Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

bezaczek7

#7149445 Napisano: 23.12.2023 16:58:33
escada napisał(a):

wybrałam się na daleką wyprawę do Lidla żeby wydać resztę kasy z dawno wygranej karty  

Spoko, ja ze swojej stówkowej wydałam około połowę, chciałam nią zapłacić kilka tygodni później, nie wchodzi na kasie, sprawdzam w domu saldo, a tam zero. Od ponad tygodnia czekam na odpowiedź mailową kto i kiedy wykorzystał pozostałą połowę... emotka
0 0

kuleczkar

#7149446 Napisano: 23.12.2023 17:26:16
cudaczek121 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Zrobiłam "drobne zakupy" i wlazłam do chaty rozpakowałam dekoder,podłączyłym i chcę rozpakować zakupy a nie ma torby stała se pod drzwiami.Ta mgła mózgowa to mnie dobije wyjdę z chaty bez torby,nie wniosę zakupów no dzień jak co dzień.Dziękować za spokojny blok mimo wszystko.Mam taki bajzel na kółkach przez te wszystkie niespodzianki,że nie pytajcie.Dobra nie wkurzam się idę sprzątać bo jak mnie tak zastanie nowy rok to mam przeklęty cały 2024.

Pocieszę Cie być może. Ja 27 maja bieżącego roku wracałam po weekendzie w Pradze spędzonym zresztą w towarzystwie forumowej agakaz2 i byłam tak zakręcona, że cała walizka, wypełniona moimi ciuchami z podróży, przeleżała pod drzwiami mojego mieszkania przez całą noc! Może marne stanowi to usprawiedliwienie,ale byla to 2 noc spędzona w tym nowym mieszkaniu.Dobrze, ze mieszkam na 4 i ostatnim piętrze w tym bloku i na szczęście nikt tam nie łazi, he he.

Moja historia 'torbowa' z perspektywy czasu bardziej nadaje się do wątku popraw sobie humor; kiedyś pakując torby do bagażnika, jedną zostawiliśmy na ziemi w roztargnieniu i... przejechaliśmy po niej, dziwiąc się co tak ciężko to auto ruszaemotka (mąż prowadził, żeby nie było zaś, że to tylko baba za kierownicą tak może). Na szczęście byla to torba sportowa, materiałowa, w środku same miękkie rzeczy, a widziała to osiedlowa plotkara akurat spacerującą z psem, która wszystkich zna- przygarnęła tę torbę i 'zabezpieczyła' u siebie do czasu naszego powrotu. Intuicja dobrze  podpowiedziała, żeby od razu do niej uderzyć po powrocie. Czasem takie osoby też są pożyteczne w społeczeństwie emotka
A wkurza mnie, że ten sypiący, piękny, biały  śnieg za oknem jutro stopnieje, bo zapowiadają dodatnie temp. i święta będą błotno- szare....

zezowaty_kot

#7149455 Napisano: 23.12.2023 19:39:17
cudaczek121 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Zrobiłam "drobne zakupy" i wlazłam do chaty rozpakowałam dekoder,podłączyłym i chcę rozpakować zakupy a nie ma torby stała se pod drzwiami.Ta mgła mózgowa to mnie dobije wyjdę z chaty bez torby,nie wniosę zakupów no dzień jak co dzień.Dziękować za spokojny blok mimo wszystko.Mam taki bajzel na kółkach przez te wszystkie niespodzianki,że nie pytajcie.Dobra nie wkurzam się idę sprzątać bo jak mnie tak zastanie nowy rok to mam przeklęty cały 2024.

Pocieszę Cie być może. Ja 27 maja bieżącego roku wracałam po weekendzie w Pradze spędzonym zresztą w towarzystwie forumowej agakaz2 i byłam tak zakręcona, że cała walizka, wypełniona moimi ciuchami z podróży, przeleżała pod drzwiami mojego mieszkania przez całą noc! Może marne stanowi to usprawiedliwienie,ale byla to 2 noc spędzona w tym nowym mieszkaniu.Dobrze, ze mieszkam na 4 i ostatnim piętrze w tym bloku i na szczęście nikt tam nie łazi, he he.

Ja kiedyś byłam na wizycie u weterynarza z psem i kotem. Koniec wizyty, żegnamy się, bierzemy smycz i wychodzimy z pieskiem. A weterynarz krzyczy za nami: jeszcze kot! A kot siedzi w transporterze, patrzy i przeżywa chwile grozy.  emotka

gosiak351

#7149881 Napisano: 28.12.2023 14:57:46
nie mam siły, starałam się o hospicium domowe, tata odmówił, teraz czuje się bardzo źle a ja nie mam jak mu pomóc, musze znowu czekać w kolejce. 
pulmonolog odsyła do hospicium lekarz rodzinna przekazała sprawę taty świeżo upiecoznej pani doktor, siedzę i ryczę
onkolog nawet nie zleciła badań histopatoogicznych, tylko obrazowe

---
koleżanka powiedziała mi, ze pacjent po 70 roku życia jest uważany za nierokujacego, nie wiem co mam robić. 
===
nawet do szachetnej paczki się nie dostałam,   
---
najgorsze jest to, że nie wiem jak pomóc,
oprócz nowotworu prostaty z przerzutami ma pochp, nie ma apetytu, odmawia leków
0 0

mandarynka16

#7149883 Napisano: 28.12.2023 15:20:03
gosiak351 napisał(a):

nie mam siły, starałam się o hospicium domowe, tata odmówił, teraz czuje się bardzo źle a ja nie mam jak mu pomóc, musze znowu czekać w kolejce. 
pulmonolog odsyła do hospicium lekarz rodzinna przekazała sprawę taty świeżo upiecoznej pani doktor, siedzę i ryczę
onkolog nawet nie zleciła badań histopatoogicznych, tylko obrazowe

---
koleżanka powiedziała mi, ze pacjent po 70 roku życia jest uważany za nierokujacego, nie wiem co mam robić. 
===
nawet do szachetnej paczki się nie dostałam,   
---
najgorsze jest to, że nie wiem jak pomóc,
oprócz nowotworu prostaty z przerzutami ma pochp, nie ma apetytu, odmawia leków

a próbowaliście prywatnie ?  szukałaś w necie jakichś polecanych lekarzy ? niestety tu trzeba samemu działać, system jest niewydolny
Ściskam bo to trudny czas
0 0

ReneK

#7149917 Napisano: 28.12.2023 18:43:06
gosiak351 napisał(a):

nie mam siły, starałam się o hospicium domowe, tata odmówił, teraz czuje się bardzo źle a ja nie mam jak mu pomóc, musze znowu czekać w kolejce. 
pulmonolog odsyła do hospicium lekarz rodzinna przekazała sprawę taty świeżo upiecoznej pani doktor, siedzę i ryczę
onkolog nawet nie zleciła badań histopatoogicznych, tylko obrazowe

---
koleżanka powiedziała mi, ze pacjent po 70 roku życia jest uważany za nierokujacego, nie wiem co mam robić. 
===
nawet do szachetnej paczki się nie dostałam,   
---
najgorsze jest to, że nie wiem jak pomóc,
oprócz nowotworu prostaty z przerzutami ma pochp, nie ma apetytu, odmawia leków

Nie poddawaj się choc to nie będzie łatwe!-!Miałam hospicjum domowe przy  mamie ,lekarz byl u Nas raz na 2 tyg. A pielegniarka 2 razy w tygodniu!Ale kiedy bylo gorzej choc mama  miala plastry przeciwbólowe i ogrom leków to jednak bylo to za mało!w efekcie jechal4ismy na SOR a z tamtad na Odział paliatywny leczenia bólu gdzie mieli szereg mozliwosci aby złagodzić cierpienie!Jedzenie pozajelitowe cze tez pompa  przeciwbolowa z narkotykiem...anie wiem w jakim mieście mieszkacie bo w duzych miastach jest łatwiej!Napewno hospicjum byłoby dobre nawet stacjonarne!
Życzę aby jak najszybciej znalazlo sie dobre rozwiązanie!!! emotka
0 0

DAIKOKU

#7149920 Napisano: 28.12.2023 19:01:29
[quote=....to ten granatnik u komendanta to jednak nie przypadek...? pewnie tak rozprawił się z sąsiadami z góry

atyde25]To nawet już nie jest śmieszne jestem w wannie rzucają czymś ciężkim w łazience (ich podłoga,mój sufit).Wracam do pokoju ciężkim po podłodze w pokoju.No nic nie wygram raczej domu na pustkowiu:( Ale mam czarne myśli by ich zlikwidować tylko jak:(
0 0

androm

#7149924 Napisano: 28.12.2023 19:22:28
[quote=

DAIKOKU napisał(a):[quote=....to ten granatnik u komendanta to jednak nie przypadek...? pewnie tak rozprawił się z sąsiadami z góry

atyde25]

....to ten granatnik u komendanta to jednak nie przypadek...? pewnie tak rozprawił się z sąsiadami z góry

atyde25]To nawet już nie jest śmieszne jestem w wannie rzucają czymś ciężkim w łazience (ich podłoga,mój sufit).Wracam do pokoju ciężkim po podłodze w pokoju.No nic nie wygram raczej domu na pustkowiu:( Ale mam czarne myśli by ich zlikwidować tylko jak:(

Przypomniała mi się taka historia, że gość sąsiadce dał grzyby, które zebrał. 4 osoby zmarły. Gość bez zarzutów.
https://wrzesnia....iem-przy-pracy-.html
1 DAIKOKU 0

baxter

#7149987 Napisano: 29.12.2023 01:06:30
A mnie wkurzyła Nofsza, w piatek przed świętami o g. 18:40 przesłalam @ z formularzem do podania danych do wysyłki, czas 4 dni czyli w 2 dzień świat formularz stracił ważność emotka  Kto daje takie terminy, sa ludzie, którzy świat nie spędzają w necie tylko w realu
1 simonapp 0

Monika11

#7150140 Napisano: 29.12.2023 19:58:46
Wkurza mnie cena proszku , wzięłam przez pomyłkę w Kaufland Ariel na konkurs 
Proszek Ariel 2.09 kg - 75.99!!!!! Cena szok emotka
a na promocji Proszek Ariel -1,69 kg.- 34.99

notta

#7150148 Napisano: 29.12.2023 20:34:53
Monika11 napisał(a):

Wkurza mnie cena proszku , wzięłam przez pomyłkę w Kaufland Ariel na konkurs 
Proszek Ariel 2.09 kg - 75.99!!!!! Cena szok emotka
a na promocji Proszek Ariel -1,69 kg.- 34.99

teraz w rossmannie jak wystartowały przeceny to szok po ile chemia i produkty świąteczne chodzą.. Sama do rossmanna mam daleko, ale widzę na grupie ile ludzie kupują zapasów teraz tego wszystkie, to się w głowie nie mieści. A mi żal bez konkursu kupować emotka

atyde25

#7150695 Napisano: 02.01.2024 16:35:48
Produkty świąteczne w ross podobno po 0.99 zł i ludzie wózkami wywozili i kupowali grupami po kilka osób.
Jedna pani podobno wywaliła cały stand ze świątecznymi ozdobami i odganiała wszystkich ,że to wszystko jej.
Jestem czasem szalona ale to mi się w głowie nie mieści jak ludzie się potrafią zachowywać.
Tak jak odkręcają tusze do rzęs i inne kosmetyki do makijażu i malują się nimi a potem odkładają by inni kupili z ich dodatkami.
To jest obrzydliwe i mnie mega wkurza.
2 ReneK, ZetZ 0

atyde25

#7150697 Napisano: 02.01.2024 16:40:44
Ale nie o tym Biedra mnie ostatnio wkurza 6 plandek z serem chudym uwaga z datą ważności 31.12.2023.
Wszystko w lodówce gotowe do sprzedaży.
Mam czasami takie zawiechy i wzięłam kilka serówi dopiero jak się przy kasie liczyłam to myślę dziś znowu sylwester.
I leciałam to oddać bo niby tylko 2 dni ale bez przesady ,że dalej to oferują do zakupu.
Jak ktoś ma słaby wzrok lub dat nie sprawdza to kupi po terminie.
A jak powiedziałam pani co mi kasę samoo odwieszała to powiedziała trzeba było zgłosić obsłudze.Ale obsługi brak na sklepie.
Tylko 2 kasy otwarte kolejki na całe alejki sama z 10 minut czekałam jak ktoś mi kasę odblokuje bo pracowników brak.
Biedra ostatnio przechodzi samą siebie wszędzie zastawione paletami towaru,wszystko spada bo źle na szybko ustawione.
2 ReneK, ZetZ 0

atyde25

#7150698 Napisano: 02.01.2024 16:42:13
Czyli idąc tym tokiem rozumowania panie przy kasie nie obsługa sklepu nie no i nie mam głowy na rozkminki kto jest w sklepie obsługą a kto nie.Zmęczyły mnie te zakupy.
0 0

atyde25

#7150699 Napisano: 02.01.2024 16:48:21
Kilka dni temu widziałam filmik z Biedry jak w pojemnikach z pieczywem chodziła mysz.Teraz ten zobaczony w mojej Biedrze w lodówce zielony robal to taki pryszczyk.Lubie Biedrę by nie było ,że jestem uprzedzona i nadmiernie krytyczna.Ale chyba zarabianie kasy wszystko wyparło a myślałam,że film Dzień Kobiet to przeszłość niestety nie.I to mnie wkurza bo pewne zakupy promo muszę tam zrobić a mam w pobliżu tylko Lidl,Biedrę i Żabki a nie mam warunków by gdzieś dalej po zakupy jechać:(
0 0

notta

#7150700 Napisano: 02.01.2024 16:51:36
atyde25 napisał(a):

Produkty świąteczne w ross podobno po 0.99 zł i ludzie wózkami wywozili i kupowali grupami po kilka osób.
Jedna pani podobno wywaliła cały stand ze świątecznymi ozdobami i odganiała wszystkich ,że to wszystko jej.
Jestem czasem szalona ale to mi się w głowie nie mieści jak ludzie się potrafią zachowywać.
Tak jak odkręcają tusze do rzęs i inne kosmetyki do makijażu i malują się nimi a potem odkładają by inni kupili z ich dodatkami.
To jest obrzydliwe i mnie mega wkurza.

Co roku to samo..
0 0

ola120

#7150719 Napisano: 02.01.2024 17:37:36
A mnie wkurzyła coca cola. Zebrałam teraz kilka zakrętek z kodami, chciałam wpisać w aplikacji i wszystkie nieważne. Kupione teraz, w dwóch sklepach.emotka
0 0

nanajka81

#7150749 Napisano: 02.01.2024 20:39:34
atyde25 napisał(a):

Kilka dni temu widziałam filmik z Biedry jak w pojemnikach z pieczywem chodziła mysz.Teraz ten zobaczony w mojej Biedrze w lodówce zielony robal to taki pryszczyk.Lubie Biedrę by nie było ,że jestem uprzedzona i nadmiernie krytyczna.Ale chyba zarabianie kasy wszystko wyparło a myślałam,że film Dzień Kobiet to przeszłość niestety nie.I to mnie wkurza bo pewne zakupy promo muszę tam zrobić a mam w pobliżu tylko Lidl,Biedrę i Żabki a nie mam warunków by gdzieś dalej po zakupy jechać:(

u nas są mrówki koło lodówek z ciastami i latające muchy w drożdżówkach.... Chyba każda Biedronka ma swojego zwierzaka 🤣
0 0

Monika11

#7150756 Napisano: 02.01.2024 20:52:12
ola120 napisał(a):

A mnie wkurzyła coca cola. Zebrałam teraz kilka zakrętek z kodami, chciałam wpisać w aplikacji i wszystkie nieważne. Kupione teraz, w dwóch sklepach.emotka

u mnie zero nie wchodzą
1 cb656 0

zielonaszpilka

#7150757 Napisano: 02.01.2024 20:52:32
ola120 napisał(a):

A mnie wkurzyła coca cola. Zebrałam teraz kilka zakrętek z kodami, chciałam wpisać w aplikacji i wszystkie nieważne. Kupione teraz, w dwóch sklepach.emotka

Spróbuj wpisać je jeszcze raz i jeszcze raz. W końcu powinny zaskoczyć.
2 samuraj, cb656 0