Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

anialistopad

#7189095 Napisano: 05.07.2024 10:55:13
Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .
0 0

dany-duszek

#7189108 Napisano: 05.07.2024 11:10:40
atyde25 napisał(a):

Boję się już chodzić na zakupy do Biedry bo mam 3 miejsce na Paryż a i tak bym nie mogła lecieć a buuuuuuuu:(:(:(
Walczcie z mojego rejonu bo jeść muszę a Lidl mnie nie kusi zakupowo hahahhah:P:P:P

to możesz podać mój numer zamiast swój i robić dalej zakupy w biedronce bez obaw.
1 panasa 0

dany-duszek

#7189110 Napisano: 05.07.2024 11:13:04
anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

przecież to Smolar chcę dokument zwrotny, więc to nie winna kuriera ze  taką usługę zażądał Smolar, a ze jest nowy nie chcę robić żadnych machlojek, aby później go wywalili ze wydał komuś innemu niż miał.
1 rooney 0

anialistopad

#7189112 Napisano: 05.07.2024 11:16:35
dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

przecież to Smolar chcę dokument zwrotny, więc to nie winna kuriera ze  taką usługę zażądał Smolar, a ze jest nowy nie chcę robić żadnych machlojek, aby później go wywalili ze wydał komuś innemu niż miał.

Ale dla męża ? Ten sam adres,nazwisko i on problem robi? Tak samo z innymi paczkami z nim jest. Te bez dokumentów zwrotnych identycznie
0 0

wiolka252

#7189119 Napisano: 05.07.2024 11:29:41
anialistopad napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

przecież to Smolar chcę dokument zwrotny, więc to nie winna kuriera ze  taką usługę zażądał Smolar, a ze jest nowy nie chcę robić żadnych machlojek, aby później go wywalili ze wydał komuś innemu niż miał.

Ale dla męża ? Ten sam adres,nazwisko i on problem robi? Tak samo z innymi paczkami z nim jest. Te bez dokumentów zwrotnych identycznie

U mnie nawet od Smolara normalnie daje domownikom ,tylko zawsze chce żeby nazwisko napisać jak na paczce podpis imię i nazwisko
0 0

majonez1992

#7189122 Napisano: 05.07.2024 11:33:09
anialistopad napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

przecież to Smolar chcę dokument zwrotny, więc to nie winna kuriera ze  taką usługę zażądał Smolar, a ze jest nowy nie chcę robić żadnych machlojek, aby później go wywalili ze wydał komuś innemu niż miał.

Ale dla męża ? Ten sam adres,nazwisko i on problem robi? Tak samo z innymi paczkami z nim jest. Te bez dokumentów zwrotnych identycznie

są tacy mistrzowie XD ja kiedyś jakiś głupkowaty sweter z Kauflanda musiałam odbierać i jeszcze go szukać, bo domownikowi nie chciał go wydać w ogóle.
Okazało się, że po prostu jest złośliwym ch emotka

panna_joanna

#7189267 Napisano: 05.07.2024 17:20:39
Rockstar mnie wkurza. Ostatni raz dzis grałam o głośnik.
0 0

jokan

#7189272 Napisano: 05.07.2024 17:37:23
panna_joanna napisał(a):

Rockstar mnie wkurza. Ostatni raz dzis grałam o głośnik.

a mnie Winiary, już nie gram tam...no chyba , że znajdę paragon emotka

justkra

#7189289 Napisano: 05.07.2024 18:15:10
jokan napisał(a):

panna_joanna napisał(a):

Rockstar mnie wkurza. Ostatni raz dzis grałam o głośnik.

a mnie Winiary, już nie gram tam...no chyba , że znajdę paragon emotka

Kubuś. Ja wiem, że to loteria i nie zawsze się trafi, ale liczba moich ,, nietrafień,, zaczyna przeczyć rachunkowi prawdopodobieństwaemotka
0 0

mima

#7189341 Napisano: 06.07.2024 06:22:05
a mnie wkurzam sama siebie za zakupy chipsów i innych świetnych zapasw na konkurs..... wygranych zero, szafki pełne..portfel pusty.... człowiek z uzależnieniem- tak to trzeba nazwać, bo logiki w tym brak emotka
1 elemelex 0

elemelex

#7189344 Napisano: 06.07.2024 06:45:08
mima napisał(a):

a mnie wkurzam sama siebie za zakupy chipsów i innych świetnych zapasw na konkurs..... wygranych zero, szafki pełne..portfel pusty.... człowiek z uzależnieniem- tak to trzeba nazwać, bo logiki w tym brak emotka

Ulegamy złudzeniu, że jak jesteśmy na tym forum to nagrody będą spływać, bo innym spływają. A tu trzeba albo seryjnie pisać dobre odpowiedzi i znać patenty albo wydawać dużo kasy i ciągle mieć w głowie jaka loteria co i gdzie kupić, wyobraźcie sobie jaka to ulga o tym w ogóle nie myśleć i po prostu kupić to co się chce w sklepie:D Czasem jak czytam forum to współczuję ludziom którzy kupują ciągle te produkty i nic nie wygrywają, ja też uważam, że można to nazwać uzależnieniem.
2 maixys, cb656 0

jokan

#7189414 Napisano: 06.07.2024 14:51:39
elemelex napisał(a):

mima napisał(a):

a mnie wkurzam sama siebie za zakupy chipsów i innych świetnych zapasw na konkurs..... wygranych zero, szafki pełne..portfel pusty.... człowiek z uzależnieniem- tak to trzeba nazwać, bo logiki w tym brak emotka

Ulegamy złudzeniu, że jak jesteśmy na tym forum to nagrody będą spływać, bo innym spływają. A tu trzeba albo seryjnie pisać dobre odpowiedzi i znać patenty albo wydawać dużo kasy i ciągle mieć w głowie jaka loteria co i gdzie kupić, wyobraźcie sobie jaka to ulga o tym w ogóle nie myśleć i po prostu kupić to co się chce w sklepie:D Czasem jak czytam forum to współczuję ludziom którzy kupują ciągle te produkty i nic nie wygrywają, ja też uważam, że można to nazwać uzależnieniem.

zgadzam się, dlatego odpuszczam sporo konkursów i dobrze mi z tym emotka emotka

A mnie wkurza, że mnie coś w palec ugryzło, wiem mniej wiecej w którym momencie, bo zabolało, ale nie widziałam żadnego stwora latającego ani nic....(po odczuciu bólu to chyba osa...), bardzo dziwne...
0 0

atyde25

#7189435 Napisano: 06.07.2024 17:54:34
Ale się dziś wkurzyłam i tym razem nie konkursowo ani loteryjnie.
Z tyłu bloków takie ławki nawet porządne postawili,w sumie miło no beton dalej widzisz no ale posiedzieć można.
I niestety ludzie mają problem z utrzymaniem czystości (pety,kapsle,torebki,papiery).
Musiałam to wszystko oczyścić bo nie mogłam się zrelaksować w tym syfie.
A kosz kilka kroków obok.I nie ,że jestem czyścioszka bo nie jestem tym bardziej pedantka.
Ale serio trudno uszanować.Do tego ławka już pomazana napisami obrażającymi psy tfuuuu policję:P
A do tego awanturujący się ludzie i na żywo i telefonicznie i jeden pan znieczulony podsypiający na jednej z ławek.
No co chcesz obszar blokowy a ,że w centrum miasta.

FBmagdalena17

#7189536 Napisano: 07.07.2024 14:30:22
anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

Spróbuj podejść kuriera od innej strony to znaczy udobruchać. Ja z moim mam tak dobrze, że ostatnio w dowód sympatii dałam mu siatkę sosów, ketchupów bo ile można kupować, potem jeść to. A jeszcze wygrana trafi się kolejne sosy. Może to podziała, jakaś czekolada. Czasami uśmiech, odpowiednie podejście cuda czyni.
2 maixys, ReneK 0

visserarthur

#7189543 Napisano: 07.07.2024 15:12:14
FBmagdalena17 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

Spróbuj podejść kuriera od innej strony to znaczy udobruchać. Ja z moim mam tak dobrze, że ostatnio w dowód sympatii dałam mu siatkę sosów, ketchupów bo ile można kupować, potem jeść to. A jeszcze wygrana trafi się kolejne sosy. Może to podziała, jakaś czekolada. Czasami uśmiech, odpowiednie podejście cuda czyni.

Zapytaj go, czy przesyłka jest z usługą do rąk własnych? Ps: Kurier jeżdżący na tej samej trasie od lat to skarb, niczym kiedyś listonosz 😉, ale zdarzają się takie firmy kurierskie (u mnie np. Gls, Inpost), gdzie kurier zmienia się i raz w miesiącu.
0 0

martunik3

#7189544 Napisano: 07.07.2024 15:16:23
visserarthur napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

Spróbuj podejść kuriera od innej strony to znaczy udobruchać. Ja z moim mam tak dobrze, że ostatnio w dowód sympatii dałam mu siatkę sosów, ketchupów bo ile można kupować, potem jeść to. A jeszcze wygrana trafi się kolejne sosy. Może to podziała, jakaś czekolada. Czasami uśmiech, odpowiednie podejście cuda czyni.

Zapytaj go, czy przesyłka jest z usługą do rąk własnych? Ps: Kurier jeżdżący na tej samej trasie od lat to skarb, niczym kiedyś listonosz 😉, ale zdarzają się takie firmy kurierskie (u mnie np. Gls, Inpost), gdzie kurier zmienia się i raz w miesiącu.

Mój kurier DPD co chwila coś dostaje, ostatnio w ramach rewanżu (ogarnianie papierkowej roboty za mnie) otrzymał głośnik JBL.
Na Święta to tradycyjnie na tarasie czeka na niego prezent.
emotka

atyde25

#7189701 Napisano: 08.07.2024 13:48:08
Ten nie zna życia kto w Biedrze zakupów nie robi.
Stajesz z dużymi zakupami do samoobsługowej krzywe miny,stajesz do zwykłej krzywe miny.
A musiałam trochę się gotówki wreszcie pozbyć i pierwszy raz od wieków stanęłam do zwykłej kasy.
Kocham te miny nikt tego nie podrobi jesteśmy wyjątkowi:P
1 ZetZ 0

mima

#7189711 Napisano: 08.07.2024 14:19:30
martunik3 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

Spróbuj podejść kuriera od innej strony to znaczy udobruchać. Ja z moim mam tak dobrze, że ostatnio w dowód sympatii dałam mu siatkę sosów, ketchupów bo ile można kupować, potem jeść to. A jeszcze wygrana trafi się kolejne sosy. Może to podziała, jakaś czekolada. Czasami uśmiech, odpowiednie podejście cuda czyni.

Zapytaj go, czy przesyłka jest z usługą do rąk własnych? Ps: Kurier jeżdżący na tej samej trasie od lat to skarb, niczym kiedyś listonosz 😉, ale zdarzają się takie firmy kurierskie (u mnie np. Gls, Inpost), gdzie kurier zmienia się i raz w miesiącu.

Mój kurier DPD co chwila coś dostaje, ostatnio w ramach rewanżu (ogarnianie papierkowej roboty za mnie) otrzymał głośnik JBL.
Na Święta to tradycyjnie na tarasie czeka na niego prezent.
emotka

Wkurza mnie, że Twój kurier "wygrywa" więcej niż ja ostatnio emotka emotka

0 0

sks900

#7189765 Napisano: 08.07.2024 17:37:45
anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

Wiele tych przesyłek można przekierować do paczkomatu i nie będzie kontaktu z kurierem. Trzeba tylko zainstalować aplikację DPD.
0 0

ziolko

#7189775 Napisano: 08.07.2024 18:12:56
sks900 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Kurier dpd mnie wkurza. Zmienili na nowego i taka mamejka,że głowa mała . Nie można się z nim nic dogadać. Paczkę muszę odebrać osobiście ,mąż i syn nie mogą . No nienormalny jakiś .

Wiele tych przesyłek można przekierować do paczkomatu i nie będzie kontaktu z kurierem. Trzeba tylko zainstalować aplikację DPD.

Do paczkomatu? Na pewno można skierować do punktu DPD. W dniu dostawy wysyłają smsa lub maila z informacją i można przekierować przesyłkę
0 0