Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka89

malenka89

#1687180 Napisano: 15.07.2008 09:57:52 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
chochliczka napisał(a):

stasiak50 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Tez mysle,ze i tak powstanie ten artykul i od siebie moge dodac do pana redaktora ktory nas czyta emotka ze wygrywanie i ogólnie zabawa w konkursy to nie jest takie hop siup,trzeba sie nameczyc, poswiecic swoj czas,nieraz i duzo zainwestowc,bo jak wiadomo nie ma nic za darmo-to powiedzialam ja Chochli emotka emotka
( swoja droga pewnie wszyscy bysmy chcieli by nasze nicki byly w artykule nie? hehehe emotka emotka emotka )


chochli masz rację że konkursy to tylko zabawa a żyć się z tego nie da jak ktoś ma rodzinę bo wtedy zaniedbuje cały dom swój poswiecajac czas tylko na konkursy , zapomina się o dzieciach o obowiązkach domowych też siedzac całymi dniami na forum emotka chyba że ktos jest samotny to tak ale wtedy nazywa to się uzależnienie od internetu a nie zarobkowanie emotka


dokladnie Stasiu emotka
zabawa w konki czesto oznacza malo czasu dla rodziny,przyjaciol itd
no chyba ze mowimy tu o ludziach ktorzy graja nalogowo i nie dla przyjemnosci tylko bo to jest ich praca-a sa takie osoby na forum.No ale to juz inna bajka bo mowiac o nich musielibysmy powiedziec,do czego czlowiek jest zdolny zeby wygrac i gdzie konczy sie szczescie,fart w konkursach,a gdzie zaczyna oszustwo i kombinacja



praca -> granie w konkursach - za niedługo taki zawód stworzą emotka
Dla mnie coś nie do pomyślenia no,ale cóż... Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687176 Napisano: 15.07.2008 09:56:02 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
makaveliooo napisał(a):

malenka89 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kingaa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Tez mysle,ze i tak powstanie ten artykul i od siebie moge dodac do pana redaktora ktory nas czyta emotka ze wygrywanie i ogólnie zabawa w konkursy to nie jest takie hop siup,trzeba sie nameczyc, poswiecic swoj czas,nieraz i duzo zainwestowc,bo jak wiadomo nie ma nic za darmo-to powiedzialam ja Chochli emotka emotka
( swoja droga pewnie wszyscy bysmy chcieli by nasze nicki byly w artykule nie? hehehe emotka emotka emotka )



emotka Chochli emotka
ja to bym dała do artykułu dziwne, śmieszne przygody zwiazane z konkursami, bądź nagrodami, tego jest sporo i przynajmniej weselej by było emotka


albo artykul pt 101 sposob pan Gien by umilic nam zycie
emotka emotka emotka



nam albo i sobie emotka emotka
nie jedna Gienia teraz kąpie się używając mojego żelu albo myje włosy moim szamponem emotka emotka emotka


no i kroi sobie ser moim nożem na mojej desce emotka

emotka




Co za Babiszony emotka
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687161 Napisano: 15.07.2008 09:49:07 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
chochliczka napisał(a):

kingaa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Tez mysle,ze i tak powstanie ten artykul i od siebie moge dodac do pana redaktora ktory nas czyta emotka ze wygrywanie i ogólnie zabawa w konkursy to nie jest takie hop siup,trzeba sie nameczyc, poswiecic swoj czas,nieraz i duzo zainwestowc,bo jak wiadomo nie ma nic za darmo-to powiedzialam ja Chochli emotka emotka
( swoja droga pewnie wszyscy bysmy chcieli by nasze nicki byly w artykule nie? hehehe emotka emotka emotka )



emotka Chochli emotka
ja to bym dała do artykułu dziwne, śmieszne przygody zwiazane z konkursami, bądź nagrodami, tego jest sporo i przynajmniej weselej by było emotka


albo artykul pt 101 sposob pan Gien by umilic nam zycie
emotka emotka emotka



nam albo i sobie emotka emotka
nie jedna Gienia teraz kąpie się używając mojego żelu albo myje włosy moim szamponem emotka emotka emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687155 Napisano: 15.07.2008 09:46:49 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
raf08 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

raf08 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

jak juz pisalam wyzej nie jestem za reklama dla stronki,niepotrzeba nam kolejnych pazernych i tak juz to sie mnozy od ludzi,ktorzy nic nie wnosza tylko zeruja...
Co do poziomu..kazdy odpowiada za swoj poziom.. i bardzo bym prosila nie uogolniac..
ja jestem bardzo zadowolona ze zagoscilam na tym forum i nawet nie dla tego,ze duzo wygralam ,ale dlatego,ze poznalam tu wielu wartosciowych ludzi, ktorzy sa dla mnie bliscy emotka


jeżeli chodzi o mój poziom, to jest OK, czyżbym cię obraził??
Nie mam zamiaru nikogo obrażać,(bo większość osób jest spoko) ale taka jest prawda.



sam sobie przeczysz...
nie wiem ile Ty masz lat, skoro na forum wchodzisz w celu poszukiwania dziewczyny.
Moze jeszcze napisz post w wątku z ogłoszeniami
emotka
Nie zapomij podać miejscowości emotka emotka emotka

sorki,ale nie mogłam się powstrzymać emotka emotka


widze, że nie znasz się na żartach - postaram się jakoś przeżyć



trzymam kciuki żebyś jakoś przeżył
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687143 Napisano: 15.07.2008 09:42:17 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
kingaa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kingaa napisał(a):

A Pionas na to PRIMA APRILIS emotka emotka emotka emotka


a łyzka na to niemozliwe emotka emotka emotka
hehehe
albo
takie rzeczy to tylko w erze emotka emotka
Kingus pozdrowki emotka



takie rzeczy to tylko na ekonakch bym powiedziała emotka jedno jest pewne tu nigdy nie jest nudno emotka Chochli emotka



Dokładnie emotka emotka

Stali bywalcy jakoś zawsze potrafią się dogadać i pójść na kompromis emotka
Tylko Ci nowi (albo starzy w nowym wcieleniu emotka ) robią problemy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687131 Napisano: 15.07.2008 09:38:23 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
raf08 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

jak juz pisalam wyzej nie jestem za reklama dla stronki,niepotrzeba nam kolejnych pazernych i tak juz to sie mnozy od ludzi,ktorzy nic nie wnosza tylko zeruja...
Co do poziomu..kazdy odpowiada za swoj poziom.. i bardzo bym prosila nie uogolniac..
ja jestem bardzo zadowolona ze zagoscilam na tym forum i nawet nie dla tego,ze duzo wygralam ,ale dlatego,ze poznalam tu wielu wartosciowych ludzi, ktorzy sa dla mnie bliscy emotka


jeżeli chodzi o mój poziom, to jest OK, czyżbym cię obraził??
Nie mam zamiaru nikogo obrażać,(bo większość osób jest spoko) ale taka jest prawda.



sam sobie przeczysz...
nie wiem ile Ty masz lat, skoro na forum wchodzisz w celu poszukiwania dziewczyny.
Moze jeszcze napisz post w wątku z ogłoszeniami
emotka
Nie zapomij podać miejscowości emotka emotka emotka

sorki,ale nie mogłam się powstrzymać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687123 Napisano: 15.07.2008 09:36:09 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
kingaa napisał(a):

A Pionas na to PRIMA APRILIS emotka emotka emotka emotka



emotka emotka emotka emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687110 Napisano: 15.07.2008 09:32:24 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
raf08 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

raf08 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

raf08 napisał(a):

stasiak50 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

pacins napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

raf08 napisał(a):

Artykuły w gazecie, rozsławienie naszej strony, popularność ...itd - wszystko OK, ALE jak zaczną czytać np. dział : kliknijcie gdzie ludzie dość często obrażają się wzajemnie , kłótnie , spory,a nawet wulgaryzmy itp. czy to będzie dla nas satysfakcją i popularnością???
Czy to wystawi nam dobrą cenzurkę??? (moje zdanie: wątpię)
Organizatorzy konkursów będą czytać te komentarze i czy wtedy nie będą patrzeć na nas innym okiem?
Zobaczą również, że nagrody wygrywane są pózniej sprzedawane na allegro - czy to dla nas dobra reklama???



Przecież i tak każdy, wie, że wiele osób sprzedaje swoje nagrody. A co do organizatorów to wątpie żeby im się chciało przeglądać i czytać Nasze posty emotka
A pozatym i bez tego artykułu jakby chcieli to by czytali.



kto chce to i tak czyta - np z deante ( ta gra z hydraulikiem) byłam na rozdaniu nagród i zdębiałam jak sie Pani zapytała czy jest ktoś z portalu e konkursy emotka



To już jest tak źle? emotka


było już w styczniu - oczywiście nikt z obecnych sie nie przyznał a 90% stad była emotka



a ja jakbym była to bym się przyznała...
emotka


malenka89

Ja też bym się przyznała bo nie mam czego się wstydzic ze jestem z ekonków emotka


ja bym się i przyznał, ale gdyby to forum było trochę na wyzszym poziomie.



Jeżeli Ci nie pasuje to nikt Cie tu nie trzyma...


nie chodzi mi o to czy mnie pasuje , czy tez nie..

trzyma, trzyma, bo szukam dziewczyny - a niektóre są nawet fajne emotka



szukasz dziewczyny na forum?
A ile Ty masz lat?


nie podrywam mężatek emotka



Nie o to mi chodziło, ale ok.

Ps. A swoją drogą zastanawiam się skąd Ty możesz wiedzieć czy ja mam męża?

A wracając do tematu to zobaczymy co Pionas na to powie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687093 Napisano: 15.07.2008 09:27:29 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
raf08 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

raf08 napisał(a):

stasiak50 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

pacins napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

raf08 napisał(a):

Artykuły w gazecie, rozsławienie naszej strony, popularność ...itd - wszystko OK, ALE jak zaczną czytać np. dział : kliknijcie gdzie ludzie dość często obrażają się wzajemnie , kłótnie , spory,a nawet wulgaryzmy itp. czy to będzie dla nas satysfakcją i popularnością???
Czy to wystawi nam dobrą cenzurkę??? (moje zdanie: wątpię)
Organizatorzy konkursów będą czytać te komentarze i czy wtedy nie będą patrzeć na nas innym okiem?
Zobaczą również, że nagrody wygrywane są pózniej sprzedawane na allegro - czy to dla nas dobra reklama???



Przecież i tak każdy, wie, że wiele osób sprzedaje swoje nagrody. A co do organizatorów to wątpie żeby im się chciało przeglądać i czytać Nasze posty emotka
A pozatym i bez tego artykułu jakby chcieli to by czytali.



kto chce to i tak czyta - np z deante ( ta gra z hydraulikiem) byłam na rozdaniu nagród i zdębiałam jak sie Pani zapytała czy jest ktoś z portalu e konkursy emotka



To już jest tak źle? emotka


było już w styczniu - oczywiście nikt z obecnych sie nie przyznał a 90% stad była emotka



a ja jakbym była to bym się przyznała...
emotka


malenka89

Ja też bym się przyznała bo nie mam czego się wstydzic ze jestem z ekonków emotka


ja bym się i przyznał, ale gdyby to forum było trochę na wyzszym poziomie.



Jeżeli Ci nie pasuje to nikt Cie tu nie trzyma...


nie chodzi mi o to czy mnie pasuje , czy tez nie..

trzyma, trzyma, bo szukam dziewczyny - a niektóre są nawet fajne emotka



szukasz dziewczyny na forum?
A ile Ty masz lat?
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687083 Napisano: 15.07.2008 09:22:00 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
raf08 napisał(a):

stasiak50 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

pacins napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

raf08 napisał(a):

Artykuły w gazecie, rozsławienie naszej strony, popularność ...itd - wszystko OK, ALE jak zaczną czytać np. dział : kliknijcie gdzie ludzie dość często obrażają się wzajemnie , kłótnie , spory,a nawet wulgaryzmy itp. czy to będzie dla nas satysfakcją i popularnością???
Czy to wystawi nam dobrą cenzurkę??? (moje zdanie: wątpię)
Organizatorzy konkursów będą czytać te komentarze i czy wtedy nie będą patrzeć na nas innym okiem?
Zobaczą również, że nagrody wygrywane są pózniej sprzedawane na allegro - czy to dla nas dobra reklama???



Przecież i tak każdy, wie, że wiele osób sprzedaje swoje nagrody. A co do organizatorów to wątpie żeby im się chciało przeglądać i czytać Nasze posty emotka
A pozatym i bez tego artykułu jakby chcieli to by czytali.



kto chce to i tak czyta - np z deante ( ta gra z hydraulikiem) byłam na rozdaniu nagród i zdębiałam jak sie Pani zapytała czy jest ktoś z portalu e konkursy emotka



To już jest tak źle? emotka


było już w styczniu - oczywiście nikt z obecnych sie nie przyznał a 90% stad była emotka



a ja jakbym była to bym się przyznała...
emotka


malenka89

Ja też bym się przyznała bo nie mam czego się wstydzic ze jestem z ekonków emotka


ja bym się i przyznał, ale gdyby to forum było trochę na wyzszym poziomie.



Jeżeli Ci nie pasuje to nikt Cie tu nie trzyma... Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687075 Napisano: 15.07.2008 09:19:02 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
emanuela24 napisał(a):

malenka89 - ta babka autentycznie spoglądała tak jakby chciała zapytać kto należy do tych oszustów krętaczy itp emotka



wiesz... nie wiem czego dotyczył ten konkurs i w ogóle. Ale ja bym się przyznała,ale jakby głupio na mnie patrzyła to bym jej coś powiedziała. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687054 Napisano: 15.07.2008 09:14:00 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
raf08 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

makaveliooo napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

raf08 napisał(a):

Artykuły w gazecie, rozsławienie naszej strony, popularność ...itd - wszystko OK, ALE jak zaczną czytać np. dział : kliknijcie gdzie ludzie dość często obrażają się wzajemnie , kłótnie , spory,a nawet wulgaryzmy itp. czy to będzie dla nas satysfakcją i popularnością???
Czy to wystawi nam dobrą cenzurkę??? (moje zdanie: wątpię)
Organizatorzy konkursów będą czytać te komentarze i czy wtedy nie będą patrzeć na nas innym okiem?
Zobaczą również, że nagrody wygrywane są pózniej sprzedawane na allegro - czy to dla nas dobra reklama???



Przecież i tak każdy, wie, że wiele osób sprzedaje swoje nagrody. A co do organizatorów to wątpie żeby im się chciało przeglądać i czytać Nasze posty emotka
A pozatym i bez tego artykułu jakby chcieli to by czytali.



kto chce to i tak czyta - np z deante ( ta gra z hydraulikiem) byłam na rozdaniu nagród i zdębiałam jak sie Pani zapytała czy jest ktoś z portalu e konkursy emotka


jestem ciekaw czy sie ktos przyznal ? emotka

Ja tam z miłą chęcią przeczytałbym taki artykuł i zachowałbym sobie ta gazetke na pamiątke a potem bym pokazał swoim dzieciom... patrzcie jakie miałem hobby emotka emotka emotka


no właśnie nikt emotka ja sama sie nie przyznałam emotka chociaż mam raczej nick i imię podobne i tak wiedzieli emotka


a dlaczego nie przyznałaś się??
ja tez nie przyznałbym sie z wiadomych powodów.



z jakich?
bo ja nie wiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687039 Napisano: 15.07.2008 09:06:33 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
emanuela24 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

pacins napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

raf08 napisał(a):

Artykuły w gazecie, rozsławienie naszej strony, popularność ...itd - wszystko OK, ALE jak zaczną czytać np. dział : kliknijcie gdzie ludzie dość często obrażają się wzajemnie , kłótnie , spory,a nawet wulgaryzmy itp. czy to będzie dla nas satysfakcją i popularnością???
Czy to wystawi nam dobrą cenzurkę??? (moje zdanie: wątpię)
Organizatorzy konkursów będą czytać te komentarze i czy wtedy nie będą patrzeć na nas innym okiem?
Zobaczą również, że nagrody wygrywane są pózniej sprzedawane na allegro - czy to dla nas dobra reklama???



Przecież i tak każdy, wie, że wiele osób sprzedaje swoje nagrody. A co do organizatorów to wątpie żeby im się chciało przeglądać i czytać Nasze posty emotka
A pozatym i bez tego artykułu jakby chcieli to by czytali.



kto chce to i tak czyta - np z deante ( ta gra z hydraulikiem) byłam na rozdaniu nagród i zdębiałam jak sie Pani zapytała czy jest ktoś z portalu e konkursy emotka



To już jest tak źle? emotka


było już w styczniu - oczywiście nikt z obecnych sie nie przyznał a 90% stad była emotka



a ja jakbym była to bym się przyznała...
emotka



e - nie wiem - taka grobowa cisza zapadła - Pani spoglądała jak na przestępców - każdy cicho siedział



ja tam jestem dumna z tego, że tu jestem i nawet jakbym była jedyna to bym się odezwała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687029 Napisano: 15.07.2008 09:04:41 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
stasiak50 napisał(a):

raf08 napisał(a):

i jeszcze jedno...
Rozmawiałem z jednym z organizatorów konkursów, który opowiadał, że czyta komentarze na forum i śmiał się z wyścigu o 99 zł (wiadomo jaki konkurs) i co ???... następny konkurs był w pewnym stopniu utrudniony dla naszych ludzi, a ludzie z innych forum nie mieli takich utrudnień.


raf08
miałam przyjemność też rozmowy z organizatorem konkursu emotka a dlatego czytaja nasze forum organizatorzy bo uczestnicy konkursów (nie wszyscy )donosy piszą jeden za drugim i podaja naszą stronkę emotka



Powystrzelać takich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687024 Napisano: 15.07.2008 09:02:48 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
emanuela24 napisał(a):

pacins napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

raf08 napisał(a):

Artykuły w gazecie, rozsławienie naszej strony, popularność ...itd - wszystko OK, ALE jak zaczną czytać np. dział : kliknijcie gdzie ludzie dość często obrażają się wzajemnie , kłótnie , spory,a nawet wulgaryzmy itp. czy to będzie dla nas satysfakcją i popularnością???
Czy to wystawi nam dobrą cenzurkę??? (moje zdanie: wątpię)
Organizatorzy konkursów będą czytać te komentarze i czy wtedy nie będą patrzeć na nas innym okiem?
Zobaczą również, że nagrody wygrywane są pózniej sprzedawane na allegro - czy to dla nas dobra reklama???



Przecież i tak każdy, wie, że wiele osób sprzedaje swoje nagrody. A co do organizatorów to wątpie żeby im się chciało przeglądać i czytać Nasze posty emotka
A pozatym i bez tego artykułu jakby chcieli to by czytali.



kto chce to i tak czyta - np z deante ( ta gra z hydraulikiem) byłam na rozdaniu nagród i zdębiałam jak sie Pani zapytała czy jest ktoś z portalu e konkursy emotka



To już jest tak źle? emotka


było już w styczniu - oczywiście nikt z obecnych sie nie przyznał a 90% stad była emotka



a ja jakbym była to bym się przyznała...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687015 Napisano: 15.07.2008 08:57:13 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
scamp napisał(a):

Jak dla mnie to beznadziejny pomysł. Uważam,że starczy ludzi na tym forum. Sądzę również, iż warto zrobić ankietę na ten temat i jeśli większość zagłosuje na TAK,to niech ten artykuł się ukaże, ale później nie miejcie do nikogo pretensji,że tak trudno jest coś Wam wygrać. Wiadomo,że taki artykuł narobi nam ogromnej reklamy,a konkurencja każdemu z nas nie jest potrzebna. Poza tym nasz serwis jak narazie dobrze sobie radzi ,więc zdecydowanie jestem na NIE,aby tego rodzaju artykuł się ukazał



Artykuł pewnie i tak się ukaże - czy się zgodzimy czy nie. Znajdą innych chętnych.

A Wy już nie przesadzajcie z tą konkurencją... Wprost to nie żaden brukowiec - byle kto tego nie czyta.
A pozatym konkurencja jest i zawsze była.
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1686998 Napisano: 15.07.2008 08:50:23 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
kingaa napisał(a):

Jak dla mnie to artykuł owszem ale o konkurach jako hobby, dziwnym zainteresowaniu, zajęciu pochłaniającym mnóstwo czasu i wygrywaniu ciekawych nagród emotka a nie o wyjadaczach, gdzie nagrody na pieniążki przeliczają... bo normalny człowiek czytający taki artykuł już całkiem zwątpi.. że Polak zawsze musi coś wykombinować i ze zwykłego hobby zrobić interes i zarabianie gotówki emotka i nie będzie że to kilka czy tam kilkadziesiąt osób tak robi, tylko każdy kto bierze udział w konkursie to tylko w celach zarobkowych i już na nas w ogóle będą krzywo patrzeć nie tylko sąsiedzi ale portale i firmy organizujące konkursy emotka



Dokładnie o tym samym mówiłam
emotka
Jeżeli chcą pisać o Nas jako o ludziach zachłannych i grających tylko dla zarobku to niech spadają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1686987 Napisano: 15.07.2008 08:47:43 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje

malenka89

#1686983 Napisano: 15.07.2008 08:46:22 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
raf08 napisał(a):

Artykuły w gazecie, rozsławienie naszej strony, popularność ...itd - wszystko OK, ALE jak zaczną czytać np. dział : kliknijcie gdzie ludzie dość często obrażają się wzajemnie , kłótnie , spory,a nawet wulgaryzmy itp. czy to będzie dla nas satysfakcją i popularnością???
Czy to wystawi nam dobrą cenzurkę??? (moje zdanie: wątpię)
Organizatorzy konkursów będą czytać te komentarze i czy wtedy nie będą patrzeć na nas innym okiem?
Zobaczą również, że nagrody wygrywane są pózniej sprzedawane na allegro - czy to dla nas dobra reklama???



Przecież i tak każdy, wie, że wiele osób sprzedaje swoje nagrody. A co do organizatorów to wątpie żeby im się chciało przeglądać i czytać Nasze posty emotka
A pozatym i bez tego artykułu jakby chcieli to by czytali. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1686893 Napisano: 15.07.2008 08:07:31 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Mnie to w sumie wszystko jedno.Jak to się mówi - róbta co chceta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0