Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

nanajka81

#7143877 Napisano: 01.12.2023 14:48:22
zof83 napisał(a):

anaesth napisał(a):

MamaKinga napisał(a):

I dodatkowo chciałam kupić mikser na prezent i był przeceniony z 399zl na 309,a jak zdecydowałam się ostatecznie na niego po kilku dniach to wróciła stara cena emotka

A ja polowałam na choinkę na allegro. Chciałam kupić taką porządną, żeby była na lata, choć wiem, że to i tak średnia półka cenowa. Śledziłam cenę przed black friday, była 479. Później 499. Na BF 529 (promocja jak nie wiem co!). Teraz 649. emotka

Na Allegro to jest taki skok cenowy produktów sezonowych, że aż można szoku doznać! Ja w tamtym roku śledziłam ceny przed świętami choinek (ostatecznie udało mi się wyrwać jakoś taniej na shopee  i nawet maiłam obawy czy dojdzie, bo tania była ale dotarłaemotka ), czy prezentów świątecznych rożnego typu przez cały grudzień...  Z każdym dniem ten sam produkt u tego samego sprzedawcy szedł o kilka, czy kilkanaście zł w górę, taka sama sytuacja ze zniczami przed 1 listopada, czy nawet ostatnio z oponami zimowymi, aż ciężko mi było uwierzyć jak żonglują cenami, oczywiście sprzedający na swoją korzyśćemotka

obecnie jest to samo. Kilka dni temu gra planszowa "Lisek urwisek" 59 zł, wczoraj 65 zł a dziś już 75 zł...
1 atyde25 0

atyde25

#7143898 Napisano: 01.12.2023 15:18:29
Nie wiem czy jestem bardziej zniesmaczona czy wkurzona liczę się spokojnie na kasie samoo w lidlu.A tu nagle kobieta przy mnie pierwsza myśl tu przy kamerach chce mi coś ukraść ale nie już z odpaloną swoją aplikacją lidl czy może sobie zeskanować do moich zakupów buhahhahah.Dziś kupon -10 zł do tego inne miałam fajne kupony na ser na ryż deserki i mięso mielone.I pytała wszystkich czy może aplikację do ich zakupów.Trochę to dziwne ale może to ja dziwna jestem.
0 0

ameryka

#7143918 Napisano: 01.12.2023 15:48:19
Dzisiaj padł mi smartfon Xioami 9T. Ostatnio przestał robić zdjęcia - zacinał się, przestawiał ustawienia lub robił zza mgłą. Dzisiaj nie naładował się przez noc. Po wyłączeniu nie widzi karty sim. Próby restartu nic nie pomagają. Teraz ładuje się w tempie 5% na godzinę, karty dalej nie widzi.
0 0

MamaKinga

#7144161 Napisano: 02.12.2023 18:29:23
Zamiast miksera wysłali mi MOPa parowego  emotka  jakieś jaja emotka a na dodatek już cenę mają 429zl za mikser
0 0

anialistopad

#7144239 Napisano: 03.12.2023 12:50:17
Wkurza mnie,że nic nie można wygrać . Wszędzie pudła ,a tyle paragonów wysłane . A najbardziej to chyba Jacobs mnie wkur....w sumie to będzie już coś około 30 paragonów i nie mogę trafić tej świeczki. Może ,ktoś chce sprzedać świeczkę z jacobsa ? Na kawach mi nie zależy ,bo mam duży zapas

atyde25

#7144249 Napisano: 03.12.2023 13:22:23
Mnie też wkurza w promo od dawna nic a kawie na J wolę nawet nie wspominać.Ale zapasy są na długie miechy.
Wkurza mnie moja promo głupota dopiero mi schodzi uczulenie jakie mam na płyn do mycia naczyń na P.
Wiedziałam o tym wcześniej ale i tak go kupowałam bo promocja a co tam uczulenie.
Jedyny płyn przy którym mam reakcję alergiczną.
0 0

nanajka81

#7144259 Napisano: 03.12.2023 14:01:01
anialistopad napisał(a):

Wkurza mnie,że nic nie można wygrać . Wszędzie pudła ,a tyle paragonów wysłane . A najbardziej to chyba Jacobs mnie wkur....w sumie to będzie już coś około 30 paragonów i nie mogę trafić tej świeczki. Może ,ktoś chce sprzedać świeczkę z jacobsa ? Na kawach mi nie zależy ,bo mam duży zapas

to opłacało Ci się to w ogóle kupować? 15 zł x 30 zgłoszeń = 450 zł... Ja to aż taka bogata nie jestem żeby tyle próbować.
1 pou 0

halliday

#7144262 Napisano: 03.12.2023 14:19:11
nanajka81 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wkurza mnie,że nic nie można wygrać . Wszędzie pudła ,a tyle paragonów wysłane . A najbardziej to chyba Jacobs mnie wkur....w sumie to będzie już coś około 30 paragonów i nie mogę trafić tej świeczki. Może ,ktoś chce sprzedać świeczkę z jacobsa ? Na kawach mi nie zależy ,bo mam duży zapas

to opłacało Ci się to w ogóle kupować? 15 zł x 30 zgłoszeń = 450 zł... Ja to aż taka bogata nie jestem żeby tyle próbować.

może i tak korzysta z tej kawy na co dzień? więc po prostu zrobi zapas na rok.
0 0

anialistopad

#7144269 Napisano: 03.12.2023 15:02:21
Dokładnie tak jest. Mąż i ja pijemy ta kawe ,a oprócz tego mąż bierze do pracy raz w tygodniu 500 gram to nam schodzi . A zapas się zawsze przyda . Innej bym tak nie kupowała ,ale ta akurat lubimy i pijemy
1 nanajka81 0

kuleczkar

#7144283 Napisano: 03.12.2023 17:17:07
Mnie akurat na loteryjną kawę nie jest szkoda kasy, bo zawsze mi się wydaje, że tyle nakupiłam, a potem nie ma loterii/konkursu z kawą i nagle się okazuje, że wcale jej tak dużo nie mam i się zapasy kończą, a na horyzoncie nic z kawą do grania (dużo czytaj po 5/6 kaw z róznych akurat trwajacych loterii/konków) emotka  
Ale jak mam kupić np. Zozole, to mnie normalnie trzepie, bo nie chce siebie i rodziny tym cukrowym syfem karmić. Margarynę całkiem odpuszczam... I to mnie najbardziej wkurza, że najwięcej konkow i loterii jest na, to czego nie powinno się spożywać... Dużo przez to odpuszczam... I odpuszczam, też przez śmieciowe nagrody, które też mnie mega wkurzają.

nanajka81

#7144288 Napisano: 03.12.2023 17:34:19
anialistopad napisał(a):

Dokładnie tak jest. Mąż i ja pijemy ta kawe ,a oprócz tego mąż bierze do pracy raz w tygodniu 500 gram to nam schodzi . A zapas się zawsze przyda . Innej bym tak nie kupowała ,ale ta akurat lubimy i pijemy

Ja na to inaczej patrzę emotka Nawet jak coś jemy/pijemy to nie kupuję tego w ilościach na rok bo a nuż może uda się wygrać. Próbuję kilka razy a potem sobie daruję bo widocznie nie jest mi to pisane. No ale Tobie życzę powodzenia!

anialistopad

#7144291 Napisano: 03.12.2023 17:51:36
Dokładnie w kawę mogę zainwestować ,bo ona się kończy w najmniej oczekiwanym momencie . Konkursu,loterii brak ,a i tak muszę kupić. Słodyczy na zapas nie kupuje ,margaryn i dżemów też nie. Teraz, gelwe kupię z 20-30 paragonów,bo święta to galaretki mi zejdą w oka mgnieniu . Helenę kupuje w małych puszkach po 2 dziennie ,bo je pije na bieżąco . Coca coli kilka kupiłam i leży tego nie pijemy to więcej nie kupuje . I to samo tyczy się innych produktów ,które wiem,że będą leżały wieki w domu zanim coś z nimi zrobimy .
1 kuleczkar 0

Nelusia102

#7144303 Napisano: 03.12.2023 18:36:04
U mnie na przykład to Helenkę mąż pije litrami a nawet jak ja to mówię wiadrami. Już mówiłam, że Helena powinna go nagrodzić za to jego spożycie. A tu cyk i konkursik - loteria, więc kupuje teraz bez marudzenia i zapas na pewno będzie miał . Oby jeszcze coś tam trafić , Bo z tym wygrywaniem różnie bywa.

MamaKinga

#7144329 Napisano: 03.12.2023 21:48:32
MamaKinga napisał(a):

Zamiast miksera wysłali mi MOPa parowego  emotka  jakieś jaja emotka a na dodatek już cenę mają 429zl za mikser

Teraz za 469zl zwariowali emotka
0 0

burza64

#7144331 Napisano: 03.12.2023 22:20:10
kuleczkar napisał(a):

Mnie akurat na loteryjną kawę nie jest szkoda kasy, bo zawsze mi się wydaje, że tyle nakupiłam, a potem nie ma loterii/konkursu z kawą i nagle się okazuje, że wcale jej tak dużo nie mam i się zapasy kończą, a na horyzoncie nic z kawą do grania (dużo czytaj po 5/6 kaw z róznych akurat trwajacych loterii/konków) emotka  
Ale jak mam kupić np. Zozole, to mnie normalnie trzepie, bo nie chce siebie i rodziny tym cukrowym syfem karmić. Margarynę całkiem odpuszczam... I to mnie najbardziej wkurza, że najwięcej konkow i loterii jest na, to czego nie powinno się spożywać... Dużo przez to odpuszczam... I odpuszczam, też przez śmieciowe nagrody, które też mnie mega wkurzają.

Masz rację że dużo konkursów i koterii wymaga kupowania niejadalnych lub wręcz szkodliwych produktów. Ja też margaryn wcale nie kupuję bo nie używam,tylko masło. Zozole kupowałam na wagę po kilka sztuk ale dwa razy wygrałam a potem nic, więc przestałam. Kiedyś było lepiej i łatwiej wygrać. A teraz jeszcze mnóstwo graczy 🤔

mia

#7144332 Napisano: 03.12.2023 22:25:49
majonez1992 napisał(a):

radziosny napisał(a):

Jestem załamany, kupiłem masę niepotrzebnej chemii do konkursu (pomyliłem produkty), a na nowe mnie raz, że nie stać, bo moje konto konkursowe jest puste, a dwa mam już pełne półki tych proszków, żeli.. a miałem przygotowany już tekst do wysłania emotka

ja też pomyliłam ostatnio Lays i zdążyłam nagadac, że żaba kodu mi nie wysłała emotka  a ja kupiłam Laysss karbowwane emotka  brawo ja:D

Ja kupiłam w DC 40 km od siebie (gdzie specjalnie powlokłam się z mężem, bo jechał do klienta) Crunchips nie posiadając Delikarty... Brawo ja, jak wół w opisie konkursu stoi o Delikarcie.  emotka Ponieważ to kolejny mój wyczyn tego typu w ciągu ostatnich miesięcy, idę na urlop (odwyk?) konkursowy.
Zresztą grudzień mam tak przerąbany w pracy, że i tak muszę odpuścić. Wykończę tylko te dwa, trzy paragony co mam, i finito. emotka

kuleczkar

#7144340 Napisano: 03.12.2023 23:58:42
Iburza64 napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Mnie akurat na loteryjną kawę nie jest szkoda kasy, bo zawsze mi się wydaje, że tyle nakupiłam, a potem nie ma loterii/konkursu z kawą i nagle się okazuje, że wcale jej tak dużo nie mam i się zapasy kończą, a na horyzoncie nic z kawą do grania (dużo czytaj po 5/6 kaw z róznych akurat trwajacych loterii/konków) emotka  
Ale jak mam kupić np. Zozole, to mnie normalnie trzepie, bo nie chce siebie i rodziny tym cukrowym syfem karmić. Margarynę całkiem odpuszczam... I to mnie najbardziej wkurza, że najwięcej konkow i loterii jest na, to czego nie powinno się spożywać... Dużo przez to odpuszczam... I odpuszczam, też przez śmieciowe nagrody, które też mnie mega wkurzają.

Masz rację że dużo konkursów i koterii wymaga kupowania niejadalnych lub wręcz szkodliwych produktów. Ja też margaryn wcale nie kupuję bo nie używam,tylko masło. Zozole kupowałam na wagę po kilka sztuk ale dwa razy wygrałam a potem nic, więc przestałam. Kiedyś było lepiej i łatwiej wygrać. A teraz jeszcze mnóstwo graczy 🤔

Ja kupowałam po 1 Zozolu, ale tylko w jednej Biedrze dało się zważyć taką ilość na samoobsługowej, w innych wagi nie  były tak czułe. Raz wpadło 50, szybko dałam se spokój. Też wolimy masło. Nawet mój chop- rodzinny odkurzacz (dojada wszystko po mnie i córce+to czego nie chcemy a juz data nagli), margaryny nie tyka.
Żałuję, że nie grałam w dawnych czasach, bo wiem, że było dużo łatwiej wygrać...
1 burza64 0

kachakacha

#7144350 Napisano: 04.12.2023 08:13:24
Nie wiem czy mnie wkurza, czy mi smutno, ale znowu nie dostałam wypłaty w terminie. Dzisiaj -14, nie mogłam odpalić samochodu, więc muszę kupić nowy akumulator emotka
0 0

martunik3

#7144381 Napisano: 04.12.2023 10:05:34
Dziwne, albo coś jest nie tak z allegro albo z Onet albo z netem, teraz dopiero dotarły meile, że sprzedałam wczoraj przed południem coś na allegro emotka
0 0

wiolka252

#7144383 Napisano: 04.12.2023 10:17:02
Śnieg nie nawidze Cię. Nie wiem czy mają wolne od odśnieżania, ale w życiu się tak nie namęczyłam jak dziś idąc z córką do przedszkola i targajac wózek. Mały to wytelepany za całe 3 miesiące. Chce już lato!!!
1 kumulacja 0