Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

onmyown

#7202227 Napisano: dzisiaj o 12:01:09
atyde25 napisał(a):

Zastanawia mnie jak US teraz patrzy na wpływu typu zwroty za zakup czegoś i tą kasę z promo ,loterii i konków.
Aż czekam na liścik do wyjaśnienia. Bo mają wolny wgląd w konta bankowe bez decyzji sądu i prokuratury.To będzie złoto a co to za wpływ jest i za co .To będzie piękna nowa przygoda z urzędem.

Jeśli z tych wygranych kupisz sobie np. mieszkanie bez kredytu, to fakt, możesz spodziewać się liściku i kontroli emotka

zielonaszpilka

#7202229 Napisano: dzisiaj o 12:05:24
anialistopad napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Na tem kaszel pomaga zimne powietrze . Przeszliśmy to przed wakacjami i taka starą lekarka kazała mi otwierać zamrażalnik i łykać te zimne powietrze . I naprawdę pomagało, kaszel nie dusił i ułatwiało oddychanie.

Na pewno to była rada przy krztuścu? Czy przy zapaleniu krtani?

Przy duszącym kaszlu ,syn nke mógł złapać powietrza, jak ryba próbował je łapać i się dusil. Robil się siny i właśnie te lekarka nam tak poradziła i minęło.  To nie było zapalenie krtani też chodziliśmy od jednego lekarza do drugiego i dopiero właśnie ta lekarka rozpoznała co się dzieje . Przy zapaleniu krtani też ro pomaga ,ale wtedy kaszel jest taki szczekający bardziej ,a krztusiec zatyka ,że nie można tchu złapać i właśnie to miał syn

Zastanawiałam się właśnie, bo do tej pory słyszałam to tylko o zapaleniu krtani. Nie wiedziałam czy można to stosować też przy krztuścu:)
0 0

GreenEK

#7202234 Napisano: dzisiaj o 12:14:15
PPPet-er napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

PPPet-er napisał(a):

notta napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

notta napisał(a):

ACTION loteria! Wybrałam się dzisiaj na duże zakupy przy okazji informacji o loterii..  trwa ona od 21.08 a w moim sklepie gdzie byłam Pani mi powiedziała że oni już rozdali wszystkie zdrapki i więcej nie mają. Świetnie mają "zaopatrzone" te sklepy emotka

Nofsza odpisała z prośbą o podanie adresu sklepu. Mają to weryfikować. Zobaczymy:)

mi też odpisali że mam taką samą wiadomość wysłać do action . Tam się zdrapki nie drukują tylko odbierasz przy kasie gotowca do zdrapania.

A po sprawdzeniu odpisza pewnie, ze zainteresowanie duuuuuuuuuuze bylo.

15K rozdane zostanie prawdopowobnie wsrod pracownikow skoro dla klientow zdrapek brakło
Jakby paragon nie wystarczył do rejestracji

Niech sobie żartów nie robią. Doskonale wiedzą, ilu klientów dziennie średnio mają. Jeśli loteria trwa x dni to powinni mieć zdrapek x razy średnia ilość klientów plus spory zapas, a nie że w 5 dniu trwania loterii (do końca jest chyba jeszcze 20 dni) brakuje zdrapek. Zrozumiałabym braki w dwóch, trzech ostatnich dniach, ale nie po pierwszych pięciu. Tak czy tak liczę na to, że agencja podrąży temat, bo negatywna opinia spada też na nich. Jeśli zdrapek było wystarczająco dużo to niech cisną ekspedientów co się z nimi stało i gdzie wyparowały.

Moze pierwsze pytanie powinno byc
Kto pierwszego dnia dorwał te zdrapki ??

Nofsza odpowiada ekspresowo ale czy coś to da?
Szanowna Pani
Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Oczywiście nie powinna mieć ona miejsca. Przekażemy sprawę bezpośrednio do Action w celu wyjaśnienia. Wszelkie problemy związane z Aktywnością "Action Polska Zdrap i Wygraj", prosimy zgłaszać na adres: [email protected]
0 0

@gnieszk@

#7202235 Napisano: dzisiaj o 12:16:14
atyde25 napisał(a):

Zastanawia mnie jak US teraz patrzy na wpływu typu zwroty za zakup czegoś i tą kasę z promo ,loterii i konków.
Aż czekam na liścik do wyjaśnienia. Bo mają wolny wgląd w konta bankowe bez decyzji sądu i prokuratury.To będzie złoto a co to za wpływ jest i za co .To będzie piękna nowa przygoda z urzędem.

1. Zmiana przepisów w tym zakresie nastąpiła 1 lipca 2022r. Jednak nie oznacza to, że pracownicy US przeczesują pasjami konta. Nadal ta  procedura jest  regulowana odpowiednimi przepisami i nie przeprowadza się jej bez odpowiednich przesłanek. W uproszczeniu muszą być ku temu konkretne przypuszczenia lub powody. 
2. Banki  przesyłają zawiadomienia o transakcjach ponadprogowych (powyżej 15 tys. euro) do GIIF. Och jak ja bym chętnie złożyłabym wyjaśnienia w tym zakresie...
3. Jak niby mieliby patrzeć na  wpływy z loterii czy konkursów? Pieniądze uzyskane w pełni legalnie, opodatkowane podatkiem od nagrody, chyba przejrzyściej się nie da?

cb656

#7202249 Napisano: dzisiaj o 13:01:35
atyde25 napisał(a):

Zastanawia mnie jak US teraz patrzy na wpływu typu zwroty za zakup czegoś i tą kasę z promo, loterii i konków.
Aż czekam na liścik do wyjaśnienia. Bo mają wolny wgląd w konta bankowe bez decyzji sądu i prokuratury.
To będzie złoto - "a co to za wpływ jest i za co?"
To będzie piękna nowa przygoda z urzędem.

Wkurza mnie potwornie świadomość, że ja nigdy nie zastanawiałbym się nad takimi zagadnieniami. Czytaj: wkurza mnie, że jestem tak bardzo ograniczony umysłowo i brakuje mi fantazji, by wpaść na taki pomysł, że to może być potencjalnie problem. Buuuu, jaki jestem nieszczęśliwy z powodu tej świadomości... emotka emotka emotka emotka
0 0