Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka89

malenka89

#2120026 Napisano: 23.01.2009 09:02:50 w Wkurza mnie...
samantha22 napisał(a):

wkurza mnie mój net - odkąd mam bezprzewodowy, to co kilka minut mi zrywa połączenie na kilka sekund emotka emotka



Skąd ja to znam.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2117691 Napisano: 22.01.2009 08:23:25 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

Olunka - w topie teraz rozwinęła się dyskusja, pewnie wzięłaś w niej udział. Tam podaje się link i tylko link.


Wkurza mnie, że jak kupuję nogi z kury na tacce to są same prawe, albo same lewe...



emotka emotka

A czy to ma jakieś znaczenie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2113593 Napisano: 20.01.2009 07:56:01 w Pomocy!!!!
zukam osoby, która posiada paragon WINIAR z datą do wczoraj.

Mój dziś moja przyszła teściowa wyrzuciła, a wczoraj wysłałam kody pocztą emotka

Na paragonie były 3 SMACZNE ZUPY (pieczarkowa,krem z kury i cebulowa). Może też pisać coś typu WINIARY ZUPA albo tylko ZUPA itd.

W zamian dla osoby, która mnie wspomoze mogę zaproponować:

1. 2 nowe paragony wraz z pełnowartościowymi produktami WINIAR - tymi z paragonu. Ja pokrywam wszystkie koszty wysyłki.

2. 2 Bilety na Australie do Multikina.

PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2109583 Napisano: 18.01.2009 10:48:34 w TESCO konkursy
trojan napisał(a):

malenka89 napisał(a):

z Ery poszło bez problemów emotka
Swoją drogą to ten konkurs kończy się dziś czy za miesiąc...?


za miesiac emotka



A ja o 23 latałam dziś po tesco żeby tylko zdążyć emotka emotka emotka

Ps. Z orange też poszło bez problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2109568 Napisano: 18.01.2009 10:34:29 w TESCO konkursy
z Ery poszło bez problemów emotka
Swoją drogą to ten konkurs kończy się dziś czy za miesiąc...? Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2107491 Napisano: 17.01.2009 10:49:30 w PODZIĘKOWANIA
Meeyka pięknie dziękuję za pomoc emotka Cieszę się, że na forum są takie osoby, które potrafią bezinteresownie pomoć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2095904 Napisano: 13.01.2009 09:31:39 w Wkurza mnie...
marcepan1983 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Dobra słuchajcie... przystopujcie i dajcie spokój emotka Nie mamy nic lepszego do roboty? emotka



zgadzam się;) poinformuj tylko koleżankę z forum ViP - chochliczke co wtedy napisałem bo Ty wiem, że to widziałaś:P to, że mnie oskarżyłaś, że ujawniam rozmowy to już inny temat;)
P.S. Nie ujawniałem mojej rozmowy z Crism'em, bo nie ujawniam prywatnych rozmów. Akurat przypadkiem wpadło mi w ręce jego archiwum jak się komu innemu żalił;-)



Daj już spokój emotka Zamknijcie temat i dajcie innym żyć spokojnie emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2095900 Napisano: 13.01.2009 09:30:04 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

isiulka napisał(a):

tunezja napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a mnie wkurza, ze jestem nielubiany na forum i ludzie nie potrafią tego napisać mi wprost tylko na ukrytym forum gadają i na PW obgadują:P
No ale cóż...wygrywałem, wygrywam i będę wygrywał, a Ci którzy zamiast ziać zazdrością potrafią się ze mną dogadać i współdziałać nigdy nie pożałowali emotka ...Reszcie ChWD



Drogi Marcepanie, nie wszystkich się lubi, takie jest życie...Ty też zapewne masz osoby w swoim środowisku, które znosisz, ale nie uwielbiasz...


Wiesz generalnie to trzeba miec jaja zeby potrafic to komus powiedziec a nie za plecami wypisywac takie komentarze na ludzi emotka emotka



w dodatku w anonimowej ankiecie, która przeprowadza się także na innych użytkownikach, którzy nie nalezą do ukrytego forum
emotka


Ja nie wiem o jaką ankietę Wam chodzi i czy ja mam tzw. jaja? emotka Napisałam przecież prawdę, jednych się lubi, a innych nie. Po prostu jesteśmy wszyscy bardzo różni, a niektórzy odbierają na
innych falach i kompletnie nie możemy się z nimi dogadać...



Dokładnie... jest Nas tu masa ludzi i nie sposób z każdym świetnie się dogadywać.
I nie powinniśmy podchodzić do tego wszystkiego tak poważnie - w końcu to wszystko to zabawa emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2095887 Napisano: 13.01.2009 09:27:23 w Wkurza mnie...
Dobra słuchajcie... przystopujcie i dajcie spokój emotka Nie mamy nic lepszego do roboty? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2095867 Napisano: 13.01.2009 09:24:16 w Wkurza mnie...
marcepan1983 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Ja należę do forum i nie podoba mi się to, że piszecie o nim jakieś rzeczy wyssane z palca...
Regulamin posiadamy - tak dla informacji emotka

A pozatym Marcepan jeżeli nie obchodzi Cie ukryte forum to po co za wszelką cenę załatwiasz sobie tam dostęp? no po co...? Sam sobie przeczysz.

Ja tam jestem obiektywna, ale jak ktoś wymyśla niestworzone rzeczy to jest trochę nie fair.

Zasady ukrytego forum są prawie takie same jak tu emotka Tyle tylko, że w gronie stałych użytkowników... może nie wszystkich bo cały czas przybywają nowe osoby...



Napisałem Ci już wyżej, że NIE CHCÊ TAM NALEŻEÆ! A fakty są takie jak napisałem...robicie tam ankiety na temat innych użytkowników(którzy nawet nie zgłaszali chęci przystąpienia do waszego forum!) i macie katalogi z konkursami, których nie ma w bazie - Gdzieś się pomyliłem bądź kłamie?!



Nie chcesz należeć, ale mimo to wchodzisz i przeglądasz? sam sobie przeczysz emotka
A co do bazy ja wiem swoje, a Ty swoje...
Nic nie mam do ludzi, którzy grają i dobrze im się powodzi, ale nie lubie jak ktoś zmienia fakty.

Tyle... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2095843 Napisano: 13.01.2009 09:18:32 w Wkurza mnie...
Ja należę do forum i nie podoba mi się to, że piszecie o nim jakieś rzeczy wyssane z palca...
Regulamin posiadamy - tak dla informacji emotka

A pozatym Marcepan jeżeli nie obchodzi Cie ukryte forum to po co za wszelką cenę załatwiasz sobie tam dostęp? no po co...? Sam sobie przeczysz.

Ja tam jestem obiektywna, ale jak ktoś wymyśla niestworzone rzeczy to jest trochę nie fair.

Zasady ukrytego forum są prawie takie same jak tu emotka Tyle tylko, że w gronie stałych użytkowników... może nie wszystkich bo cały czas przybywają nowe osoby... Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2095664 Napisano: 13.01.2009 08:47:23 w Wkurza mnie...
marcepan1983 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a mnie wkurza, ze jestem nielubiany na forum i ludzie nie potrafią tego napisać mi wprost tylko na ukrytym forum gadają i na PW obgadują:P
No ale cóż...wygrywałem, wygrywam i będę wygrywał, a Ci którzy zamiast ziać zazdrością potrafią się ze mną dogadać i współdziałać nigdy nie pożałowali emotka ...Reszcie ChWD


nie mów,że aż tak Ci zależy...to tylko znajome avatary...nie sądzę,że jest to miejsce zdrowe dla przyjaźni...no chyba,że forumowicze spotkają się w realu...nie martw się-dla mnie jesteś sympatyczną koniczynką emotka i mnie tam Twoje czy innych wygrane latają koło nie powiem czego emotka powodzenia emotka



mnie to wali, że mnie nie lubią emotka wiem, że po prostu zazdroszczą wygranych albo pokonałem ich w jakiś konkursach...wkurza mnie, że nie potrafią tego wprost mi powiedzieć tylko piszą na ukrytym forum na tej stronie emotka


to ukryte forum to już jakaś Atlantyda normalnie emotka ja myślę,że musi tam być strasznie nudno emotka bo wg mnie to tylkopewne kółko wzajemnej adoracji,które z niesmakiem obserwuje się tam kwalifikuje emotka i mnie to w sumie nie wkurza...ale co tam-żeby było w temacie-to wkurza mnie to! emotka emotka emotka a jeżeli Ci zazdroszczą to się ciesz!Najlepsza reklama!I zresztą...zlej to...ja bym tak zrobiła... emotka



Marcepan - chyba Cię jednak to interesuje skoro chcecie za wszelką cene z Isiulką mieć dostęp do ukrytego forum emotka ... poprzez przekupstwo emotka Widać masz dwa oblicza emotka



ja mam dostęp:P nie wkurza mnie, ze tam sobie jesteście tylko to, że ankietujecie innych użytkowników wypisując plusy i minusy. Chociażby, że są tacy nieuczciwi emotka haha. to pytam sie jacy wy jesteście skoro tam podajecie sobie odpowiedzi, planujecie strategie i wpisujecie konkursy, których celowo nie dodajecie do bazy emotka - tak, tak drodzy użytkownicy...właśnie to robią ludzie z ukrytego tematu na tym forum, którzy mają się za najuczciwszych;]



Dobry jesteś emotka
U Nas wszystkie konkursy są w bazie, więc masz złe informacje emotka
Próbujesz tylko innym pokazać, że Ty jesteś super, a inni nie...
cóż... kto chce niech wierzy...

A swoją drogą ja nie zauważyłam na forum żadnego złego słowa o Tobie... tylko Ty biedaku użalasz się nad sobą... emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2095567 Napisano: 13.01.2009 08:19:42 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

beataa81 napisał(a):

marcepan1983 napisał(a):

a mnie wkurza, ze jestem nielubiany na forum i ludzie nie potrafią tego napisać mi wprost tylko na ukrytym forum gadają i na PW obgadują:P
No ale cóż...wygrywałem, wygrywam i będę wygrywał, a Ci którzy zamiast ziać zazdrością potrafią się ze mną dogadać i współdziałać nigdy nie pożałowali emotka ...Reszcie ChWD


nie mów,że aż tak Ci zależy...to tylko znajome avatary...nie sądzę,że jest to miejsce zdrowe dla przyjaźni...no chyba,że forumowicze spotkają się w realu...nie martw się-dla mnie jesteś sympatyczną koniczynką emotka i mnie tam Twoje czy innych wygrane latają koło nie powiem czego emotka powodzenia emotka



mnie to wali, że mnie nie lubią emotka wiem, że po prostu zazdroszczą wygranych albo pokonałem ich w jakiś konkursach...wkurza mnie, że nie potrafią tego wprost mi powiedzieć tylko piszą na ukrytym forum na tej stronie emotka


to ukryte forum to już jakaś Atlantyda normalnie emotka ja myślę,że musi tam być strasznie nudno emotka bo wg mnie to tylkopewne kółko wzajemnej adoracji,które z niesmakiem obserwuje się tam kwalifikuje emotka i mnie to w sumie nie wkurza...ale co tam-żeby było w temacie-to wkurza mnie to! emotka emotka emotka a jeżeli Ci zazdroszczą to się ciesz!Najlepsza reklama!I zresztą...zlej to...ja bym tak zrobiła... emotka



Marcepan - chyba Cię jednak to interesuje skoro chcecie za wszelką cene z Isiulką mieć dostęp do ukrytego forum emotka ... poprzez przekupstwo emotka Widać masz dwa oblicza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2095514 Napisano: 13.01.2009 08:04:24 w Pomocy!!!!
Jak zawsze proszę Was o sprawdzenie angielskiego emotka Z góry śliczne dzięki emotka

http://www.ang.pl...nie_Pilne_73517.html - tu napisałam zdanie i po polsku i po angielsku emotka

Pewnie sporo błędów emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2085176 Napisano: 09.01.2009 04:30:00 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie konkurs LoveMilk emotka
Z wynikiami mieli czas do 4 stycznia, na maile nie odpowiadają - totalna olewka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2080768 Napisano: 08.01.2009 11:29:19 w TESCO konkursy
aneczkar10 napisał(a):

jesli chodzi o konkurs w kauflandzie to dostałam odp.
Akcja sprzedaży premiowej „Świąteczna radość zakupów” jest w trakcie rozstrzygania. Osoby wybrane przez komisję jako laureaci zostały już o tym poinformowane poprzez sms. Aktualnie trwa weryfikacja czy zostały spełnione faktycznie wszelkie warunki które uprawniają do otrzymania nagrody. Po pozytywnej weryfikacji lista laureatów zostanie upubliczniona. Lista zostanie przekazana do centrali sieci sklepów Kaufland.

dostał ktoś jakąś informację?



a to był ten konkurs co trzeba było fairy?
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2078798 Napisano: 07.01.2009 06:45:06 w PODZIĘKOWANIA
Dziękuję z całego serca Swibkowi emotka Jesteś niesamowita emotka
Choć wiem, że masz mało czasu to zawsze mi pomagasz emotka Do końca życia Ci tego nie wynagrodze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2078453 Napisano: 07.01.2009 05:19:47 w Pomocy!!!!
malenka89 napisał(a):

Szukam kogoś kto sprawdzi mi zdania, które napisałam po angielsku emotka



Dogadamy się co w zamian emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2078420 Napisano: 07.01.2009 05:07:43 w Pomocy!!!!
Szukam kogoś kto sprawdzi mi zdania, które napisałam po angielsku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#2075577 Napisano: 06.01.2009 08:00:46 w Pomocy!!!!
Szukam kogoś kto pomoże mi za drobne doładowanie w języku angielskim. Chodzi mi o 2 listy - jeden już poczęści napisałam sama. Wyświetl w wątku >>
0 0