Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

xjustx

#7193755 Napisano: dzisiaj o 11:50:00
Wkurza mnie, że wszystkie wygrane bluzy są OLBRZYMIE. Nie jestem jakaś szczupła, a nawet jak biorę S to jest ona za wielka, bo pod uwagę są brani chyba tylko mężczyźni! 
Organizatorzy, dajcie możliwość wyboru normalnych kobiecych rozmiarów albo zróbcie dodatkowo XS i XXS.
1 ReneK 0

isiulka

#7193770 Napisano: dzisiaj o 12:09:55
Enjoy_today napisał(a):

Przypominam tylko, że nie padła tu informacja, że parad0x zarządał "okupu" za paragon.

Jejku chociaż jedna osoba czyta ze zrozumieniem 👏Dokładnie! Chciałam go tylko zachęcić żeby się dogadali i to było tylko i wyłącznie moje zdanie z tym „odstępnym” a nie żądanie parad0xa, że być może warto dla takiej wartościowej nagrody odpalić komuś „bon do dino” i spać spokojnie, a tu jak zwykle cenzuraburza emotka
1 agata6 0

estrelitta

#7193772 Napisano: dzisiaj o 12:11:12
nanajka81 napisał(a):

pusheen napisał(a):

A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy.

No dokładnie. Czytam te rozmowy i czytam i mam wrażenie że coś tu jest nie tak i z jednej i z drugiej strony...

Ludzie, ja przedstawilam swoją sytuację, aby Was ostrzec. Wywołaliśmy go do odpowiedzi i nadal od kilku dni nie powiedział wprost czego nie odsyła mi paragonu. pionas założył spór w wiadomościach prywal
tnych prosząc go o przedstawienie swojej wersji. Łukasz pojawia się na forum ,ale na wiadomości nie odpowiada. Widocznie mocno sobie wziął do serca powód odebrania mi prawa do nagrody, że nie utrzymywałam z nim konwersacji innej niż transakcja zakupu paragonu. Sam się w tym swoim absurdzie pogubił. Ja już na pewno paragonu tu nie kupię, a Was ostrzegam. Mnie ominie nagroda warta ok 4 tys. a kogoś innego może oszukać na więcej, bo nie napise mu codziennie wiadomości "Jak Ci mija dzień Łukaszku?".
Ja już kończę te elaboraty. Zostałam oszukana, okradziona na forum, na którym zawsze uzyskiwałam wsparcie. Ja bym w życiu tak nie postąpiła a i przy okazji ponownie przychylę sie do wypowiedzi CB. Należy robić selekcję...

barcza1

#7193774 Napisano: dzisiaj o 12:13:20
Orenda napisał(a):

pusheen napisał(a):

A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy.

Zgadzam się, tylko zauważ, że pard0x się wypowiedział, a wypowiedź była tak enigmatyczna i "nicniewyjaśniająca", że trudno się dziwić reakcji na nią.

Myślę też, że tekst majoneza (majonezu? emotka ) była zdecydowanie z przymrużeniem oka.

jeżeli kupuje od osoby obcej zawsze dodaje do sumy zakupów kwotę za list polecony i uzgadniam wcześniej , że po zrobionym zakupie następnego dnia odsyła mi listem poleconym paragon i skan nadania . Tylko wtedy zlecam zakup i zawsze mam paragon w domu a w przypadku wygranej  nie mam problemu z odesłaniem .

pusheen

#7193780 Napisano: dzisiaj o 12:30:29
@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pusheen napisał(a):

A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy.

Ale przecież pard0x ma szansę się wypowiedzieć. Ba, był o to proszony i wiele osób czeka na przedstawienie jego wersji. Nikt nie twierdzi, że chciał dodatkową kasę, dyskusja na ten temat dotyczy wpisu isiulki, która uznała, że dobrze by było w takiej sytuacji dzielić się wygraną ze sprzedającym. Nie wiem co
musiałoby się zadziać w trakcie rozmowy, żebym uznała, że nie odeślę kupującemu u mnie paragonu na nagrodę. Naprawdę na myśl przychodzą mi tylko mega hardcorowe rzeczy, a i tak pewnie odesłałabym ten paragon i po prostu zablokowała na przyszłość użytkownika, który mi zalazł za skórę.

Dokładnie tak. Ja kiedyś sprzedawałam paragon osobie, która okazała się tak niemiła, że szkoda gadać. Dostałam m.in. opierdziel, że wysłałam paragon przez Outlooka z telefonu. I był  on nie jako załącznik do wiadomości tylko niejako w treści. I usłyszałam (przeczytałam), że mam to normalnie wysłać z komputera, bo się nie da tego pobrać emotka Nie skomentowałam, wysłałam ponownie. Poczekałam na wyniki konkursu, żeby w razie wygranej dokończyć sprawę. Potem zablokowałam typka i tyle. To, że nie chcę takich osób w moim życiu, nie uprawnia mnie do tego, żeby nie doprowadzić sprawy do końca.

Wy macie takie podejście, a ktoś może mieć inne i chcieć odpowiedzieć chamstwem na chamstwo. Różnie bywa i ciężko powiedzieć czyja to wina nie znając przebiegu rozmowy.
0 0

zielonaszpilka

#7193789 Napisano: dzisiaj o 12:56:24
pusheen napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pusheen napisał(a):

A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy.

Ale przecież pard0x ma szansę się wypowiedzieć. Ba, był o to proszony i wiele osób czeka na przedstawienie jego wersji. Nikt nie twierdzi, że chciał dodatkową kasę, dyskusja na ten temat dotyczy wpisu isiulki, która uznała, że dobrze by było w takiej sytuacji dzielić się wygraną ze sprzedającym. Nie wiem co
musiałoby się zadziać w trakcie rozmowy, żebym uznała, że nie odeślę kupującemu u mnie paragonu na nagrodę. Naprawdę na myśl przychodzą mi tylko mega hardcorowe rzeczy, a i tak pewnie odesłałabym ten paragon i po prostu zablokowała na przyszłość użytkownika, który mi zalazł za skórę.

Dokładnie tak. Ja kiedyś sprzedawałam paragon osobie, która okazała się tak niemiła, że szkoda gadać. Dostałam m.in. opierdziel, że wysłałam paragon przez Outlooka z telefonu. I był  on nie jako załącznik do wiadomości tylko niejako w treści. I usłyszałam (przeczytałam), że mam to normalnie wysłać z komputera, bo się nie da tego pobrać emotka Nie skomentowałam, wysłałam ponownie. Poczekałam na wyniki konkursu, żeby w razie wygranej dokończyć sprawę. Potem zablokowałam typka i tyle. To, że nie chcę takich osób w moim życiu, nie uprawnia mnie do tego, żeby nie doprowadzić sprawy do końca.

Wy macie takie podejście, a ktoś może mieć inne i chcieć odpowiedzieć chamstwem na chamstwo. Różnie bywa i ciężko powiedzieć czyja to wina nie znając przebiegu rozmowy.

Nie, umowa to umowa. Jak ktoś jest chamski to nie zawieram z nim
umowy, jak coś wyszło w trakcie to realizuję umowę zgodne z ustaleniami i kończę znajomość. To naprawdę proste.

gosia46

#7193791 Napisano: dzisiaj o 12:59:20
pusheen napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pusheen napisał(a):

A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy.

Ale przecież pard0x ma szansę się wypowiedzieć. Ba, był o to proszony i wiele osób czeka na przedstawienie jego wersji. Nikt nie twierdzi, że chciał dodatkową kasę, dyskusja na ten temat dotyczy wpisu isiulki, która uznała, że dobrze by było w takiej sytuacji dzielić się wygraną ze sprzedającym. Nie wiem co
musiałoby się zadziać w trakcie rozmowy, żebym uznała, że nie odeślę kupującemu u mnie paragonu na nagrodę. Naprawdę na myśl przychodzą mi tylko mega hardcorowe rzeczy, a i tak pewnie odesłałabym ten paragon i po prostu zablokowała na przyszłość użytkownika, który mi zalazł za skórę.

Dokładnie tak. Ja kiedyś sprzedawałam paragon osobie, która okazała się tak niemiła, że szkoda gadać. Dostałam m.in. opierdziel, że wysłałam paragon przez Outlooka z telefonu. I był  on nie jako załącznik do wiadomości tylko niejako w treści. I usłyszałam (przeczytałam), że mam to normalnie wysłać z komputera, bo się nie da tego pobrać emotka Nie skomentowałam, wysłałam ponownie. Poczekałam na wyniki konkursu, żeby w razie wygranej dokończyć sprawę. Potem zablokowałam typka i tyle. To, że nie chcę takich osób w moim życiu, nie uprawnia mnie do tego, żeby nie doprowadzić sprawy do końca.

Wy macie takie podejście, a ktoś może mieć inne i chcieć odpowiedzieć chamstwem na chamstwo. Różnie bywa i ciężko powiedzieć czyja to wina nie znając przebiegu rozmowy.

Ale pan który sprzedał paragon nie wypowiedział się, że pani która go kupiła była niemiła. Z jego wyjaśnień zrozumiałam, że kupiła paragon a potem nie poświęcała mu wystarczającej ilości uwagi, a jeszcze później  na bezczela chciała paragon 😆 Poprawcie mnie, jeśli źle zrozumiałam wypowiedź tego pana. 🤭 Chyba bardziej bym zrozumiała sytuację, jeśli by napisał - pani w niekulturalny sposób naciskała na mnie o wysyłkę paragonu.

pusheen

#7193795 Napisano: dzisiaj o 13:13:27
Chyba warto zamknąć te zbędne dyskusje. To jest sprawa między dwoma użytkownikami i nie widzę sensu wstawiania się za którąś ze stron, nie znając szczegółów. Dowodów nie ma tutaj żadnych, więc oskarżanie kogoś nie powinno mieć miejsca. Tak samo jak pisanie jak ktoś by postąpił w danej sytuacji, nie znając jej na 100%.

majonez1992

#7193798 Napisano: dzisiaj o 13:16:25
pusheen napisał(a):

Chyba warto zamknąć te zbędne dyskusje. To jest sprawa między dwoma użytkownikami i nie widzę sensu wstawiania się za którąś ze stron, nie znając szczegółów. Dowodów nie ma tutaj żadnych, więc oskarżanie kogoś nie powinno mieć miejsca. Tak samo jak pisanie jak ktoś by postąpił w danej sytuacji, nie znając jej na 100%.

Ale jakie chcesz dowody? Przecież napisał, że paragony wysyła aż miło, jeśli jest kontakt częstszy niż wtedy gdy "coś się od niego chce" emotka


WUT XD

Ja proponuje Ci tak, nie wchodź tutaj i sobie zamknij dyskusje sama ze sobą emotka

Ja uważam, że warto aby się wszyscy nad tym pochylili, aby użytkowniczka mogła uzyskać opłacony przez siebie paragon emotka

Powinien zrealizować temat do końca. Jak mam pieprzniętego klienta (nawet jeśli, bo uważam że Estrelita jest mega miłą osobką;) )to zabieram sobie jego towar na magazyn, bo coś tam mnie zdenerwował?

I kto tu się  jak dziecko zachowuje emotka

'

@gnieszk@

#7193832 Napisano: dzisiaj o 14:18:28
pusheen napisał(a):

Chyba warto zamknąć te zbędne dyskusje. To jest sprawa między dwoma użytkownikami i nie widzę sensu wstawiania się za którąś ze stron, nie znając szczegółów. Dowodów nie ma tutaj żadnych, więc oskarżanie kogoś nie powinno mieć miejsca. Tak samo jak pisanie jak ktoś by postąpił w danej sytuacji, nie znając jej na 100%.

Nikt tu się za nikim nie wstawia. Parad0x był proszony o przedstawienie swojej "wersji", czego nie zrobił. I nie zgodzę się, że dotyczy tylko dwóch osób. Ma wpływ na całą społeczność forum i atmosferę na nim. Fakty jakie znamy są takie, że jedna osoba kupiła paragon, za który zapłaciła, a teraz nie może się go doprosić. Ja chętnie poznam ewentualne przyczyny takiego zachowania.
0 0