Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika malenka89

malenka89

#5307536 Napisano: 31.07.2012 11:34:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

malenka89

#5307105 Napisano: 31.07.2012 08:16:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nocti napisał(a):

malenka89 http://esklep.int...olski-450508-replika
Tu na stronie Nike jest ten napis przy kołnierzyku. No i cena... Moim zdaniem to jest niestety replika tym bardziej skoro tak napisali na certyfikacie.



ale też jest 100% poliester emotka

moim zdaniem ta koszulka jest oryginalna bo się niczym nie różni - napis jest, numer jest, materiał ten sam z siateczki.

niech się ktoś wypowie kto się zna, może ma i replikę i oryginalną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5307084 Napisano: 31.07.2012 08:07:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nocti napisał(a):

malenka89 napisał(a):



ale czy ja dobrze widzę, że na tym certyfikacie pisze, że złożył podpis na replice?
emotka



Niestety replika. Gdyby to była oryginalna koszulka to w regulaminie podano by dużo większą wartość. Niedawno widziałam oryginalne za ponad 300 zł na allegro.
Tylko, że ciężko powiedzieć czym się one różnią. Początkowo myślałam, że napis po wewnętrznej stronie razem o zwycięstwo jest tylko w oryginalnej. Okazuje się, że w replice też.
A co do podpisów to ktoś już tu pisał, że w innym konkursie też był podpis Żurawskiego, a miały być autografY piłkarzY...



hmm, a mnie się wydaje, że to właśnie jest oryginalna koszulka, replika jest gładka - http://www.fanzon...wa-2012-replika.html


Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5307034 Napisano: 31.07.2012 07:28:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mundek2004 napisał(a):

kasiach napisał(a):

kasiach napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

isetta napisał(a):

Mam pytanko odnośnie koszulki z Bakallandu. Wg regulaminu miała to być koszulka z autografami, czyli logicznie conajmniej dwoma podpisami, a jest jeden. Rozczarowałam się szczerze mówiąc...
Czy oni mogą sobie wysłać nagrodę, która wg mnie nie jest zgodna z regulaminem?


moim zdanie tez powinny byc na koszulce co najmniej 2 podpisy,a nie 1 emotka



a mnie wkurzyło że podpis jest Żurawskiego choć nie było go w kadrze emotka




też myślałam, że będą autografy a nie autograf...




czy ktos jeszcze dostał do koszulki potwierdzenie odbioru nagrody, które trzeba odesłać do agencji?


\
chyba wszyscy dostali, ale ja nie mam zamiaru nic odsyłać



ale czy ja dobrze widzę, że na tym certyfikacie pisze, że złożył podpis na replice?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5306250 Napisano: 30.07.2012 03:49:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś już dostał sms'a z Vanisha??
Ostatnio były w dzień losowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5306062 Napisano: 30.07.2012 01:51:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarła koszulka z Bakallandu i biżuteria Lirene z wymiany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5305158 Napisano: 29.07.2012 07:00:17 w Konkursowiczki w ciąży
dlatego teraz śpię 20 godzin na dobę emotka na zapas emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5305152 Napisano: 29.07.2012 06:52:28 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny udało mi się załatwić tą Luteinę, do wizyty lekarza wystarczy emotka
Jeśli jednak miałby ktoś jej nadwyżkę (dopochwowa) bądź Duphastonu to chętnie odkupię.
Leki te są dość drogie, dlatego każda oszczędność się liczy emotka


A i tak przy okazji, jak tak czytam Wasze wypowiedzi o pierwszym ząbku itd to tym bardziej nie mogę się doczekać maleństwa emotka Wiem, że pewnie i mnie da popalić i nie ma czego, aż tak zazdrościć, ale to są wspaniałe chwile emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5305148 Napisano: 29.07.2012 06:50:47 w Kupię...
Odkupię taniej leki - Luteinę dopochwową i Duphaston. Może komuś zostały z leczenia i już nie potrzebuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5305143 Napisano: 29.07.2012 06:46:02 w Wkurza mnie...
merkana napisał(a):

malenka89 napisał(a):

merkana napisał(a):

Wkurza mnie moja bezradność. Dzisiaj jakiś drań przejechał mojego kochanego psa, Dżordża. Musiałam patrzeć na jego mękę w czasie transportu do weterynarza, tylko po to, żeby dowiedzieć się, że nie ma dla niego ratunku. Uśpiliśmy jedynego psa na świecie, którego tak strasznie kochałam. To dopiero wkurzające- zrobiłam co mogłam, zapłaciłam za weta 300zł i zapłaciłabym nawet 1000, ale nikt nie mógł mu już pomóc. Przepraszam Was za to biadolenie, ale naprawdę nie mam gdzie tego z siebie wyrzucić.



przykro mi emotka wiem jaki to ból... człowiek strasznie przywiązuje się do zwierzaka.

teraz moje gadanie nic nie zmieni, ale czasem warto przejechać się do innego weterynarza, nawet jak sytuacja wygląda na krytyczną.

z dwa miesiące temu szczeniak moich znajomych wpadł pod samochód, łapki zmiażdżone, jelita na wierzchu, pies stracił przytomność, no jednym słowem nie wyglądało to wesoło.
pojechali do kliniki, ponoć jednej z lepszych, weterynarz proponował uśpienie psa bądź amputację łapki, ale to drugie nie gwarantowało, że pies wyjdzie z tego. Umówili się już na operację, ale ja uparłam się i sama zabrałam psiaka do weterynarza, gdzie ja chodzę. Amputowali mu tylko jednego palca, bo już się wdała martwica, obie łapki ma uratowane i śmiga, że hej. Owszem trochę tam kuśtyka, ale żyje emotka

weterynarz, weterynarzowi nie równy...

Twojemu piesku już nic życia nie zwróci, ale przynajmniej nie cierpiał długo.
Z czasem rana się zagoi...



Byłam z nim u dwóch lekarzy emotka Dzisiaj niedziela, nie dość, że wybór mały to jeszcze z łaską wielką klinikę otwierają. Na naszego nie było ratunku- miał strzaskany kręgosłup, zmiażdżoną miednicę, a do tego pęknięty worek otrzewny tak, że wnętrzności były jedynie pod skórą.
Weterynarz powiedział, że ani operacja, ani gips nie uratują psiaka. Nawet zabiegu nie chciał się podejmować, bo powiedział, że próba kosztowałaby ponad 1000zł, a gwarancji na przeżycie nie ma żadnej.

Aż serce pęka. A ten gnojek nawet skruchy nie okazał, tym bardziej, że zna i mnie, i całą moją rodzinę. Jeszcze mi nawtykał. Tyle się biedak nacierpiał. W marcu ktoś kopnął go w szczękę tak mocno, że góra prawie całkiem mu wyleciała i musieliśmy go operować. Biedaczek taki, przygarnięty 3 lata temu, bo ktoś go w styczniu na rowie zostawił. Popłakać sobie teraz mogę co najwyżej i poświęcić porcję uwagi Dżordza, na Kajtka, którego przygarnęliśmy w tamtym roku.



tamten miał też zmiażdżoną miednicę, złamane biodro i coś tam jeszcze, no ale kręgosłup miał cały...

przykro się robi... u nas wtedy gościu wyszedł, zobaczył tylko czy auto ma całe i... odjechał emotka

ja z moją teraz tylko na smyczy wychodzę, puszczam ją tylko na placu, który jest ogrodzony, bo wiadomo... wystarczy chwila i po psie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5305127 Napisano: 29.07.2012 06:33:16 w Wkurza mnie...
merkana napisał(a):

Wkurza mnie moja bezradność. Dzisiaj jakiś drań przejechał mojego kochanego psa, Dżordża. Musiałam patrzeć na jego mękę w czasie transportu do weterynarza, tylko po to, żeby dowiedzieć się, że nie ma dla niego ratunku. Uśpiliśmy jedynego psa na świecie, którego tak strasznie kochałam. To dopiero wkurzające- zrobiłam co mogłam, zapłaciłam za weta 300zł i zapłaciłabym nawet 1000, ale nikt nie mógł mu już pomóc. Przepraszam Was za to biadolenie, ale naprawdę nie mam gdzie tego z siebie wyrzucić.



przykro mi emotka wiem jaki to ból... człowiek strasznie przywiązuje się do zwierzaka.

teraz moje gadanie nic nie zmieni, ale czasem warto przejechać się do innego weterynarza, nawet jak sytuacja wygląda na krytyczną.

z dwa miesiące temu szczeniak moich znajomych wpadł pod samochód, łapki zmiażdżone, jelita na wierzchu, pies stracił przytomność, no jednym słowem nie wyglądało to wesoło.
pojechali do kliniki, ponoć jednej z lepszych, weterynarz proponował uśpienie psa bądź amputację łapki, ale to drugie nie gwarantowało, że pies wyjdzie z tego. Umówili się już na operację, ale ja uparłam się i sama zabrałam psiaka do weterynarza, gdzie ja chodzę. Amputowali mu tylko jednego palca, bo już się wdała martwica, obie łapki ma uratowane i śmiga, że hej. Owszem trochę tam kuśtyka, ale żyje emotka

weterynarz, weterynarzowi nie równy...

Twojemu piesku już nic życia nie zwróci, ale przynajmniej nie cierpiał długo.
Z czasem rana się zagoi...
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5305117 Napisano: 29.07.2012 06:25:25 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

asante sana - dobrze, że nigdy nie mamy żadnej broni pod ręką, a cios z półobrotu słabo nam wychodzi emotka Choć kilka lat temu grałam na PS w Manhunt i całkiem mi przypadło do gustu duszenie ludzi workami na śmieci emotka
Szczerze mówiąc, sama się czasem zastanawiam, jak ja to wytrzymuję. Tymczasem Mój zrobił kolację. I jakoś się to kula do przodu...



miłość.... emotka i inne rzeczy przestają być ważne, hehe.

Joan, a nie pracuje, bo nie chce czy nie może??
Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5303299 Napisano: 27.07.2012 01:13:57 w Konkursowiczki w ciąży
Znalazłam ogłoszenia na necie, że dziewczyny sprzedadzą, bo im zostały, myślicie, że bezpiecznie tak kupić?
Tabletki są oryginalnie zapakowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5303286 Napisano: 27.07.2012 01:06:12 w Konkursowiczki w ciąży
sydariameki napisał(a):

malenka89 napisał(a):

sydariameki napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Dziewczyny czy któraś z Was ma Luteine?? Może któraś z Was używała i został jej nadmiar. Kończą mi się globulki, lekarka mi wyjechała na urlop, potrzebuję raptem 6 tabletek.


Ja mam jeszcze sporo,ale pod język.



kurcze szkoda, może ktoś się znajdzie, kto będzie miał, zapłacę za przesyłkę, globulki oddam bądź odkupię.


Działanie jest ponoć takie samo. Jakbyś nikogo nie znalazła to mogę Ci jutro rano przesłać emotka



Ok emotka dziękuję emotka dam znać emotka

jakby ktoś miał te globulki to pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5303275 Napisano: 27.07.2012 01:01:55 w Konkursowiczki w ciąży
sydariameki napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Dziewczyny czy któraś z Was ma Luteine?? Może któraś z Was używała i został jej nadmiar. Kończą mi się globulki, lekarka mi wyjechała na urlop, potrzebuję raptem 6 tabletek.


Ja mam jeszcze sporo,ale pod język.



kurcze szkoda, może ktoś się znajdzie, kto będzie miał, zapłacę za przesyłkę, globulki oddam bądź odkupię. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5303266 Napisano: 27.07.2012 12:57:14 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny czy któraś z Was ma Luteine?? Może któraś z Was używała i został jej nadmiar. Kończą mi się globulki, lekarka mi wyjechała na urlop, potrzebuję raptem 6 tabletek. Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5303030 Napisano: 27.07.2012 10:24:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestawy Lirene - świetne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5301962 Napisano: 26.07.2012 01:36:21 w Inne mniejsze markety
kammaro napisał(a):

malenka89 napisał(a):

brunetka napisał(a):

Piłkoszał odezwał się do kogoś?



też jestem ciekawa emotka


Mam nadzieję, że nie emotka
Zapytajcie, jak będzie babka dzwoniła ze Stoczka



dzwoniłam, listy jeszcze nie ma, i w sumie nie wiadomo, kiedy będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5301895 Napisano: 26.07.2012 01:16:30 w Inne mniejsze markety
brunetka napisał(a):

Piłkoszał odezwał się do kogoś?



też jestem ciekawa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

malenka89

#5301556 Napisano: 26.07.2012 10:16:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Biżuteria Lemoniq emotka Wyświetl w wątku >>
0 0