Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

ktosiek1

#7206646 Napisano: dzisiaj o 18:27:18
PPPet-er napisał(a):

radziosny napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

asantesana napisał(a):

anaesth napisał(a):

Nie wiem jakie jest najlepsze wyjście z tej sytuacji. Kod na wierzchu - można podkraść. Kod na naklejce - też można podkraść, odkleić (tak jak Nanajka pisze o Nutelli). Kod w środku (jak np. w Balcerzaku) - też źle, bo przychodzi koniec loterii, a ty masz 10 paczek przykładowo wędliny i trzeba wszystkie otworzyć, a potem szybko zjeść. emotka

Można zrobić zdrapkę na wieczku pod tym plastikiem, na pierwszy rzut oka widać, że jest zdrapane i w sklepie też jest trudno otworzyć i zdrapać paletę serków, a w małym osiedlowym głupio takie sprzedać klientowi. Wystarczy pomyśleć i chcieć, ale organizator ma widać to gdzieś.

A można najprościej - numer paragonu przy zgłoszeniu i wgranie od razu zdjęcia paragonu. Po co jakieś kody wymyślają

Z paragonami też można wałki kręcić. Przypomina mi się loteria Familijnych gdzie w małych miejscowościach były ciągle te same osoby losowane. Domyślam się, że to było coś w stylu nabicie produktu -> zgłoszenie -> jak nie weszła bramka to zwrot. Więc na oszustów nie ma metody póki co.

Nie musi robic zwrotu jak ma zegar ustawiony z opoznieniem... kupuje dopiero/tylko po wygranej.
Wiele malych sklepikow ma takie "loteryjne udogodnienie"

No tak, ale dlatego w zgłoszeniu powinno być zdjęcie paragonu podawane jeszcze od razu. A w przypadku wygranej konieczność przesłania wszystkich zgłoszonych paragonów.
0 0

kumulacja

#7206661 Napisano: dzisiaj o 19:26:39
Wkurza mnie moja troskliwość i chęć uszczęśliwiania innych. 
Nikt tego nie docenia, a niektórych to nawet bardzo irytuje.