Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

zielonaszpilka

#7157429 Napisano: 06.02.2024 08:44:48
zezowaty_kot napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

Czy wkurza to nie wiem,ale agencje mogłyby dawać w konkursach na jakąś odpowiedź, nagrodę dla osoby rezerwowej przy głównej emotka

To prawda. Teoretycznie rezerwista ma tak dobre zgłoszenie, że jest na drugim miejscu, a praktycznie z reguły w nagrodę zostaje z chwałą i pucharem największego przegranego konkursu. Zamiast stanowić osobnego rezerwistę, lepiej byłoby przesunąć nagrody w dół i dołożyć kogoś na ogon kolejki.

Czasami właśnie tak to się odbywa i dla mnie również to jest jedyne słuszne rozwiązanie rezerwy.

Empatia

#7158043 Napisano: 07.02.2024 21:49:44
W loterii milka wpisuje poprawny numer paragonu po raz pierwszy i często pojawia się komunikat,że ten numer paragonu został już wykorzystanyemotka też tak macie?
0 0

bogna77

#7158047 Napisano: 07.02.2024 22:02:52
bezsilność w walce z tak zwaną opieką zdrowotną... człowiek płaci składki, a w razie potrzeby zostaje sam, bo dostać się gdzieś na rehabilitację szpitalną lub zakład opiekuńczy graniczy z cudem... Mama miała w styczniu udar, jeszcze jest w szpitalu, cały czas śpiąca, karmiona dojelitowo, nie mówiąca...

zezowaty_kot

#7158049 Napisano: 07.02.2024 22:05:26
Empatia napisał(a):

W loterii milka wpisuje poprawny numer paragonu po raz pierwszy i często pojawia się komunikat,że ten numer paragonu został już wykorzystanyemotka też tak macie?

W tej agencji tak mam, kiedy wpisuję dwa paragony kupione po sobie.
0 0

atyde25

#7158339 Napisano: 09.02.2024 10:24:15
Brak asertywności.Nie przepadam za słodyczami,wafli typu Grzeski nie cierpię.Ale te sztabki tak kuszą.A dalej sobie tłumaczę nic dwa razy się nie zdarza.A szafki puchną w szwach.Komu się babo tłumaczysz jak nie pijesz a jak promo i % wpadną w kosz:P

cudaczek121

#7158340 Napisano: 09.02.2024 10:37:14
Empatia napisał(a):

W loterii milka wpisuje poprawny numer paragonu po raz pierwszy i często pojawia się komunikat,że ten numer paragonu został już wykorzystanyemotka też tak macie?

Też tak miałam, chociaż osobiscie kupowałam czekoladę i dowód jej zakupu zgłosiłam od razu po przyjściu ze sklepu.
0 0

cudaczek121

#7158343 Napisano: 09.02.2024 10:40:37
zezowaty_kot napisał(a):

Empatia napisał(a):

W loterii milka wpisuje poprawny numer paragonu po raz pierwszy i często pojawia się komunikat,że ten numer paragonu został już wykorzystanyemotka też tak macie?

W tej agencji tak mam, kiedy wpisuję dwa paragony kupione po sobie.

Ja tak miałam nawet jak zgłosiłam jedyny paragonu,jaki posiadałam w ogóle. Ciekawa jestem czy jeśli się zgłosi ten sam dowod zakupu, niby wykorzystany,ale po jakimś czasie ponownie, też będzie taki komunikat?
0 0

tereniagno

#7158345 Napisano: 09.02.2024 10:43:04
bogna77 napisał(a):

bezsilność w walce z tak zwaną opieką zdrowotną... człowiek płaci składki, a w razie potrzeby zostaje sam, bo dostać się gdzieś na rehabilitację szpitalną lub zakład opiekuńczy graniczy z cudem... Mama miała w styczniu udar, jeszcze jest w szpitalu, cały czas śpiąca, karmiona dojelitowo, nie mówiąca...

A w szpitalu nie przychodzi do niej rehabilitant?
Córka jak miała udar, to codziennie przychodził do niej rehabilitant,
a gdy już było lepiej, to była w tym samym szpitalu na oddziale rehabilitacyjnym 3 tygodnie.
Miała udar całej prawej strony, nie mówiła, nie chodziła. W szpitalu jeszcze uczyli ją chodzić.
0 1 cb656

cudaczek121

#7158346 Napisano: 09.02.2024 10:53:06
atyde25 napisał(a):

Raz miałam rezerwę w kiełbasie i niby to tylko chyba 500 czy 1000 zeta ale boli do dziś.Rozumiem to wkurzenie o brak % od rezerwy:):):)Za to podobno złowiłam rezerwę w złotej rybce więc komuś innemu też było przykro:)Taki los.

A mnie by to wkurzyło, gdybym była osoba rezerwowa do jakiejś wypasionej nagrody i zostałabym o tym fakcie na dodatek poinformowana mailowo czy SMS. Na zasadzie:jeśli ktoś tam nie odeślę paragonu czy swoich danych,to ma Pani szanse wygrać. To niehumanitarne takie dręczenie czlowieka i hi. Co innego dostać już tylko oficjalne info,tak, przyznajemy Pani nagrodę w związku z tym,że inny Uczestnik nie spełnił warunków.

simonapp

#7158511 Napisano: 10.02.2024 10:57:47
jusiaaa napisał(a):

Wkurza mnie, jak widzę fajny konkurs z super nagrodami a organizatorem jest Smolar…chyba nigdy u nich nic fajnego nie wygrałam..i trzymanie opakowań po wędlinach też mnie wkurza !

emotka
I jeszcze ten ciągły brak rezerw, skrupulatnie zapisany w regulaminach.
1 burza64 0

cb656

#7158578 Napisano: 10.02.2024 18:45:19
cudaczek121 napisał(a):

Mnie by wkurzyło, gdybym była osobą rezerwową do jakiejś wypasionej nagrody i zostałabym o tym fakcie na dodatek poinformowana mailowo czy SMS. Na zasadzie: jeśli ktoś tam nie odeśle paragonu, czy swoich danych, to ma Pani szansę wygrać. To niehumanitarne takie dręczenie człowieka! Co innego dostać już tylko oficjalne info: "tak, przyznajemy Pani nagrodę w związku z tym, że inny Uczestnik nie spełnił warunków".

POPIERAM!! emotka emotka emotka emotka Też by to mnie dobiło...

cb656

#7158582 Napisano: 10.02.2024 18:53:28
atyde25 napisał(a):

Nie przepadam za słodyczami, wafli typu Grzeski nie cierpię. Ale te sztabki tak kuszą...
A dalej sobie tłumaczę: nic dwa razy się nie zdarza. A szafki puchną w szwach...

WQRZA MNIE TO NIEZMIERNIE!!!!! emotka Jak można, "nie przepadać za słodyczami" helou???!

FBsebastian3

#7158604 Napisano: 10.02.2024 22:42:50
Jestem twardy zawodnik ale na jakich pracowników dzisiaj trafiłam w Auchan to zgroza. Naparli się,ze nie przyłożą pieczątki,a o parafce ..zapomnij. Nie wiadomo do czego to użyje 🤣. Bonduelle. Tłumaczenie po 10 razy. Powtarzali mantre, potem chciałam kierownika. Telefony i przyłożyli pieczątke.🤣🤣 parafki odmówili więc od nowa taniec. Kierownik,zastępca kierownika i mam ...parafke pracownika Auchan jak autigraf Lewandowskiego. Rownie trudny do zdobycia

majonez1992

#7158606 Napisano: 10.02.2024 23:34:08
FBsebastian3 napisał(a):

Jestem twardy zawodnik ale na jakich pracowników dzisiaj trafiłam w Auchan to zgroza. Naparli się,ze nie przyłożą pieczątki,a o parafce ..zapomnij. Nie wiadomo do czego to użyje 🤣. Bonduelle. Tłumaczenie po 10 razy. Powtarzali mantre, potem chciałam kierownika. Telefony i przyłożyli pieczątke.🤣🤣 parafki odmówili więc od nowa taniec. Kierownik,zastępca kierownika i mam ...parafke pracownika Auchan jak autigraf Lewandowskiego. Rownie trudny do zdobycia

Bylo sobie samemu parafke postawic emotka

mima

#7158611 Napisano: 11.02.2024 03:11:41
majonez1992 napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

Jestem twardy zawodnik ale na jakich pracowników dzisiaj trafiłam w Auchan to zgroza. Naparli się,ze nie przyłożą pieczątki,a o parafce ..zapomnij. Nie wiadomo do czego to użyje 🤣. Bonduelle. Tłumaczenie po 10 razy. Powtarzali mantre, potem chciałam kierownika. Telefony i przyłożyli pieczątke.🤣🤣 parafki odmówili więc od nowa taniec. Kierownik,zastępca kierownika i mam ...parafke pracownika Auchan jak autigraf Lewandowskiego. Rownie trudny do zdobycia

Bylo sobie samemu parafke postawic emotka

Ja miałam taką walkę w IM. Przegraną. Pani kierownik kazała pracownicy napisać imię i nazwisko,  a pieczątki nie da, bo nie widzi potrzeby.... W rezultacie nie biorę udziału w ich konkursach, a szkoda, bo sporo fajnych nagród i IM mam praktycznie pod domem...

mima

#7158617 Napisano: 11.02.2024 07:56:04
Wkurza mnie moja bezsilność z chorobą, która tak przy okazji spowoduje,  że będę pracować o 1/4 mniej i tyle też mniej zarabiać... a czasy co raz gorsze. Konkursy to dla zabawy, nic się nie dorobię. Czyli będą pieniądze na przeżycie,  szkoda, że nie na życie 
Nie dość,  że źle się czujesz to finansowo lecisz też w dół....

FBsebastian3

#7158679 Napisano: 11.02.2024 16:25:30
Zaczynam się już bać tych wiadomości od Gellwe. Nie gram ostatnio ,a ruch mam jak w Warszawie na Marszałkowskiej

atyde25

#7158811 Napisano: 12.02.2024 14:50:06
Jak zobaczyłam zapakowanie tych szklanych butelek z % to mi znowu nerw na sklep on-line Duka wrócił.Też tam tak "mądrze "pakują szkło.A ten misko -talerz jeszcze miał takie śliczne wytłoczone kropelki trochę jak krople wody tylko większe.Te skorupy mnie dobiły i nadal mi siedzą w głowie:(Taka strata niepotrzebnej energii i materiału.
0 0

cb656

#7159001 Napisano: 13.02.2024 17:02:30
Wqrza mnie Orange i podniesienie cen w ofercie na kartę FREE. emotka
SMS - 39, MMS - 59 groszy!
Jak żyć, panie premierze, jak żyć???!emotka
P.S. Jeszcze bardziej wqrza mnie, że dopiero DZIŚ to dostrzegłem, choć obowiązuje już od jakiegoś czasu, ech... emotka
0 0

cb656

#7159004 Napisano: 13.02.2024 17:05:16
atyde25 napisał(a):

Jak zobaczyłam zapakowanie tych szklanych butelek z % to mi znowu nerw na sklep on-line Duka wrócił.
Też tam tak "mądrze "pakują szkło.
A ten misko-talerz jeszcze miał takie śliczne wytłoczone kropelki, trochę jak krople wody, tylko większe.
Te skorupy mnie dobiły i nadal mi siedzą w głowie.
Taka strata niepotrzebnej energii i materiału.

Fakt. Strata. To straszne. Wqrza mnie to Fszystko, ech. emotka
0 0