Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka89

malenka89

#1720917 Napisano: 03.08.2008 03:16:44 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje

malenka89

#1709443 Napisano: 28.07.2008 11:00:06 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Ja postanowiłam pomóc Panu Bartoszowi! emotka
Nie jestem może wyjadczem, a raczej wyjadaczką emotka , ale może coś z moich wypowiedzi się przyda do artykułu emotka
Jestem dumna, że tu jestem i się tego nie wstydze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1707687 Napisano: 27.07.2008 08:44:55 w Pomocy!!!!
xagadee napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Powiedzcie mi czy jak mam roaming, a wyjade za granicę to bez problemu będe dostawała sms-y prenium? jak to wtedy wygląda?



normalnie będziesz otrzymywała, otrzymywanie smsów jest bezpłatne

jeśli chciałabyś wysyłać - możesz to robić, tyle że płacisz jak za smsa premium + stawka za normalnie wysyłanego smsa do Polski; czyli np. 2,44 zł (sms premium) + 2,09 zł (sms do Polski)

emotka



Dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1707649 Napisano: 27.07.2008 08:25:19 w Pomocy!!!!
Powiedzcie mi czy jak mam roaming, a wyjade za granicę to bez problemu będe dostawała sms-y prenium? jak to wtedy wygląda? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1707238 Napisano: 26.07.2008 07:02:29 w Wkurza mnie...
krzuchu24 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

magma6 napisał(a):

samantha22 napisał(a):

magma6 napisał(a):

wkurza mnie Bank PKO SA bo nie mozna sie dodzwonic do konsultanta i uaktywnić konto internetowe i móc z niego korzystać emotka emotka emotka emotka


też mnie to wkurzyło emotka jak sie w koncu dodzwoniłam, to miły Pan mi powiedział, że musze isc do banku uaktywnic nr telefonu, poniewaz trzeba to zrobic osobiscie emotka
jakby nie można było tego zrobic odrazu przy zakładaniu konta emotka teraz trzeba chodzic i stac w kolejkach emotka


uaktywniłam w banku konto i mi powiedziała ze musze jeszcze raz zadzwonic do konsultanta/masakra/ emotka emotka emotka emotka



Mnie też wkurza, ale z innego powodu...
Zapłaciłam u nich w tym miesiącu za czynsz, a okazało się, że pomylili numer i przesłali pieniadze prywatnej osobie
emotka
Dobrze,że ta osoba była uczciwa i mając w tytule przelewu mój adres przyszła do mnie.
Na szczęście wszystko się wyjaśniło,ale nic więcej tam nie zapłace emotka


Miałem to samo przy płatnosci za telefon komórkowy az mi wyłączyli
Ale uczciwa osoba przelała na moje konto pieniądze z powrotem
to miało byc do tego



Cieszę się, że są uczciwe osoby na tym świecie.
Do mnie też ta osoba przyszła sama, na następny dzień po wpłaceniu pieniędzy w PKO. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1707236 Napisano: 26.07.2008 07:00:58 w dzis mam urodzinki
I ja również życzę wszystkiego naj, naj, naj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1706659 Napisano: 26.07.2008 09:05:35 w Wkurza mnie...
magma6 napisał(a):

samantha22 napisał(a):

magma6 napisał(a):

wkurza mnie Bank PKO SA bo nie mozna sie dodzwonic do konsultanta i uaktywnić konto internetowe i móc z niego korzystać emotka emotka emotka emotka


też mnie to wkurzyło emotka jak sie w koncu dodzwoniłam, to miły Pan mi powiedział, że musze isc do banku uaktywnic nr telefonu, poniewaz trzeba to zrobic osobiscie emotka
jakby nie można było tego zrobic odrazu przy zakładaniu konta emotka teraz trzeba chodzic i stac w kolejkach emotka


uaktywniłam w banku konto i mi powiedziała ze musze jeszcze raz zadzwonic do konsultanta/masakra/ emotka emotka emotka emotka



Mnie też wkurza, ale z innego powodu...
Zapłaciłam u nich w tym miesiącu za czynsz, a okazało się, że pomylili numer i przesłali pieniadze prywatnej osobie
emotka
Dobrze,że ta osoba była uczciwa i mając w tytule przelewu mój adres przyszła do mnie.
Na szczęście wszystko się wyjaśniło,ale nic więcej tam nie zapłace emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1706653 Napisano: 26.07.2008 09:00:25 w Wkurza mnie...
vikinka napisał(a):

wkurza mnie poczta polska.
u mnie listonosz zwykle w dni robocze przychodzi od 10-11. Zwykle, po czasem przyjdzie po 9, a nieraz koło 12 - jak czekam na polecony to muszę tkwić i warować, czy aby przypadkiem dzisiaj nie przyjdzie.
paczkarz zwykle przychodzi po 12, więc jeśli czekam na paczkę, tak samo.
dziś paczkarz przyszedł o 8.30 (w SOBOTÊ). emotka o masakra. tkwiłam jeszcze w lekkim półśnie, a tu nagle dziesięć chyba dzwonków domofonu, później długie pukanie do drzwi. gdy się w końcu zwlokłam z łóżka i opatuliłam kocem, otworzyłam mu... mówie mu, że jest bardzo rano i półprzytomna podpisuję, on mi na to, że jakie rano, jest 8.30, ja pracuję od 8... Współczuję, pomyślałam i odpowiedziałam, że ja mam wakacje. Powiedział, że zapamięta i będzie zostawiał awizo. Ale hmm... emotka
Ja rozumiem, że on pracuje, ale dla przeciętnego szaraka 8 rano w sobotę to weekend, a nie dzień pracujący...
Chyba mam już dość poczty polskiej na tyle, że wstrzymam się z braniem udziału w konkursach (nie daj bóg wygram i znów będę musiała się zrywać o tak nieludzkiej porze) i z zakupów na allegro, bo te też wymagają podpisu przy odbiorze.
Czekam jeszcze na dwie nagrody, nie wiem, jak to będzie... emotka
Poczta polska skutecznie zniechęca do brania udziału w konkursach i obrzydza wygraną.



Skutecznie udało Ci się poprawić mi z rana humor emotka
Ubolewam nad Twoim losem emotka
Mnie tam kurierzy mogą budzić i o 6 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1706252 Napisano: 25.07.2008 09:03:01 w Pomocy!!!!
spin napisał(a):

cos ze strona jest bo mnie wywala na glowna strone serwisu. niewiem wogole czemu w adresie sa //



Hmm.. u mnie narazie stronka działa poprawnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1705996 Napisano: 25.07.2008 07:51:33 w NaSza GaLeRiA
yoruba napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Lepson usuńcie te Twoje linki bo są na nim wirusy. Przenieść, gdzieś na inny serwer.
Mnie się udało usunąć, ale Chochli padł komp emotka



pewna jestes? u mnie wszystko dziala... moze to kwestia kompa? ew tego co na nim bylo wczesniej?



U mnie się pojawił,ale usunełam i było ok, a Chochli robi formata.
Nie wiem od czego to zależy.

Lepson napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Lepson usuńcie te Twoje linki bo są na nim wirusy. Przenieść, gdzieś na inny serwer.
Mnie się udało usunąć, ale Chochli padł komp emotka




Na wszelki wypadek usunolem. Pozniej zamieszcze gdzie indziej. Przepraszam Chochli emotka



Myśle, że Ci wybaczy
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1705976 Napisano: 25.07.2008 07:40:01 w NaSza GaLeRiA
Lepson usuńcie te Twoje linki bo są na nim wirusy. Przenieść, gdzieś na inny serwer.
Mnie się udało usunąć, ale Chochli padł komp emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1705872 Napisano: 25.07.2008 06:21:43 w NaSza GaLeRiA
chochliczka napisał(a):

Lepson napisał(a):

Foteczki z wesela. Wygralem flaszeczke za spiewanie z cytrynka w ustach emotka


no no jaki odpicowany nasz Lepsonik emotka



hehe no emotka I na Naszych oczach rodzi się gwiazda emotka Każdy kiedyś tam od wesel zaczynał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1705870 Napisano: 25.07.2008 06:20:19 w Wkurza mnie...
lilavati napisał(a):

malenka89 napisał(a):

lilavati napisał(a):

Bardzo wkurzają mnie nieuczciwe osoby biorące udział w konkursach emotka

Przykład: w galerii zdjęć zgłoszonych do konka Develey (tu: https://foto.phonecall.pl/galeria) jest kilka zdjęć zrobionych za pomocą tego programu: http://ru.photofunia.com/.

W tamtym miesiącu brałam udział w tym konkursie i jedno z takich zdjęć wygrało. Teraz pewnie też tak będzie.. Moim zdaniem to oszustwo, zwłaszcza że zgłaszając zdjęcie podpisuje się wirtualne oświadczenie, że zdjęcie jest wyłącznie mojego autorstwa i posiadam do niego wszelkie prawa autorskie.

Achh jakie to wkurzające emotka



Ale przecież to zdjęcie jest jego autorstwa... to, że je przerobił to nie znaczy, że jest odrazu jakimś oszustem czy coś.
Wykonał je samodzielnie, a potem opracował na komputerze.
Czy w regulaminie pisze, że nie można wykorzystywać innych materiałów do obróbki zdjęć?



W regulaminie jest napisane tylko, że musi być autorem zdjęć i że zezwala się na retusz fotografii.
Ale ktoś, kto wykorzystuje ten program, nic nie opracowuje ani nie obrabia. Nie wkłada w to ani trochę pracy. To nie jest coś a'la Photoshop. Włożyli byle jakie zdjęcie sosu, nawet ściągnięte z internetu i w parę sekund piękny efekt zrobiony przez kogoś innego.

Porównaj zdjęcia:
to http://img367.ima.../9954/devmarkwc8.jpg z tym http://img244.ima...44/565/markethp9.png
to http://img244.ima...9171/devmiastqd5.jpg z tym http://img244.ima...9171/devmiastqd5.jpg
to http://img244.ima...4/7005/devrysot4.jpg z tym http://img137.ima...mg137/838/ryslp3.jpg

To nie jest wykorzystywanie cudzych materiałów do obróbki zdjęć, tylko całkowicie cudza praca.
No ale możliwe, że to jakieś osoby z forum ten sposób zastosowały, a jak nie to po przeczytaniu moich postów go zastosują. Haha.



Tu masz racje... zero pracy, zero wysiłku emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1705844 Napisano: 25.07.2008 05:53:59 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

lilavati napisał(a):

Bardzo wkurzają mnie nieuczciwe osoby biorące udział w konkursach emotka

Przykład: w galerii zdjęć zgłoszonych do konka Develey (tu: https://foto.phonecall.pl/galeria) jest kilka zdjęć zrobionych za pomocą tego programu: http://ru.photofunia.com/.

W tamtym miesiącu brałam udział w tym konkursie i jedno z takich zdjęć wygrało. Teraz pewnie też tak będzie.. Moim zdaniem to oszustwo, zwłaszcza że zgłaszając zdjęcie podpisuje się wirtualne oświadczenie, że zdjęcie jest wyłącznie mojego autorstwa i posiadam do niego wszelkie prawa autorskie.

Achh jakie to wkurzające emotka



Ale przecież to zdjęcie jest jego autorstwa... to, że je przerobił to nie znaczy, że jest odrazu jakimś oszustem czy coś.
Wykonał je samodzielnie, a potem opracował na komputerze.
Czy w regulaminie pisze, że nie można wykorzystywać innych materiałów do obróbki zdjęć?



ah... pewnie Tobie chodzi o to, że dodał tylko sos do gotowego zdjęcia, tak?

Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1705843 Napisano: 25.07.2008 05:51:58 w Wkurza mnie...
lilavati napisał(a):

Bardzo wkurzają mnie nieuczciwe osoby biorące udział w konkursach emotka

Przykład: w galerii zdjęć zgłoszonych do konka Develey (tu: https://foto.phonecall.pl/galeria) jest kilka zdjęć zrobionych za pomocą tego programu: http://ru.photofunia.com/.

W tamtym miesiącu brałam udział w tym konkursie i jedno z takich zdjęć wygrało. Teraz pewnie też tak będzie.. Moim zdaniem to oszustwo, zwłaszcza że zgłaszając zdjęcie podpisuje się wirtualne oświadczenie, że zdjęcie jest wyłącznie mojego autorstwa i posiadam do niego wszelkie prawa autorskie.

Achh jakie to wkurzające emotka



Ale przecież to zdjęcie jest jego autorstwa... to, że je przerobił to nie znaczy, że jest odrazu jakimś oszustem czy coś.
Wykonał je samodzielnie, a potem opracował na komputerze.
Czy w regulaminie pisze, że nie można wykorzystywać innych materiałów do obróbki zdjęć?
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1705774 Napisano: 25.07.2008 04:57:21 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Marcepan co do skarbówki to mylisz się. Jeżeli sprzedajemy przedmiot chociaż grosz taniej niż wynosi wartość regulaminowa to podatku się nie opłaca, gdyż to nie zysk, a strata.

Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1704465 Napisano: 24.07.2008 08:53:15 w dzis mam urodzinki
justys221 napisał(a):

Dzis moja 4 rocznica slubu emotka



Życze kolejnych rocznic emotka
I żebyście z dnia na dzień kochali się coraz mocniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1703897 Napisano: 24.07.2008 01:22:15 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
zdolnabestia napisał(a):

Nasunęła mi się taka myśl, że jeżeli artykuł będzie traktował nas wszystkich i w ogóle ogół konkursowiczów jako wyjadaczy, którzy wszystko opylają na allegro i grają tylko dla zysku, to organizatorzy przestaną dawać nagrody rzeczowe, a od razu gotówkę..
Ja tam wolę nagrody rzeczowe, wygrałam kiedyś np świetny rower w konkursie TEB i na początku myślałam o sprzedarzy, bo warty ponad 1000 zł, ale potem pomyślałam, że mając w ręku te 1000 zł na pewno nie przeznaczyłabym tego na porządny rower, tylko na opłacenie rachunków czy jedzenie, a tak to mam rowerek emotka



Nie wydaje mi się... emotka
Artykuły o konkursach już się nie raz pojawiały i jakoś nagrody dalej są rzeczowe.
A pozatym napewno nie każdy z organizatorów czyta WPROST. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1703895 Napisano: 24.07.2008 01:20:38 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
jolcia12 napisał(a):

super pomysł, najlepiej aby główna nagroda był samochód bo zazwyczaj tylko w takie konki gram, na razie bez skutku



emotka emotka
ale o co chodzi?
Przecież to nie konkurs tylko artykuł. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1700720 Napisano: 22.07.2008 07:30:25 w dzis mam urodzinki
Kinguś wszystkiego najlepszego emotka emotka
Spełnienia wszystkich marzeń i dużooo wygranych emotka
Sto lat! emotka emotka

Twoje zdrówko emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0