Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka89

malenka89

#5278507 Napisano: 09.07.2012 01:12:18 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):

Ale tutaj racji nie mają oni.
Co z tego, że wpisali sobie w system ogólny kod?
Wystarczy im nie zapłacić, i tyle!
A uzasadnienie bym na piśmie złożyła emotka



tylko nie ma komu emotka oni przyjmują reklamację mailowo (pośredniczą tylko), UPS reklamacji nie przyjmie bo tylko oni mogą emotka

nie zapłacę i tyle, nawet mogą mnie do sądu pozwać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5278490 Napisano: 09.07.2012 01:04:49 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Czy ktoś wie jakich mogę użyć argumentów?
Nie mam już do nich siły
emotka


Jeśli gość Ci udostępni kopię dowodu, prześlij im. Albo np. wykaz kodów pocztowych wg poczty, bo to chyba - zgodnie z nazwą - poczta nadaje kod POCZTOWY.



do nich w ogóle nie dociera to, co ja mówię emotka UPS mówi, że tylko oni mogą złożyć reklamację, oni powiedzieli, że reklamacji nie przyjmują emotka wysłałam im informacje, że w dowodzie jest taki adres, wysłałam im wykaz kodów i dalej twierdzą, że to ja zrobiłam błąd bo powinnam wpisać kod ogólnej miejscowości i nazwę miejscowości głównej, nie gminy emotka no oni sobie jaja robią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5278481 Napisano: 09.07.2012 12:59:29 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

wsciekly napisał(a):

malenka89 napisał(a):

A mnie wkurzyła dzisiaj firma kurierska emotka Jakiś czas temu wysyłałam paczkę, opłaciłam, kurier odebrał, paczkę dostarczyli, dzisiaj dostaję fakturę, że mam zapłacić 20 zł za tzw. przeadresowanie.
Dzwoniłam do firmy, oni twierdzą, że kod pocztowy był zły, sprawdziłam kod w necie - jest ok, zadzwoniłam do gościa, któremu wysyłałam paczkę - potwierdził, że kod jest dobry, mało tego, ma taki nawet wpisany w dowodzie.

OPEK ?

to ich stary numer

ja wpisałam kod z końcówką 20, oni mają w systemie 21 - bo są w tej miejscowości 2 kody no i pech chciał, że oni mają ten drugi, pierwszego nie mają emotka



powiedziałam, że nic im nie zapłacę za to, kod jest dobry, ale ciśnienie mi podnieśli emotka




UPS

dzisiaj dostałam odrzucenie reklamacji, to tylko 20 zł, ale powiedziałam, że im tego nie zapłacę... mogą się nawet ze mną sądzić.




Czy ktoś wie jakich mogę użyć argumentów?
Nie mam już do nich siły
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5278359 Napisano: 09.07.2012 11:54:46 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

malenka89 napisał(a):

A mnie wkurzyła dzisiaj firma kurierska emotka Jakiś czas temu wysyłałam paczkę, opłaciłam, kurier odebrał, paczkę dostarczyli, dzisiaj dostaję fakturę, że mam zapłacić 20 zł za tzw. przeadresowanie.
Dzwoniłam do firmy, oni twierdzą, że kod pocztowy był zły, sprawdziłam kod w necie - jest ok, zadzwoniłam do gościa, któremu wysyłałam paczkę - potwierdził, że kod jest dobry, mało tego, ma taki nawet wpisany w dowodzie.

OPEK ?

to ich stary numer

ja wpisałam kod z końcówką 20, oni mają w systemie 21 - bo są w tej miejscowości 2 kody no i pech chciał, że oni mają ten drugi, pierwszego nie mają emotka



powiedziałam, że nic im nie zapłacę za to, kod jest dobry, ale ciśnienie mi podnieśli emotka




UPS

dzisiaj dostałam odrzucenie reklamacji, to tylko 20 zł, ale powiedziałam, że im tego nie zapłacę... mogą się nawet ze mną sądzić.


Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5278328 Napisano: 09.07.2012 11:42:02 w Inne mniejsze markety
a ja mam pytanie odnośnie konkursu PIŁKOSZAŁ na BP emotka dużo z Was słało zgłoszenie w sobotę? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5278326 Napisano: 09.07.2012 11:41:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ania1234 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

To zapewne apaszki emotka



A wygrał ktoś coś innego ze Slim niż apaszka i zestaw produktów? emotka




powinny być dzisiaj sms'ki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5278315 Napisano: 09.07.2012 11:36:57 w Wkurza mnie...
Hmmm... ja też jestem z tych, którzy lubią coś powcinać przy filmie emotka i chodzę na film, nie do kina emotka tylko mnie się wydaje, że jem normalnie, nie mlaskam i te sprawy i tym samym też nie wydaje mi się żeby inni jakoś głośno jedli emotka mnie to nie przeszkadza bynajmniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5278238 Napisano: 09.07.2012 10:51:32 w Konkursy ABC
nocti napisał(a):

malenka89 napisał(a):

kristof23 napisał(a):

czy posiada ktos info - czy informuja na biezaco z zywca ?



z tego co wiem to tak - na drugi dzień emotka


Ale to info z regulaminu czy ktoś wygrał?



wygrał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5278179 Napisano: 09.07.2012 10:32:13 w Konkursy ABC
kristof23 napisał(a):

czy posiada ktos info - czy informuja na biezaco z zywca ?



z tego co wiem to tak - na drugi dzień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5277618 Napisano: 08.07.2012 07:34:07 w Sport
nocti napisał(a):

emotka emotka emotka emotka emotka

BRAWO SIATKARZE !!!

emotka emotka emotka emotka emotka




pięknie pograli emotka

BRAWO!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5276867 Napisano: 07.07.2012 06:10:23 w Wkurza mnie...
A mnie wkurzyła dzisiaj firma kurierska emotka Jakiś czas temu wysyłałam paczkę, opłaciłam, kurier odebrał, paczkę dostarczyli, dzisiaj dostaję fakturę, że mam zapłacić 20 zł za tzw. przeadresowanie.
Dzwoniłam do firmy, oni twierdzą, że kod pocztowy był zły, sprawdziłam kod w necie - jest ok, zadzwoniłam do gościa, któremu wysyłałam paczkę - potwierdził, że kod jest dobry, mało tego, ma taki nawet wpisany w dowodzie.


ja wpisałam kod z końcówką 20, oni mają w systemie 21 - bo są w tej miejscowości 2 kody no i pech chciał, że oni mają ten drugi, pierwszego nie mają emotka



powiedziałam, że nic im nie zapłacę za to, kod jest dobry, ale ciśnienie mi podnieśli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5276704 Napisano: 07.07.2012 01:29:18 w Kaufland konkursy
ja nie posłałam zbyt szybko mając nadzieję, że w moim sklepie nikt nie grał emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5276454 Napisano: 07.07.2012 09:04:30 w Kaufland konkursy
asiabuczkowska napisał(a):

jopi napisał(a):

Jest już w sumie po ptokach czyli po konkursie,ale tak z czystej ciekawości zapytam:

Jak wysyłaliście odpowiedź na pytanie w tym konkursie z bonami po 150zł. ?

w sms było HENKEL.twoja odpowiedz

a wg regulaminu powinno być:
HENKEL.ODP.twoja odpowiedz

?



wg regulaminu, bo inaczej nie dało rady wysłać emotka



a ja posłałam tak jak w sms'ie i dostałam dobrą zwrotkę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5275688 Napisano: 06.07.2012 12:39:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To zapewne apaszki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5274812 Napisano: 05.07.2012 08:14:50 w Carrefour konkursy
maa napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

czy w tym konkursie 208 powodów... odpowiedź to tak czy nie?




ja mialam za kazdym razem tak




ja miałam nie też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5274421 Napisano: 05.07.2012 02:19:42 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

postscript napisał(a):

Nie wiem, czy mnie to wkurza, ale i tak Wam opowiem emotka
Mieszkam w nowym bloku na samym obrzezu miasta. Wczoraj zasypialem i slysze pod blokiem muzyke, syk otwieranych puszek, wyzwiska i ogolne zamieszanie. Wychodze na balkon, a na laweczce mlodziez zaczyna imprezke. Nic nie krzyczalem, bo by mi szyby powybijali. Zadzwonilem na policje, bo takie akcje mamy co druga noc. Zanim palkarnia przyjechala, minelo 40 minut. Dawno przestalo mi sie chciec spac.
I wkurza mnie jedno - wieksza czesc bloku jest zamieszkana, wiele rodzin ma malutkie dzieci. I jakos nikt nie zareagowal (na co liczyli? ze to sie do 2 w nocy skonczy?). w ten sposob faktycznie szczawie beda przychodzily, bo mysla, ze nowy blok, miejscowka nieznana jeszcze policji itd.
dostali po mandacie, ale dobrze ze dzis nie spotkalem rano zadnego sasiada, bo widze, ze u nas wszyscy do gadania pierwsi, a jak trzeba zalatwic sadzonki drzew, wybrac firme do sprzatania, czy zalatwic cokolwiek, to albo ja, albo jedna babeczka z drugiego konca bloku.


U mnie było podobnie, tylko z czasem doszło wybijanie szyb itp. aż pewnego dnia na drzwiach wejściowych do klatki schodowej znalazła sie kartka (anonimowo powieszona), bardzo uprzejma acz stanowcza, żeby ludzie zaczęli na to reagować i przestali się bać, bo to jest nasze mienie, płacimy za szkody w czynszu i należy reagować na to co młodzież robi w naszym bloku itd. itp. Od tej pory ludzie zaczęli dzwonić, a młodzież zniknęła. Spróbuj powiesić taka kartkę:)



u mnie też ostatnio szyba poleciała
emotka
z takimi czasem faktycznie lepiej nie zadzierać... u mnie po ostatnim razie poodkręcali śruby z kół i o mało byśmy się nie zabili emotka

Ps. a co do Policji to nie ma się co dziwić, i tak szybko przyjechali, u nas jest 1 radiowóz na całe miasto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5272612 Napisano: 04.07.2012 12:37:16 w Paragony
stonka napisał(a):

Szukam kogoś kto ma jakikolwiek paragon z Kaufland Warszawa ul Korkowa.Produkty i data bez znaczenia.Chodzi o to ,że kilka osób kupiło dziś ode mnie paragon na konkurs cola+carlsberg i po przesłaniu mailem skanu piszą,że u nich w kauflandach całkiem inaczej paragony wyglądają..Więc szukam kogoś kto potwierdzi wiarygodność moich paragonów...





niektóre Kauflandy mają już nowe kasy i to pewnie dlatego emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5271896 Napisano: 04.07.2012 08:34:33 w Kaufland konkursy
mia napisał(a):

malenka89 napisał(a):

poleciały eski z Wedla z Kauflandu emotka


Chyba nie z Wedla emotka
Tylko z Coli.



oj tam, oj tam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5271889 Napisano: 04.07.2012 08:33:33 w Kaufland konkursy
poleciały eski z Wedla z Kauflandu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5269850 Napisano: 02.07.2012 09:14:34 w Konkursowiczki w ciąży
Cytologię i morfologię zrobiłam, chcę sobie jeszcze zrobić na różyczkę, a co jeszcze to nie wiem.

Czytałam po tych forach i ludzie takie cuda wypisywali, takie badania, że pierwszy raz o nich słyszę emotka

Inni nie robią żadnych badań, jeszcze inni wpadają, a dzieciaczki rodzą się zdrowiutkie emotka

Ja bym chciała zrobić te, które są konieczne albo ważne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0