Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

nanajka81

#7210234 Napisano: dzisiaj o 14:01:52
Jestemnowa napisał(a):

Do wczoraj było nabycie produktu , zgłaszać nutelkę można jeszcze długo

Ale nabywać nadal można jeżeli jest tak jak piszesz. Tam żaden paragon nie potrzebny tylko kod który jest naklejony na słoiku.
0 0

Jestemnowa

#7210240 Napisano: dzisiaj o 14:11:05
[quote=Tak wiem ale napisałam to co znalazłam w regulaminie emotka


  nanajka81]
Jestemnowa napisał(a):

Do wczoraj było nabycie produktu , zgłaszać nutelkę można jeszcze długo

Ale nabywać nadal można jeżeli jest tak jak piszesz. Tam żaden paragon nie potrzebny tylko kod który jest naklejony na słoiku.
0 0

visserarthur

#7210248 Napisano: dzisiaj o 14:29:06
nanajka81 napisał(a):

Jestemnowa napisał(a):

Do wczoraj było nabycie produktu , zgłaszać nutelkę można jeszcze długo

Ale nabywać nadal można jeżeli jest tak jak piszesz. Tam żaden paragon nie potrzebny tylko kod który jest naklejony na słoiku.

Nic z tych rzeczy, możliwość wygrywania nagród zakończyła się wczoraj. Na forum też ktoś wrzucił tę loterię z błędną datą.
0 0

visserarthur

#7210249 Napisano: dzisiaj o 14:31:23
pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Jestemnowa napisał(a):

Nutella to chyba jeszcze trwa bynajmniej przed chwilą zgłaszałam

serio? na etykiecie jest co innego napisane

Przecież napisała bynajmniej emotka

Przynajmniej zgłaszałaś jednak bynajmniej nie miałaś szansy wygrać, bo możliwość wygrywania nagród była do wczoraj.
0 0

Jestemnowa

#7210252 Napisano: dzisiaj o 14:38:37
Ja zgłaszałam stary kod emotka  chodziło mi o to ,że możliwość zgłaszania nadal istnieje  emotka  a czy da się wygrać nie wiem
0 0

visserarthur

#7210270 Napisano: dzisiaj o 15:02:24
Jestemnowa napisał(a):

Ja zgłaszałam stary kod emotka  chodziło mi o to ,że możliwość zgłaszania nadal istnieje  emotka  a czy da się wygrać nie wiem

W wielu loteriach się zdarza, że formularz nie jest blokowany, ale dla uczestnika to nic nie znaczy, no chyba, że lubi tracić czas na wysyłanie kodów, które są zgłoszone po terminie, więc na żadną nagrodę nie ma szans, nawet jeśli losowanie odbywa się kilka dni później...
0 0