Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika e-Konkursy.info - Bocik

e-Konkursy.info - Bocik

#62596 Napisano: 16.08.2005 06:53:32 w GRATISY
u mnei tylko poczta przyszla negatywna odpowiedz (hehheheh) i probka zaproszenia, kurde jak na taaka dlugo przerwe to malo (i wogoele) ale moze jutro bedzie lepeiejj, buziaki:* Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62588 Napisano: 16.08.2005 06:05:07 w GRATISY
uhhh... a u mnie dalej nic emotka :(:( zalamic sic chyba emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62578 Napisano: 16.08.2005 04:27:17 w GRATISY
witam
czy naprawde nie ma tu osoby ktora moglaby mi powiedziec w jakim jezyku pisze maile , jakie dlugie te maile i jak poradzic sobie na zagranicznych stronach ze znalezieniem maili do danej firmy (wchodze w kontakt ale zazwyczaj nie ma tam podanego maila tylko adres pocztowy i telefon)
naprawde bylabym bardzo wdzieczna za pomoc, przegladalam to forum ale w wiekszosci wpisy dotycza rzeczy , ktore dostajecie, nie mam zbyt duzo czasu bym mogla dokladnie poczytac wszystkie wpisy a sama nie moge sobie poradzic emotka (

bardzo prosze pomozcie mi i podpowiedzcie jak napisac takiego maila, widzialam tu na forum ze dwa przykladowe po angielsku, no ale przeciez nie wysle takich samych
prosze powiedzcie co piszecie do polskich firm, bo przeciez chyba nie to ze jesescie z polski a jedno zdanie typu kolekcjonuje gadzety reklamowe to za malo
plissss pomozcie mi
bo chyba to forum nie jest tylko po to by sie przechwalac co kto dostal ale tez by sobie nawzajem pomagac
a jesli bardzo nie chcecie tu na forum to chociaz niech ktos mi w mailu udzieli krotkich wskazowek zeldam@gazeta.pl

pozdrawiam
aga Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62572 Napisano: 16.08.2005 03:51:46 w GRATISY
piszcie na mejla dogadamy sic emotka

Riley4@wp.pl

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62571 Napisano: 16.08.2005 03:50:51 w GRATISY
CześAŚ dziewczyny jestem nowa. Widzc,ze sic oblawiacie w konkretne rzeczy emotka .
Ja dostalam glównie dlugopisy( dopiero 2),pocztówki 10,próbki nieznane z niemiec
i próbki perfum pewnej firmy francuskiej lepszej a bylo ich 8 w saszetkach.Bylby ktoś chctny na wymianc .
Znaczy chodzilo by mi o jakiś kubek emotka albo koszulkc Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62570 Napisano: 16.08.2005 03:48:29 w GRATISY
Czesc ludki emotka czea na mnie w domku 21 przesylek emotka pozniej wam napisze co w nich jest bo teraz jestem u mojego sloneczka emotka to do pozniej :d papa 8)

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62569 Napisano: 16.08.2005 03:15:47 w GRATISY
U mnie oprócz potwierdzeAą doszly drobnostki typu smycz, dlugopisy, balony emotka dawno nie dostalam zadnego kubka emotka Chyba trzeba wyslac kilka e-maili, moze wtedy sic trafi...

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62547 Napisano: 16.08.2005 02:37:08 w GRATISY
zobaczcie co znalazlam czytajac forum na kafeterii:

Dziewczynki nie dajmy sic chytrości osób z konkursów w sieci. U nas zawsze bylo fajnie i uczciwie i niech ak zostanie

Jestesmy chytrzy? Uh, uh ... Ciekawe kto tu jest chytry ... te dziewczyny z Kafeterii są trochc glupie - one nie rozumieją chyba, ze lepiej nie podawaAŚ adresow na forum ... hiehie ... wspolczuje inteligencji emotka Wiecie co jestem ciekawa kto jest chytry my czy oni ... Jakoś te wszystkie laski czepiaja sic i blagają podajcie nowe adresy a my? My sic tylko chwalimy co mamy (chwalimy to moze zle slowo) i wymieniamy sic emotka wymienianie sic jest bardziej oplacalne emotka Jak one podaja cos na forum to skad maja pewnosc ze ktos inny cos poda? A my jak sic wymieniamy to po obustronnej korzysci ...

A z resztą co sic bede czepiac? Przecierz nasze forum jest THE BEST! U nas nie ma podszywaczy/podszywaczek ... nie ma chamstwa i obrazania innych ... hehe wspoczuje im... i to nie pierwszy raz emotka

Ooo ... mój pierwszy tak dluuugasny post emotka Jutro Wam napisze co bylo z tym awizo - i co dastalane emotka

lilykai nie nudzi nam sic emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62537 Napisano: 16.08.2005 02:09:22 w GRATISY
nie nudzi sie to wam juz?.......... Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62536 Napisano: 16.08.2005 01:55:23 w GRATISY
fryziu nie martw sic ... jutro bedzie lepiej emotka pozdrawiam i wielkie cmok dla Ciebie 8)

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62535 Napisano: 16.08.2005 01:52:17 w GRATISY
jak tak patrze na to co piszecie o tym co dosatliscie to jestem pelna podziwu jak wy to robicie ja wciaz probuje ale chcialabym jakis dlugopisik bo je uwielbiam:) aha i mam pytanko co to a znaczki button??:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62522 Napisano: 16.08.2005 01:32:35 w GRATISY
a ja dzisiaj:
balonik
linijke
2 olówki
gumke do mazania
przewodniki
dlugopisy
i to wszystko z jednego urzedu miasta emotka <jupi>

aa no i jeszcze awizo ktore odbiore jutro - napisze wam co tam bylo emotka Izka gratuluje bluzy emotka tez bym chciala emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62513 Napisano: 16.08.2005 12:42:54 w GRATISY
kurcze jak to jest ze jeszcze nigdy nie przyslano mi zadnej koszulki / bluzeczki emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62510 Napisano: 16.08.2005 12:28:49 w GRATISY
dzisiaj dostalam:
-smycz
-koszulke
-przewodniki
-próbki zaproszeAą
-mapki
- notesy na lodówke
-próbki kosmetyków Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62500 Napisano: 16.08.2005 12:02:21 w GRATISY
hej czytalam WypoWiedzi i tez postanoW
ilam sproboac niektore klaWize mi9 nie dzialaja Wiec sorka ja Wylalam ok 100 mailoW i dzis przy szla mi przesylka a niej;
koszulka, smycze,kartka i reklamoWka hmmm jak na pierWszy raz to niezle co bedzie dalej to nie Wiem ale i tak jestem z siebie dumna a to dzieki temu forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62485 Napisano: 16.08.2005 10:44:06 w GRATISY
U MNIE DZIS SAME NIESPODZIANKI emotka
- PRZYPINKI
- KARMA DLA KOTA
- KAWA ROZPUSZCZALNA
- SMYCZ
- EXTRA BRELOCZEK
- I KRAWAT DLA MAŠZA emotka
WSZYSTKO JEST SUPER A KRAWAT PIEKNY

BARDZO SIE CIESZE emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62462 Napisano: 16.08.2005 10:12:37 w GRATISY
A u mnie dziś:
bluza z kapturem (świetna, ale o 3 rozmiary za duza :@ :@ :@ :@ :@ :@ buuuuu ;( ;( ;( tak mi sic podobala a tu trzeba bcdzie komuś oddaAŚ emotka ....)
smycz
gruby notes
3 dlugopisy
2 zawieszki zapachowe do szafy
gazeta Zdrowie
próbki kosmeyków aptecznych
2 reklamówki
przewodniki, mapy , plyta z 5 polskich miast
przewodniki z 2 miast z USA

Ogólnie wsio OK, tyko mnie ten rozmiar bluzy zawiódl, bo bardzo mi sie podoba emotka

Pozdrówki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62442 Napisano: 16.08.2005 09:10:59 w GRATISY
a ja nadal czekam emotka lukpiw wymienisz sie adresami? patrz stopka (kontakt) albo na PW emotka oczywiscie jak ktos chce jeszcze to zapraszam emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62439 Napisano: 16.08.2005 08:59:46 w Dowcipy
ten wykaz pieśni to ja juz w jakiejś gazecie widzialam emotka emotka emotka

Szczyt sily: DmuchnąAŚ baranowi w dupc tak, zeby mu sic rogi wyprostowaly.
Szczyt pijaAąstwa: UpiAŚ ślimaka tak, zeby do domu nie trafil
Szczyt ciemnoty: ZapaliAŚ jedną zapalkc, a potem drugą, aby zobaczyAŚ, czy ta pierwsza sic pali.
Szczyt cierpliwości: PuściAŚ pawia przez slomkc.
Szczyt pecha: ZostaAŚ zabitym przez meteoryt ze zlota.
Szczyt roztargnienia: ZalozyAŚ helm na lewą stronc.
Szczyt szybkości: BiegaAŚ tak dookola slupa zeby z przodu byla cenzura.
Szczyt glupoty: KupiAŚ portfel za ostatnie pieniądze.
Szczyt szczytów: kupa na Mont Everest.

Wyświetl w wątku >>
0 0

e-Konkursy.info - Bocik

#62434 Napisano: 16.08.2005 08:46:44 w GRATISY
23 przesylki a wnich

2 smycze
podkladki pod piwo
pocztkowki
mapy
kapsle
etykiety
naklejki
3 balony
10 dlugopisow
2 smycze
breloczek
11 przypinek
plakat
i cala masz katalogow


Wyświetl w wątku >>
0 0