Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

agnesita

#7150770 Napisano: 02.01.2024 22:51:25
Właśnie się zorientowałam, że Ariel był do wczoraj a kupione już dawno i to jeszcze tanie nie było emotka Kiedy oduczę się zostawiać na ostatnią chwilę. W ogóle kto robi zakończenie konkursu w święto emotka
0 0

asia670

#7150775 Napisano: 02.01.2024 23:32:42
agnesita napisał(a):

Właśnie się zorientowałam, że Ariel był do wczoraj a kupione już dawno i to jeszcze tanie nie było emotka Kiedy oduczę się zostawiać na ostatnią chwilę. W ogóle kto robi zakończenie konkursu w święto emotka

Ja tak samo- a drogi był jak nie wiem coemotka
1 agnesita 0

visserarthur

#7150941 Napisano: 03.01.2024 16:15:27
pionas już ze trzy lata nie było prezentów w postaci odjęcia karniaka... Może jakaś abolicja noworoczna?

zezowaty_kot

#7150981 Napisano: 03.01.2024 18:18:29
Wkurza mnie, że kolejny konkurs żaby dotyczy alkoholu. Pogłupieli z tym promowaniem pijaństwa. Kup wódę żeby wygrać wódę.

scrabble

#7150985 Napisano: 03.01.2024 18:27:17
Na Żabkę raczej nie ma co liczyć, zawsze chipsy, słodzone napoje i %, raczej nikt już nie ma na to ochoty emotka

Ciekawe co będzie z konkursami na energetyki skoro od Nowego Roku trzeba mieć dowód osobisty żeby dokonać zakupu emotka
Swoją drogą, szkoda, że tak późno się za to zabrali, szkoda zdrowi tych wszystkich dzieciaków, które na tym jadą od lat.

jola29k

#7151257 Napisano: 04.01.2024 20:53:55
Mnie dziś  ... trafi ,  samochód do naprawy  i jak się zepsuł to porządnie  silnik do wymiany . A za moje oszczędności to sobie mogę Hot Wheels kupić i to jeszcze to małe autko . Coś widzę ze 2024 będzie" bardzo" szczęśliwy emotka emotka emotka

cb656

#7151267 Napisano: 04.01.2024 21:47:54
scrabble napisał(a):

Na Żabkę raczej nie ma co liczyć, zawsze chipsy, słodzone napoje i %, raczej nikt już nie ma na to ochoty emotka

Ciekawe co będzie z konkursami na energetyki skoro od Nowego Roku trzeba mieć dowód osobisty żeby dokonać zakupu emotka
Swoją drogą, szkoda, że tak późno się za to zabrali, szkoda zdrowi tych wszystkich dzieciaków, które na tym jadą od lat.

Eee, dlaczego nikt?! emotka  Ja tam lubię procenty... emotka

Z energetykami widzę podobnie - czyli żaden "problem"! WRESZCIE być może zostanie spełniony jeden z podstawowych warunków zapisanych w Regulaminach, mianowicie: "w konkursie może brać udział osoba pełnoletnia". I już! Jak konkurs nie dla młodzieży, to przecież te nowe uregulowania w sprawie dostępu do energetyków i tak niczego nie zmieniają emotka

W temacie: wkurza mnie, gdy ktoś nie rozumie oczywistości, uogólnia ponad miarę, nie przyjmuje do wiadomości, że są tacy, co nie podzielają ich punktu widzenia i na siłę szuka dziury w całym. emotka
0 0

tereniagno

#7151278 Napisano: 04.01.2024 23:29:55
jola29k napisał(a):

Mnie dziś  ... trafi ,  samochód do naprawy  i jak się zepsuł to porządnie  silnik do wymiany . A za moje oszczędności to sobie mogę Hot Wheels kupić i to jeszcze to małe autko . Coś widzę ze 2024 będzie" bardzo" szczęśliwy emotka emotka emotka

Od Nowego Roku musiałam dziś kupić nowy ruter do internetu, bo wczoraj mi padł.Zadzwoniłam do operatora Neta, to zaraz umowę chciał zmienić, oczywiście z wyższą  kwotą, co m-c 5zł do rachunku za korzystanie z rutera i dodatkowo zapłacić za cały ruter.
A termin wymiany rutera dopiero na 15 styczniaemotka
Poszłam do sklepu i kupiłam nowy ruter za tą samą kwotę co u nich, bez dodatkowej opłaty i podwyżkiemotka
Żeby tylko naciągnąć na dodatkowe kosztyemotka

agnesita

#7151464 Napisano: 05.01.2024 19:21:55
Przegapiłam konkurs z pralkami mimo posiadania paragonu a właśnie padła mi pralka a poprzednią wygraną oddałam mamie i znów mnie czeka bieganina z praniem emotka
0 0

sesyjnie1

#7151548 Napisano: 06.01.2024 18:15:16
Wkurza mnie… ze nie ma o co grać. Serio. Jakaś posucha konkursowa
0 0

ania1111

#7151549 Napisano: 06.01.2024 18:22:41
sesyjnie1 napisał(a):

Wkurza mnie… ze nie ma o co grać. Serio. Jakaś posucha konkursowa

Styczeń to chyba co roku posucha konkursowa. Świąteczne konkursy się skończyły,  a nowych jeszcze nie zrobili
1 pawelski 0

baxter

#7151551 Napisano: 06.01.2024 19:37:40
aniachudoba napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Wkurza mnie… ze nie ma o co grać. Serio. Jakaś posucha konkursowa

Styczeń to chyba co roku posucha konkursowa. Świąteczne konkursy się skończyły,  a nowych jeszcze nie zrobili

Rzeczywiście słabo teraz konkursowo ale można trochę odpocząć, poczytać, nadrobić zaległości domowe i zrobić porządek na kompie

netka2000

#7151555 Napisano: 06.01.2024 21:04:59
sesyjnie1 napisał(a):

Wkurza mnie… ze nie ma o co grać. Serio. Jakaś posucha konkursowa

Zawszeć to możesz zagrać w lottoemotka
0 0

mietowa

#7151583 Napisano: 07.01.2024 12:28:51
sesyjnie1 napisał(a):

Wkurza mnie… ze nie ma o co grać. Serio. Jakaś posucha konkursowa

Standardzik styczniowy emotka . Odpoczywamy  emotka
0 0

notta

#7151584 Napisano: 07.01.2024 12:32:42
mietowa napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Wkurza mnie… ze nie ma o co grać. Serio. Jakaś posucha konkursowa

Standardzik styczniowy emotka . Odpoczywamy  emotka

czasami do Walentynek nas przeciągną.. to jest dobry czas by nauczyć się czegoś nowego emotka  
Ja teraz mam na tapecie rozwój swojego talentu video. Jeśli macie jakieś fajne kursy montażu do polecenia, to dajcie znać kogo warto śledzić online.
1 mietowa 0

nanajka81

#7151587 Napisano: 07.01.2024 13:30:08
notta napisał(a):

mietowa napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Wkurza mnie… ze nie ma o co grać. Serio. Jakaś posucha konkursowa

Standardzik styczniowy emotka . Odpoczywamy  emotka

czasami do Walentynek nas przeciągną.. to jest dobry czas by nauczyć się czegoś nowego emotka  
Ja teraz mam na tapecie rozwój swojego talentu video. Jeśli macie jakieś fajne kursy montażu do polecenia, to dajcie znać kogo warto śledzić online.

w zeszłym roku z tymi konkursami było podobnie, pierwsze miesiące totalnie "ubogie" w konkursy.
0 0

gosiak351

#7151594 Napisano: 07.01.2024 14:24:32
cb656 napisał(a):

scrabble napisał(a):

Na Żabkę raczej nie ma co liczyć, zawsze chipsy, słodzone napoje i %, raczej nikt już nie ma na to ochoty emotka

Ciekawe co będzie z konkursami na energetyki skoro od Nowego Roku trzeba mieć dowód osobisty żeby dokonać zakupu emotka
Swoją drogą, szkoda, że tak późno się za to zabrali, szkoda zdrowi tych wszystkich dzieciaków, które na tym jadą od lat.

Eee, dlaczego nikt?! emotka  Ja tam lubię procenty... emotka

Z energetykami widzę podobnie - czyli żaden "problem"! WRESZCIE być może zostanie spełniony jeden z podstawowych warunków zapisanych w Regulaminach, mianowicie: "w konkursie może brać udział osoba pełnoletnia". I już! Jak konkurs nie dla młodzieży, to przecież te nowe uregulowania w sprawie dostępu do energetyków i tak niczego nie zmieniają emotka

W temacie: wkurza mnie, gdy ktoś nie rozumie oczywistości, uogólnia ponad miarę, nie przyjmuje do wiadomości, że są tacy, co nie podzielają ich punktu widzenia i na siłę szuka dziury w całym. emotka

https://www.youtu.../watch?v=lJqrh7cuZAs

:)
1 cb656 0

delfinka101

#7151595 Napisano: 07.01.2024 15:30:30
Wkurzyłam się na samą siebie, bo kupiłam w lidlu góralki i 2 sosy na konkurs ale zgubiłam paragon. Nawet pojechałam do lidla zobaczyć czy nie leży gdzieś. Stwierdziłam, ze i tak chcę zagrać to kupiłam kolejny zestaw. Wczoraj chciałam sprzątnąć legowisko kota (nowy w rodzinie) i okazało się, ze to złodziej paragonowy i  schował sobie paragon pod kocyk. Gdy wypakowywałam zakupy i paragony położyłam na stół, zdążył mi ukraść i schować. Nie tylko ten paragon, bo w legowisku leżało już ich kilka, a do tego moja bransoletka i gumka do włosów. Już nigdy nie będę się śmiała z tekstu, że kot pożarł komuś paragon. NIGDY.

malgosia74

#7151615 Napisano: 07.01.2024 18:25:49
wrrr, zalany barszczem paragon z Vegetą do zgłoszenia na dziś emotka
1 Catcat 0

zielonooka85

#7151648 Napisano: 08.01.2024 00:17:09
nanajka81 napisał(a):

notta napisał(a):

mietowa napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

Wkurza mnie… ze nie ma o co grać. Serio. Jakaś posucha konkursowa

Standardzik styczniowy emotka . Odpoczywamy  emotka

czasami do Walentynek nas przeciągną.. to jest dobry czas by nauczyć się czegoś nowego emotka  
Ja teraz mam na tapecie rozwój swojego talentu video. Jeśli macie jakieś fajne kursy montażu do polecenia, to dajcie znać kogo warto śledzić online.

w zeszłym roku z tymi konkursami było podobnie, pierwsze miesiące totalnie "ubogie" w konkursy.

Aha! To już wiem, dlaczego co roku w styczniu i lutym nadrabiam wszystkie seriale i filmy na Netflixie. Później o tym zapominam i wiosną zastanawiam się, dlaczego zimą nie wychodziłam z domu, gapiłam się w ekran i nie brałam udziału w konkursach... Bo ich wtedy nie ma emotka  I stała się jasność.