Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

atyde25

#7201594 Napisano: dzisiaj o 14:46:31
Ale po co ma firma dawać wygrać w konkach influ szczególnie tym z dużymi zasięgami jak oni paczki pr dostają do firm.I nie muszą walczyć o nic w konkach.
Chyba ,że chodzi o tych pseudo influ aspirujących do tego miana z małymi zasięgami.
1 kimberly 0

atyde25

#7201595 Napisano: dzisiaj o 14:50:27
Do 3 razy sztuka była włoszczyzna, była natka a teraz cebula dymka.
Ja się wykończę w ten upał leciałam 2 raz do Biedry po prawie 33 zł naliczone na samoobsłudze za 12 dymek.
Sprawdzałam paragon ale chyba w moim łbie się nie mieściło ,że 3 raz coś takiego.
Wpadłam jeszcze do galerii i zapomniała o monsterach napojach z mojego nieulubionego sklepu na L.
Mam dość gram, nic nie wygrywam i ciągle coś jest i tak nie tak:(
Jeszcze bym tej 1 sztuki zapomniała z tego wszystkiego bo ją zabrałam na wycieczkę. A i spodnie źle założyłam i się w bramie przebierałam. Oby tam kamer nie mieli.W tych nerwach. Ahoj przygodo.
1 ReneK 0

cb656

#7201598 Napisano: dzisiaj o 14:56:42
atyde25 napisał(a):

Do trzech razy sztuka: była włoszczyzna, była natka, a teraz cebula dymka.
Ja się wykończę! W ten upał leciałam drugi raz do Biedry po prawie 33 zł naliczone na samoobsłudze za 12 dymek.
Sprawdzałam paragon, ale chyba w moim łbie się nie mieściło, że trzeci raz coś takiego! emotka
Wpadłam jeszcze do galerii i zapomniałam o monsterach napojach z mojego nieulubionego sklepu na L.
Mam dość!! emotka Gram, nic nie wygrywam i ciągle coś jest i tak nie tak emotka
Jeszcze bym tej jednej sztuki zapomniała z tego wszystkiego, bo ją zabrałam na wycieczkę. A i spodnie źle założyłam i się w bramie przebierałam. Oby tam kamer nie mieli. W tych nerwach. Ahoj przygodo! emotka

Wkurza mnie, że w tych bramach nie ma kamer. Wrrrr... emotka emotka
0 0

cb656

#7201599 Napisano: dzisiaj o 15:00:08
atyde25 napisał(a):

Ale po co ma firma dawać wygrać w konkach influ szczególnie tym z dużymi zasięgami jak oni paczki pr dostają do firm.I nie muszą walczyć o nic w konkach.
Chyba, że chodzi o tych pseudo influ aspirujących do tego miana z małymi zasięgami.

Tak, pseudo influ z małymi osiągami to zmora konkursowiczów! Wkurzają mnie ci wszyscy aspirujący!!! emotka emotka
0 0

atyde25

#7201618 Napisano: dzisiaj o 17:12:42
Nie ja sama jestem w sumie taka malutka influ bo testowanie to też jakby forma influenserstwa.
Tylko obserwuje duże influ i nie można ich posądzać o granie w konkach bo nie muszą tego robić.
Ale mnie przykładowo bardziej wkurzają ludzie pracujący w agencjach reklamowych biorący udział w konkursach i loteriach  innych agencji reklamowych. I wygranie takiej jednej pani auta w loterii Douglasa. Niby przypadkiem no to było dawno temu więc nikt już tego nie pamięta tylko dinozaury:)
0 0

atyde25

#7201619 Napisano: dzisiaj o 17:16:27
Sama się uśmiałam,że mam takie "aspiracje" z 790 obserwatorami na insta i 49 na fb buhahhahah
No influ takie ,że boki zrywać.Ale lubię testować sprawia mi to przyjemność.
A maffka ma przykładowo 1,4 miliona o kurcze płaczę.
0 0