Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Emememe

#7145356 Napisano: 07.12.2023 19:51:27
nataliii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

czy odzyskasz nie wiem, ale paragony wysyłałbym dopiero w momencie zaksięgowania gotówki na koncie.

chyba zacznę tak robić...
nie wiem jaki to ma sens...
przecież jak ktoś mi nie zapłaci a wygra nagrodę główną to wszystko w moich rękach!
Beznadziejne zachowanie... 
A jak ostrzec innych?
przed kontami zakładanych tylko po to?
Też zgapiłam bo nie sprawdziłam wcześnie... a konto zarejestrowane 07.11.2023- można było to przewidzieć:(

Tutaj możesz wrzucić nick tej osoby:
https://www.e-konkursy.info/forum/czarna-lista/nie-polecam-wymiany-z?strona=16
0 0

pikawka

#7145358 Napisano: 07.12.2023 19:55:22
nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

Jestem w szoku, mi się nie zdarzyło a też czasem handluje emotka
0 0

majonez1992

#7145359 Napisano: 07.12.2023 19:56:02
nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

Nie sprzedawaj kontom ktore sa krociutko na forum. Nie warto. Niech sam dryluje do sklepu;)
0 0

banka-manka

#7145360 Napisano: 07.12.2023 19:56:18
nataliii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

czy odzyskasz nie wiem, ale paragony wysyłałbym dopiero w momencie zaksięgowania gotówki na koncie.

chyba zacznę tak robić...
nie wiem jaki to ma sens...
przecież jak ktoś mi nie zapłaci a wygra nagrodę główną to wszystko w moich rękach!
Beznadziejne zachowanie... 
A jak ostrzec innych?
przed kontami zakładanych tylko po to?
Też zgapiłam bo nie sprawdziłam wcześnie... a konto zarejestrowane 07.11.2023- można było to przewidzieć:(

Zarejestruj te paragony sama, na jakiś nie używany adres e-mail. Jeśli ta osoba wygra to organizator zrobi weryfikację, że dwa razy ten sam paragon na różne dane zarejestrowany i nagrody nie będzie. 
A i zrób na nowo zdjęcie tego paragonu, żeby było inne niż te które komuś wysłałaś emotka  
A na przyszłość niestety większa czujność emotka  Przy kontach z brakiem opinii najpierw kasa, potem paragony.

pikawka

#7145362 Napisano: 07.12.2023 19:58:37
nataliii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

czy odzyskasz nie wiem, ale paragony wysyłałbym dopiero w momencie zaksięgowania gotówki na koncie.

chyba zacznę tak robić...
nie wiem jaki to ma sens...
przecież jak ktoś mi nie zapłaci a wygra nagrodę główną to wszystko w moich rękach!
Beznadziejne zachowanie... 
A jak ostrzec innych?
przed kontami zakładanych tylko po to?
Też zgapiłam bo nie sprawdziłam wcześnie... a konto zarejestrowane 07.11.2023- można było to przewidzieć:(


Ja wysyłam paragony nie czekając na kasę ale jak mam kogoś świeżego, i konto otwarte „przed chwilą” to proszę o potwierdzenie przelewu lub uprzedzam, że wyślę po wpłacie. Ale to naprawdę rzadkość. Współczuje. Oby Ci oddał…
1 nataliii 0

pioge7

#7145363 Napisano: 07.12.2023 20:03:10
pikawka napisał(a):

proszę o potwierdzenie przelewu

w niektórych bankach można przelew odwołać nawet mając potwierdzenie przelewu.
Ja tak kiedyś na OLX (jeszcze za czasów kiedy nie było przesyłek OLX) sprzedałem coś. Pani się śpieszyło, prosiła o szybką wysyłkę, bo "na urodziny dziecka". Zgodziłem się po otrzymaniu potwierdzenia przelewu. Potwierdzenie dostałem na e-maila z banku, więc wysłałem. Niestety przelewu nie otrzymałem.
0 0

nataliii

#7145364 Napisano: 07.12.2023 20:04:41
banka-manka napisał(a):

nataliii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

czy odzyskasz nie wiem, ale paragony wysyłałbym dopiero w momencie zaksięgowania gotówki na koncie.

chyba zacznę tak robić...
nie wiem jaki to ma sens...
przecież jak ktoś mi nie zapłaci a wygra nagrodę główną to wszystko w moich rękach!
Beznadziejne zachowanie... 
A jak ostrzec innych?
przed kontami zakładanych tylko po to?
Też zgapiłam bo nie sprawdziłam wcześnie... a konto zarejestrowane 07.11.2023- można było to przewidzieć:(

Zarejestruj te paragony sama, na jakiś nie używany adres e-mail. Jeśli ta osoba wygra to organizator zrobi weryfikację, że dwa razy ten sam paragon na różne dane zarejestrowany i nagrody nie będzie. 
A i zrób na nowo zdjęcie tego paragonu, żeby było inne niż te które komuś wysłałaś emotka  
A na przyszłość niestety większa czujność emotka  Przy kontach z brakiem opinii najpierw kasa, potem paragony.

I ten plan mi się podoba! Bo takie osoby są bezkarne. Poczekam może ktoś to czyta kto mnie wyrolował i się ogarnie! 😁😁😁

nataliii

#7145365 Napisano: 07.12.2023 20:05:50
pikawka napisał(a):

nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

Jestem w szoku, mi się nie zdarzyło a też czasem handluje emotka

Jeszcze takie bycie bezszczelnym.
bo trzy zamówienia miałam od tej osoby i płaciła wcześniej od razu blik. Nawet przed wysyłką.
i na końcu sobie zarobiła 50zl
0 0

zezowaty_kot

#7145367 Napisano: 07.12.2023 20:10:27
nataliii napisał(a):

pikawka napisał(a):

nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

Jestem w szoku, mi się nie zdarzyło a też czasem handluje emotka

Jeszcze takie bycie bezszczelnym.
bo trzy zamówienia miałam od tej osoby i płaciła wcześniej od razu blik. Nawet przed wysyłką.
i na końcu sobie zarobiła 50zl

To na pewno nie jest osoba z przypadku, tylko ktoś z forum, kto dorabia się na innych użytkownikach. Ma system, wzbudza zaufanie mniejszymi przelewami a później robi wała na większy. Po prostu nie handlujecie z fejkowymi kontami. Lewe konta nigdy nie są zakładane w dobrych intencjach.

nataliii

#7145369 Napisano: 07.12.2023 20:12:50
zezowaty_kot napisał(a):

nataliii napisał(a):

pikawka napisał(a):

nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

Jestem w szoku, mi się nie zdarzyło a też czasem handluje emotka

Jeszcze takie bycie bezszczelnym.
bo trzy zamówienia miałam od tej osoby i płaciła wcześniej od razu blik. Nawet przed wysyłką.
i na końcu sobie zarobiła 50zl

To na pewno nie jest osoba z przypadku, tylko ktoś z forum, kto dorabia się na innych użytkownikach. Ma system, wzbudza zaufanie mniejszymi przelewami a później robi wała na większy. Po prostu nie handlujecie z fejkowymi kontami. Lewe konta nigdy nie są zakładane w dobrych intencjach.

Na potwierdzienie tego mam newsa: właśnie dostałam kasę na konto 😁😁 odrobiny wiarę w ludzkość odzyskanej ale i tak muszę uważać ❤️

zezowaty_kot

#7145376 Napisano: 07.12.2023 21:00:39
Do szału doprowadza mnie Żabka 🤬 dopiero co w Laysach nie wygenerowało mi kodów (tylko jeden) i dopiero dziś łaskawie odpisali mi na maila, jak się konkurs skończył, a dziś kupiłam Berlinki i co? I jajeczko. Znów się prosić i może finalnie wcale kodów nie dostać 🤬🤬🤬🤬
0 0

kolorowekredki

#7145466 Napisano: 08.12.2023 11:56:47
https://mgr.farm/...znia-ceny-poszybuja/
Takie kwiatki... Ceny leków robionych bardzo w górę 😭 Masakra.
0 0

xooxoo

#7145477 Napisano: 08.12.2023 12:19:37
Instagram... Zablokował mi możliwość komentowania, ze względu na moją aktywność. A zaledwie udostępniłam post konkursowy i nawet wczoraj nie napisałam żadnego komentarza, a teraz nie mogę nic skomentować. emotka
0 0

rainbowdash

#7145487 Napisano: 08.12.2023 12:40:51
Olx 🤬sprzedający nie chce się wywiązać z wysyłki a ja mam zablokowane €€€
0 0

slomkab

#7145585 Napisano: 08.12.2023 17:51:05
Wkurza mnie że nic nie wygrywam
1 ZetZ 0

kolorowekredki

#7145697 Napisano: 09.12.2023 12:31:01
Wkurzają mnie niesłowne osoby.

Catcat

#7145723 Napisano: 09.12.2023 14:19:40
zezowaty_kot napisał(a):

Do szału doprowadza mnie Żabka 🤬 dopiero co w Laysach nie wygenerowało mi kodów (tylko jeden) i dopiero dziś łaskawie odpisali mi na maila, jak się konkurs skończył, a dziś kupiłam Berlinki i co? I jajeczko. Znów się prosić i może finalnie wcale kodów nie dostać 🤬🤬🤬🤬

Żabka masakra u mnie ostatnio to samo, brak kodu, pisanie do ich, proszenie, łaskawie akurat się wyrobili wysłać w ostatni dzień.

jola29k

#7145733 Napisano: 09.12.2023 14:35:29
Znowu samochód zepsuty .... jak mnie to wszystko wk.....
0 0

atyde25

#7145745 Napisano: 09.12.2023 15:45:40
Mam mega doła nawet z tej rozpaczy kupiłam MKCafe mając zapas kawy na J nie wymieniam nawet tej nazwy i tak każdy wie.
Jeszcze obejrzałam serial Morderczynie na flixie i taki prawdziwy,że to już mnie do końca dobiło.
Pogoda dziwna nie pomaga i to też mnie wkurza.
0 0

atyde25

#7146089 Napisano: 11.12.2023 14:32:06
Dalej aplikacja żappka.Byłam na 10 poziomie z Żabu pięknie go ubrałam ,wystroiłam za punkty.
I nagle wczoraj reset i znowu się urodził i wszystko psu na budę:(Zmienili dostawcę usług aplikacji a jak źle było tak źle jest:(
0 0