Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ludzka_istota

ludzka_istota

#6690823 Napisano: 18.03.2020 13:38:33 w skojarzenia
nagroda AGD- kiedyś to było... Wyświetl w wątku >>
0 0

ludzka_istota

#6690821 Napisano: 18.03.2020 13:37:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
niiic, zupełnie niiiic Wyświetl w wątku >>
0 0

ludzka_istota

#6690388 Napisano: 16.03.2020 18:06:05 w skojarzenia
uśmiech- dzieci Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ludzka_istota

#6690361 Napisano: 16.03.2020 15:58:26 w WC - rozmowy o wszystkim
delvitto napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

delvitto napisał(a):

pooglądałabym trochę filmów i starych seriali, na które wciąż brakowało czasu, no i stronki, gdzie czasem zaglądałam, znów nie działają emotka  zalukaj u mnie się nie otwiera, filman.cc właśnie się zablokował, inne znalezione przeze mnie stronki przekierowują do jakichś płatnych platform, które nawet nie wiem, czy po zapłaceniu będą działać... Doradźcie, gdzie obecnie można coś oglądać? Ipla i Player nie wchodzą w grę, tam nie ma tego, co szukam, a ja mam ochotę na cykl seriali s-f, typu Stargate, Atlantis, Star Trek, itp... Wykupiłabym Netflix, ale tam też tego nie ma:(

ale na Netlix jest Star Trek emotka i parę innych s-f
jak chcesz popatrzeć na tytuły to mogę Ci parę screenów podeslać emotka

SG1 do 6 sezonu jest na CDA, prawie całe sezony. Atlantis widziałam odcinek 1-2 na CDA. Szukam dalszych i nie widzę nigdzie:(.

na Netflix są chyba tylko te nowe Star Treki? Miałam Netflixa w zeszłym roku, obczaiłam tam co się dało, a teraz czekam, aż będzie nowy sezon Lucyfera i the 100 emotka  wtedy znów go wykupię. 
magdalena-chili szukałam na cda, ale nie udało mi się znaleźć, więc jeśli możesz, to podeślij mi coś, proszę:) Ja bym chciała Stsrgate od 2 sezonu 15 odcinek.
Mój mąż, gdy żył, twierdził, że ma na dysku zewnętrznym wszystkie sezony i dalsze serie tego Stargate, ale wczoraj odpaliłam ten dysk, i okazuje się, że są w tej kolekcji duże braki, nie ma sezonu 2 i któregoś, dwa jakieś sezony są tylko po angielsku, jeszcze muszę dokładniej spisać co tam jest i w jakiej kolejności. Bo ogólnie znalazłam groch z kapustą.
@ludzka-istota na wspomnianym wyżej dysku, są jakieś serie Atlantis, sprawdzę i dam Ci znać, może Ci podeślę, jeśli się okaże, że z chęcią skorzystasz?
No i cieszę się, że odnalazłam tu miłośników science-fiction emotka

Kocham SG emotka a science fiction wielbię  miłością ogromną:) Oglądałaś Battelstar Galactica? są 4 sezony, odcinki rożnej mocy, ale fajnie się ogląda emotka wszystkie dostępne na CDA
Z niecierpliwością czekam na dalsze odcinki "the 100" Wyświetl w wątku >>

ludzka_istota

#6690331 Napisano: 16.03.2020 14:47:50 w Wkurza mnie...
Dziewczyny współczuję Wam nauczycieli wariatów.
A w temacie- też  mnie wkurzają nieodpowiedzialni właściciele zwierząt. Jak można porzucić psa/ kota czy innego stwora, który przestał być wygodny. U mnie OTOZ apeluje o to, nie porzucać. Wyświetl w wątku >>

ludzka_istota

#6690322 Napisano: 16.03.2020 14:34:32 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

moskala22 napisał(a):

U nas w szkole jest nauczanie zdalne teraz - dostaliśmy na dzienniku wykaz rzeczy, które dzieci mają przerobić i wytyczne jak się z tego rozliczać. Przejrzałam tematy i stwierdziłam, ze albo mój syn dostanie pierwszą pałę w życiu albo we mnie obudza się instynkty mordercze. KU*** są tam rzeczy, które ciężko mi będzie ogarnąć i już widzę reakcję syna jak będę próbowała mu to wytłumaczyć emotka

Córa bardzo ambitnie wstaje na swoje normalne godziny lekcyjne, teraz odrabia/przerabia właśnie takie lekcje online. Jednak faktycznie - zadawany nawał materiału jest mega ogromny.  emotka

A wszystko przez to, że tak naprawdę nauczyciele nie wiedzą, co i jak mają robić. Z jednej strony dyrektorzy każą zadawać dzieciom materiał online (a ich obliguje góra- wiecie, ze dyrektor codziennie wypełnia ankiety na temat tego, jak szkoła zadaje i sprawdza wykonywanie zadań?). Z drugiej- przepisy mówią, że w stanie zawieszenia szkoła nie ma prawa zadawać nowych rzeczy i później tego oceniać. Jedni rodzice atakują librusem/ sms/ telefonicznie, domagając się od nauczycieli nauczania. Z drugiej- są rodzice, którzy reagują złością i wkurzeniem (nie dziwię się). Jako nauczyciel napisałam do swoich dzieciaków, żeby uzupełniały ćwiczenia z aktualnego działu, to czego nie zrobiliśmy na lekcjach. I podesłałam im stronkę z aplikacją do samodzielnej nauki/ powtórek. I już. Czy będę to weryfikować? Na pewno docenię dzieci, które poświęcą czas na zrobienie czegokolwiek. Ale- nie mam możliwości zapewnienia dzieciom dostępu do internetu i nie mogę oczekiwać, że wszyscy odbiorą moją wiadomość.
Moim zdaniem nauczyciele powariowali. Jakieś 90 % oszalało całkowicie- i uważają, że ich przedmiot jest naj... Wiem, egzaminy, matury przed nami- ale na Miłość Boską... Na forum nauczycielskim szaleją, wymieniają się zadaniami, stronami, pomysłami jak umilić i zapełnić czas uczniom w czasie pobytu w domu. Jako nauczyciel- nie popieram takiej nadgorliwości. niech dzieciaki czytają lektury, neich powtarzają tabliczkę mnożenia- czy inne wzory, niech lecą ze słówkami na leraning apps/ quizziz/ engly. Niech obejrzą coś z National Geographic albo History. I nie dajmy się zwariować.
(nie bijcie) Wyświetl w wątku >>

ludzka_istota

#6690292 Napisano: 16.03.2020 12:35:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie dno ukryte pod Waszym dnem... Wyświetl w wątku >>
0 0

ludzka_istota

#6690290 Napisano: 16.03.2020 12:34:41 w skojarzenia
Pachnidło- instynkt Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ludzka_istota

#6690253 Napisano: 16.03.2020 09:20:48 w WC - rozmowy o wszystkim
magdalena-chili napisał(a):

delvitto napisał(a):

pooglądałabym trochę filmów i starych seriali, na które wciąż brakowało czasu, no i stronki, gdzie czasem zaglądałam, znów nie działają emotka  zalukaj u mnie się nie otwiera, filman.cc właśnie się zablokował, inne znalezione przeze mnie stronki przekierowują do jakichś płatnych platform, które nawet nie wiem, czy po zapłaceniu będą działać... Doradźcie, gdzie obecnie można coś oglądać? Ipla i Player nie wchodzą w grę, tam nie ma tego, co szukam, a ja mam ochotę na cykl seriali s-f, typu Stargate, Atlantis, Star Trek, itp... Wykupiłabym Netflix, ale tam też tego nie ma:(

ale na Netlix jest Star Trek emotka i parę innych s-f
jak chcesz popatrzeć na tytuły to mogę Ci parę screenów podeslać emotka

SG1 do 6 sezonu jest na CDA, prawie całe sezony. Atlantis widziałam odcinek 1-2 na CDA. Szukam dalszych i nie widzę nigdzie:(. Wyświetl w wątku >>
0 0

ludzka_istota

#6690118 Napisano: 15.03.2020 10:55:31 w WC - rozmowy o wszystkim
Kochani, a jak Wy się czujecie? I Wasi najbliżsi? Wyświetl w wątku >>

ludzka_istota

#6690117 Napisano: 15.03.2020 10:54:36 w skojarzenia
fiołki- zapach Wyświetl w wątku >>
0 0

ludzka_istota

#6689848 Napisano: 13.03.2020 13:59:27 w skojarzenia
0 0

ludzka_istota

#6689273 Napisano: 11.03.2020 17:58:36 w skojarzenia
porcelana- zastawa Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ludzka_istota

#6689015 Napisano: 10.03.2020 17:19:40 w skojarzenia

ludzka_istota

#6688777 Napisano: 09.03.2020 17:16:50 w skojarzenia
wygrana- żalpost Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

ludzka_istota

#6688776 Napisano: 09.03.2020 17:05:16 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):

Wkurza mnie, ze w krótkim czasie tak Trójkę zniszczyli  emotka To radio zaczyna brzmieć jak amatorszczyzna, a teraz nie będzie kolejnych aksamitnych audycji  emotka
O książkach nie da się programu słuchać. O sprawach ze świata też ciężko. Kto tam będzie mnie w świat muzyki wprowadzał?  emotka

Mam dokładnie takie samo uczucie emotka Do tego moje ukochane Radio Gdańsk też stało się... bo ja wiem? Filią radia z Torunia. Słuchac się nie da! Asłuchałam na zmianę Trójka/ RG. I zostałam z ciszą w eterze emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ludzka_istota

#6688609 Napisano: 08.03.2020 19:06:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

Działa Wam Heineken?

Nie działa emotka Wyświetl w wątku >>
1 nariam 0

ludzka_istota

#6688601 Napisano: 08.03.2020 17:59:28 w skojarzenia
podróże- pasja Wyświetl w wątku >>
0 0

ludzka_istota

#6688501 Napisano: 07.03.2020 15:10:26 w skojarzenia
0 0

ludzka_istota

#6688380 Napisano: 06.03.2020 18:21:01 w skojarzenia
brak wzajemności- nieszczęśliwa miłość Wyświetl w wątku >>
0 0