Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Majkii

#7155304 Napisano: 26.01.2024 20:24:36
A mnie wkurza ta osoba która chwali się wygranymi z Monstera i wygrywa po 10 dziennie, jest to oczywiście ciągle co jakiś czas ta sama osoba, tylko pod innymi nick'ami KOMPLETNIE nie wiem kto ten ktoś ma na celu, chwalić się ile to on nie wygrał i przy okazji obrażać innych i jakieś dziwne wywyższanie się... psuje tym atmosferę skutecznie, a admini chyba nie wiedza jak do tego podejść.
I nie, nie jestem zazdrosny jak on to twierdzi, tylko po prostu można by to pisać bardziej po ludzku, a nie wścibsko, chamsko i wywyższać się.

notta

#7155305 Napisano: 26.01.2024 20:31:37
wkurza mnie.. styczniowy brak weny i motywacji.. chyba za mało mam roboty emotka

moskala22

#7155312 Napisano: 26.01.2024 21:12:39
notta napisał(a):

wkurza mnie.. styczniowy brak weny i motywacji.. chyba za mało mam roboty emotka

dołączam do Ciebie emotka

MamaKinga

#7155314 Napisano: 26.01.2024 21:23:48
cb656 napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

Dlaczego moje zgłoszenia do Podravki nie spodobały się?! ;/

A ktoś to jadł w rzeczywistości? I jakie były reakcje? Chwalili, czy poprosili, by już więcej nie robić? emotka

Zdjęcie robiłam chwilę przed zjedzeniem obiadu, który był z dodatkiem Vegety faktycznie emotka ogólnie to wzmacniało smak emotka
1 cb656 0

cb656

#7155317 Napisano: 26.01.2024 21:50:00
MamaKinga napisał(a):

cb656 napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

Dlaczego moje zgłoszenia do Podravki nie spodobały się?! ;/

A ktoś to jadł w rzeczywistości? I jakie były reakcje? Chwalili, czy poprosili, by już więcej nie robić? emotka

Zdjęcie robiłam chwilę przed zjedzeniem obiadu, który był z dodatkiem Vegety faktycznie emotka ogólnie to wzmacniało smak emotka

No ale my chyba mówimy o różnych aspektach tego samego tematu. Okej, już wiem, że to nie przepis będący fikcją literacką emotka
Przypomnę: pytałem o reakcje tych, którzy to jedli. Nie o wygląd na zdjęciu.
0 0

MamaKinga

#7155338 Napisano: 27.01.2024 08:26:41
Smakowało:) czy mniej czy bardziej przez dodanie tego to nie wiem:p
0 0

cb656

#7155398 Napisano: 27.01.2024 17:34:30
Wkurza mnie niezmiennie, uporczywie wręcz... emotka emotka
Brak istotnych powodów do wkurzania się, ech...
No bo niby na CO mam się wkurzać, hę?!
Że ludzie w swej masie są bezmyślnymi durniami?! Albo że jedna pani drugiej pani.... emotka emotka
Hm, to nie jest do przeskoczenia, ech... emotka
1 kumulacja 0

kumulacja

#7155399 Napisano: 27.01.2024 17:40:25
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie niezmiennie, uporczywie wręcz... emotka emotka
Brak istotnych powodów do wkurzania się, ech...
No bo niby na CO mam się wkurzać, hę?!
Że ludzie w swej masie są bezmyślnymi durniami?! Albo że jedna pani drugiej pani.... emotka emotka
Hm, to nie jest do przeskoczenia, ech... emotka

A mnie wkurza to, że marnujesz swój czas na pisanie takich wypowiedzi.
Zacznij pisać więcej tekstów konkursowych, bo piszesz doskonale. Wiem to!
A skąd wiem, to nie powiem emotka

cb656

#7155400 Napisano: 27.01.2024 17:43:36
kumulacja napisał(a):

wkurza mnie to, że marnujesz swój czas na pisanie takich wypowiedzi...

Ojejku, przerażasz mnie niewiasto! emotka emotka
Dobzie, dobzie już, ruki pa szwam!!!
Już siadam do pisania konkursowego, aha... Ech... emotka
1 kumulacja 0

jusiaaa

#7155407 Napisano: 27.01.2024 18:29:28
Wkurza mnie, jak widzę fajny konkurs z super nagrodami a organizatorem jest Smolar…chyba nigdy u nich nic fajnego nie wygrałam..i trzymanie opakowań po wędlinach też mnie wkurza !

cudaczek121

#7155411 Napisano: 27.01.2024 18:41:17
Majkii napisał(a):

A mnie wkurza ta osoba która chwali się wygranymi z Monstera i wygrywa po 10 dziennie, jest to oczywiście ciągle co jakiś czas ta sama osoba, tylko pod innymi nick'ami KOMPLETNIE nie wiem kto ten ktoś ma na celu, chwalić się ile to on nie wygrał i przy okazji obrażać innych i jakieś dziwne wywyższanie się... psuje tym atmosferę skutecznie, a admini chyba nie wiedza jak do tego podejść.
I nie, nie jestem zazdrosny jak on to twierdzi, tylko po prostu można by to pisać bardziej po ludzku, a nie wścibsko, chamsko i wywyższać się.

A wierzysz w ogóle w te jego hurtowe wygrane? Bo ja na przykład nie. On to pisze, bo mu się ewidentnie nudzi w życiu i lubi drażnić ludzi. Taki typ.

cb656

#7155420 Napisano: 27.01.2024 20:54:12
cudaczek121 napisał(a):

Majkii napisał(a):

A mnie wkurza ta osoba która chwali się wygranymi z Monstera i wygrywa po 10 dziennie...

A wierzysz w ogóle w te jego hurtowe wygrane? Bo ja na przykład nie. On to pisze, bo mu się ewidentnie nudzi w życiu i lubi drażnić ludzi. Taki typ.

BRAWO KAŚ! Tak trzymaj! emotka Wnikliwe, analityczne wejrzenie na świat, ech... emotka
0 0

Majkii

#7155428 Napisano: 27.01.2024 21:34:24
cudaczek121 napisał(a):

Majkii napisał(a):

A mnie wkurza ta osoba która chwali się wygranymi z Monstera i wygrywa po 10 dziennie, jest to oczywiście ciągle co jakiś czas ta sama osoba, tylko pod innymi nick'ami KOMPLETNIE nie wiem kto ten ktoś ma na celu, chwalić się ile to on nie wygrał i przy okazji obrażać innych i jakieś dziwne wywyższanie się... psuje tym atmosferę skutecznie, a admini chyba nie wiedza jak do tego podejść.
I nie, nie jestem zazdrosny jak on to twierdzi, tylko po prostu można by to pisać bardziej po ludzku, a nie wścibsko, chamsko i wywyższać się.

A wierzysz w ogóle w te jego hurtowe wygrane? Bo ja na przykład nie. On to pisze, bo mu się ewidentnie nudzi w życiu i lubi drażnić ludzi. Taki typ.

Oczywiście że nie, bo te maile z wygraną są dziwne poucinane i jedne i te same w sumie. Poza tym on ciągle powraca i pisze jedno i to same też.

halliday

#7155787 Napisano: 29.01.2024 22:04:26
Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:
  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.

notta

#7155791 Napisano: 29.01.2024 22:12:33
halliday napisał(a):

Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:

  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.

jeśli dobrze pamiętam to jak byłam w liceum ceny za smsy były kosmiczne koło 1zł, teraz widzę wracamy do tych standardów.. myślałam że Plus teraz najgorzej wychodzi w rankingu starterów, ale jednak play goni ich w moim rankingu. A jeśli chodzi o orange to na duży plus. Dzięki za info! Dla mnie to ważna zmiana emotka
1 halliday 0

halliday

#7155792 Napisano: 29.01.2024 22:21:12
notta napisał(a):

halliday napisał(a):

Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:

  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.

jeśli dobrze pamiętam to jak byłam w liceum ceny za smsy były kosmiczne koło 1zł, teraz widzę wracamy do tych standardów.. myślałam że Plus teraz najgorzej wychodzi w rankingu starterów, ale jednak play goni ich w moim rankingu. A jeśli chodzi o orange to na duży plus. Dzięki za info! Dla mnie to ważna zmiana emotka

polecam przenosić numer do a2mobile jak ktoś ma dobry zasięg plus, tam za 10gr mamy smsy i rozmowy, czyli np za sms-a pod numer 4321 zapłacimy 10gr. A doładowanie za 5zł przedłuża ważność konta o rok.

Wtedy pewnie była opłata minutowa, a nie sekundowa i za każdą rozpoczętą minutę była opłata 1zł.
1 notta 0

atyde25

#7156642 Napisano: 02.02.2024 15:15:17
Zamówiłam w Duka talerz i kubek.Wcześniej też tak zamawiałam delikatne produkty i było ok.
Ale teraz wsadzili to wszystko w ogromny karton większy z 4 razy niż te produkty niby zawinięte w masę folii i wszystko zniszczone.
Ale i tak polecam ten sklep w 2 minuty od wysłania zdjęć uznali reklamację.
Inna sprawa,że czasu mi nikt nie odda rozpakować,uważać by się nie pociąć odłamkami,cykać foty,wysyłać .20 minut z życiorysu niby nie jestem nikim specjalnym ale przez 20 minut ile zgłoszeń na promo można posłać.
0 0

martunik3

#7156643 Napisano: 02.02.2024 15:20:47
atyde25 napisał(a):

Zamówiłam w Duka talerz i kubek.Wcześniej też tak zamawiałam delikatne produkty i było ok.
Ale teraz wsadzili to wszystko w ogromny karton większy z 4 razy niż te produkty niby zawinięte w masę folii i wszystko zniszczone.
Ale i tak polecam ten sklep w 2 minuty od wysłania zdjęć uznali reklamację.
Inna sprawa,że czasu mi nikt nie odda rozpakować,uważać by się nie pociąć odłamkami,cykać foty,wysyłać .20 minut z życiorysu niby nie jestem nikim specjalnym ale przez 20 minut ile zgłoszeń na promo można posłać.

Też zamówiłam talerze, mam nadzieję że dotrą w całości.
A co mnie wkurza? 
Hmmm, w sumie nic... emotka
0 0

MamaKinga

#7156648 Napisano: 02.02.2024 15:28:15
notta napisał(a):

halliday napisał(a):

Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:

  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.

jeśli dobrze pamiętam to jak byłam w liceum ceny za smsy były kosmiczne koło 1zł, teraz widzę wracamy do tych standardów.. myślałam że Plus teraz najgorzej wychodzi w rankingu starterów, ale jednak play goni ich w moim rankingu. A jeśli chodzi o orange to na duży plus. Dzięki za info! Dla mnie to ważna zmiana emotka

Ja mam Play na abonament i dzisiaj wysyłałam SMS na 4321 za darmo:) emotka
0 0

halliday

#7156652 Napisano: 02.02.2024 15:38:19
MamaKinga napisał(a):

notta napisał(a):

halliday napisał(a):

Zmiana cennika w Play od 1 marca ceny w cenniku usług podstawowych będą wynosić odpowiednio:

  • minuta krajowego połączenia głosowego i wideo do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość SMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych – 0,79 zł,
  • wiadomość MMS do wszystkich krajowych sieci komórkowych – 0,79 zł.
Więc kto ma starter Play na kartę zalecam jak najszybciej przenieść numer do innej sieci. Bo np. sms konkursy pod numer typu 4321 będą kosztować nasz 0,79gr.

A za to w orange rezygnują pod koniec lutego z opłaty za brak aktywności więc to jest na plus dla tej sieci.

jeśli dobrze pamiętam to jak byłam w liceum ceny za smsy były kosmiczne koło 1zł, teraz widzę wracamy do tych standardów.. myślałam że Plus teraz najgorzej wychodzi w rankingu starterów, ale jednak play goni ich w moim rankingu. A jeśli chodzi o orange to na duży plus. Dzięki za info! Dla mnie to ważna zmiana emotka

Ja mam Play na abonament i dzisiaj wysyłałam SMS na 4321 za darmo:) emotka

chyba nie za darmo, bo za ten abonament ktoś musi zapłacić, a smsy i rozmowy są w tej cenie abonamentu.
1 andii 0