Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

nanajka81

#7178638 Napisano: 27.05.2024 20:26:46
boss75 napisał(a):

A mnie wkurzają Żabkowe wyzwania.
Człowiek robi zakupy, kodów brak.
40 minut na infolinii żabkowej i każa czekać na emaila.
I tak czekam od piątku. Masakra

dlatego też nie bardzo rzucam się na te żabkowe konkursy mimo iż kuszą...
1 Majkii 0

cb656

#7178663 Napisano: 27.05.2024 22:17:46
TurboMike napisał(a):

Dziadzia się nie dąsa, tylko leci wydać grosz ostatni na słodkości... zara listonosz rente przyniesie i bedzie dobre! A co mają powiedzieć "ludzie bezdomni" jak oni... nawet monitora nie mają ? emotka

Normalnie FOCH! emotka
Fuj, obrażam się uroczyście, oficjalnie tudzież publicznie za sugerowanie, że pobieram rentę!!

Jestem w pełni sprawną Dzidzią Piernik, no i co z tego, że de facto DZIADZIĄ??! 
W XXI wieku radykalny podział na tylko dwie umowne płcie jest anachronizmem wołającym o pomstę do nieba... 🤗😇🙃

Tak, że ten... Co to ja chciałem? 🤔
Aha, że jednak zeżarłem dziś słodycze!! Może truskawki w gościnnej śmietanie to nie jakiś tam promocyjny wafelek, ale tu liczą się wartości niewymierne: Ktoś ją dla mnie ubił i Ktoś na ten deser zaprosił, aha! 🤗💪emotka emotka
1 TurboMike 0

atyde25

#7178829 Napisano: 28.05.2024 15:51:50
Te wszystkie puszki z tym napojami nie wiem czy to są dalej energetyki ale chyba nie bo nie trzeba potwierdzenia wieku na kasie.
Wzięłam oshee zamiast 4 move.Ale nie mogłam odpuścić i dokupiłam na nowy paragon:P
Przez to wszystko panią co akurat pomagała na samoobsłudze posądziłam o zabranie podstawowego paragonu ale przeprosiłam by nie było.A nakupiłam wszystkiego znowu jak nawiedzona promo.
1 andii 0

atyde25

#7178830 Napisano: 28.05.2024 15:53:21
Do tego wkurza mnie reglamentowana ilość pieczywa bezglutenowego w Biedrze a nie uśmiecha mi się iść znowu jutro przed świętem w tłumy:(Ani 1 opakowania chleba wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
0 0

cb656

#7178928 Napisano: 28.05.2024 22:11:49
Jestem obrażony na wyniki konkursu "Co znaczy WW?". emotka
Do tego stopnia, że rozważam zaprzestanie udziału w dalszych edycjach. emotka
Jak to możliwe, że ŻADNA z moich genialnych przecież propozycji tekstów nie została nagrodzona choćby zapasem wafelków?! emotka
Nie rozumiem tego. Wietrzę spisek. emotka Globalny, wszecheuropejski, a nawet światowy spisek przeciwko wolności (zdolności) jednostki do bycia nagrodzonym w wybranym konkursie. emotka emotka
Fuj, fuj, fuj - by nie użyć gorszego wulgaryzmu: a niech to putin... emotka
1 Emememe 0

cb656

#7178930 Napisano: 28.05.2024 22:20:28
atyde25 napisał(a):

...wkurza mnie reglamentowana ilość pieczywa bezglutenowego w Biedrze, a nie uśmiecha mi się iść znowu jutro przed świętem w tłumy emotka

(w domu) ani 1 opakowania chleba wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Wkurza mnie taki brak zorganizowania zakupowego. Jak tak można? emotka Pismo Święte wyraźnie nawołuje przecież: "chleba naszego POWSZEDNIEGO racz nam dać Panie". No jak można z dnia na dzień zapomnieć o odnowieniu zapasów, no jak, jak, jak???! emotka emotka emotka

Pan się niecierpliwi i nawołuje: "DAJ MI SZANSĘ!! KUP BOCHENEK!!"  emotka
0 0

cb656

#7178934 Napisano: 28.05.2024 22:29:48
atyde25 napisał(a):

...panią, co akurat pomagała na samoobsłudze, posądziłam o zabranie podstawowego paragonu, ale przeprosiłam, by nie było.
A nakupiłam wszystkiego znowu jak nawiedzona promo.

TO mnie wkurza! Rzucanie podejrzeń na Bogu ducha winny personel, nierzadko dla minimalnej pensji głodowej poniżający się przed dzikim, napalonym, rozwydrzonym tłumem Konsumentów, ech...
emotka
0 0

muzasa88

#7179173 Napisano: 29.05.2024 22:16:33
Wkurza mnie sklep, który mam pod nosem.emotka
Czy to takie trudne oderwać paragon z kasy tak, aby był widoczny jej numer?emotka
No nie pierwsza taka sytuacja, mam wrażenie, że ta sklepowa zrobiła to  kurde specjalnie!!!
Obrażam się na ten sklep emotka
Zakupy będę robić w sąsiedniej miejscowości, tam sklepowe są ok.
1 androm 0

androm

#7179251 Napisano: 30.05.2024 15:00:38
pusheen napisał(a):

Wkurzają mnie organizatorzy, którzy nie znają własnych regulaminów. Pojawiły się wyniki tego konkursu Wielki konkurs Cameleo - e-Konkursy.info i nagrodzili zgłoszenia po angielsku, mimo że wyraźnie było napisane, że mają być po polsku. emotka

to jest, po prostu chore!

alan84

#7179285 Napisano: 30.05.2024 19:13:02
[quote=Ja dziś kupiłem 3 corony i brak kodu. No szlag....



nanajka81]
boss75 napisał(a):

A mnie wkurzają Żabkowe wyzwania.
Człowiek robi zakupy, kodów brak.
40 minut na infolinii żabkowej i każa czekać na emaila.
I tak czekam od piątku. Masakra

dlatego też nie bardzo rzucam się na te żabkowe konkursy mimo iż kuszą...
1 sambolera 0

cb656

#7179287 Napisano: 30.05.2024 19:43:47
WQRZA MNIE.... emotka emotka
Nie, to mało powiedziane...
Nie ma skali wkurzu, by wyrazić swoją dezaprobatę na GŁUPOTĘ oraz BEZMYŚLNOŚĆ!!!
emotka emotka
Rząd najpierw rozdaje Obywatelom samoloty, ale o infrastrukturę to już nie dba, byle tylko osiągnąć swój założony efekt propagandowy emotka Obywatel niech się dalej martwi. emotka emotka

Ilustracją niech będzie dowód z dzisiejszego parkingu przed spożywczakiem osiedlowym:


Miejsca nie ma nawet na rower emotka emotka
1 kumulacja 0

ZetZ

#7179373 Napisano: 31.05.2024 10:35:09
Ta, ja wiem że już zaraz weekend i trzeba zluzować, ale jak mnie wkurza moja naiwność!!! Konkurs Corona - żabka i ta trefna data zakończenia, a człek, ufa nie doczytuje kupuje, ech... trzeba jednak wszystko i wszystkich pod lupę emotka emotka
1 radziosny 0

lasiglasty

#7179498 Napisano: 31.05.2024 17:03:39
Zwariuję przez te formularze Smolara... nie ma konkursu, żeby nie wyskakiwał komunikat o niedozwolonych znakach. Już nie używam tam nic poza kropkami, przecinkami i polskimi znakami, a zawsze i tak chodzi o jakieś jedno słowo, które jest zupełnie neutralne, żadne przekleństwo, żaden wulgaryzm... więcej czasu mi zeszło na poprawianiu zgłoszenia, żeby wyeliminować to jedno słowo, niż na pisanie... w żadnych innych formularzach nie ma takiego problemu  emotka
1 atanerka 0

malgol

#7179499 Napisano: 31.05.2024 17:16:01
lasiglasty napisał(a):

Zwariuję przez te formularze Smolara... nie ma konkursu, żeby nie wyskakiwał komunikat o niedozwolonych znakach. Już nie używam tam nic poza kropkami, przecinkami i polskimi znakami, a zawsze i tak chodzi o jakieś jedno słowo, które jest zupełnie neutralne, żadne przekleństwo, żaden wulgaryzm... więcej czasu mi zeszło na poprawianiu zgłoszenia, żeby wyeliminować to jedno słowo, niż na pisanie... w żadnych innych formularzach nie ma takiego problemu  emotka

U mnie poszło dopiero po zlikwidowaniu wszystkich polskich znaków.
1 cb656 0

radziosny

#7179512 Napisano: 31.05.2024 18:14:44
ZetZ napisał(a):

Ta, ja wiem że już zaraz weekend i trzeba zluzować, ale jak mnie wkurza moja naiwność!!! Konkurs Corona - żabka i ta trefna data zakończenia, a człek, ufa nie doczytuje kupuje, ech... trzeba jednak wszystko i wszystkich pod lupę emotka emotka

Daj spokój, tak mnie żabka WKU... tymi datami, że nie skomentuje. A miałem super odpowiedź i nikt nie ma już tych kodów niestety.. emotka
1 ZetZ 0

leniuszka

#7179515 Napisano: 31.05.2024 18:18:28
ZetZ napisał(a):

Ta, ja wiem że już zaraz weekend i trzeba zluzować, ale jak mnie wkurza moja naiwność!!! Konkurs Corona - żabka i ta trefna data zakończenia, a człek, ufa nie doczytuje kupuje, ech... trzeba jednak wszystko i wszystkich pod lupę emotka emotka

Nie jesteś jedyną ofiarą tego skróconego opisuemotka
1 ZetZ 0

alan84

#7180362 Napisano: 04.06.2024 20:02:16
Dzisiaj. Zakup 4 różnych produktów na konkursy w żabce. Kodów nie ma. Apka weszła kodów brak. 
Infolinia ..każe pisać na maila na którego mi jeszcze nie odpowiedzieli od tygodnia. 
Wróciłem do sklepu .. babka że problemy techniczne ma żabka.  Więc co? 40 zł poszło ..
1 kumulacja 0

kumulacja

#7180397 Napisano: 04.06.2024 21:38:56
alan84 napisał(a):

Dzisiaj. Zakup 4 różnych produktów na konkursy w żabce. Kodów nie ma. Apka weszła kodów brak. 
Infolinia ..każe pisać na maila na którego mi jeszcze nie odpowiedzieli od tygodnia. 
Wróciłem do sklepu .. babka że problemy techniczne ma żabka.  Więc co? 40 zł poszło ..

Pierwszy raz dzisiaj nie dostałam kodu. Konkurs kończy się pojutrze. 
I tak się zastanawiam nad tym, czy oni muszą dawać nam jakieś głupie kody? Czy nie wystarczy paragon z Żabki?
Co im dają te kody? Bo nam to czasem kłopot - albo z ich braku, albo z trudnością odczytania (duże "i" jest identyczne jak małe "l").
0 0

samuraj

#7180400 Napisano: 04.06.2024 21:55:23
kumulacja napisał(a):

alan84 napisał(a):

Dzisiaj. Zakup 4 różnych produktów na konkursy w żabce. Kodów nie ma. Apka weszła kodów brak. 
Infolinia ..każe pisać na maila na którego mi jeszcze nie odpowiedzieli od tygodnia. 
Wróciłem do sklepu .. babka że problemy techniczne ma żabka.  Więc co? 40 zł poszło ..

Pierwszy raz dzisiaj nie dostałam kodu. Konkurs kończy się pojutrze. 
I tak się zastanawiam nad tym, czy oni muszą dawać nam jakieś głupie kody? Czy nie wystarczy paragon z Żabki?
Co im dają te kody? Bo nam to czasem kłopot - albo z ich braku, albo z trudnością odczytania (duże "i" jest identyczne jak małe "l").

Duże i jest ciut niższe od małego l😉
0 0

anaesth

#7180404 Napisano: 04.06.2024 22:07:47
kumulacja napisał(a):

samuraj napisał(a):

kumulacja napisał(a):

alan84 napisał(a):

Dzisiaj. Zakup 4 różnych produktów na konkursy w żabce. Kodów nie ma. Apka weszła kodów brak. 
Infolinia ..każe pisać na maila na którego mi jeszcze nie odpowiedzieli od tygodnia. 
Wróciłem do sklepu .. babka że problemy techniczne ma żabka.  Więc co? 40 zł poszło ..

Pierwszy raz dzisiaj nie dostałam kodu. Konkurs kończy się pojutrze. 
I tak się zastanawiam nad tym, czy oni muszą dawać nam jakieś głupie kody? Czy nie wystarczy paragon z Żabki?
Co im dają te kody? Bo nam to czasem kłopot - albo z ich braku, albo z trudnością odczytania (duże "i" jest identyczne jak małe "l").

Duże i jest ciut niższe od małego l

Następnym razem przyjrzę się uważniej. Dzięki!

Kiedyś miałam w jednym kodzie 3 znaki "l" lub "I". Kombinacji... dużo. Dostałam nauczkę (mało jajka nie zniosłam, jak nie mogłam sprawdzić wyników, tylko czekałam na sms) i od tego czasu kopiuję kod w aplikacji i wysyłam go sobie mailem albo na messengerze. Polecam emotka