Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

majonez1992

#7181761 Napisano: 10.06.2024 11:22:14
mampytanie napisał(a):

Wkurza mnie, że napisałam tak świetną odpowiedź na Coronę (w moim mniemaniu oczywiście), liczyłam na kupon 400 zł, a wpadło wiadro…  

Jasne, pewnie sporo osób wzięło udział, ale też pewnie sporo używa AI, co wkurza tym bardziej, że odpowiedzi generowane, a nie pisane własnoręcznie, są doceniane.

no wg mnie dużo osób napisało świetną odpowiedź, raz wygrasz, raz nie.
0 0

zebry

#7181763 Napisano: 10.06.2024 11:25:20
majonez1992 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Wkurza mnie, że napisałam tak świetną odpowiedź na Coronę (w moim mniemaniu oczywiście), liczyłam na kupon 400 zł, a wpadło wiadro…  

Jasne, pewnie sporo osób wzięło udział, ale też pewnie sporo używa AI, co wkurza tym bardziej, że odpowiedzi generowane, a nie pisane własnoręcznie, są doceniane.

no wg mnie dużo osób napisało świetną odpowiedź, raz wygrasz, raz nie.

Tez napisalam oryginalna odpowiedz i nawet wiadra nie mam. Trzeba byc cierpliwym przy obecnej konkurencji.
2 jomico, xooxoo 0

xooxoo

#7181768 Napisano: 10.06.2024 11:31:29
zebry napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Wkurza mnie, że napisałam tak świetną odpowiedź na Coronę (w moim mniemaniu oczywiście), liczyłam na kupon 400 zł, a wpadło wiadro…  

Jasne, pewnie sporo osób wzięło udział, ale też pewnie sporo używa AI, co wkurza tym bardziej, że odpowiedzi generowane, a nie pisane własnoręcznie, są doceniane.

no wg mnie dużo osób napisało świetną odpowiedź, raz wygrasz, raz nie.

Tez napisalam oryginalna odpowiedz i nawet wiadra nie mam. Trzeba byc cierpliwym przy obecnej konkurencji.

Też tak myślę. Konkurencja coraz większa, ale może następnym razem uda się trafić coś większego. Też mi się wydawało, że napisałam świetną odpowiedź... emotka  i dalej tak myślę! A wiadro przyda mi się na balkonie emotka
0 0

mampytanie

#7181871 Napisano: 10.06.2024 13:39:50
xooxoo napisał(a):

zebry napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Wkurza mnie, że napisałam tak świetną odpowiedź na Coronę (w moim mniemaniu oczywiście), liczyłam na kupon 400 zł, a wpadło wiadro…  

Jasne, pewnie sporo osób wzięło udział, ale też pewnie sporo używa AI, co wkurza tym bardziej, że odpowiedzi generowane, a nie pisane własnoręcznie, są doceniane.

no wg mnie dużo osób napisało świetną odpowiedź, raz wygrasz, raz nie.

Tez napisalam oryginalna odpowiedz i nawet wiadra nie mam. Trzeba byc cierpliwym przy obecnej konkurencji.

Też tak myślę. Konkurencja coraz większa, ale może następnym razem uda się trafić coś większego. Też mi się wydawało, że napisałam świetną odpowiedź... emotka  i dalej tak myślę! A wiadro przyda mi się na balkonie emotka

W to nie wątpię emotka  natomiast, jeśli faktycznie ludzie używają AI do pisania odpowiedzi, to trochę idea oceniania kreatywności w konkursach odpada. W końcu to nie człowiek, a system AI pisze wówczas „kreatywnie”.
0 0

majonez1992

#7181879 Napisano: 10.06.2024 14:08:57
mampytanie napisał(a):

xooxoo napisał(a):

zebry napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Wkurza mnie, że napisałam tak świetną odpowiedź na Coronę (w moim mniemaniu oczywiście), liczyłam na kupon 400 zł, a wpadło wiadro…  

Jasne, pewnie sporo osób wzięło udział, ale też pewnie sporo używa AI, co wkurza tym bardziej, że odpowiedzi generowane, a nie pisane własnoręcznie, są doceniane.

no wg mnie dużo osób napisało świetną odpowiedź, raz wygrasz, raz nie.

Tez napisalam oryginalna odpowiedz i nawet wiadra nie mam. Trzeba byc cierpliwym przy obecnej konkurencji.

Też tak myślę. Konkurencja coraz większa, ale może następnym razem uda się trafić coś większego. Też mi się wydawało, że napisałam świetną odpowiedź... emotka  i dalej tak myślę! A wiadro przyda mi się na balkonie emotka

majonez1992 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Wkurza mnie, że napisałam tak świetną odpowiedź na Coronę (w moim mniemaniu oczywiście), liczyłam na kupon 400 zł, a wpadło wiadro…  

Jasne, pewnie sporo osób wzięło udział, ale też pewnie sporo używa AI, co wkurza tym bardziej, że odpowiedzi generowane, a nie pisane własnoręcznie, są doceniane.

no wg mnie dużo osób napisało świetną odpowiedź, raz wygrasz, raz nie.

W to nie wątpię emotka  natomiast, jeśli faktycznie ludzie używają AI do pisania odpowiedzi, to trochę idea oceniania kreatywności w konkursach odpada. W końcu to nie człowiek, a system AI pisze wówczas „kreatywnie”.

nie znam nikogo kto używa Al pisząc prace konkursowe, za to całą masę ludzi, którzy mają niesamowitą wyobraźnie i wiedze, jak gdzie pisać.

Pepa

#7181885 Napisano: 10.06.2024 14:22:15
Powszechnie dostępna AI za free ma płaskie odpowiedzi, bez głębi i nie jest zabawna, nie ma jeszcze jakiegoś większego natchnienia.

zielonaszpilka

#7181900 Napisano: 10.06.2024 15:00:20
wojteke-konkursy napisał(a):

7Pepa napisał(a):

Powszechnie dostępna AI za free ma płaskie odpowiedzi, bez głębi i nie jest zabawna, nie ma jeszcze jakiegoś większego natchnienia.


Mnie wkurza znów to narzekanie na wszystko - chcesz mieć lepsze to zapłać i nie ma najmniejszego problemu. Takie rzeczy to groszowe sprawy emotka

Nie zrozumiałeś wpisu Pepy. Ona nie narzeka na to, że nie ma dostępu do płatnego ai 🙈 Pepa nie ma potrzeby korzystania z ai, bo kreatywności jej nie brakuje emotka  Dziewczyna napisała tylko, że nie ma co się martwić o konkurencję ze strony ai, bo ta powszechnie dostępna jest kiepska, ale to trzeba przeczytać cały wątek ze zrozumieniem emotka

wojteke-konkursy

#7181904 Napisano: 10.06.2024 15:07:51
Racja. Mój błąd, bo rzeczywiście nie przeczytałem całego wątku. Proszę wybaczyć.

Teraz mogę napisać, że wkurza mnie mój pośpiech 😅

Pepa

#7181920 Napisano: 10.06.2024 15:40:57
zielonaszpilka napisał(a):

wojteke-konkursy napisał(a):

7Pepa napisał(a):

Powszechnie dostępna AI za free ma płaskie odpowiedzi, bez głębi i nie jest zabawna, nie ma jeszcze jakiegoś większego natchnienia.


Mnie wkurza znów to narzekanie na wszystko - chcesz mieć lepsze to zapłać i nie ma najmniejszego problemu. Takie rzeczy to groszowe sprawy emotka

Nie zrozumiałeś wpisu Pepy. Ona nie narzeka na to, że nie ma dostępu do płatnego ai 🙈 Pepa nie ma potrzeby korzystania z ai, bo kreatywności jej nie brakuje emotka  Dziewczyna napisała tylko, że nie ma co się martwić o konkurencję ze strony ai, bo ta powszechnie dostępna jest kiepska, ale to trzeba przeczytać cały wątek ze zrozumieniem emotka

Tak potwierdzam wyjaśnienie zielonej szpilki w tej sprawie, wystąpił mały błąd w interpretacji  
Teraz powinnam napisać w wątku dziś cieszę sie... , że AI za free nie wykazuję się poziomem weny twórczej, który zadowoliłby konkursowicza 

Marta339

#7181927 Napisano: 10.06.2024 15:56:59
Brak wygranych. emotka
0 0

mampytanie

#7181986 Napisano: 10.06.2024 18:50:53
Ok, w to nie wątpię. A co do AI, to nie wiem, jak to jest z „kreatywnością”, bo nie korzystałam ani razu z tego typu narzędzi. 
Czasem są konkursy, gdzie można przeczytać nagrodzone prace (rzadko, ale coś tam 1-3 razy w roku się pojawia). O ile te za główną nagrodę są zazwyczaj świetne, o tyle wiele z owych prac jest słabych, bez polotu, pozbawione stylistyki, interpunkcji, ba, nawet z błędami, a są nagradzane. Owszem, jury wybiera, co wedle nich jest kreatywne, oryginalne itp., także nie ma co o tym dyskutować emotka
0 0

majonez1992

#7182040 Napisano: 10.06.2024 22:26:49
mampytanie napisał(a):

Ok, w to nie wątpię. A co do AI, to nie wiem, jak to jest z „kreatywnością”, bo nie korzystałam ani razu z tego typu narzędzi. 
Czasem są konkursy, gdzie można przeczytać nagrodzone prace (rzadko, ale coś tam 1-3 razy w roku się pojawia). O ile te za główną nagrodę są zazwyczaj świetne, o tyle wiele z owych prac jest słabych, bez polotu, pozbawione stylistyki, interpunkcji, ba, nawet z błędami, a są nagradzane. Owszem, jury wybiera, co wedle nich jest kreatywne, oryginalne itp., także nie ma co o tym dyskutować emotka

Wiesz ile ja razy napisalam cos wg mnie fenomenalnego? Wiele razy. Inni tez umieja pisac i nikt nie jest pepkiem swiata z nagroda nike, ze ma miec monopol na wygrywanie.
0 0

mampytanie

#7182059 Napisano: 11.06.2024 07:13:50
majonez1992 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Ok, w to nie wątpię. A co do AI, to nie wiem, jak to jest z „kreatywnością”, bo nie korzystałam ani razu z tego typu narzędzi. 
Czasem są konkursy, gdzie można przeczytać nagrodzone prace (rzadko, ale coś tam 1-3 razy w roku się pojawia). O ile te za główną nagrodę są zazwyczaj świetne, o tyle wiele z owych prac jest słabych, bez polotu, pozbawione stylistyki, interpunkcji, ba, nawet z błędami, a są nagradzane. Owszem, jury wybiera, co wedle nich jest kreatywne, oryginalne itp., także nie ma co o tym dyskutować emotka

Wiesz ile ja razy napisalam cos wg mnie fenomenalnego? Wiele razy. Inni tez umieja pisac i nikt nie jest pepkiem swiata z nagroda nike, ze ma miec monopol na wygrywanie.

Jeju, spokojnie, nie chciałam aż takich emocji wzbudzić swoją wypowiedzią w wątku „wkurza mnie”. O żadnym monopolu na wygrywanie nie mówię, do „pępka świata” akurat mi jest bardzo, bardzo daleko. Także chill emotka   PS. Pisałam z Tobą kiedyś na priv na jakiś temat, już nie pamiętam, ale jesteś miłą i sympatyczną osobą, także uszczypliwości, szczególnie w tym wątku „wkurza mnie” można zostawić na bok. Bo mnie po prostu, tak zwyczajnie wkurza, że się nie udało wygrać czegoś fajniejszego emotka  No, ale ja nie gram na słupy z niewiadomo jaką ilością odpowiedzi, a tylko i wyłącznie na siebie, także i tak jest dobrze emotka
0 0

nanajka81

#7182062 Napisano: 11.06.2024 07:31:39
mampytanie napisał(a):

Ok, w to nie wątpię. A co do AI, to nie wiem, jak to jest z „kreatywnością”, bo nie korzystałam ani razu z tego typu narzędzi. 
Czasem są konkursy, gdzie można przeczytać nagrodzone prace (rzadko, ale coś tam 1-3 razy w roku się pojawia). O ile te za główną nagrodę są zazwyczaj świetne, o tyle wiele z owych prac jest słabych, bez polotu, pozbawione stylistyki, interpunkcji, ba, nawet z błędami, a są nagradzane. Owszem, jury wybiera, co wedle nich jest kreatywne, oryginalne itp., także nie ma co o tym dyskutować emotka

Polecam poczytanie sobie odpowiedzi w konkursach które są na FB. Większość odpowiedz to odgrzewane kotlety, które pojawiły się już xx razy na przełomie kilku lat nawet w niezmienionej formie - pasowały do pytania to proszę bardzo, oto odpowiedź. Często te same odpowiedzi/zdjęcia nagradzane były kilka razy (w różnych konkursach) Czy są kreatywne? Może były za pierwszym razem, jak czytam je po raz kolejny i kolejny i widzę że znowu nagrodzone to odechciewa się brać udział ale wiadomo że organizatorzy nie czytają odpowiedzi od konkurencji i sobie wybierają to co im się wydaje kreatywne. A ile kłamstwa i fantazji jest w tych odpowiedziach - wszystko po to aby zachwycić i przyciągnąć wzrok organizatora. Do tej pory śmieszy mnie jedna Pani, która bierze udział w imieniu swoim, swojej mamy i swojego ojca. Znaczy ona pisze ale niby oni biorą udział ze swoich profili. I już się zdarzyło że cała trójka wygrała... Albo czasami wygra jedno z nich albo drugie. Tak więc konkurencja jest olbrzymia i trafić w gusta organizatora jest naprawdę ciężko.

mampytanie

#7182069 Napisano: 11.06.2024 08:15:15
nanajka81 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Ok, w to nie wątpię. A co do AI, to nie wiem, jak to jest z „kreatywnością”, bo nie korzystałam ani razu z tego typu narzędzi. 
Czasem są konkursy, gdzie można przeczytać nagrodzone prace (rzadko, ale coś tam 1-3 razy w roku się pojawia). O ile te za główną nagrodę są zazwyczaj świetne, o tyle wiele z owych prac jest słabych, bez polotu, pozbawione stylistyki, interpunkcji, ba, nawet z błędami, a są nagradzane. Owszem, jury wybiera, co wedle nich jest kreatywne, oryginalne itp., także nie ma co o tym dyskutować emotka

Polecam poczytanie sobie odpowiedzi w konkursach które są na FB. Większość odpowiedz to odgrzewane kotlety, które pojawiły się już xx razy na przełomie kilku lat nawet w niezmienionej formie - pasowały do pytania to proszę bardzo, oto odpowiedź. Często te same odpowiedzi/zdjęcia nagradzane były kilka razy (w różnych konkursach) Czy są kreatywne? Może były za pierwszym razem, jak czytam je po raz kolejny i kolejny i widzę że znowu nagrodzone to odechciewa się brać udział ale wiadomo że organizatorzy nie czytają odpowiedzi od konkurencji i sobie wybierają to co im się wydaje kreatywne. A ile kłamstwa i fantazji jest w tych odpowiedziach - wszystko po to aby zachwycić i przyciągnąć wzrok organizatora. Do tej pory śmieszy mnie jedna Pani, która bierze udział w imieniu swoim, swojej mamy i swojego ojca. Znaczy ona pisze ale niby oni biorą udział ze swoich profili. I już się zdarzyło że cała trójka wygrała... Albo czasami wygra jedno z nich albo drugie. Tak więc konkurencja jest olbrzymia i trafić w gusta organizatora jest naprawdę ciężko.

Z ciekawości poczytam, bo na fb nie biorę udziału w konkursach. W swoich początkach konkursowania owszem, głównie na fb brałam udział i nawet sporo nagród wpadło, ale później przeszłam na promocyjne. Swoją drogą, to chyba zapomniałam, że konkursy na fb istnieją emotka

A w temacie: wkurza mnie pogoda, za mało ciepła dla moich pomidorów i ogórków w ogrodzie emotka

atyde25

#7182186 Napisano: 11.06.2024 13:57:19
Ja na fb nie biorę od lat udziału w konkach jak zobaczyłam co się tam dzieje.Nie chcę się w tym błocie tarzać.
Jestem wkurzona bo przytargałam do chaty 6 Coron z Biedry a sobie mówiłam nie wchodzisz w to i już.
No ale potem się jest w sklepie i na karku siedzi zły duszek i co nie kupisz,nie zagrasz...............
I wracaasz i od nowa szafki zapełniasz dobrze,że mam ten zepsuty piekarnik tam wszystko kitram,do czasu:(
0 0

FBsebastian3

#7182259 Napisano: 11.06.2024 17:55:27
Nie pamiętam na jaką szkołe teraz gramy w winiary? I to mnie wkurza,ze mam pamięć złotej rybki. Jedno życzenie spełnie,a dalej nie pamiętam
0 0

zielonaszpilka

#7182260 Napisano: 11.06.2024 17:57:00
FBsebastian3 napisał(a):

Nie pamiętam na jaką szkołe teraz gramy w winiary? I to mnie wkurza,ze mam pamięć złotej rybki. Jedno życzenie spełnie,a dalej nie pamiętam

Górzno emotka

FBsebastian3

#7182263 Napisano: 11.06.2024 18:00:53
No żeby szkoła w Górznie z polecenia z forum miała tak mało punktów? Toż to klapa i wstyd. Jednoczmy się!!!!!!!!

atyde25

#7182704 Napisano: 13.06.2024 09:21:38
Tego nie rozumiem ktoś się chciał wbić na moje konto na wizażu.
5 nieudanych prób logowania ale w jakim celu?
Wkurza mnie ,że coś ostatnio dużo takich krzywych akcji w różnych miejscach.
Ale serio na wizażu jaka z tego korzyść niby.
0 0