Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tadziuuu

tadziuuu

#6762482 Napisano: 02.02.2021 08:59:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

tadziuuu

#6750618 Napisano: 08.12.2020 14:34:37 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

Jagiermsister informowal?

jeszcze cisza emotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

tadziuuu

#6741393 Napisano: 03.11.2020 10:12:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@trampek, napisał(a):

Czy mógłby mi ktoś napisać w Wordzie jedno zdanie i wysłać na mejla muszę wydrukować z telefonu. Byłabym wdzięczna0:) 

dawaj na priv Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6740096 Napisano: 29.10.2020 10:50:20 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

Belriso informuje na raty? Czy już po ptokach?  emotka

Ciekawe czy ktoś dziś jeszcze dostał....  Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6738645 Napisano: 23.10.2020 14:33:28 w Wkurza mnie...
persiczka napisał(a):

A mnie wkurza to, że jako pracownik medyczny, mogę być wydelegowana na stadion do pracy a nikogo nie obchodzi to, że jak wyjadę z domu z przymusu a moi rodzice starsi zostaną sami .....i niech mi nikt nie mówi, że rząd pomaga, dzięki mnie cała moja rodzina była uziemiona na kwarantannie 2 tygodnie i wiem, że gdyby nie ktoś bliski to nawet by nam nikt zakupów nie zrobił.....i zadnego telefonu czy ktos ma co jesc i jak się czuje,.....to mnie wkurza.....Nie martwie się o siebie bo cały czas pracuję z Covidami,to moja praca,lubie pomagac i czuję z tego satysfakcję....moge pracowac u siebie w miescie ale na wyjazd gdzies dalej nie ma mowy.....bo nie jestem sama...to mnie w kurza....że wyjade a rodzina zostanie sama emotka ......brak słów ale ulzylo mi że się wyżaliłam emotka pzodro dla wszystkich i duzo zdrówka emotka

powodzenia. u mnie w domu ta sama sytuacja. Niestety swoją wieloletnią nieudolność próbują tuszować zasobami których nie ma wyrzucając na siłę i nie pytając o sytuację rodzinną.

Oby to się jak najszybciej skończyło emotka Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6738030 Napisano: 21.10.2020 13:37:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
margotkowe napisał(a):

Kod do Pyszne.pl + kolekcjonerskie wydanie gry Dragon Ball Z: Kakarot  emotka

z ciekawości jaki konkurs?:) 

w temacie kolejny steam z Tigera wpadł emotka Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6737336 Napisano: 19.10.2020 10:30:14 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anaesth napisał(a):

Ferrero, poddaję się. Już nie mam pomysłu, komu mam jeszcze rozdać te praliny. Prędzej się pozbędę 500zł, niż je wygram emotka

ja jem wszystkie słodycze emotka mogę się zgłosić w przypadku braku pomysłów komu rozdać emotka


ps. by pozostać w temacie to pomarudzę że przydałaby się jakaś fajna nagroda w tym październiku... Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

tadziuuu

#6737302 Napisano: 19.10.2020 08:23:30 w Wkurza mnie...
w sobotę Żona pojechała na zakupy i poprosiłem żeby wzięła jak coś mleko Łaciate bo będzie na konkurs...

wzięła nawet cały karton ale paragonu już nie... ;/

12 mlek szuka teraz paragonów emotka ale może jeszcze znajdę:D Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6736779 Napisano: 16.10.2020 08:51:23 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

gizoon napisał(a):

superloser napisał(a):

gizoon napisał(a):

Jestem wkurzony na nagrodę, którą wygrałem. Mam do wykorzystania 2000 zł na kupno np. sprzętu elektronicznego lub zajęć dla dziecka. Wszystko fajnie tylko by otrzymać owy sprzęt lub zrealizować usługę musze przedstawić organizatorowi fakturę z odroczonym terminem płatności, by oni mogli za to zapłacić. Nikt nie chce mi owej faktury wystawić. W końcu sklepy elektroniczne to nie sklepy budowlane, gdzie takie faktury to normalność ... 

A na raty nie da sie? Teraz masz hakies okazje, ze do maja nic nie placisz... Co dokladnie wpisali?



Faktura ma być wystawiona na organizatora. Ma się znaleźć tam rachunek i termin do zapłaty. Ona nie może być wystawiona na mnie. Nie mogę też jej opłacić bo organizator napisał mi, że nie zwrócą mi pieniędzy. Raty nie wchodzą w grę.

Napisz do nich o liste miejsc w ktorych mozna zrealizowac te 2 kafle emotka
Do kiedy masz reklamacje? 

Robi się nieciekawa sytuacja w której organizator zrzuca wszystko na uczestnika. Oby nie było więcej takich konkursów.

Mogę zaproponować jeszcze opcję czy ewentualnie faktury Proforma oni by opłacali? wtedy po opłaceniu odbiór towaru wraz z fakturą już główną. Przynajmniej u mnie w zamówieniach w których pracuje jest to opcja awaryjna jak ktoś bardzo nie chce dać na odroczony termin płatności. Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6736499 Napisano: 15.10.2020 11:27:30 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

-Violka- może zasugerować w poradni, żeby to jednak lekarz dzwonił? 
U mnie najpierw było tak, że to pacjenci dzwonili, czasami musiałam dzwonić po kilka razy, bo albo telefon zajęty, albo "abonent nieczynny". Ostatnio lekarz dzwonił. Poradę miałam zapisaną na 9:20, zadzwonił o 9:45. 

moja Żona zawsze dzwoni w wyznaczonych godzinach do pacjentów. I tu pojawia się inny problem, że oni także nie zawsze odbierają. Czasu na pacjenta nie ma za dużo więc próbuje 2-3 razy i za chwilę kolej na następnego. A później dzwoni taki jegomość i 17 jak jemy obiad, że był na zakupach, spał, zapomniał, wyciszył telefon albo nie mógł rozmawiać... Także z dzwonieniem działa także w dwie strony. Są dobre przypadki i niestety te złe. (chyba tych jest niestety najwięcej)

Panie pielęgniarki umawiają terminy i jakoś to działa. W sytuacjach trudniejszych nie ma problemu by rodzic z dzieckiem się pojawił osobiście, bo jak to Żona twierdzi "z maluszkami nigdy nie można ryzykować". Dlatego kolejna teleporada mogła się przesunąć bo był pilny pacjent do zbadania na miejscu. Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6736491 Napisano: 15.10.2020 11:14:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
z wczorajszej zabawy z Tigerem wpadł kod steam na 50 zł emotka  

ps. chętnie wymienię na kod z Zozoli na 50zł do playstation Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6685419 Napisano: 24.02.2020 15:00:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

Halo, Laureaci LINDTa dzisiejszego - skąd wiecie który "paragon wygrał"?
nie widzę w informacji które zgłoszenie wygrało, a że czekolady o zgrozo lubię, to i kilka razy wzięłam udział.

Miałem jedno złote zgłoszenie emotka   ale jeśli nie wiesz to albo skan wszystkich albo napisać z prośbą do nich emotka   Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6685312 Napisano: 24.02.2020 12:17:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
też się osłodzę czekoladą Lindt emotka Gratulacje dla wygranych szczególnie głównych emotka   Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6677629 Napisano: 27.01.2020 18:17:11 w Giełda Kodów ; )
Jeden kod cheetos z chęcią przygarne:)  poprosiłem Żonę o zakup i niestety bez kodu kupiła paczkę. Ktoś poratuje?  Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6675687 Napisano: 21.01.2020 11:31:57 w WC - rozmowy o wszystkim
Ale w temacie Captaina Jacka... to ja się chętnie dopytam o jakiś pomysł na nich. Bo od dłuższego czasu u nich w Kompanii Piwowarskiej nie mogę nic wygrać.
Podeśle mi ktoś na prv jakieś podpowiedzi? Może coś co już wygrało żebym mógł być może zmienić pomysł na działanie? 

oczywiście z góry bardzo dziękuję za pomoc emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

tadziuuu

#6675648 Napisano: 21.01.2020 10:22:49 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

ja dlatego w przypadku chociażby konkursów lokalnych się nie chwalę publicznie. Są osoby które później przychodzą na rozdanie nagród i komentują rozmawiając niby między sobą na tyle głośno żeby wszyscy słyszeli emotka Była taki przykład  że przyszły Panie stanęły z boczku i komentują "Moja praca była lepsza - zobacz na to gówo" "O jest ta konkursowiczka - widziałam jak się chwaliła innym konkursowiczom" (ciekawe skąd to wiedziała)
Ja wtedy miałem nagrodę dalszego stopnia ale jak w kolejnym wygrałem wycieczkę to już nic na forum nie napisałem takiego co by mogło powiązać nagrodę z odpowiednim konkursem.... A Panie na kolejne rozdanie nagród przyszły i... komentowały. Było to przykre z jednej strony bo deprecjonowały wartość mojej pracy względem ich ale z tej drugiej to ja miałem satysfakcję z ich bólu tyłka emotka  
Reasumując nie dziwię się niektórym osobom że się nie chwalą, szczególnie w konkursach lokalnych czy to z powodu ochrony swojej tożsamości i łączenia np. z forami konkursowymi czy zwyczajnie żeby oszczędzić sobie zawiści i buractwa.

Bardzo słusznie prawisz.  emotka  Na naszym forum większość osób to naprawdę wspaniali Ludzie, którzy chętnie pomogą i szczerze gratulują innym wygranych emotka , ale wszak - nie zawsze i nie wszyscy (co jest zresztą sprawą całkowicie naturalną i normalną), a do tego - nie tylko Forumowicze czytają ten portal. emotka  Kojarzę przy okazji tego, co tu powyżej napisałeś, że przed laty był tu na forum omawiany konkurs z pobliskiego mojemu miejscu zamieszkania centrum handlowego, bony do sklepów owego CH były nagrodami; sprawdziwszy osobiście, że to nie ściema i że rzeczywiście można tam wygrać uczciwie, zachęcałam na forum do udziału, na co otrzymałam komentarz publiczny pewnego Forumowicza: co ja z tego mam, skoro tak namawiam do udziału.  emotka emotka  Rynce opadywujom...  emotka emotka

ktoś się wkurzył bo zwiększałaś zasięg konkursu? emotka Ja tam zawsze się cieszę z sytuacji kiedy ktoś wygrał w poleconym przeze mnie konkursie nawet jak mi się nie powiedzie emotka Pewnie tamta osoba do tej pory to przeżywa emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

tadziuuu

#6675609 Napisano: 21.01.2020 08:57:48 w WC - rozmowy o wszystkim
edith napisał(a):

Dzisiaj mnie taka refleksja naszła po przeczytaniu komentarza  pewnej osoby  pod moim wpisem ....niektórzy może zobaczyli inni już nie zobaczą bo wpis został usunięty a ta osoba dostała karniaka...  ja już dawno nie wpisuje się w wątku Moje wygrane...czasem  pod wplywem impulsu sie pochwalę ale wiele osób tutaj jest nie życzliwych, zazdrosnych itp. Nie dziwię się więc, że  wiele osób tez tego nie robi.Tak otrzymałam 5 bombonierka od RMF na stoku w Białce bo moja rodzina była w takim składzie .Do wiadomości osoby komentujacej nie schowalam ich do reklamowki z Biedronki tylko  do torby na buty narciarskie  emotka Może ze  mną coś nie tak ale Wasze wygrane mnie cieszą i dają motywację do gry nawet jak czasem przez kilka  tygodni nic nie wpada  emotka  

ja dlatego w przypadku chociażby konkursów lokalnych się nie chwalę publicznie. Są osoby które później przychodzą na rozdanie nagród i komentują rozmawiając niby między sobą na tyle głośno żeby wszyscy słyszeli emotka Była taki przykład  że przyszły Panie stanęły z boczku i komentują "Moja praca była lepsza - zobacz na to gówo" "O jest ta konkursowiczka - widziałam jak się chwaliła innym konkursowiczom" (ciekawe skąd to wiedziała)

Ja wtedy miałem nagrodę dalszego stopnia ale jak w kolejnym wygrałem wycieczkę to już nic na forum nie napisałem takiego co by mogło powiązać nagrodę z odpowiednim konkursem.... A Panie na kolejne rozdanie nagród przyszły i... komentowały. Było to przykre z jednej strony bo deprecjonowały wartość mojej pracy względem ich ale z tej drugiej to ja miałem satysfakcję z ich bólu tyłka emotka  

Reasumując nie dziwię się niektórym osobom że się nie chwalą, szczególnie w konkursach lokalnych czy to z powodu ochrony swojej tożsamości i łączenia np. z forami konkursowymi czy zwyczajnie żeby oszczędzić sobie zawiści i buractwa. Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6674231 Napisano: 16.01.2020 14:24:56 w Nasze wygrane w minionym roku
Ja też jeszcze wrzucę wpis z podsumowaniem.

Krótki bo i jako młody Tata poświęcam ogrom czasu synkowi emotka  
Na konkursy było czasu mało ale udało się wygrać m.in. pierwszą wycieczkę (nagroda główna moja pierwsza).
Sporo drobnicy też wpadło ale ogółem konkursowo biorąc pod uwagę sumowanie nagród najsłabszy dotychczasowo więc życzyłbym sobie i wszystkim poprawienia zeszłorocznego wyniku! emotka

Z planu postawionego sobie na początku konkursowej przygody zostają na check liście zatem już tylko 4 kółka! emotka  

pozdrawiam Wyświetl w wątku >>

tadziuuu

#6658866 Napisano: 20.11.2019 12:34:34 w skojarzenia

tadziuuu

#6658742 Napisano: 20.11.2019 07:54:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
malutka456 napisał(a):

Od tylu tygodni pustki, że tracę serce i wenę do konkursów ;/ emotka

łączę się w bólu w tej smutnej chwili...  Wyświetl w wątku >>
0 0