Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka89

malenka89

#1697355 Napisano: 21.07.2008 10:43:46 w Wkurza mnie...
annea20 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

agusagus2 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Wkurza mnie, że mimo wysyłanie kilkanaście, czasem kilkadziesąt sms-ów na konkursy z gazet nigdy nie wygrywam emotka
Nie wiem czy mam pechowe numery czy coś... emotka



Witam w klubie emotka Też mnie to wkurza emotka Mamy zaczarowane numery emotka



Czasem wydaje mi się to, aż niemożliwe...
Niedawno na jeden z konkursów wysłałam ponad 40 smsów i nic, kompletnie nic nie wpadło
emotka
Jak pech to pech....




skad ja to znam....np nagrod ponad 50 z czego moich sms cos tez kolo tego a wygrana wielkie zero



Ja nawet w Naj, gdzie nagród było 700 nie wygrałam nic
emotka
A też poszło sporo sms-ów emotka

Dziś będą z Olivii rozsyłać, ale i tak na nic nie licze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1697341 Napisano: 21.07.2008 10:38:45 w Wkurza mnie...
agusagus2 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Wkurza mnie, że mimo wysyłanie kilkanaście, czasem kilkadziesąt sms-ów na konkursy z gazet nigdy nie wygrywam emotka
Nie wiem czy mam pechowe numery czy coś... emotka



Witam w klubie emotka Też mnie to wkurza emotka Mamy zaczarowane numery emotka



Czasem wydaje mi się to, aż niemożliwe...
Niedawno na jeden z konkursów wysłałam ponad 40 smsów i nic, kompletnie nic nie wpadło
emotka
Jak pech to pech.... Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1697320 Napisano: 21.07.2008 10:33:31 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że mimo wysyłanie kilkanaście, czasem kilkadziesąt sms-ów na konkursy z gazet nigdy nie wygrywam emotka
Nie wiem czy mam pechowe numery czy coś... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1694096 Napisano: 19.07.2008 08:39:19 w dzis mam urodzinki
Swibuś wszystiego najlepszego emotka emotka
Żebyś zawsze była radosna, pogodna i uśmiechnięta emotka
Niech Ci się spełnią wszystkie marzenia emotka
Sto lat! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1693138 Napisano: 18.07.2008 12:45:20 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
normafia napisał(a):

OK, wrócę do domu, zaraz sprawdzę. Ja jestem chomikiem i rzadko coś likwiduję.



Byłabym wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1693132 Napisano: 18.07.2008 12:41:08 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
normafia napisał(a):

W domu mam chyba jeszcze zrzut ekranowy tych postów.
Nie pamiętam, która z Was obu mnie wymieniła przy okazji konkursów. Na PW napiszę Ci gdzie były te konkursy. emotka emotka emotka



A może to była inna Malenka? Tutaj kiedyś się od nich roiło emotka
Szczerze to nie przypominam sobie, a tym bardziej to do mnie nie pasuje.
Prosiłabym o ten zrzut ekranu. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1693104 Napisano: 18.07.2008 12:32:04 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
normafia napisał(a):

maryal napisał(a):

jeszcze dopiosze dla Wprost emotka .Zawodowcow tu Pan nie znajdzie,tacy są ukryci,dla nich to ciężka praca,wiedza i dobry sprzęt.
Nasze forum to takie 3 w 1 - zabawa,pogaduszki i trooooszkę nagród - tak dla urozmaicenia.



Ciężka praca, znacznie bardziej pracochłonna niż ta równoległa zawodowa, ale też bardziej lubiana i satysfakcjonująca. Dająca nadzieję na zwiedzenie całego świata i życie bez oglądania każdej wydanej złotówki. Żaden zawodowiec nie sprzeda się za artykuł do prasy. Przez kilka lat tylko jeden się wyłamał i pochwalił na łamach gazety i w mojej ocenie wiele stracił. Radio Zet od tego czasu preferuje loterie, chociaż przedtem organizowało świetne konkursy dla ambitnych.
Mądry gracz trzyma karty przy orderach i nie szuka
rozgłosu. Zawodowiec po prostu ma więcej do stracenia niż ci, którzy się tylko bawią. Dziewczyna udzielająca wywiadu w JOY to żadna profesjonalistka. Przez kilka lat wygrała nagrody
o łącznej wartości 30 tys. To nie jest nawet jeden
samochód.
Ja osobiście trafiłam do tego portalu przez przypadek. Wbiłam swoje nazwisko w Googla i wyszukiwarka znalazła mnie właśnie tutaj, na forum,gdzie Maleńka89 i Maa użyły mojego nazwiska, bo dyskutowały na temat wygranych przeze mnie nagród na przełomie 2005/2006 (za hasła reklamowe i czasówki).Te posty na szczęście już Administrator zlikwidował.



ja dyskutowałam?
Raczej Ci się coś pomyliło bo nigdy w życiu na forum nie podałabym czyjegoś nazwiska, a tym bardziej rozmawiała o tej osobie bez jej obecności.
Tym bardziej, że wtedy jeszcze nie udzielałam się na forum tak jak teraz
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1692923 Napisano: 18.07.2008 11:20:29 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
brodziatko napisał(a):

uspokajajac atmosfere: chyba sie nie zrozumielismy emotka

myslalem ze popierasz Pania ksiegowa emotka Juz sie wiec nie denerwuj emotka Pani w US mowi prawde, ale nalezy pamietac, ze fakt iz nie musimy placic nie oznacza ze nie trzeba zglaszac emotka

tak teoretycznie emotka

Moze Pan z wprostu by poradniczek prawny napisal ? emotka



Tak też myślałam i od jakiegoś czasu próbowałam Ci to jakoś oznajmić.... emotka

A co do reszty to dajcie już spokój, my wiemy jak jest, a ten kto nie wiem niech sobie płaci te swoje podatki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1692905 Napisano: 18.07.2008 11:16:10 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
brodziatko napisał(a):

zbesztana? pelnia jest czy cus? emotka



o co Ci chodzi, możesz mi powiedzieć?

Chyba uparcie dążysz do tego żeby tylko się z kimś pokłócić.
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1692880 Napisano: 18.07.2008 11:09:04 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
chochliczka napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

monia1996 napisał(a):

1. Dane i NIP potrzebne sa do prowadzenia wewnętrznych rejestrów, pozwalających ustalić, czy wygrane danej osoby nie przekroczyły 760 zł rocznie, które sa z PIT zwolnione.
2. Jak można miec stratę na zbyciu rzeczy otrzymanej za darmo?
To wszystko dotyczy osoby nie prowadzącej działalności gospodarczej. Pomijam zupełnie już kwestię, czy działalność prowadzi się w sposób ciągły i zorganizowany emotka (Oby więcej wśród nas było osób, które mogłyby to robić)



ej ja byłam w styczniu w US - Pani mi wyraźnie powiedziała ze jeśli sprzedaje za niższa kwotę niż ta w regulaminie ( wartość nagrody) to nie mam zysku tylko stratę i niczego nie płace !!!


dokladnie, to samo wiem, Ema ma racje ,takze daruj sobie i nie wyskakuj z paragrafami
emotka emotka



Chochli - ja też poparłam Emanuele,a mimo to widzisz jak zostałam potraktowana.
Nie wiem czy to nieumiejętność czytania ze zrozumieniem czy coś... Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1692876 Napisano: 18.07.2008 11:07:35 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
brodziatko napisał(a):

juz nic nie mowie, nikogo sie nie czepiam. macie na pewno racje.

reszcie radze nie brac sobie do serca tej dyskusji.



Nadal nie rozumiem. Mam takie samo zdanie, a Ty mimo tego masz do mnie pretensje. Powiesz mi o co?
Poparłam Was, a i tak zostałam zbesztana. Bez komentarza.
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1692817 Napisano: 18.07.2008 10:47:39 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
brodziatko napisał(a):

koncze dyskusje bo ludzie zaraz zaczna placic podatki jak wygraja w roku za wiecej niz 760 zlotych emotka )

Malenka - polecam lekture ponowna artykulu, gdzies dzwoni , ale kosciol na bank nie ten emotka


pozdrowka



eee... ale powiedz, dlaczego się mnie czepiasz?
Skoro napisałam Emanueli, że się z nią zgadzam i poparłam to tym, że czytałam artykuł na ten temat.


Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1692778 Napisano: 18.07.2008 10:37:37 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
emanuela24 napisał(a):

monia1996 napisał(a):

1. Dane i NIP potrzebne sa do prowadzenia wewnętrznych rejestrów, pozwalających ustalić, czy wygrane danej osoby nie przekroczyły 760 zł rocznie, które sa z PIT zwolnione.
2. Jak można miec stratę na zbyciu rzeczy otrzymanej za darmo?
To wszystko dotyczy osoby nie prowadzącej działalności gospodarczej. Pomijam zupełnie już kwestię, czy działalność prowadzi się w sposób ciągły i zorganizowany emotka (Oby więcej wśród nas było osób, które mogłyby to robić)



ej ja byłam w styczniu w US - Pani mi wyraźnie powiedziała ze jeśli sprzedaje za niższa kwotę niż ta w regulaminie ( wartość nagrody) to nie mam zysku tylko stratę i niczego nie płace !!!



Dokładnie tak jest. Ostatnio gdzieś czytałam artykuł na ten temat. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1691879 Napisano: 17.07.2008 08:39:58 w TESCO konkursy
joanne napisał(a):

co mozna wygrac w tesco

http://wiadomosci.../?s=258&t=519009



emotka emotka

chyba raz na zawsze odechce mi się kupowania owoców w hipermarkeach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1691434 Napisano: 17.07.2008 06:13:25 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Ja mam już kontakt mailowy z Panem Bartoszem (nowy mail z WPROST) i myśle, że też postaram się jakoś mu pomóc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1688730 Napisano: 16.07.2008 05:12:38 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
normafia napisał(a):

Widzę, że koniecznie chcesz się zniżyć do poziomu piaskownicy. Polska wolny kraj - mogę pisać dużymi literami KIEDY TYLKO MI SIÊ ZECHCE...



Teraz pokazałaś, kto tu się zniża jak to nazwałaś do piaskownicy. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1688723 Napisano: 16.07.2008 05:08:52 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
normafia napisał(a):

normafia napisał(a):

malenka89 napisał(a):

normafia napisał(a):

malenka89 napisał(a):

normafia napisał(a):

Gdyby David Cooperfield zdradził (nawet odpłatnie) na łamach jakiegoś czasopisma tajniki swojej sztuki, to z czego by dalej żył? Taka analogia mi przyszła do głowy, a każdy niech sobie interpretuje jak chce - i ci co się tylko bawią, i ci co traktują konkursy poważniej.
Ja idę w ślady Rodos77 i tak jak w poprzednich latach, przestaję być aktywna.



NIGDY nie patrzę na cudze czasówki, bo grałam (i wygrywałam)w nie na długo przedtem, zanim w ogóle o portalu się dowiedziałam. Korzystam tylko z własnego doświadczenia i na dobre mi to wychodzi.

Jak widzę takie podejście to, aż się gotuję od środka.
Pewnie... lepiej się nie pokazywać, grać samemu na własny rachunek czerpiąc widzę i porady innych
emotka



Ja NIGDY nie pytałam NIKOGO o radę i NIGDY nie wykorzystałam z tego co na forum jest napisane.
ZAWSZE gram na własny rachunek, a na portalu udzielam się WYŁ¡CZNIE TOWARZYSKO.I jeszcze jedno: ja ZAWSZE działam według zasad fair play.



nie chodziło mi o pytanie o radę czy coś, ale nie uwierze, że grając w jakiś czasówkach nie przeglądałaś jak kto śle, jaki raport itd.



NIGDY nie patrzę na cudze czasówki, bo grałam (i wygrywałam)w nie na długo przedtem, zanim w ogóle o portalu się dowiedziałam. Korzystam tylko z własnego doświadczenia i na dobre mi to wychodzi.





Nie jestem ślepa, nie musisz pisać dużymi literami.

Polska wolny kraj - jak nie chcesz to nie musisz się udzielać.
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1688713 Napisano: 16.07.2008 05:02:13 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
normafia napisał(a):

malenka89 napisał(a):

normafia napisał(a):

Gdyby David Cooperfield zdradził (nawet odpłatnie) na łamach jakiegoś czasopisma tajniki swojej sztuki, to z czego by dalej żył? Taka analogia mi przyszła do głowy, a każdy niech sobie interpretuje jak chce - i ci co się tylko bawią, i ci co traktują konkursy poważniej.
Ja idę w ślady Rodos77 i tak jak w poprzednich latach, przestaję być aktywna.



Jak widzę takie podejście to, aż się gotuję od środka.
Pewnie... lepiej się nie pokazywać, grać samemu na własny rachunek czerpiąc widzę i porady innych
emotka



Ja NIGDY nie pytałam NIKOGO o radę i NIGDY nie wykorzystałam z tego co na forum jest napisane.
ZAWSZE gram na własny rachunek, a na portalu udzielam się WYŁ¡CZNIE TOWARZYSKO.I jeszcze jedno: ja ZAWSZE działam według zasad fair play.



nie chodziło mi o pytanie o radę czy coś, ale nie uwierze, że grając w jakiś czasówkach nie przeglądałaś jak kto śle, jaki raport itd. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1688705 Napisano: 16.07.2008 04:57:11 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
malenka89 napisał(a):

normafia napisał(a):

Gdyby David Cooperfield zdradził (nawet odpłatnie) na łamach jakiegoś czasopisma tajniki swojej sztuki, to z czego by dalej żył? Taka analogia mi przyszła do głowy, a każdy niech sobie interpretuje jak chce - i ci co się tylko bawią, i ci co traktują konkursy poważniej.
Ja idę w ślady Rodos77 i tak jak w poprzednich latach, przestaję być aktywna.



Jak widzę takie podejście to, aż się gotuję od środka.
Pewnie... lepiej się nie pokazywać, grać samemu na własny rachunek czerpiąc widzę i porady innych
emotka



Czyli masz zamiar się zachowywać tak jak wszyscy podglądacze... świetnie.
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1688704 Napisano: 16.07.2008 04:56:17 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
normafia napisał(a):

Gdyby David Cooperfield zdradził (nawet odpłatnie) na łamach jakiegoś czasopisma tajniki swojej sztuki, to z czego by dalej żył? Taka analogia mi przyszła do głowy, a każdy niech sobie interpretuje jak chce - i ci co się tylko bawią, i ci co traktują konkursy poważniej.
Ja idę w ślady Rodos77 i tak jak w poprzednich latach, przestaję być aktywna.



Jak widzę takie podejście to, aż się gotuję od środka.
Pewnie... lepiej się nie pokazywać, grać samemu na własny rachunek czerpiąc widzę i porady innych
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0