Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Finezyjna

#7162248 Napisano: 02.03.2024 18:17:51
netka2000 napisał(a):

konkursowa3 napisał(a):

asiakali napisał(a):

Loteria Kaufland Card doprowadza mnie do ogólnego wkur..., emotka Codziennie robię tu zakupy bo mam po prostu najbliżej, korzystam z kas samoobsługowych i za każdym razem muszę ścigać pracownika sklepu żeby łaskawie wydali mi tą cholerną zdrapkęemotka Jeszcze te westchnienia i spojrzenia pełne dezaprobaty że głupia naiwna myśli że coś trafi ....beznadziejny konkurs. A mąż oczywiście jak robi zakupy to zapomina że ma wziąć zdrapkę ,ech...

U mnie w Kauflandzie to samo, nieważne czy kasy zwykłe czy samoobsługowe za każdym razem muszę się upominać o zdrapkę

A u mnie po zeskanowaniu karty pani kasjerka od razu daje zdrapkę, bez proszenia.

U mnie podobnie, za każdym razem muszę prosić o zdrapkę :-/
0 0

visserarthur

#7162272 Napisano: 02.03.2024 23:34:22
Wkurza mnie, że „ktoś” kupuje sobie apartament nad morzem (to nic, że jako współwłaściciel i że na kredyt) a „sępi” na siepomaga o pomoc dla swojego dziecka… Szkoda, że nie ma transparentności. Takie osoby powinny publikować coś na wzór oświadczenia majątkowego, wtedy „pomagacz” wiedziałby, czy naprawdę pomaga potrzebującemu… Może i by przepisywali na „żonę”, żeby ukryć, ale i tak wkurzające, gdy ktoś bardziej potrzebuje…
0 0

atyde25

#7162479 Napisano: 04.03.2024 13:42:49
Moja promo fiksacja sięgnęła zenitu.
Porwałam kobiecie ten czerwony " bus "na kółkach w Biedrze.
Najlepsze.że przeszłam z jej koszykiem i jej zakupami pół sklepu ( nie jest to sklep duży) i dalej pakowałam swoje zakupy.
Nagle ona podchodzi myślę nie znowu mam dawać kasę i chciałam ją wyminąć a ona ma pani mój koszyk hahhah
I tak mi potem oddawała moje rzeczy.
Ja na czytniku sprawdzam Silan i Palette cenę a ona to pani bułki.
I jeszcze się głupio śmiałam bo dalej szukałam promo produków zamiast się tym przejąć.
Przeprosiłam ale dalej miałam atak śmiechu,pomyślał no trafiłam na inną klientkę wariatkę.
I w sumie dużo się nie pomyliła ,wkurza mnie mój poziom zakręcenia ale jak jest promo to mam klapki na oczach.
0 0

atyde25

#7162482 Napisano: 04.03.2024 13:47:37
Dobrze,że nie wyleciałam z testem ten paragon na który to kupię może być wart miliony.............
No nic trza otrzeć łzy ze śmiechu i pogodzić się z tym jak jest.
0 0

cb656

#7162498 Napisano: 04.03.2024 14:46:57
atyde25 napisał(a):

(...) ten paragon na który to kupię może być wart miliony...

"Mówią o mnie, że jestem ZERO, a więc widać jestem ceniony.
Wszak jednostka to nic, dopiero ZERA - zmienią ją wam w miliony.
Zaświadczy paru sztywnych iż (hi, hi emotka ) z mego powodu ich absencja
Ja szara gęś - gę, gę, ja szara mysz - pi, pi... Ja szara eminencja!"
emotka emotka
1 kumulacja 0

MamaKinga

#7162702 Napisano: 05.03.2024 15:30:11
Ale się wkurzyłam...kupiłam dwie paczki języków po 5,99 do konkursu intera, po kilku dniach spojrzałam na paragon A tam upust i wyszło 9zl;/ teraz mój m.jedzie po trzy paczkki i zastanawiam się czy mogę jeden paragon wykorzystać do drugiego konkursu też o jezykach??;)
0 0

nanajka81

#7162734 Napisano: 05.03.2024 17:10:41
MamaKinga napisał(a):

Ale się wkurzyłam...kupiłam dwie paczki języków po 5,99 do konkursu intera, po kilku dniach spojrzałam na paragon A tam upust i wyszło 9zl;/ teraz mój m.jedzie po trzy paczkki i zastanawiam się czy mogę jeden paragon wykorzystać do drugiego konkursu też o jezykach??;)

zależy kiedy kupiłaś bo jeżyki w Intermarche zaczęły się wcześniej... Ale te nowe kupione myślę że możesz wykorzystać w obu konkursach.
0 0

MamaKinga

#7162738 Napisano: 05.03.2024 17:16:35
Fajnie by było za jednym razem tu i tu skorzystać  emotka  tamte były bodajże 29.02 to przepadły emotka
0 0

rufus

#7162978 Napisano: 06.03.2024 23:50:42
Wkurza mnie sytuacja gdy agencja okresla w regulaminie ostateczny dzien stworzenia listy laureatow na stronie i nie wywiazuje sie z tego. emotka

bianka33

#7162979 Napisano: 07.03.2024 00:14:00
Wkurza mnie, że to ewidentnie rok loterii  emotka  co się pojawi coś nowego, to loteria... żeby chociaż było pół na pół. Marzec zbliża się do połowy i nie ma w co grać. Żadnych konkursów na dzień kobiet, żadnych na Wielkanoc.

nanajka81

#7162982 Napisano: 07.03.2024 07:02:06
melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że to ewidentnie rok loterii  emotka  co się pojawi coś nowego, to loteria... żeby chociaż było pół na pół. Marzec zbliża się do połowy i nie ma w co grać. Żadnych konkursów na dzień kobiet, żadnych na Wielkanoc.


Rzeczywiście, w tym roku jak na razie bardzo mało pojawiło się konkursów kreatywnych. Za to bramek od groma... Szczególnie tych pustych emotka

mimisnik

#7163012 Napisano: 07.03.2024 11:07:44
wkurza mnie dosłownie wszystko, same przeciwności losu, mam takiego doła, że hej emotka
1 DAIKOKU 0

kumulacja

#7163015 Napisano: 07.03.2024 11:12:15
mimisnik napisał(a):

wkurza mnie dosłownie wszystko, same przeciwności losu, mam takiego doła, że hej emotka

emotka
Idziemy na spacer! Przewietrzymy myśli, aby te czarne odfrunęły!

cb656

#7163054 Napisano: 07.03.2024 12:39:33


Wkurza mnie urzędniczy bełkot, który nic nie mówi tak naprawdę! emotka
Jakby nie można było napisać zgodnie z prawdą, otwarcie, jawnym tekstem:

"W związku z informacją otrzymaną od osób dokarmiających piwnicznego sierściucha, starą, wyliniałą, parchatą, przygłuchą i schorowaną kotkę, że przestała się pojawiać w porach karmienia, zachodzi podejrzenie, że dokonała swego żywota w jednej z piwnic. Prosimy Lokatorów o sprawdzenie swoich boksów, czy nie zalega tam truchło owego zwierzęcia."

Tak by było po prostu uczciwiej i jednoznacznie. A nie jakieś pitu-pitu, okrężną drogą przez ogródek! emotka
P.S. Fakt, rozkładające się zwłoki kota to z pewnością jest "zbędny przedmiot" w piwnicy. emotka

ReneK

#7163092 Napisano: 07.03.2024 14:58:22
kumulacja napisał(a):

mimisnik napisał(a):

wkurza mnie dosłownie wszystko, same przeciwności losu, mam takiego doła, że hej emotka

emotka
Idziemy na spacer! Przewietrzymy myśli, aby te czarne odfrunęły!

Ide z Wami!emotka Razem może coś na pocieszenie Zdziałamy emotka
I Nasze Czarne Myśli Kolorem Nadziei pokolurejemy...emotka

visserarthur

#7163114 Napisano: 07.03.2024 16:07:44
Wkurza mnie...
Co to za amatorzy organizują loterię Kinder Bueno- albo problemy z wysyłką paragonu, albo okazuje się (tak się domyślam), że dla nich 3 dni, to 72 godziny, więc pojawił mi się komunikat, że czas na podanie danych już minął... emotka . Nie godzę się na to, więc nie odpuszczę.
0 0

visserarthur

#7163129 Napisano: 07.03.2024 16:40:06
cb656 napisał(a):



Wkurza mnie urzędniczy bełkot, który nic nie mówi tak naprawdę! emotka
Jakby nie można było napisać zgodnie z prawdą, otwarcie, jawnym tekstem:

"W związku z informacją otrzymaną od osób dokarmiających piwnicznego sierściucha, starą, wyliniałą, parchatą, przygłuchą i schorowaną kotkę, że przestała się pojawiać w porach karmienia, zachodzi podejrzenie, że dokonała swego żywota w jednej z piwnic. Prosimy Lokatorów o sprawdzenie swoich boksów, czy nie zalega tam truchło owego zwierzęcia."

Tak by było po prostu uczciwiej i jednoznacznie. A nie jakieś pitu-pitu, okrężną drogą przez ogródek! emotka
P.S. Fakt, rozkładające się zwłoki kota to z pewnością jest "zbędny przedmiot" w piwnicy. emotka

Zdecydowanie powinieneś "sprawić" sobie jakieś zwierzątko. Może byłbyś milszy, choć po teraźniejszym podejściu, obawiam się o tego zwierzaka, ale niejeden nie chciał, a później okazywało się, że "zakochany", także może i z Tobą by tak było...
0 0

niewyspanamama

#7163141 Napisano: 07.03.2024 17:09:20
visserarthur napisał(a):

Wkurza mnie...
Co to za amatorzy organizują loterię Kinder Bueno- albo problemy z wysyłką paragonu, albo okazuje się (tak się domyślam), że dla nich 3 dni, to 72 godziny, więc pojawił mi się komunikat, że czas na podanie danych już minął... emotka . Nie godzę się na to, więc nie odpuszczę.

życzę powodzenia... u mnie rok temu była identyczna sytuacja.
Formularz się nie otwierał... jak napisałam do nich ze danych nie mogę odesłać to odpisali ze wygasł... tyle było w temacie.Nagroda poszła do puli dodatkowej bo odpisali ze nic nie sa w stanie zrobic...  emotka

kumulacja

#7163154 Napisano: 07.03.2024 18:52:31
visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):



Wkurza mnie urzędniczy bełkot, który nic nie mówi tak naprawdę! emotka
Jakby nie można było napisać zgodnie z prawdą, otwarcie, jawnym tekstem:

"W związku z informacją otrzymaną od osób dokarmiających piwnicznego sierściucha, starą, wyliniałą, parchatą, przygłuchą i schorowaną kotkę, że przestała się pojawiać w porach karmienia, zachodzi podejrzenie, że dokonała swego żywota w jednej z piwnic. Prosimy Lokatorów o sprawdzenie swoich boksów, czy nie zalega tam truchło owego zwierzęcia."

Tak by było po prostu uczciwiej i jednoznacznie. A nie jakieś pitu-pitu, okrężną drogą przez ogródek! emotka
P.S. Fakt, rozkładające się zwłoki kota to z pewnością jest "zbędny przedmiot" w piwnicy. emotka

Zdecydowanie powinieneś "sprawić" sobie jakieś zwierzątko. Może byłbyś milszy, choć po teraźniejszym podejściu, obawiam się o tego zwierzaka, ale niejeden nie chciał, a później okazywało się, że "zakochany", także może i z Tobą by tak było...

Nie kłóćcie się Chłopcy, bo tego nie lubię. Od dzisiaj jesteście w Przyjacielskim Klubie!!! PS. Bo tak! Należy słuchać się Kobiet! emotka

visserarthur

#7163157 Napisano: 07.03.2024 19:02:36
kumulacja napisał(a):

visserarthur napisał(a):

cb656 napisał(a):



Wkurza mnie urzędniczy bełkot, który nic nie mówi tak naprawdę! emotka
Jakby nie można było napisać zgodnie z prawdą, otwarcie, jawnym tekstem:

"W związku z informacją otrzymaną od osób dokarmiających piwnicznego sierściucha, starą, wyliniałą, parchatą, przygłuchą i schorowaną kotkę, że przestała się pojawiać w porach karmienia, zachodzi podejrzenie, że dokonała swego żywota w jednej z piwnic. Prosimy Lokatorów o sprawdzenie swoich boksów, czy nie zalega tam truchło owego zwierzęcia."

Tak by było po prostu uczciwiej i jednoznacznie. A nie jakieś pitu-pitu, okrężną drogą przez ogródek! emotka
P.S. Fakt, rozkładające się zwłoki kota to z pewnością jest "zbędny przedmiot" w piwnicy. emotka

Zdecydowanie powinieneś "sprawić" sobie jakieś zwierzątko. Może byłbyś milszy, choć po teraźniejszym podejściu, obawiam się o tego zwierzaka, ale niejeden nie chciał, a później okazywało się, że "zakochany", także może i z Tobą by tak było...

Nie kłóćcie się Chłopcy, bo tego nie lubię. Od dzisiaj jesteście w Przyjacielskim Klubie!!! PS. Bo tak! Należy słuchać się Kobiet! emotka

Ja się nie kłócę, w zasadzie nie mam takiego zwyczaju, raczej rozmawiam, wyjaśniam- złość to nie ja  emotka .
1 kumulacja 0