Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka89

malenka89

#5862032 Napisano: 14.05.2014 14:32:17 w Kaufland konkursy
kalisto1986 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

pinki napisał(a):

Mysle ze jak poruszymy temat na fb kauflanda co z bonami to szybciej im wysla,co myslicie?



też o tym myślałam... następnym razem ja wyślę im paragon tydzień później skoro regulamin jest nic nie warty emotka

Mi już nie chce się kłócić, bo odesłałam wszystko prawidłowo, tylko rąbnełam się z nr tzn literówka była - wystarczyłoby, gdyby sprawdzili tylko paragon, a wiedzieliby kogo to, no, ale tutaj potrzeba odrobine dobrej woli ... no, ale jak oni łamią regulamin to jest wszystko ok, w końcu to nie ich wina emotka



Ja napisałam na fb Kauflanda, wnerwiają mnie, bo wystarczyłoby napisać sms'a/maila, że przepraszają za opóźnienie i do tego i tego dnia wyślą bony. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5861985 Napisano: 14.05.2014 13:50:30 w Hochland
malutka456 napisał(a):

monikar bon muszę wykorzystać za jednym razem, więc myślimy o Meksyku bądź Kubie emotka

ciekawe czy dziś puszczą @ z żabki? emotka



wszystko zależy czy chcecie postawić na wypoczynek czy zwiedzanie emotka

Jeśli wypoczynek to fajna jest też Dominikana, jeśli zwiedzanie to chyba jednak Kuba. O Meksyku się nie wypowiadam, bo nie mam bladego pojęcia emotka Jeśli zdecydujecie się na Kubę pamiętajcie żeby brać hotel z min. **** gwiazdkami. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5861971 Napisano: 14.05.2014 13:40:28 w Kaufland konkursy
pinki napisał(a):

Mysle ze jak poruszymy temat na fb kauflanda co z bonami to szybciej im wysla,co myslicie?



też o tym myślałam... następnym razem ja wyślę im paragon tydzień później skoro regulamin jest nic nie warty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5861938 Napisano: 14.05.2014 12:54:36 w Kaufland konkursy
anialistopad napisał(a):

Cały czas czekają,aż kaufland im dośle bony.Pani zapewniła mnie, że każdy kto oczekuje otrzyma bon jeśli został pozytywnie zweryfikowany



tylko kiedy skoro termin już dawno minął? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5861714 Napisano: 13.05.2014 22:43:41 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

malenka89 napisał(a):

a one też są robione jeszcze wewnętrznie? przeraża mnie fakt, że będę musiała tak leżeć 40 minut emotka



nie emotka przez powłoki brzuszne emotka 40min to max czas, takze sie ie stresuj emotka



ale w 12-13 tyg też? emotka

zastanawiam się czy da radę, bo ja ogólnie mam lekko wystający brzuszek z tłuszczykiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5861710 Napisano: 13.05.2014 22:41:56 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

malenka89 napisał(a):



Ja póki co miałam robione usg co wizytę (raz w miesiącu)i pewnie jeszcze przez jakiś czas tak będę miała z racji obumarcia poprzedniej ciąży.

A to usg genetyczne to lekarz mi mówił, że jest dokładniejsze, są mierzone różne wymiary, więc pewnie czymś tam się różni od standardowego usg na wizycie u ginekologa.



o to mi wlasnie chodzilo, ze niektorzy lekarze robia usg co wizyte, mimo braku wskazan.
Ja tak jak pisalam mialam robione tylko te obowiązkowe- juz dziewczyny pisaly wyzej, wiec nie chce ich powielac, 3/4d sa dokladniejsze, ale przede wszystkim rozni sie tym ze sa mierzone bardziej szczegolowo wszystkie parametry- dlatego tez nazywa sie genetycznym
Samo badanie niczym sie nie rozni, poza tym, ze i Ty masz radoche, bo widzisz swojego dzidziola "normalnie" a nie w "przekroju"
Powiem szczerze, nie wiem jak jest na nfz, bo ja usg robilam prywatnie, wiec tak czy tak mialabym w 3/4d.
Faktycznie bylo tak, ze po 35rz usg genetyczne jest refundowane przez nfz, ale to tylko dlatego, ze z racji weiku jest wieksze ryzyko nieprawidlowosci, ale nie zdziwie sie jak niedlugo te granice przesuna po 40rz



ja w sumie ciesze się, że mam teraz robione co wizytę, bo przy ostatniej ciąży lekarka nie chciała mi zrobić, bo mówiła że nie ma takiej potrzeby, ale w końcu zrobiła, bo powiedziałam jej, że zaczęłam jakoś tyć no i wyszło, że ciąża obumarła, a ja już zaczęłam puchnąć. Nie wiem co by było, gdyby jednak tego usg nie zrobiła.


dzięki za rady emotka zrobię tylko to usg, z krwi nie będę robić, chyba że coś wyjdzie nie tak na tym usg (odpukać!) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5861703 Napisano: 13.05.2014 22:35:42 w Konkursowiczki w ciąży
a one też są robione jeszcze wewnętrznie? przeraża mnie fakt, że będę musiała tak leżeć 40 minut emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5861690 Napisano: 13.05.2014 22:23:03 w Konkursowiczki w ciąży
dolly napisał(a):

To moze ja sprobuje doprecyzowac:
te badania, ktore pokazalas malenka to sa tzw. usg genetyczne- tak jak w ramce wykonuje sie je w tych tygodniach i to sa te badania 3D/4D ktore wykonywala tez Benasia, ale :
standardowo wykonuje sie 3-4badania usg w czasie ciazy- wlasnie w tych tygodniach, ktore zostaly wytluszczone w badaniach genetycznych. Dodatkowo w 1 badaniu tym miedzy 11-13tyg mozna pobrac krew i zrobic test pappa, ktory ma na celu wykazanie, jakie jest ryzyko wystapienia wad genetycznych.
Ja osobiscie zrobilam dodatkowo tylko usg w ok 7tyg by potwierdzic ciaze i pod dam koniec ok 40tydz, te 3 wszystkie w 3/4d wlasnie.
Ja bym zrobila malenka, ale bez krwi



Ja póki co miałam robione usg co wizytę (raz w miesiącu)i pewnie jeszcze przez jakiś czas tak będę miała z racji obumarcia poprzedniej ciąży.

A to usg genetyczne to lekarz mi mówił, że jest dokładniejsze, są mierzone różne wymiary, więc pewnie czymś tam się różni od standardowego usg na wizycie u ginekologa. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5861598 Napisano: 13.05.2014 20:08:39 w Inne mniejsze markety
luk1990 napisał(a):

czyli nie mozna pisac o karmie i o narzedziach ?
troche bez sensu ;//



nie, bo one już mają swoje hasła reklamowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5861488 Napisano: 13.05.2014 17:46:53 w Kaufland konkursy
A dostał ktoś eska na numer, gdzie nie odesłał paragonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5861353 Napisano: 13.05.2014 15:21:42 w Konkursowiczki w ciąży
Tutaj są wypisane te badania, mnie chodzi tylko o usg:

http://www.gyncen...7-qL4CFanpwgodf74AZg

a tu jest dokładniej opisane co wykrywa itd

http://badaniapre...-trymestr-ciazy.html Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5861347 Napisano: 13.05.2014 15:17:47 w Konkursowiczki w ciąży
czyli ogólnie warto zrobić takie badanie?

u mnie zdania są podzielone, jedni polecają by zrobić, inni mówią, że po co skoro jestem młoda itd emotka

ja raczej jestem za tym żeby jednak zrobić, skoro to jest zwykłe usg, nie ma żadnego zagrożenia itd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5861339 Napisano: 13.05.2014 15:12:23 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

tak ja robiłam takie "lepsze" usg - to jest 3D/4D - płaciłam 250zł. Takie badanie trwa ok 40 minut, lekarz dokładnie bada dzidziusia począwszy od narządów wew. serduszko, nerk itd. poprzez aortę, kręgosłup, sprawdza pólkule mózgowe... Bardzo fajne dokładnie badanie - jak sie trafi na świetnego lekarza to wszystko opowie, wytłumaczy, wszystko dokładnie pokaże. Na takim badaniu widać dokladnie dzidzisia jego rysy, buźkę, dzidziuś sie rusza i widać jest jak wygląda "tak normalnie" - poza tym na pamiątkę oprócz opisu z badania otrzymuję się wydruk zdjęcia i płytę cd z filmikiem. Byłam bardzo zadowolona bo przynajmniej miałam pewność że synek jest zdrowy emotka Ale takie badanie robia najczęsciej między 20 a max 26 tyg.



Mnie lekarz mówił, że na te badanie prenatalne w 1 trymestrze trzeba się wybrać pomiędzy 11t0d,a 13t6d ciąży. Jest refundowane, ale tylko dla kobiet powyżej 35 roku życia albo takich, które miały jakieś przypadki chorób genetycznych w rodzinie, dla pozostałych płatne. Mówił mi, że to już ode mnie zależy czy się zdecyduję na nie czy nie. Podobno wykrywa w jakimś stopniu możliwość choroby Downa i coś tam jeszcze. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5861299 Napisano: 13.05.2014 13:48:50 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Dziewczyny robiłyście badania prenatalne? Chodzi mi tylko o to zwykłe usg, nie żadne inwazyjne itd emotka



U mnie było zawsze zwykłe USG, nie odważyłabym się na inwazyjne emotka



tak tylko chodzi mi o to usg lepsze, z tego co oglądałam to w różnych klinikach, gdzie je wykonują płaci się za nie około 200 zł, trwa około 40 minut i mierzą dokładnie dzidziusiowi wszystkie organy itd.

inwazyjnych też bym nie zrobiła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5861288 Napisano: 13.05.2014 13:31:29 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny robiłyście badania prenatalne? Chodzi mi tylko o to zwykłe usg, nie żadne inwazyjne itd emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5861133 Napisano: 13.05.2014 09:14:59 w Kaufland konkursy
U mnie kurier nic dzis nie ma. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5860739 Napisano: 12.05.2014 10:59:35 w Kaufland konkursy
anialistopad napisał(a):

Dostał ktoś dziś bon z kafelka?



u mnie dzisiaj nic kurier nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5860533 Napisano: 11.05.2014 18:42:31 w Rossmann
Co w przypadku, gdy kod kreskowy się nie wydrukował emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5859954 Napisano: 09.05.2014 14:36:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Płyny Eden kurierem GLS emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5859264 Napisano: 08.05.2014 09:47:43 w Kaufland konkursy
kasai napisał(a):

joan napisał(a):

Tak sobie myślę, że chyba najwyższy czas zacząć zupełnie przypadkowo robić literówki w tych wszystkich numerach i danych, które są bezpodstawnie wyłudzane emotka



emotka

Nie mam zamiaru ryzykować, że ktoś potem wykorzysta moje dane, a ja będę musiała spłacać kredyt, którego nie brałam emotka



dokładnie, wszystkie dane podane na tacy łącznie z podpisem, dobrze że jeszcze nie chcą skanu dowodu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0