Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka89

malenka89

#1688675 Napisano: 16.07.2008 04:41:16 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
gocha26 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

wprost napisał(a):

Witam serdecznie,

przepraszam wszystkich Państwa za brak odpowiedzi, musiałem jednak zakończyć wszystkie inne wcześniejsze zadania. Nie przeczytałem jeszcze wszystkich 14 stron postów, zrobię to dziś w domu. Jutro rano odpowiem osobom, które napisały mi maile.

Wyjaśniam kilka faktów, które rzuciły mi się w oczy przy zapisywaniu treści postów na komputer.
Nie mam jeszcze maila w domenie wprost.pl, gdyż niedawno zacząłem tam praktyki - maila otrzymuje się dopiero po pewnym czasie. Jeśli jednak sprawa wymaga uwierzytelnienia, mój szef przyzna mi tego maila w najbliższym czasie. Z resztą część z Państwa namierzyła mnie na stronie wprost.
Uprzedzam to co ktoś napisał - za napisanie artykułu otrzymuje się we wprost pieniądze. Tak jak za sprzedaż jajek na targu, za prowadzenie autobusu, czy za zamieszczanie reklam na portalach internetowych. Za każdą uczciwą pracę otrzymuje się pieniądze - małe bo małe, ale zawsze emotka . Ja wymyśliłem temat, mój szef go klepnął, teraz szukam osób które opowiedzą mi swoje historie. Sprawa jest prosta. Jeśli ktoś widzi w tym tanią sensację - niech tak myśli - to sprawa indywidualna. Jeśli ktoś chce się czymś pochwalić - zapraszam do współpracy emotka Proszę o cierpliwość, jutro zaczynam przygotowania artykułu pełną parą.

Pozdrawiam

Bartosz Pawłowski
WPROST



Zastanawiam się czy to napisał Pan Bartosz, czy ktoś poprostu się pod niego podszywa.
Ja napisałam w mailu wszystko, co chciałam i wiem, że trafi on w odpowiednie ręce.


emotka no nie ma pewności ale bez przesady emotka



Wiesz... ludzie mają różne pomysły
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1688672 Napisano: 16.07.2008 04:39:13 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
wprost napisał(a):

Witam serdecznie,

przepraszam wszystkich Państwa za brak odpowiedzi, musiałem jednak zakończyć wszystkie inne wcześniejsze zadania. Nie przeczytałem jeszcze wszystkich 14 stron postów, zrobię to dziś w domu. Jutro rano odpowiem osobom, które napisały mi maile.

Wyjaśniam kilka faktów, które rzuciły mi się w oczy przy zapisywaniu treści postów na komputer.
Nie mam jeszcze maila w domenie wprost.pl, gdyż niedawno zacząłem tam praktyki - maila otrzymuje się dopiero po pewnym czasie. Jeśli jednak sprawa wymaga uwierzytelnienia, mój szef przyzna mi tego maila w najbliższym czasie. Z resztą część z Państwa namierzyła mnie na stronie wprost.
Uprzedzam to co ktoś napisał - za napisanie artykułu otrzymuje się we wprost pieniądze. Tak jak za sprzedaż jajek na targu, za prowadzenie autobusu, czy za zamieszczanie reklam na portalach internetowych. Za każdą uczciwą pracę otrzymuje się pieniądze - małe bo małe, ale zawsze emotka . Ja wymyśliłem temat, mój szef go klepnął, teraz szukam osób które opowiedzą mi swoje historie. Sprawa jest prosta. Jeśli ktoś widzi w tym tanią sensację - niech tak myśli - to sprawa indywidualna. Jeśli ktoś chce się czymś pochwalić - zapraszam do współpracy emotka Proszę o cierpliwość, jutro zaczynam przygotowania artykułu pełną parą.

Pozdrawiam

Bartosz Pawłowski
WPROST



Zastanawiam się czy to napisał Pan Bartosz, czy ktoś poprostu się pod niego podszywa.
Ja napisałam w mailu wszystko, co chciałam i wiem, że trafi on w odpowiednie ręce.

Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1688649 Napisano: 16.07.2008 04:23:58 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
0 0

malenka89

#1688554 Napisano: 16.07.2008 03:30:33 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
visserarthur napisał(a):

mi ta sprawa lekko smierdzi... czy redaktor podawalby maila w domenie yahoo, a nie np. wprost.pl?
chyba zadzwonie i zapytam czy tam taki pracuje emotka



zadzwoń i daj znać na PW co się dowiedziałeś emotka
Mam przygotowany list, który chciałabym mu wysłać,ale nie wiadomo kim ta osoba tak naprawdę jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687252 Napisano: 15.07.2008 10:31:51 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Dobra lece do łóżka emotka
Zbieram siły na jutro emotka

Kolorowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687250 Napisano: 15.07.2008 10:30:13 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
mirek2oo6 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

pionas napisał(a):

spin napisał(a):

ale i tak jestem na NIE emotka ale jak ktos chce swoje imie i nazwisko lub nick zobaczyc w gazecie, a przytym rozreklamowac forum lub osoby na nim piszące (moze ktoras z bezrobotnych osob znajdzie przez to prace lub Pionas dostanie oferte sprzedazy serwisu za cene podobna do tej ktora sprzedali zalozyciele nk lub zaoferuja mu jakies kierownicze stanowisko w jakims dziale IT) to prosze bardzo emotka



jakbyśmy chcieli sprzedać stronę to już byśmy dawno to zrobili bo nie na jednym spotkaniu byłem (jak się okazało) w tej sprawie i tego nie zrobiłem także jeśli chodzi o sprzedać to póki co nie planujemy tego...


A wracając do temu to skończyłem na 5 str. (jutro doczytam resztę) i dla zainteresowanych to mogę podać maila do owego Pana i sami możecie go naprowadzić na nowy temat artykułu, to tylko propozycja, ja nikogo do tego nie zmuszam, chcecie to możecie być anonimowi...

Dobranoc



ja już sobie wziełam maila, jutro mu naskrobie emotka

Dobranoc emotka


napisz mu żeby napisał artykuł o złowrogich poczciarach



o tym też mu wspomne
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687248 Napisano: 15.07.2008 10:29:49 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
mirek2oo6 napisał(a):

kingaa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kingaa napisał(a):

malenka89 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Powinien powstac artykul pt nie sztuka jest cos wygrac,sztuka jest to dostac,dzieki naszej poczcie emotka



ooo jestem za emotka



i ja, Chochli na prezydenta emotka
Ciekawe co by powiedziały na taki artykuł panie z poczty emotka



emotka Kingus doceniam doceniam,wezme Cie na premiera emotka
tez jestem ciekawa jakby Gienie zareagowaly na ten temat no i niektorzy listkowie tez emotka



będziemy bliźniaczki, bo to modne teraz emotka

ehehe coś temat trochę się zmienił emotka zaraz Pionas przyjdzie z karniakami emotka



i wywołałaś Pionasa z Pionków...
teraz to ja się z tych karniaków nie wygrzebię emotka



ee... chyba nie będzie tak źle
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687244 Napisano: 15.07.2008 10:28:13 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
pionas napisał(a):

spin napisał(a):

ale i tak jestem na NIE emotka ale jak ktos chce swoje imie i nazwisko lub nick zobaczyc w gazecie, a przytym rozreklamowac forum lub osoby na nim piszące (moze ktoras z bezrobotnych osob znajdzie przez to prace lub Pionas dostanie oferte sprzedazy serwisu za cene podobna do tej ktora sprzedali zalozyciele nk lub zaoferuja mu jakies kierownicze stanowisko w jakims dziale IT) to prosze bardzo emotka



jakbyśmy chcieli sprzedać stronę to już byśmy dawno to zrobili bo nie na jednym spotkaniu byłem (jak się okazało) w tej sprawie i tego nie zrobiłem także jeśli chodzi o sprzedać to póki co nie planujemy tego...


A wracając do temu to skończyłem na 5 str. (jutro doczytam resztę) i dla zainteresowanych to mogę podać maila do owego Pana i sami możecie go naprowadzić na nowy temat artykułu, to tylko propozycja, ja nikogo do tego nie zmuszam, chcecie to możecie być anonimowi...

Dobranoc



ja już sobie wziełam maila, jutro mu naskrobie emotka

Dobranoc emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687230 Napisano: 15.07.2008 10:18:20 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
makaveliooo napisał(a):

malenka89 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

malenka89 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

a i jeszcze trza miec tupet zeby wyjac dvd noddiego i wlozyc plyte dolaczaona do dziennika za 5 zl emotka emotka



Ooo takich przekrętów jeszcze nie słyszałam... emotka
Ludzie to mają pomysły... byle żeby zyskać emotka


Mam nadzieję, że mi nic Genia nie zakosiła bo do tej pory dochodzą nagrody, dwa razy tylko kasa z zagranicy wyparowała, ale to były drobne sumy i kupę lat temu, a wtedy to chyba ona jeszcze nie urzędowała...



Do mnie tylko raz kosmetyki nie doszły,więc narazie też nie narzekam.
Ale jak wysyłam z allegro to zdarzyło mi się trzy razy,że przedmioty wyparowały
emotka


nie wyparowały tylko Gienie dały rodzinie na prezent pod choinke emotka



Pewnie tak... emotka Ostatnio nawet wysyłałam spódniczkę i oczywiście nie dotarła emotka
Pewnie kiedyś będe szła ulicą i zobaczę jakiegoś babiszona w niej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687228 Napisano: 15.07.2008 10:16:27 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
kingaa napisał(a):

malenka89 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Powinien powstac artykul pt nie sztuka jest cos wygrac,sztuka jest to dostac,dzieki naszej poczcie emotka



ooo jestem za emotka



i ja, Chochli na prezydenta emotka
Ciekawe co by powiedziały na taki artykuł panie z poczty emotka



Pewnie kolejny raz strajkowałyby
emotka
Że nie doceniamy ich pracy, a one tak marnie zarabiają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687224 Napisano: 15.07.2008 10:14:27 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
chochliczka napisał(a):

Powinien powstac artykul pt nie sztuka jest cos wygrac,sztuka jest to dostac,dzieki naszej poczcie emotka



ooo jestem za emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687222 Napisano: 15.07.2008 10:13:09 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
mariolakal napisał(a):

malenka89 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

a i jeszcze trza miec tupet zeby wyjac dvd noddiego i wlozyc plyte dolaczaona do dziennika za 5 zl emotka emotka



Ooo takich przekrętów jeszcze nie słyszałam... emotka
Ludzie to mają pomysły... byle żeby zyskać emotka


Mam nadzieję, że mi nic Genia nie zakosiła bo do tej pory dochodzą nagrody, dwa razy tylko kasa z zagranicy wyparowała, ale to były drobne sumy i kupę lat temu, a wtedy to chyba ona jeszcze nie urzędowała...



Do mnie tylko raz kosmetyki nie doszły,więc narazie też nie narzekam.
Ale jak wysyłam z allegro to zdarzyło mi się trzy razy,że przedmioty wyparowały
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687221 Napisano: 15.07.2008 10:11:30 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
mirek2oo6 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

mirek2oo6 napisał(a):

a myślicie, że co się dzieje z długopisami z gratisów? leżą później na poczcie i podpisujemy nimi przesyłki emotka



U mnie na poczcie są właśnie różne, kolorowe długopisy z logami firm.
Powiem więcej - sprzedają je emotka
Nie byłoby nic w tym dziwnego, ale w takim pudełku jest setki różnych długopisów, praktycznie każdy inny - więc raczej wątpie, że są produkowane dla poczty w celu sprzedaży? emotka


to już szczyt hamstwa emotka emotka emotka



długopisy to jeszcze da się przeżyć, ale co z większymi nagrodami?
emotka
Owszem większość jest wysyłana poleconym i można reklamować, ale nie dość, że to się ciągnie miesiącami to jeszcze nie zawsze da się odzyskać tą rzecz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687216 Napisano: 15.07.2008 10:08:47 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
mirek2oo6 napisał(a):

a myślicie, że co się dzieje z długopisami z gratisów? leżą później na poczcie i podpisujemy nimi przesyłki emotka



U mnie na poczcie są właśnie różne, kolorowe długopisy z logami firm.
Powiem więcej - sprzedają je emotka
Nie byłoby nic w tym dziwnego, ale w takim pudełku jest setki różnych długopisów, praktycznie każdy inny - więc raczej wątpie, że są produkowane dla poczty w celu sprzedaży? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687213 Napisano: 15.07.2008 10:06:38 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
nineczka17 napisał(a):

jeszcze chwile i sami napiszemy artykul a ktos inny zgarnie kaske i moze premie emotka



hehe emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687212 Napisano: 15.07.2008 10:06:10 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
chochliczka napisał(a):

a i jeszcze trza miec tupet zeby wyjac dvd noddiego i wlozyc plyte dolaczaona do dziennika za 5 zl emotka emotka



Ooo takich przekrętów jeszcze nie słyszałam... emotka
Ludzie to mają pomysły... byle żeby zyskać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687205 Napisano: 15.07.2008 10:05:11 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
ace napisał(a):

malenka89 napisał(a):

mirek2oo6 napisał(a):

makaveliooo napisał(a):

malenka89 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kingaa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Tez mysle,ze i tak powstanie ten artykul i od siebie moge dodac do pana redaktora ktory nas czyta emotka ze wygrywanie i ogólnie zabawa w konkursy to nie jest takie hop siup,trzeba sie nameczyc, poswiecic swoj czas,nieraz i duzo zainwestowc,bo jak wiadomo nie ma nic za darmo-to powiedzialam ja Chochli emotka emotka
( swoja droga pewnie wszyscy bysmy chcieli by nasze nicki byly w artykule nie? hehehe emotka emotka emotka )



emotka Chochli emotka
ja to bym dała do artykułu dziwne, śmieszne przygody zwiazane z konkursami, bądź nagrodami, tego jest sporo i przynajmniej weselej by było emotka


albo artykul pt 101 sposob pan Gien by umilic nam zycie
emotka emotka emotka



nam albo i sobie emotka emotka
nie jedna Gienia teraz kąpie się używając mojego żelu albo myje włosy moim szamponem emotka emotka emotka


no i kroi sobie ser moim nożem na mojej desce emotka

emotka



i prostuje włosy moją prostownicą zagryzając moimi batonami emotka

a tak w ogóle to pytam się:
gdzie byli wtedy rodzice? emotka




emotka emotka

się uśmiałam emotka choć to bardziej tragiczne jest no, ale cóz... tak było jest i będzie. Gienie z poczty strajkują, a tak naprawdę więcej zarobią z Naszych przesyłek niż wynosi ich pensja emotka


emotka ale ubaw emotka choc tak naprawde nie powinnam sie smiac bo to tragiczne ze jest takie złodziejstwo emotka



śmiech przez łzy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687200 Napisano: 15.07.2008 10:04:03 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
mirek2oo6 napisał(a):

to może ułóżmy historyjkę: dzień z życia poczciary (z użyciem naszych przedmiotów)



hahaha emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687197 Napisano: 15.07.2008 10:03:29 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
no to już każdy się wyżalił.... emotka emotka
Ciekawe czy jakaś Gienia czasem tego nie czyta emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1687184 Napisano: 15.07.2008 09:59:37 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
mirek2oo6 napisał(a):

makaveliooo napisał(a):

malenka89 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kingaa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Tez mysle,ze i tak powstanie ten artykul i od siebie moge dodac do pana redaktora ktory nas czyta emotka ze wygrywanie i ogólnie zabawa w konkursy to nie jest takie hop siup,trzeba sie nameczyc, poswiecic swoj czas,nieraz i duzo zainwestowc,bo jak wiadomo nie ma nic za darmo-to powiedzialam ja Chochli emotka emotka
( swoja droga pewnie wszyscy bysmy chcieli by nasze nicki byly w artykule nie? hehehe emotka emotka emotka )



emotka Chochli emotka
ja to bym dała do artykułu dziwne, śmieszne przygody zwiazane z konkursami, bądź nagrodami, tego jest sporo i przynajmniej weselej by było emotka


albo artykul pt 101 sposob pan Gien by umilic nam zycie
emotka emotka emotka



nam albo i sobie emotka emotka
nie jedna Gienia teraz kąpie się używając mojego żelu albo myje włosy moim szamponem emotka emotka emotka


no i kroi sobie ser moim nożem na mojej desce emotka

emotka



i prostuje włosy moją prostownicą zagryzając moimi batonami emotka

a tak w ogóle to pytam się:
gdzie byli wtedy rodzice? emotka




emotka emotka

się uśmiałam emotka choć to bardziej tragiczne jest no, ale cóz... tak było jest i będzie. Gienie z poczty strajkują, a tak naprawdę więcej zarobią z Naszych przesyłek niż wynosi ich pensja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0