Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

mellowfruit

#7195876 Napisano: 31.07.2024 17:12:13
a nie można produktów od razu zwrócić i zrobić zakupy ponownie? ciekawi mnie jak to działa, współczuję bardzo emotka  bo co innego zły paragon przy zakupach na 5 złotych, a co innego zły na 50 zł...
0 0

visserarthur

#7195883 Napisano: 31.07.2024 17:47:54
emotka Kolejny raz mnie zaskakujecie... Też miałem w Rossmann problem z paragonem (papier się skończył). Wiedząc, że pracownica "idzie mi wydrukować" poinformowałem, że jak go potrzebuje (w celu ustalenia transakcji i w ogóle po coś), to może iść, ale ja i tak potrzebuję normalny paragon, więc chcę zwrócić i nabić ponownie. W sumie nie było problemu. Ale to, że wy prawie "wyskakujecie z dowodu", tłumaczycie, że to na loterię, pokazujecie regulaminy. Mega przesada. Staram się być normalny, ale jak robią jakieś głupie miny, czy przytyki, to informuję, że paragon fiskalny jest dla Klienta i mam prawo go otrzymać, a wina nie leży po mojej stronie, bo nie muszę wiedzieć, że świecąca się dioda na drukarce oznacza brak papieru. (Jeśli wina byłaby po mojej stronie, np. kupiłem za 49,9, zamiast 50, a sklep raczej zwrotów nie przyjmuje, problemów nie robię- moja wina).

Anisu

#7195887 Napisano: 31.07.2024 18:02:16
mellowfruit napisał(a):

a nie można produktów od razu zwrócić i zrobić zakupy ponownie? ciekawi mnie jak to działa, współczuję bardzo  bo co innego zły paragon przy zakupach na 5 złotych, a co innego zły na 50 zł...

Chciałam od razu zwrócić, ale kasjerka się nie zgadzała, pomimo, że się upierałam i powiedziałam,że złożę na nią skargę. Ale w sumie to nie wiedziałam czy można tak zwrócić  towar zaraz po zakupie
0 0

zielonaszpilka

#7195889 Napisano: 31.07.2024 18:29:01
Anisu napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

a nie można produktów od razu zwrócić i zrobić zakupy ponownie? ciekawi mnie jak to działa, współczuję bardzo  bo co innego zły paragon przy zakupach na 5 złotych, a co innego zły na 50 zł...

Chciałam od razu zwrócić, ale kasjerka się nie zgadzała, pomimo, że się upierałam i powiedziałam,że złożę na nią skargę. Ale w sumie to nie wiedziałam czy można tak zwrócić  towar zaraz po zakupie

Bo zwrócić nie można, ale Ty nie chciałaś zwrócić tylko chciałaś dostać paragon fiskalny. Powinna więc zrobić zwrot i nabić Ci ponownie towar na kasie, która dobrze drukuje paragony, ale to inna sytuacja niż zwrot towaru.
0 0

Enjoy_today

#7195905 Napisano: 31.07.2024 19:20:33
Promocje w Biedronce... Jak ja bym chciała żeby promocje były tylko poprzez obniżkę ceny, a nie, że weź 8 to co drugi będzie taniej, ale nie wszystkie smaki i ogólnie to tylko po 19 w niektórych sklepach. I potem za kasą sprawdzam metrowy paragon i kurza cenzura... O czymś zapomniałam i promocja nie weszła.
0 0

cb656

#7196135 Napisano: 01.08.2024 16:59:00
Wkurza mnie ludzka drętwota. emotka Brak wyluzowania. Sztywność i zasadniczość. Brak otwartości, Spięcie emocjonalne. Zafiksowanie na "jedynie słuszną swoją rację". Blee! emotka
1 kumulacja 0

ktosiek1

#7196138 Napisano: 01.08.2024 17:04:36
Anisu napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

a nie można produktów od razu zwrócić i zrobić zakupy ponownie? ciekawi mnie jak to działa, współczuję bardzo  bo co innego zły paragon przy zakupach na 5 złotych, a co innego zły na 50 zł...

Chciałam od razu zwrócić, ale kasjerka się nie zgadzała, pomimo, że się upierałam i powiedziałam,że złożę na nią skargę. Ale w sumie to nie wiedziałam czy można tak zwrócić  towar zaraz po zakupie

Ja bym to potraktowała nawet nie jako zwrot tylko reklamacje, bo nie dostałaś paragonu, a zgodnie z prawem powinnaś. Więc ich broszka jak to zrobią, ale ich obowiązkiem jest wydrukować właściwy oryginalny paragon.
0 0

cb656

#7196140 Napisano: 01.08.2024 17:08:17
visserarthur napisał(a):

...miałem w Rossmann problem z paragonem (papier się skończył). Wiedząc, że pracownica "idzie mi wydrukować" poinformowałem, że jak go potrzebuje (w celu ustalenia transakcji i w ogóle po coś), to może iść, ale ja i tak potrzebuję normalny paragon, więc chcę zwrócić i nabić ponownie. W sumie nie było problemu. (...) Staram się być normalny, ale jak robią jakieś głupie miny, czy przytyki, to informuję, że paragon fiskalny jest dla Klienta i mam prawo go otrzymać, a wina nie leży po mojej stronie...

emotka emotka emotka
Tylko i wyłącznie w taki sposób!!!
Paragon należy się Kupującemu jak psu micha i nikogo nie obchodzi, do jakich celów.

MDL

#7196163 Napisano: 01.08.2024 19:29:22
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie ludzka drętwota. emotka Brak wyluzowania. Sztywność i zasadniczość. Brak otwartości, Spięcie emocjonalne. Zafiksowanie na "jedynie słuszną swoją rację". Blee! emotka

Ja jestem raczej drętwa, ale bardzo podobał mi się Twój komentarz w "na co czekamy" 🤣😄 niestety, już go nie widzę
1 cb656 0

@gnieszk@

#7196166 Napisano: 01.08.2024 19:39:32
MDL napisał(a):

cb656 napisał(a):

Wkurza mnie ludzka drętwota. emotka Brak wyluzowania. Sztywność i zasadniczość. Brak otwartości, Spięcie emocjonalne. Zafiksowanie na "jedynie słuszną swoją rację". Blee! emotka

Ja jestem raczej drętwa, ale bardzo podobał mi się Twój komentarz w "na co czekamy" 🤣😄 niestety, już go nie widzę


Jest wiele wątków na forum jak choćby ten (i inne typu: WC, Dziś cieszę się, Popraw sobie humor itd.), w których można pisać byle co. I są takie, w których obowiązują pewne zasady. Wątek "Na co czekamy" służy (jak każdy wie), aby podawać tam terminy informowania z zakończonych już konkursów. Jeśli każdy zacznie pisać posty bez sensu, od czapy w tego typu wątkach to będziemy mieć tu taki śmietnik, że się nie połapiemy. I to żadna zasadniczość, drętwota czy też sztywność tylko stosowanie się do panujących zasad.

lasiglasty

#7196580 Napisano: 03.08.2024 16:04:16
Że sporo konkursów promocyjnych czeka ostatnio długo na akceptację i niektóre chyba zdążą się skończyć zanim zostaną zatwierdzone. Rozumiem, że to wakacje, brak czasu, ale może warto pomyśleć o tym, aby powierzyć chętnej i zaufanej osobie rolę moderatora do akceptowania konkursów z poczekalni emotka

stokrotka238

#7196602 Napisano: 03.08.2024 18:56:23
Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...
0 0

radziosny

#7196603 Napisano: 03.08.2024 19:28:55
stokrotka238 napisał(a):

Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

A czemu musiałaś dopłacać? Za taki hajs to nocleg na wieży Eiffla powinniście mieć.
0 0

stokrotka238

#7196604 Napisano: 03.08.2024 19:36:40
radziosny napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

A czemu musiałaś dopłacać? Za taki hajs to nocleg na wieży Eiffla powinniście mieć.

Bo  wszelkie wstępy musieliśmy sobie opłacić. Gdybyśmy dostali ta Paris Tourist card to byśmy nie musieli, za to płacić...
0 0

radziosny

#7196606 Napisano: 03.08.2024 19:43:14
stokrotka238 napisał(a):

radziosny napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

A czemu musiałaś dopłacać? Za taki hajs to nocleg na wieży Eiffla powinniście mieć.

Bo  wszelkie wstępy musieliśmy sobie opłacić. Gdybyśmy dostali ta Paris Tourist card to byśmy nie musieli, za to płacić...

No to trochę słabo, że dopłacać trzeba było, jak pojechaliście tam w konkretnym celu, żeby obejrzeć olimpiadę. Z drugiej strony wielu ludzi pewnie zazdrości takiego wygranego wyjazdu czy to za 67 tys, 25tys., czy 12tys. emotka

atlantydek

#7196608 Napisano: 03.08.2024 19:46:51
stokrotka238 napisał(a):

Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

A te opłacane przez Was wstępy ujęte były w regulaminie jako bezpłatna cześć imprezy?
0 0

netka2000

#7196611 Napisano: 03.08.2024 20:00:09
stokrotka238 napisał(a):

Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

Dać komuś palec to weźmie całą rękę. Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

samdej

#7196616 Napisano: 03.08.2024 20:32:11
netka2000 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

Dać komuś palec to weźmie całą rękę. Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

Sorry, ale Twój wpis trąci trochę zazdrością. A co jeżeli miała być ręka a dali jej palec? Nie miałabyś poczucia choćby lekkiego niesmaku pomimo wszystko?

Nie wiem co było zawarte regulaminowo w tych 67tys. a co zapewniono w rzeczywistości więc się nie wypowiadam, aczkolwiek sama kwota sugeruje wypas wypad więc się nie dziwię rozgoryczenia. Z drugiej strony wiadomo, że ceny na ten czas wywindowane więc i na to trzeba brać poprawkę, tylko czy aż taką kwotowo🤔

lasiglasty

#7196619 Napisano: 03.08.2024 20:35:55
netka2000 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

Dać komuś palec to weźmie całą rękę. Darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda.

No tak, bo gdybyś wygrała samochód, a organizator wręczyłby ci rower, to pewnie byś nawet nie mrugnęła, w końcu darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda, a przecież to i to jeździ. To byłoby takie roszczeniowe, gdybyś się upomniała o samochód.

stokrotka238

#7196624 Napisano: 03.08.2024 21:18:18
atlantydek napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

A te opłacane przez Was wstępy ujęte były w regulaminie jako bezpłatna cześć imprezy?

Mieliśmy mieć tą Paris Tourist Pass,  czyli darmowe wstępy do wielu muzeów a dostaliśmy przejazd turystycznym busem... zatrzymując się przy różnych atrakcjach, ale musiałeś sam za nie sobie zapłacić, jeśli chciałeś wejść... Zresztą ja naprawdę nie wiem co tam kosztowało 67tysi?...
1 samuraj 0