Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Yoko

#7144434 Napisano: 04.12.2023 13:32:41
[quote= Nawet nie wiedziałam, że Hellena jest w puszkach... Gdzie je kupujecie?
A mnie wkurza stos paragonów, które ładuję do książek, nie mam czasu na bieżąco się nimi zajmować, a jak chcę coś zgłosić to już termin minął. I tak w każdym miesiącu po kilka.

anialistopad]Dokładnie w kawę mogę zainwestować ,bo ona się kończy w najmniej oczekiwanym momencie . Konkursu,loterii brak ,a i tak muszę kupić. Słodyczy na zapas nie kupuje ,margaryn i dżemów też nie. Teraz, gelwe kupię z 20-30 paragonów,bo święta to galaretki mi zejdą w oka mgnieniu . Helenę kupuje w małych puszkach po 2 dziennie ,bo je pije na bieżąco . Coca coli kilka kupiłam i leży tego nie pijemy to więcej nie kupuje . I to samo tyczy się innych produktów ,które wiem,że będą leżały wieki w domu zanim coś z nimi zrobimy.
0 0

anialistopad

#7144437 Napisano: 04.12.2023 13:38:19
W żabce w lodówkach jest Helena w puszkach
1 Yoko 0

moskala22

#7144438 Napisano: 04.12.2023 13:38:58
anialistopad napisał(a):

W żabce w lodówkach jest Helena w puszkach

Ja kupuje w lewiatanie
2 Catcat, Yoko 0

nanajka81

#7144440 Napisano: 04.12.2023 14:03:49
burza64 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Mnie akurat na loteryjną kawę nie jest szkoda kasy, bo zawsze mi się wydaje, że tyle nakupiłam, a potem nie ma loterii/konkursu z kawą i nagle się okazuje, że wcale jej tak dużo nie mam i się zapasy kończą, a na horyzoncie nic z kawą do grania (dużo czytaj po 5/6 kaw z róznych akurat trwajacych loterii/konków) emotka  
Ale jak mam kupić np. Zozole, to mnie normalnie trzepie, bo nie chce siebie i rodziny tym cukrowym syfem karmić. Margarynę całkiem odpuszczam... I to mnie najbardziej wkurza, że najwięcej konkow i loterii jest na, to czego nie powinno się spożywać... Dużo przez to odpuszczam... I odpuszczam, też przez śmieciowe nagrody, które też mnie mega wkurzają.

Masz rację że dużo konkursów i koterii wymaga kupowania niejadalnych lub wręcz szkodliwych produktów. Ja też margaryn wcale nie kupuję bo nie używam,tylko masło. Zozole kupowałam na wagę po kilka sztuk ale dwa razy wygrałam a potem nic, więc przestałam. Kiedyś było lepiej i łatwiej wygrać. A teraz jeszcze mnóstwo graczy 🤔

Kiedyś nie było tak głupich konkursów jak bramki... Albo kup to i to w określonej sieci i odpowiedz na kretyńskie pytanie. Oczywiście, konkursowiczów było też mniej ale te konkursy jakieś takie normalniejsze były. A teraz to idź i kupuj i próbuj i kupuj i znowu próbuj i zaś kupuj i się łudź... A potem widzisz w laureatach że jedna i ta sama osoba zdobyła xx nagród a ty nie zdobyłeś żadnej...

atyde25

#7144475 Napisano: 04.12.2023 16:07:12
Dokładnie trochę te zapasy wkurzają ale to jedna z tych rzeczy czy tam produktów które się nie zmarnują i mają długą datę ważności.
Inna sprawa ,że mam z 5 wielkich opakowań ziarnistej  jeszcze.
Ale nie o tym stłukłam paznokcia na kciuku,ze mam czarną plamkę pod i obawy,że on będzie schodził uuuuuu już czuję ten ból.
Raz coś miałam z paznokciem ale jakoś się zregenerował ale czarnego pod nie było a buuuuuuuuu
0 0

bianka33

#7144804 Napisano: 05.12.2023 19:34:52
Posucha świątecznych konkursów... Na słodycze tylko jeden w Leklerku, DecoMorreno nic nie robi na kakao w Intermarche... Święta praktycznie za 2 tygodnie, to nic chyba już się nie pojawi  emotka  Kompletnie zignorowali święta w tym roku. Zazwyczaj sezon ogórkowy zaczynał się w styczniu, a tu już w grudniu takie nudy.

Dekasia

#7144832 Napisano: 05.12.2023 21:02:33
melancholia napisał(a):

Posucha świątecznych konkursów... Na słodycze tylko jeden w Leklerku, DecoMorreno nic nie robi na kakao w Intermarche... Święta praktycznie za 2 tygodnie, to nic chyba już się nie pojawi  emotka  Kompletnie zignorowali święta w tym roku. Zazwyczaj sezon ogórkowy zaczynał się w styczniu, a tu już w grudniu takie nudy.

Milka w Dino teraz. Ale to loteria.
0 0

assal

#7144862 Napisano: 06.12.2023 00:12:45
Melancholia: Ja mam wrażenie, że konkursów teraz pełno emotka  Wkurza mnie to, że ledwo zerknę gdzieś, już jest po terminie zgłoszeń emotka
0 0

danaaa

#7144864 Napisano: 06.12.2023 00:20:45
Wkurza mnie, że Desperados Żabka można było słać zgłoszenie tylko do godz. 23:00. Nie doczytałam w regulaminie i jeden kod przepadł  emotka
0 0

cb656

#7144913 Napisano: 06.12.2023 10:31:50
melancholia napisał(a):

Posucha świątecznych konkursów... emotka  Kompletnie zignorowali święta w tym roku. Zazwyczaj sezon ogórkowy zaczynał się w styczniu, a tu już w grudniu takie nudy.

Dziwne rzeczy prawisz... emotka

Na hasło "konkurs świąteczny" wyszukiwarka pokazuje w bazie kilkadziesiąt!

0 0

rare85

#7144977 Napisano: 06.12.2023 14:09:45
melancholia napisał(a):

Posucha świątecznych konkursów... Na słodycze tylko jeden w Leklerku, DecoMorreno nic nie robi na kakao w Intermarche... Święta praktycznie za 2 tygodnie, to nic chyba już się nie pojawi  emotka  Kompletnie zignorowali święta w tym roku. Zazwyczaj sezon ogórkowy zaczynał się w styczniu, a tu już w grudniu takie nudy.

Coś w tym jest... Smolar np. miał konkurs "Posmakuj Świąt z Corega", gdzie przez 4-6 tygodni można było wygrać ładną kasę...

0 0

mietowa

#7144980 Napisano: 06.12.2023 14:11:33
rare85 napisał(a):

melancholia napisał(a):

Posucha świątecznych konkursów... Na słodycze tylko jeden w Leklerku, DecoMorreno nic nie robi na kakao w Intermarche... Święta praktycznie za 2 tygodnie, to nic chyba już się nie pojawi  emotka  Kompletnie zignorowali święta w tym roku. Zazwyczaj sezon ogórkowy zaczynał się w styczniu, a tu już w grudniu takie nudy.

Coś w tym jest... Smolar np. miał konkurs "Posmakuj Świąt z Corega", gdzie przez 4-6 tygodni można było wygrać ładną kasę...

A Avanti miało 4 konkursy Pepsi/Lays. Smuteczek.
1 rare85 0

kalina590

#7145019 Napisano: 06.12.2023 15:39:56
mietowa napisał(a):

rare85 napisał(a):

melancholia napisał(a):

Posucha świątecznych konkursów... Na słodycze tylko jeden w Leklerku, DecoMorreno nic nie robi na kakao w Intermarche... Święta praktycznie za 2 tygodnie, to nic chyba już się nie pojawi  emotka  Kompletnie zignorowali święta w tym roku. Zazwyczaj sezon ogórkowy zaczynał się w styczniu, a tu już w grudniu takie nudy.

Coś w tym jest... Smolar np. miał konkurs "Posmakuj Świąt z Corega", gdzie przez 4-6 tygodni można było wygrać ładną kasę...

A Avanti miało 4 konkursy Pepsi/Lays. Smuteczek.

Często w grudniu MDW było rozgrzane do czerwoności, łącznie z wątkiem Gratulacje. Forumowicze wygrywali fajne, główne nagrody. A teraz to jest taka lipa z konkursami, że szkoda gadać emotka

sesyjnie1

#7145040 Napisano: 06.12.2023 17:03:16
Wkurza mnie, brak weny konkursowej… żaden konkurs świąteczny jakoś mi nie podpasowal… 😮‍💨

atyde25

#7145173 Napisano: 07.12.2023 10:02:54
Brzuch mnie boli ale to nerwowe:(
Tak chciałam 20 kafli z Balcerzaka tym razem odszukałam każdy paragon skrupulatnie i tak opakowań pilnowałam i nic jak mnie wkurza brak czegoś odrobinę lepszego w wygranych:(
Tylko 20 tysięcy na waciki to nie jest duże wymaganie przecież.
0 0

donia7

#7145175 Napisano: 07.12.2023 10:10:49
Oj bida w konkursach, to fakt... nawet nie ma co pisać emotka  Pamiętam, że w poprzednich latach zamiast ogarniać dom przed świętami, to siedziałam z paragonami.
0 0

ReneK

#7145176 Napisano: 07.12.2023 10:12:52
atyde25 napisał(a):

Brzuch mnie boli ale to nerwowe:(
Tak chciałam 20 kafli z Balcerzaka tym razem odszukałam każdy paragon skrupulatnie i tak opakowań pilnowałam i nic jak mnie wkurza brak czegoś odrobinę lepszego w wygranych:(
Tylko 20 tysięcy na waciki to nie jest duże wymaganie przecież.

Skradłaś mi moje myśli emotka
Dołączam sie do bólu!!!emotka
Tez marzyłam o tym  emotka
1 Iloska 0

nataliii

#7145349 Napisano: 07.12.2023 19:46:26
To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...
0 0

pioge7

#7145352 Napisano: 07.12.2023 19:47:37
nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

czy odzyskasz nie wiem, ale paragony wysyłałbym dopiero w momencie zaksięgowania gotówki na koncie.
0 0

nataliii

#7145355 Napisano: 07.12.2023 19:49:14
pioge7 napisał(a):

nataliii napisał(a):

To,że ludzie zamawiają paragony- ja im wysyłam a oni nie płacą i przestają się odzywać....
Macie pomysł co zrobić?
Jedna z osób na forum wisi mi 50zł 
kupiła same paragony do Lidla coca cola emotka  
słabo dokładać 50zł...

czy odzyskasz nie wiem, ale paragony wysyłałbym dopiero w momencie zaksięgowania gotówki na koncie.

chyba zacznę tak robić...
nie wiem jaki to ma sens...
przecież jak ktoś mi nie zapłaci a wygra nagrodę główną to wszystko w moich rękach!
Beznadziejne zachowanie... 
A jak ostrzec innych?
przed kontami zakładanych tylko po to?
Też zgapiłam bo nie sprawdziłam wcześnie... a konto zarejestrowane 07.11.2023- można było to przewidzieć:(
0 0