej, a dziś nie mam pojęcia, GDZIE I Z JAKIM PREFIKSEM (o nr paragonu nie wspomnę), mam słać zgłoszenie. i ja już nie wiem, czy to ja mam okres i ogłupiałam chwilowo, czy coś tu jest nie tak. pomocy.

emotka Hahahh!!! Rozbawiłaś mnie tym wpisem. Każdy zgłasza tak, jak umie; wynika z tego, że Ty masz dar przekonywania organizatorów Wizażu prozą emotka , ktoś inny - rymem, ja najwidoczniej nie mam żadnego, ale się staram.  emotka Czasem rymowanka jest naprawdę bardzo dobra, nie można odmawiać jej siły przebicia, ja zazwyczaj na konkursy piszę właśnie wierszykiem/wężykiem.  emotka Co do Nałęczowianki - niestety, nie pomogę, nie znam, ale jedno jest pewne: ona raczej okresu nie ma.  emotka


nie wiem, co w tym zabawnego, że nie podoba mi się odpowiedź typu: "poproszę krem ten wspaniały, by uśmiech był mój duży, a nie mały" oraz fakt, że szacowne jury uznaje to za wartość literacką. wg mnie nic. i o ile wiersz może być dobry, o tyle częstochowska rymowanka to oznaka tandety i takie jest moje zdanie. i, żeby nie było, znam parę osób, które potrafią pisać cudowne wiersze. wiersze. nawet rymowane, ale wiersze, a nie częstochowskie blabla.

Jak chcesz, żeby ktoś szanował Twój gust i Twoje zdanie, to naucz się też szanować innych. A Ty za każdym razem wypowiadasz się o wynikach ze straszną pogardą. Można swoją opinię wyrazić w kulturalny sposób, a nie ciągle mieszać wszystkich z błotem, uznawać konkursowiczów za niedorozwiniętych analfabetów, a pracowników agencji za ograniczonych tłuków, bo nie podzielają Twojego zdania. Trochę pokory... Cały świat nie przestanie słuchać popu, bo ty tylko jazz uznajesz za muzykę...  Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6523053 Napisano: 28.08.2018 13:17:12 w WC - rozmowy o wszystkim
zaczytana-pola napisał(a):

luko922 napisał(a):

O, ziolko dzięki za te rady co do regulaminu! Przydadzą się emotka

Konkurs będzie polegał na zrobieniu zdjęcia lub nakręceniu video z produktem ;) A produkt kosztuje mniej więcej 1,2zł emotka

1. 1000 zł dla jednej osoby tygodniowo to niewielka zachęta.
2. 1000 zł można przeznaczyć na codzienne zakupy, a 5000 zł już na coś extra, np. na wycieczkę.
3. A może 1x 2000 zł i 3x 1000 zł? Zamiast 1x 5000 zł?

Według mnie też lepiej rozbić te 5 tysięcy, ja raczej omijam konkursy, w których jest tylko jedna duża wygrana, dlatego, że jest mała szansa na wygranie. To trochę jak trafić w totka. A już 3 nagrody to o wiele większe szanse i o wiele lepsza zachęta do konkursu. I również jak joan uważam, że nie powinno się mieszać zdjęć i filmów. Ewentualnie rozdzielić po równo nagrody za film i zdjęcia. Bo ciężko, żeby te dwie formy ze sobą rywalizowały. No i też wiele osób (np. znów ja) zniechęca się faktem, że są różne formy odpowiedzi. Bo przykładowo dobrze czuje się w fotografii, ale odnoszę wrażenie, że zdjęcie nie ma szans z filmikiem. A już zwłaszcza przy jednej nagrodzie. Myślę, że przyciągnięcie grających to jedno, a jakie wrażenie zostanie po konkursie (i produkcie) to drugie. Jak wygra fotka, to podniesie się lament, że filmy wymagają większej pracy, większego zaangażowania. Jak wygra filmik, to będzie marudzenie, że to niesprawiedliwe, że zdjęcia nie miały szans przy filmikach itp... Więc tu też uważam, że ważna jest jasność i konkretność regulaminu. Jak zakaz osób trzecich - to zakaz. Jak zakaz np. dzieci - to zakaz. Jak zakaz doklejania produktów - to zakaz. Nie nagradzać takich prac i nie tłumaczyć się potem wyjątkami i swoją interpretacją regulaminu emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6522716 Napisano: 27.08.2018 14:30:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ktoś jeszcze czeka na bony od TQG z Intermarche? Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6522428 Napisano: 26.08.2018 17:46:52 w Biedronka
maryam napisał(a):

To taka kamera? https://mediamark...ro-hero-chdhb-501-rw

Chyba, ale pisałam im tylko, że GoPro Hero bez numerów seryjnych, więc możliwe, że za mało danych podałam serwisowi.  Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

Niebieska_Laguna

#6522423 Napisano: 26.08.2018 17:44:15 w Biedronka
maryam napisał(a):

danaaa napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

jackk76 napisał(a):

danaaa napisał(a):

Czy na wygraną kamerkę z Red Bulla kurier zostawiał jakies potwierdzenie odbioru nagrody lub inny dokument? U mnie odbierała córka i twierdzi, ze kurier nic jej nie zostawił. 
Czy ktoś z Was może pytał u organizatora czy można uzyskać dokument gwarancyjny? czy gwarancja na podstawie potwierdzenia odbioru, którego nie dostałam...

Nic nie ma do kamerek, żadnych papierów - może gwarancja na podstawie numeru seryjnego, ale wątpię.

To stare modele kamer, wycofane już z oferty, nie są nawet serwisowane. Więc żadna gwarancja nie pomoże. Zapewne agencja wykupiła jakieś pozostałości tych kamer za grosze, a w regulaminie walnęli sobie, że 800 czy tam 900 złotych.

jackk76 i Niebieska_Laguna  dziekuję za odpowiedź 

Ja napisałam do dystrybutora, podałam numer seryjny i mi odpisali...:Kamera z tym numerem seryjnym pochodzi z
naszej dystrybucji. Gwarancja w
tym przypadku liczona będzie od daty pierwotnego zakupu czyli:
2018-07-18 .Od tej daty liczone są 2 lata gwarancji kamery. Wsparcie - OMT Group  

Ja pisałam do serwisu i mi odpowiedzieli, że nie serwisują już tego modelu. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6522422 Napisano: 26.08.2018 17:43:02 w Biedronka
bruce napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Możesz zawalczyć o rower emotka  Niestety, to ostatnio normalka... Inna agencja też niedawno rozesłała wycofane już modele walizek Wittchen. W regulaminie podali wartość na ok. 1 tysiąc złotych, a nowsze modele na stronie Wittchen są na "wyprzedaży" o połowę taniej. Te z konkursu to pewnie resztki wycofanej kolekcji emotka  

Nie kupiłam, w ostatniej chwili zrezygnowałam.  emotka Przesada, konkursowiczom upychają, co tylko można.  emotka
Powiem Ci, o te ciuchy i obuwie mi jedynie chodziło, żeby rabat zdobyć, bo to ostatni dzień, ale wszystko tam tak dokumentnie poprzebierane, porozrzucane, dziecięce z damskimi i męskimi, buty pojedyncze się walają. Koszmar jednym słowem.  emotka Ja nie wiem, czy w Biedronkach ktoś w ogóle czuwa nad tymi "akcjami tygodnia"... emotka

Ja mam wrażenie, że tam nikt nad niczym nie czuwa. Do póki nie było tych remontów, to według mnie było jeszcze ok. Ale po tych ich rewolucjach, nie da się tam kupować. Syf, bałagan, braki produktów. Myślałam, że to tylko moje zdanie. Ale podobnie powiedziała mi koleżanka z innego miasta o swojej Biedronce po remoncie.  Wyświetl w wątku >>