Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

stokrotka238

#7196624 Napisano: dzisiaj o 21:18:18
atlantydek napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

A te opłacane przez Was wstępy ujęte były w regulaminie jako bezpłatna cześć imprezy?

Mieliśmy mieć tą Paris Tourist Pass,  czyli darmowe wstępy do wielu muzeów a dostaliśmy przejazd turystycznym busem... zatrzymując się przy różnych atrakcjach, ale musiałeś sam za nie sobie zapłacić, jeśli chciałeś wejść... Zresztą ja naprawdę nie wiem co tam kosztowało 67tysi?...
1 samuraj 0

samuraj

#7196626 Napisano: dzisiaj o 21:28:33
stokrotka238 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

A te opłacane przez Was wstępy ujęte były w regulaminie jako bezpłatna cześć imprezy?

Mieliśmy mieć tą Paris Tourist Pass,  czyli darmowe wstępy do wielu muzeów a dostaliśmy przejazd turystycznym busem... zatrzymując się przy różnych atrakcjach, ale musiałeś sam za nie sobie zapłacić, jeśli chciałeś wejść... Zresztą ja naprawdę nie wiem co tam kosztowało 67tysi?...

67 tysi to kupę forsy,nic nie stoi na przeszkodzie napisać reklamacje.

nanajka81

#7196628 Napisano: dzisiaj o 21:37:18
stokrotka238 napisał(a):

Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

napisz coś więcej o tym wyjeździe. Warto było? Coś zwiedzone? Jaki hotel ? Jakie jedzenie?
0 0

atlantydek

#7196635 Napisano: dzisiaj o 22:09:00
stokrotka238 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

A te opłacane przez Was wstępy ujęte były w regulaminie jako bezpłatna cześć imprezy?

Mieliśmy mieć tą Paris Tourist Pass,  czyli darmowe wstępy do wielu muzeów a dostaliśmy przejazd turystycznym busem... zatrzymując się przy różnych atrakcjach, ale musiałeś sam za nie sobie zapłacić, jeśli chciałeś wejść... Zresztą ja naprawdę nie wiem co tam kosztowało 67tysi?...

Jeśli było to ujęte w regulaminie, to jest podstawa go reklamacji i warto walczyć o swoje. Niestety takie wyjazdy to często konfrontacja naszych oczekiwań z kreatywnością księgową  organizatorów. Pracę agencji,  animatora czy przewodnika można wycenić dowolnie i nawet w sądzie się  niewiele zdziała , jeśli będą umowy na te kwoty
0 0

stokrotka238

#7196639 Napisano: dzisiaj o 22:32:18
[quote=

nanajka81 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

stokrotka238]Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

Oczywiście, że warto Paryż jest piękny❤️. I normalnie taki wyjazd kosztował by mnie wiele więcej, ale boli mnie ta kwota, bo realnie to było warte z 25tys a nie 67tys...To po co wogóle pisali tę kwotę z d...y?! 
 Zwiedzone jak najbardziej tyle, że za własną kasę... Hotel 4****w dobrej lokalizacji tylko ze śniadaniami- no szału nie było!
0 0

atlantydek

#7196641 Napisano: dzisiaj o 22:44:08
stokrotka238 napisał(a):

[quote=

nanajka81 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

stokrotka238]Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

Oczywiście, że warto Paryż jest piękny❤️. I normalnie taki wyjazd kosztował by mnie wiele więcej, ale boli mnie ta kwota, bo realnie to było warte z 25tys a nie 67tys...To po co wogóle pisali tę kwotę z d...y?! 
 Zawieszone na jak najbardziej tyle, że za własną kasę... Hotel 4****w dobrej lokalizacji tylko ze śniadaniami- no szału nie było!

Żeby wyjazd był bardziej seksi emotka
0 0

adamo86

#7196642 Napisano: dzisiaj o 22:51:22
stokrotka238 napisał(a):

[quote=

nanajka81 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

stokrotka238]Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

Oczywiście, że warto Paryż jest piękny❤️. I normalnie taki wyjazd kosztował by mnie wiele więcej, ale boli mnie ta kwota, bo realnie to było warte z 25tys a nie 67tys...To po co wogóle pisali tę kwotę z d...y?! 
 Zwiedzone jak najbardziej tyle, że za własną kasę... Hotel 4****w dobrej lokalizacji tylko ze śniadaniami- no szału nie było!

Noclegi w Hotelu Novotel Paris Les Halles?
My byliśmy z Visą i BNP - wtorek-środa.
Wg regulaminu wartość 33k.
Mieliśmy przelot LOTem, transport z lotniska, jeden nocleg ze śniadaniem w hotelu (hotel całkiem przyjemny - można było korzystać z lodówki przy stanowisku Visa z zimnymi napojami i z przekąsek, a pan w barze wieczorem poratował nawet korkociągiem i kieliszkami emotka ), dwa obiady na mieście w restauracjach, przewodnika na oba dni po około 3-4h (bez żadnych wejść do płatnych atrakcji), wejście na 3h sesję tenisa - akurat trafiliśmy na Igę, a miejsca mieliśmy w 3-4 rzędzie tuż za plecami zawodniczek i przy samym trenerze - lepiej niż w TV, kartę na przejazd na Roland Garros + bilety komunikacji na następny dzień i kartę na 100euro.
No i upominki o wartości 400USD emotka
Ogólnie było tak intensywnie zaplanowane przez Visę, że nie było nawet czasu na samodzielne zwiedzanie.

Nie wiem czy to wszystko było warte tyle na ile wycenili, ale... przeżycie na pewno niezapomniane emotka
0 0