Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka89

malenka89

#1788279 Napisano: 05.09.2008 11:50:56 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

A ja uważam że Karolina ma sporo racji , z punktu widzenia nowego e-konkursowicza bardzo często wypadamy niefajnie i wręcz agresywnie. Nie napisała nigdzie że chce wziąć udział w waszym konkursie i że szuka informacji - napisała że dostaje linki na PW z prośbą o pomoc w konkursie o którym z uwagi na staż i małą ilość postów nie może poczytać , może chce wiedzieć w co klika i po co ? A tym czasem zamiast serdeczności dostaje od was baty i masę złośliwości.
Zapomniał wół jak cielęciem był !!

i teraz se mnie powyzywajcie , mam to w zadku emotka emotka emotka



Po pierwsze to nie nowego emotka Napisała, że przez długi okres czasu była podglądaczem.
Po drugie to temat z Under Twenty to jak narazie jedyny, który ma jakieś ograniczenia ( zaznaczam, że minimalne) emotka
I w samym temacie widać, o co gramy emotka



Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1788248 Napisano: 05.09.2008 11:39:29 w Wkurza mnie...
karolina007 napisał(a):

Dziękuję za wyczerpującą informację i błyskawiczną odpowiedź , mam nadzieję że pisze PANI tylko za siebie , bo takimi odpowiedziami jak powyższa wystawia sobie PANI świadectwo - i jest ono naprawdę niskich lotów. Przeczytałam regulamin przy rejestracji z uwagą - nie ma obowiązku udzielania się na forum , za to obowiązuje kultura.



Jeszcze jedno.
Pewnie, że nie ma obowiązku udzielania się na forum, ale nie można potem oczekiwać zaproszenia do udziału w konkursie, w którym jest do wygrania impreza (zlot).
Dlatego, że to ma być zlot osób z forum, a nie osób zarejestrowanych na forum. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1788246 Napisano: 05.09.2008 11:38:57 w Wkurza mnie...
karolina007 napisał(a):

Dziękuję za wyczerpującą informację i błyskawiczną odpowiedź , mam nadzieję że pisze PANI tylko za siebie , bo takimi odpowiedziami jak powyższa wystawia sobie PANI świadectwo - i jest ono naprawdę niskich lotów. Przeczytałam regulamin przy rejestracji z uwagą - nie ma obowiązku udzielania się na forum , za to obowiązuje kultura.



Jeszcze jedno.
Pewnie, że nie ma obowiązku udzielania się na forum, ale nie można potem oczekiwać zaproszenia do udziału w konkursie, w którym jest do wygrania impreza (zlot).
Dlatego, że to ma być zlot osób z forum, a nie osób zarejestrowanych na forum. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1788241 Napisano: 05.09.2008 11:34:25 w Wkurza mnie...
karolina007 napisał(a):

Dziękuję za wyczerpującą informację i błyskawiczną odpowiedź , mam nadzieję że pisze PANI tylko za siebie , bo takimi odpowiedziami jak powyższa wystawia sobie PANI świadectwo - i jest ono naprawdę niskich lotów. Przeczytałam regulamin przy rejestracji z uwagą - nie ma obowiązku udzielania się na forum , za to obowiązuje kultura.



A przepraszam... czy ja powiedziałam coś obraźliwego?

Jeżeli chodzi o to, że pisałam per TY - to jest forum i tu każdy tak mówi do siebie - trzeba się z tym liczyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1788209 Napisano: 05.09.2008 11:17:52 w Wkurza mnie...
karolina007 napisał(a):

Wkurza mnie i to bardzo dyskryminacja na forum, zakłada sobie ktoś temat ale dla wybranych - oczywiście po to by wygrać - a ja przejrzeć go nie mogę , bo jestem nowa , i się nie udzielam . OK. moge sobie nie czytać , trudno - ale po jakiego diabła dostaje spamy na PW od tych uprzywilejowanych by im klikać w linki dotyczące konkursu który dla mnie jest na forum zablokowany ograniczeniami ?

Kiedyś przeczytałam że jest dużo niezarejestrowanych podglądaczy - ja też nim byłam, zarejestrowałam się więc by podglądaczem nie być. Dziś stwierdzam że to bez sensu - bo wyszło na to że WAM zależy by niezarejestrowani się zarejestrowali po to by otrzymywać PW z adresami na głosowanie lub podobne. A i tak jestem pewna że prawie nikt by mi jako nowemu użytkownikowi który nie udziela się na forum i tak nie pomógł w potrzebie. Do pstrykania w linki tak ale nie daj Boże by się nam udało coś wygrać dzięki informacjom z forum.



A po drugie co za różnica czy jesteś zarejestrowana czy nie skoro i tak nic nie wnosisz w życie forum?
W moim temacie ograniczenie jest minimalne. Wystarczyło raz za jakiś czas napisać jakiegoś posta i byś miała spokojnie do niego dostęp.
Dla chcącego nic trudnego!
Nie można oczekiwać, że wszystko poda się na tacy. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1788208 Napisano: 05.09.2008 11:15:24 w Wkurza mnie...
karolina007 napisał(a):

Wkurza mnie i to bardzo dyskryminacja na forum, zakłada sobie ktoś temat ale dla wybranych - oczywiście po to by wygrać - a ja przejrzeć go nie mogę , bo jestem nowa , i się nie udzielam . OK. moge sobie nie czytać , trudno - ale po jakiego diabła dostaje spamy na PW od tych uprzywilejowanych by im klikać w linki dotyczące konkursu który dla mnie jest na forum zablokowany ograniczeniami ?

Kiedyś przeczytałam że jest dużo niezarejestrowanych podglądaczy - ja też nim byłam, zarejestrowałam się więc by podglądaczem nie być. Dziś stwierdzam że to bez sensu - bo wyszło na to że WAM zależy by niezarejestrowani się zarejestrowali po to by otrzymywać PW z adresami na głosowanie lub podobne. A i tak jestem pewna że prawie nikt by mi jako nowemu użytkownikowi który nie udziela się na forum i tak nie pomógł w potrzebie. Do pstrykania w linki tak ale nie daj Boże by się nam udało coś wygrać dzięki informacjom z forum.




emotka

No więc apropo tematu wyjaśniłam już wyżej o co chodzi. Gramy o imprezę, która ma być dla Nas zlotem, na którym lepiej się poznamy. Sama napisałaś, że się nie udzialasz, nie klikasz w linki, więc to niestety nie konkurs dla Ciebie.


Jeżeli nie chcesz dostawać próśb o głosy poprostu nie klikaj albo blokuj te osoby - w czym problem?


Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1787825 Napisano: 05.09.2008 08:06:04 w Wkurza mnie...
niuta71 napisał(a):

wkurza mnie fakt, że niektóre obecne tematy na forum są dla elity emotka



Rozumiem, że to aluzja do mojego tematu emotka
Otóż w tym temacie walczymy o imprezę, która byłaby jakoby dla Nas szansą za wspólny zlot.
W grze tej trzeba się trochę wysilić, a osoby, które nie udzielają się na forum nie wróżą Nam wygranej.
A pozatym napewno nie chcielibyśmy w swojej drużynie podglądaczy, którzy tylko czekają, aż wygramy.
Właśnie dlatego zostało wprowadzone ograniczenie, które jest minimalne.
Jesteś na forum już ponad rok, dlatego może takie działania zmobilizują Cię do większego udziału w życiu forum.
A do setki niewiele Ci już brakuje... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1786130 Napisano: 04.09.2008 01:34:01 w Pomocy!!!!
Szukam osób, które dołączą do mojej drużyny w pewnym konkursie. Wiek jednak nie jest ważny!!
Nagroda główna to impreza za 120 tys. zł, która odbędzie się na Śląsku! (konieczność dojazdu!) W końcu może uda Nam się zrobić zlot!
Do wygrania mini imprezy oraz, co tydzień zestawy kosmetyków!

Zabawa polega na wykonywaniu różnych zadań podzielonych na etapy.

Wspólnymi siłami wygramy!

Zbieram maila na PW i zaraz wysyłam zaproszenia!

Ps. Pozostało 146 miejsc! Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1785754 Napisano: 04.09.2008 10:36:56 w Pomocy!!!!
szunia napisał(a):

malenka89 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Kilka tygodni temu wysyłałam do naj swoje dane smsem,bo wygrałam kosmetyki.Ale zorientowałam się potem,że wysłałam swoje dane bez kodu pocztowego.A miejscowości o nazwie Długołęka jest w Polsce 8.Pan z Naj twierdzi,że wszystkie nagrody z nr 24 zostały już dawno wysłane.Co robić w takiej sytuacji emotka



Dziwne, że w ogóle oni wysłali bez kodu. Powinni się zoorientować, że coś jest nie tak.
Naj mogłoby złożyć reklamacje na pocztę, ale jeżeli nie było kodu pocztowego to nie wiem czy ją uwzględnią.


na poczcie nie przyjmą listu poleconego ani paczki, jeśli nie ma wpisanego kodu pocztowego

więc albo naj wysłało listem zwykłym, albo nie wysłało wcale, albo znaleźli sobie kod w książce kodowej (i była to inna Długołęka)



Właśnie też mi się wydaje, że na poczcie nie przyjeliby tego.

Dzwoń do Naj i wyjaśnij sytuacje. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1785698 Napisano: 04.09.2008 10:15:15 w Pomocy!!!!
cudaczek121 napisał(a):

Kilka tygodni temu wysyłałam do naj swoje dane smsem,bo wygrałam kosmetyki.Ale zorientowałam się potem,że wysłałam swoje dane bez kodu pocztowego.A miejscowości o nazwie Długołęka jest w Polsce 8.Pan z Naj twierdzi,że wszystkie nagrody z nr 24 zostały już dawno wysłane.Co robić w takiej sytuacji emotka



Dziwne, że w ogóle oni wysłali bez kodu. Powinni się zoorientować, że coś jest nie tak.
Naj mogłoby złożyć reklamacje na pocztę, ale jeżeli nie było kodu pocztowego to nie wiem czy ją uwzględnią.
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1785507 Napisano: 04.09.2008 08:57:58 w Pomocy!!!!
Szukam kogoś kto pomoże mi w H&S? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1783860 Napisano: 03.09.2008 11:35:30 w Konkursy firm tytoniowych
Aha emotka
A ja ten pierwszy wysłałam o pełnej, a dopiero potem odpowiedź emotka
Ale etui jest emotka
A na przyszłość będe wiedziała, dzięki emotka

A pytania są zawsze takie same czy różne? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1783845 Napisano: 03.09.2008 11:32:43 w Konkursy firm tytoniowych
Tylko etui emotka
A mam pytanie:
W pełną godzinę trzeba trafić tym pierwszym esemesem (z kodem) czy tym, w którym odpowiada się na pytanie?
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1783827 Napisano: 03.09.2008 11:23:06 w Pomocy!!!!
Ja dostaje codziennie kilka takich sms-ów emotka
Jak widze tylko Jesteś w finale.. to nawet nie czytam dalej tylko kasuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1783814 Napisano: 03.09.2008 11:14:27 w Konkursy firm tytoniowych
w treści wpisujemy tylko kod? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1783589 Napisano: 03.09.2008 09:18:17 w Konkursy firm tytoniowych
Kupie kody route lub wymienie na coś emotka
Mam też 5 ziarenek tchibo. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1783514 Napisano: 03.09.2008 08:21:52 w Konkursy firm tytoniowych
Kto odsprzeda mi kilka kodzików?? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1782555 Napisano: 02.09.2008 08:44:15 w Pomocy!!!!
radosna napisał(a):

Kupię paragon za zakup produktu Procter & Gamble do konkursu Podaruj sobie chwilę zapomnienia w Carrefour ul. Targowa w Warszawie (chodzi o ten konkurs, w którym trzeba było napisać trzy dowolne skojarzenia ze SPA). Konkurs trwał w terminie: 23 lipca - 20 sierpnia.



I właśnie, dlatego wkurza mnie jak ktoś śle sms-y na konkurs nie mając paragonu emotka I pozbawia wygranej uczciwych graczy... Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1782216 Napisano: 02.09.2008 07:23:36 w Konkursy firm tytoniowych
Kupie kodziki emotka Kilka. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#1782208 Napisano: 02.09.2008 07:20:09 w Połączenia nieodebrane
in napisał(a):

dzwonili juzmoze do kogoś z money 80+1 lub mojito ???



z money ponoć maila mają wysyłać. Wyświetl w wątku >>
0 0