Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Niebieska_Laguna

Niebieska_Laguna

#6555917 Napisano: 12.12.2018 12:29:37 w Czy informują/ informowali?
deva napisał(a):

mia napisał(a):

deva napisał(a):

mia napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Czy Milka tu i ówdzie już informowała?

Nie, ale na mój gust lada moment powinni zacząć - przynajmniej z Polo - jeśli się chcą z telefonami w terminie wyrobić.

bardzo dużo czasu sobie dali, a może wyślą sms?

To do nich niestety niepodobne - byłby to cud nad Wisłą nr dwa.
Jak jest w regulaminie telefon, to szanowne państwo dzwonią... średnio przez dwa tygodnie. emotka Byle się nie wygłupiali z zastrzeżonymi, bo rezerwy brak.

w takim razie mogliby juz zacząć dzwonić...

Ja uwielbiam ich logikę emotka  W Pantene, gdzie rozdają kilkanaście nagród, to roześlą esemesy. A w Milce, gdzie rozdają 300 bonów, to mają zamiar dzwonić emotka Wyświetl w wątku >>
1 deva 0

Niebieska_Laguna

#6555891 Napisano: 12.12.2018 11:39:01 w Konkursowiczki w ciąży
bruce napisał(a):

mitek111 napisał(a):

Jakie polecacie kosmetyki dla noworodków? Chusteczki, kremy itp...

Nivea zwykły - najlepsiejszy jest, szczególnie do pupy, po umyciu. emotka

Niestety NIVEA to same pochodne ropy naftowej emotka  nawet w wersji dla dzieci. Może dobrze sprawdzi się jako ochrona na mrozy, ale do codziennej pielęgnacji to raczej zły wybór. Jedyne co robi ten krem to pozostawia warstwę parafiny i wosku mineralnego. Przez co daje złudne wrażenie nawilżenia lub wygładzenia. A w rzeczywistości może wysuszać i nawet podrażniać skórę. Nawet ciężko jest skórze oddychać pod warstwą takiego kremu. Te klasyczne wersje nie mają żadnych składników pielęgnacyjnych. Wiem, że wiele osób ten krem uwielbia, ale ja jakoś nie mogę się do niego przekonać emotka   Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6555600 Napisano: 11.12.2018 15:22:42 w Konkursowiczki w ciąży
mitek111 napisał(a):

Jakie polecacie kosmetyki dla noworodków? Chusteczki, kremy itp...

Naturalne, polskie kosmetyki Sylveco z linii dla dzieci. Mają bardzo dobre, delikatne składy i są przystępne cenowo. Hypoalergiczne i bezzapachowe.

https://sylveco.pl/sylveco-dla-dzieci/ Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6555413 Napisano: 11.12.2018 08:45:55 w Paragony na trwające konkursy
Kupię dziś paragony na Somat z Carrefour lista sklepów jest na stronie Carrefour, mogę zapłacić 14 zł za paragon emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6555324 Napisano: 10.12.2018 19:21:01 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że od kilku dni internet Cyfrowego Polsatu działa jak ślimak. Ledwo loguję się na pocztę czy na forum. O przeglądaniu instagrama z telefonu (wifi) mogę zapomnieć, o oglądaniu seriali na laptopie też... Jednocześnie wkurza mnie jak bardzo moje życie jest zależne od takiej pierdoły jak modem... W dodatku nie mogę nic załatwić w tej kwestii, bo umowa nie jest na mnie emotka  Jak się wkurzę to zamówię jakiś inny, a z tamtego potem zrezygnujemy. Tylko co się teraz opłaca z internetu, żeby szybko chodziło? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Niebieska_Laguna

#6554480 Napisano: 07.12.2018 13:34:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asandraa napisał(a):

Mam pytanie dot. konkursu WAWEL przyjaźń z charakterem. Laureatki na stronie są z edycji listopadowej? Miało być 10 nagród, a jest więcej historii?

To na pewno nie są aktualne wyniki, ponieważ te historie były tam cały czas w trakcie trwania konkursu.  Wyświetl w wątku >>
1 ajaxa 0

Niebieska_Laguna

#6554005 Napisano: 06.12.2018 09:44:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katake napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

katake napisał(a):

Dostałam sms Intermarche-skąd wiecie, który bon wygraliście?Tam były bony na różne kwoty. Czy to zgłoszenie wysyła się z poziomu SMS?Klikam w link i uzupełniam formularz?Ktoś kto wysłał kilka zgłoszeń-który paragon odsyła?Pierwszy raz coś u nich wygrałam.

O rodzaju nagrody dowiadujesz się jak dostarczy Ci ją kurier. W zgłoszeniu nie podawało się numeru paragonu, więc wysyłasz zgodnie z datą zakupu, jeśli masz kilka paragonów.

Czyli wysyłam ten skan paragonu, który ma datę najbliższą zgłoszenia?


Jeśli z jednego numeru wysłałaś 3 głoszenia to muszą być 3 paragony. A daty zakupu muszą być przed wysłaniem esemesa. Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6553999 Napisano: 06.12.2018 09:41:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katake napisał(a):

Dostałam sms Intermarche-skąd wiecie, który bon wygraliście?Tam były bony na różne kwoty. Czy to zgłoszenie wysyła się z poziomu SMS?Klikam w link i uzupełniam formularz?Ktoś kto wysłał kilka zgłoszeń-który paragon odsyła?Pierwszy raz coś u nich wygrałam.

O rodzaju nagrody dowiadujesz się jak dostarczy Ci ją kurier. W zgłoszeniu nie podawało się numeru paragonu, więc wysyłasz zgodnie z datą zakupu, jeśli masz kilka paragonów. No i liczba paragonów musi odpowiadać liczbie zgłoszeń z danego numeru emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6553722 Napisano: 05.12.2018 12:20:01 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na Wedel z TopMarket i MINUTA8 zwracam cały koszt paragonu Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6553586 Napisano: 04.12.2018 20:00:31 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na MK Cafe z Auchan emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6553484 Napisano: 04.12.2018 16:19:28 w Kupię...
Kupię jakiś fajny tablet na prezent dla nastolatka do 250 złotych emotka Wyświetl w wątku >>
1 renatak0 0

Niebieska_Laguna

#6553436 Napisano: 04.12.2018 14:18:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Heineken... za co Ty mnie tak nie lubisz emotka  Kolejne 100 kartonów rozdane i tego jednego, jedynego dla mnie nie masz emotka   Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

Niebieska_Laguna

#6553397 Napisano: 04.12.2018 12:45:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

Czy odsyłaliście dane na Ace z C4 czy czekacie na maile? Do mnie jeszcze nic nie dotarło...

Ja czekam, bo napisali, że to oni będą się kontaktować emotka   Wyświetl w wątku >>
1 staszek 0

Niebieska_Laguna

#6553351 Napisano: 04.12.2018 10:53:40 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Spam z kolejnymi zaproszeniami na spotkania z rzekomymi kamerkami do rozdania od firmy Komfort Clean, której - tym razem postanowiłam drążyć temat do skutku emotka  - nasze dane osobowe podała jakaś Spółka Kay z Poznania. Szkoda tylko, że pomyliły jej się dane adresowe, nawet co do województwa.  emotka emotka

Ja takie telefony mam prawie codziennie, mogłabym rzucić pracę i tylko kamerki odbierać emotka  Czy to jest w ogóle legalne? Mnie Pani przekonywała, że dostanę kamerkę za darmo, że nic nie muszę kupować, nie muszę podpisywać żadnej umowy, że kamerek starczy dla wszystkich zaproszonych...  A domyślam się, że na miejscu trzeba właśnie coś kupić i nikt żadnej kamerki za darmo nie da emotka  Więc to wprowadzanie ludzi w błąd. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Niebieska_Laguna

#6553150 Napisano: 03.12.2018 15:52:21 w Wkurza mnie...
ZOO w centrum handlowym... zwierzęta bez dostępu do natury, do słońca, do świeżego powietrza, do żywych roślin... Pomimo walk aktywistów nie udaje się zabrać stamtąd tych zwierząt. Czy kogoś naprawdę bawi taki widok emotka  ? 
Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Niebieska_Laguna

#6553132 Napisano: 03.12.2018 14:57:36 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony na herbaty Lipton w Intermarche, konkurs od jutra, zakup za 15 zł, chętnie odkupię paragony za 11 zł/szt Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6552859 Napisano: 02.12.2018 15:19:24 w Dziś cieszę się z.....
mdepfs napisał(a):

Dziś się cieszę dalej, ale szczęście trwa od wczoraj..
Udało sie znaleźć ciepły, kochający domek dla mojego podwórkowego bezdomniaczka (btw. dla którego też szukałam domku tu u nas na forum w wątku pomocy).
Cieszę się, bo to moja pierwsza taka adopcja i dość pilna sprawa to była (nadchodzące mrozy mnie przerażały).. 
Teraz pozostaje pomagać pozostałym dzikuskom  emotka

Świetna informacja emotka Wyświetl w wątku >>

Niebieska_Laguna

#6552638 Napisano: 01.12.2018 16:41:52 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Kasjerka nie chciała dzisiaj wydać paragonów, twierdząc, że kasa ich nie drukuje... w punkcie obsługi klienta babka też powiedziała, że ona już nic nie może zrobić. Tylko dzięki uporowi udało się ją zmusić, żeby zabrała kasetkę kasjerce, oddała pieniądze i nabiła to jeszcze raz. I tym razem cud: kasa wydawała paragony... Nie wiem co kombinowała ta kasjerka, ale chyba nie zdaje sobie sprawy jakie konsekwencje płyną z niewydawania paragonów... 

Ooo.. nieźle emotka  
W jakim to sklepie?? sieciowy czy lokalny?

W E.Leclerc  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Niebieska_Laguna

#6552631 Napisano: 01.12.2018 16:31:23 w Wkurza mnie...
Kasjerka nie chciała dzisiaj wydać paragonów, twierdząc, że kasa ich nie drukuje... w punkcie obsługi klienta babka też powiedziała, że ona już nic nie może zrobić. Tylko dzięki uporowi udało się ją zmusić, żeby zabrała kasetkę kasjerce, oddała pieniądze i nabiła to jeszcze raz. I tym razem cud: kasa wydawała paragony... Nie wiem co kombinowała ta kasjerka, ale chyba nie zdaje sobie sprawy jakie konsekwencje płyną z niewydawania paragonów...  Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

Niebieska_Laguna

#6552310 Napisano: 30.11.2018 16:37:34 w Informują
Ace wyniki na stronie emotka   mejla jeszcze nie wysłali emotka Wyświetl w wątku >>