Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka89

malenka89

#5858703 Napisano: 06.05.2014 21:48:20 w Visa Konkursy
olkaa1 napisał(a):

malenka89 napisał(a):


jeżli masz gdziekolwiek napis VISA to problemu żadnego nie będzie, u mnie nigdzie takiego napisu niestety nie ma emotka

No właśnie nie ma, a płacę kilka razy dziennie kartą przez internet i innego potwierdzenia jak ze strony internetowej banku przecież nie mam... Ale jak wpisuję nr karty to samo wskakuje, że to Visa (a jak zacznę wpisywać nr karty Mastercard to się sama tamta zaznacza) także numer czy jego część powinna im wystarczyć!



niestety u mnie numer nie wystarczył... nagroda przepadła i nie było zmiłuj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5858683 Napisano: 06.05.2014 21:19:38 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Jasne, tylko CI wlansie tlumacze, ze to ze zrobisz badanie co 3tyg nic nie zmieni, bo do 20tyg hormony i tak szaleja, wiec trudno cos zdecydowac. Mysle, ze na ten czas zostaniesz z tym co masz.



właśnie chyba nie, bo w poprzedniej ciąży za każdym razem dawka leków była modyfikowana, teraz już też 2 razy miałam podwyższaną, bo teraz i ja potrzebuję hormonu i dziecko.

przynajmniej tak mi lekarz tłumaczył, że zawsze dawka musi być zwiększana/zmniejszana tak żeby wyniki były w normie.

w każdym razie pożyjemy, zobaczymy, zastanawia mnie ten jod tylko, ale póki co jem dużo ryb hehe emotka

dzięki! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5858679 Napisano: 06.05.2014 21:10:42 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

malenka89 napisał(a):

dolly napisał(a):

Ale co 3tyg to nie ma sensu, co 6tyg sie sprawdza jak jest konieczność.
Tak, ja pisałam o ginekologu,zebys powiedziala w czzwartek- najpewniej skieruje do endokrynologa, ale wazne by wiedzial i doradzil co i jak emotka



ale widzisz 4 tygodnie temu ft4 miałam super, teraz mam powyżej normy, więc wolę dla świętego spokoju badać tylko ft4 co 3-4 tyg emotka



Oki, jak uważasz emotka Najwazniejsze beda wyniki w 20tyg, do tego czasu trudno cokolwiek decydowac, ale to juz w gestii lekarza emotka



no, ale póki co to fasolka nie ma swojej tarczycy, więc ja muszę utrzymać wyniki w normie, co by dzidzia była zdrowa emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5858666 Napisano: 06.05.2014 20:59:16 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Ale co 3tyg to nie ma sensu, co 6tyg sie sprawdza jak jest konieczność.
Tak, ja pisałam o ginekologu,zebys powiedziala w czzwartek- najpewniej skieruje do endokrynologa, ale wazne by wiedzial i doradzil co i jak emotka



ale widzisz 4 tygodnie temu ft4 miałam super, teraz mam powyżej normy, więc wolę dla świętego spokoju badać tylko ft4 co 3-4 tyg emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5858663 Napisano: 06.05.2014 20:55:40 w Visa Konkursy
olkaa1 napisał(a):

Ja płacę za wszystko w internecie kartą to jakie mam niby inne potwierdzenie im wysłać??



jeżli masz gdziekolwiek napis VISA to problemu żadnego nie będzie, u mnie nigdzie takiego napisu niestety nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5858659 Napisano: 06.05.2014 20:48:01 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

A to nie bede sie wtracala, ale jak masz jutro wizyte to wspomnij o tym, bo to wazne. Wydaje mi sie ze jodid powinnas dostac, ale nie wiem co to euthyrox, wiec nie chce wchodzic w kompetencje. Nato miast powinnas powtorzyc w ciazy badania tarczycy a juz na pewno ok 20tyg ciazy, bo wszystko moze sie zmienic i nie bedziesz potrzebowala zadnych lekow emotka
Zreszta teraz w witaminach jest normalnie jod dodawany, takze lekarz musi zdecydowac ile Wam ewentualnie bedzie potrzeba emotka



w czwartek mam wizytę, ale u ginekologa, bo endokrynologa mam dopiero w połowie czerwca emotka mimo wszystko wspomnę o tym lekarzowi emotka
w ciąży badam tarczycę średnio co 3 tygodnie, bo hormony potrafią nieźle szaleć, teraz znowu mam lekko za wysokie ft4, za tydzień powtórzę wyniki, jeśli dalej będzie wysokie to spróbuję dostać się jakoś do lekarza emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5858650 Napisano: 06.05.2014 20:20:48 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

Malenka89, ale masz caly czas, czy teraz w czasie ciazy sie ujawnila?



mam cały czas, biorę już zwiększoną dawkę, tylko w poprzedniej ciąży (leczyłam się wtedy u innego lekarza) dostałam jodid, teraz lekarz nic o tym nie wspominał, biorę tylko euthyrox. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5858635 Napisano: 06.05.2014 20:04:20 w Konkursowiczki w ciąży
kasia19 przede wszystkim gratulację! emotka

Ja jutro zaczynam 10 tydzień, a w czwartek mam wizytę u gina, nawet się nie denerwuję, jestem dobrej myśli, przetłumaczyłam sobie jakoś, że nerwy i tak niczego nie zmienią emotka

Czy któraś z Was ma niedoczynność tarczycy i brała w ciąży jod? Ja póki co nic nie dostałam, a wizytę mam dopiero w czerwcu, czytałam różne opinie, niektórzy lekarze mówią, że jod jest wskazany, inni że przy niedoczynności nie wolno go przyjmować.
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5858620 Napisano: 06.05.2014 19:39:42 w Visa Konkursy
Aristo napisał(a):

Fresz1234 napisał(a):

Dopiero zaczynam grać w Visie i mam pytanie, zahaczające lekko o to wyżej. W potwierdzeniu płatności kartą w mbanku nie mam słowa, że to Visa, wszędzie tylko "płatność kartą". Domyślą się jakoś czy będzie problem?



Zbieraj potwierdzenia z terminali platniczych! Jesli na wyciagu z banku nie jest napisane, ze karta to karta VISA, to nie zostanie to uwzglednione. Przerabialismy to w poprzedniej edycji konkursu Visa, kilka osob moze to potwierdzic. Nawet przeslanie skanu karty Visa z tym samym numerem nie pomagalo...



ja mogę potwierdzić, że jeżeli nie ma słowa VISA na wydruku takim z konta internetowego to nie uwzględnią wygranej emotka
loczeq napisał(a):

Aristo napisał(a):

OK, niech bedzie ze nie wiem, o czym mowie. emotka



ja nie mówię że nie jest tak jak Ty napisałeś, ale tak jak wspomniał stopro muszą jakoś weryfikować płatności internetowe więc de facto na tej samej zasadzie można zidentyfikować standardowe płatności

problem możliwe że mieliście dlatego, że płaciliście kartami prepaid które nie były zarejestrowane na nikogo



moja karta jest w PKO BP, zarejestrowana na daną osobę, jest to karta płatnicza do konta, na wydruku z internetu nie ma słowa VISA, takie potwierdzenie u nich niestety nie przeszło.... Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5858406 Napisano: 06.05.2014 11:22:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś może dostał bony ze Stokrotki z II etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5858254 Napisano: 05.05.2014 20:15:31 w Wkurza mnie...
Reklama - Kot emotka Za każdym razem zawału dostaję emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5856742 Napisano: 30.04.2014 13:34:46 w Paragony
Kupię paragon z Superpharm Pantene, data dowolna, oferty na pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5856733 Napisano: 30.04.2014 13:30:46 w Biedronka
jak Heineken informował?

już widzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5856604 Napisano: 30.04.2014 10:40:20 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Dziewczyny czy któraś z Was miała w ciąży wysoki puls?
Wcześniej miałam puls w normie, w tej chwili mierzyłam i mam 82, ale odkąd jestem w ciąży bywało, że miałam 100 emotka



W ciąży rośnie ilość wody w organizmie, zwiększa się ilość krążącej krwi (o 30-40%)- są to zmiany hormonalne. Aby przepompować całą krew bez problemów serce "robi" 2 rzeczy - zwiększa kurczliwość swoich mięśni (a przez to objętość krwi wyrzucaną w czasie jednego skurczu) i zwiększa częstość skurczów (czyli rośnie tętno). Tętno wzrasta średnio o 15-20 uderzeń na minutę, to jest fizjologia. Niczym dziwnym u ciężarnej będzie puls nawet powyżej 100. Zmiany te są widoczne już od 7 tygodnia ciąży, a w 15 - są dokonane.




no to mnie uspokoiłaś, dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5856410 Napisano: 29.04.2014 21:42:20 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny czy któraś z Was miała w ciąży wysoki puls?
Wcześniej miałam puls w normie, w tej chwili mierzyłam i mam 82, ale odkąd jestem w ciąży bywało, że miałam 100 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5855878 Napisano: 29.04.2014 11:19:41 w Carrefour konkursy
donia7 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Sama jestem ciekawa jaki to model, a raczej jakie to wymiary, bo drugą noc z rzędu śniło mi się,że nam się w kuchni nie zmieściła emotka



Na Rosnecie są do wygrania od Columbita 45 cm, wydaje mi się, że to takie same



model w jednym regulaminie był podany - SPS53E08EU, tylko że u mnie na sklepie stała całkiem inna zmywarka, czarna. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5855425 Napisano: 28.04.2014 13:25:55 w Carrefour konkursy
Ktoś wie jakie to będą zmywarki? Na plakacie srebrna, w sklepie widziałam czarną, wartości w dwóch regulaminach znacznie się różnią.

A u Was w sklepie jakie stały? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5854578 Napisano: 25.04.2014 17:20:05 w Carrefour konkursy
jeszcze w to nie wierzę, ale Columbit i do mnie napisał po raz pierwszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5853846 Napisano: 24.04.2014 11:41:38 w Konkursowiczki w ciąży
no ja właśnie od rana zjadłam jedną suchą kromeczkę chleba, otwieram lodówkę i na widok wszystkiego mnie odrazu "dźwiga" emotka

zazdroszczę tym, co mają apetyt przez całą ciążę emotka

nalałam sobie pół szklaneczki Coli, zobaczymy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5853825 Napisano: 24.04.2014 11:16:32 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny jak radziłyście sobie z mdłościami?

Słyszałam, że migdały pomagają, muszę sobie kupić i wypróbować.

Nie mam na nic apetytu, zmuszam się do jedzenia czegokolwiek, staram się nie wymiotować, bo biorę tabletki na tarczycę, gdyby nie one to najchętniej nie wychodziłabym z toalety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0