Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

atyde25

#7142559 Napisano: 27.11.2023 14:49:35
A już opisy paragonów to jadą po bandzie:( I Biedra i Lidl maja swoje porażki.Dziś Lidl zaskoczył pozytywie z galaretką Gellwe a negatywnie Hellena.Oranż.czerw.zero bez nazwy nawet skrótu Hellena.Ukryta Hellena na dole w napojach trzeba mocna wypatrywać.Ale przy kasach były takie małe Helleny w proszku ciekawe czy je można kupić na promo.
No i wkurzają mnie opisy bez nazwy producenta.
0 0

majonez1992

#7142562 Napisano: 27.11.2023 14:51:05
atyde25 napisał(a):

A już opisy paragonów to jadą po bandzie:( I Biedra i Lidl maja swoje porażki.Dziś Lidl zaskoczył pozytywie z galaretką Gellwe a negatywnie Hellena.Oranż.czerw.zero bez nazwy nawet skrótu Hellena.Ukryta Hellena na dole w napojach trzeba mocna wypatrywać.Ale przy kasach były takie małe Helleny w proszku ciekawe czy je można kupić na promo.
No i wkurzają mnie opisy bez nazwy producenta.

Opis opisem.. ale szkoda, że agencje wymigują się od weryfikacji takiego paragonu, jakbyś  Ty czy ja miała wpływ na to jak to będzie wydrukowane na paragonie.Granda.
0 0

lirianka

#7142563 Napisano: 27.11.2023 14:53:59
majonez1992 napisał(a):

radziosny napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Pełną parą... w E.Leclerc. Zakup netto czyli od końcowego zakupy odliczamy VAT.
Dzwoniłam jeszcze to wyjaśnić, ale dostałam odpowiedź, że regulaminy się zmieniają w konkursach, trzeba zwracać uwagę, a w przypadku tego chodziło o wartość netto.

no to łączę się w bólu ☹️ Mało że kwota była spora bo 30 zł to jeszcze netto... Szkoda ale żyje się dalej...

Ja bym tam się z nimi kłócił.. nie dość, że dali prefiks ten sam do innego konkursu (chyba w intermarche), to nawet tu na forum ktoś się pochwalił, że wygrał przez to nagrodę z tego drugiego.. Od nas wymagają uważności, a oni święci? Ja bym nie odpuścił im w razie wygranej emotka

jakiejś jajca robią, kwot netto nie ma na cenówkach, mamy siedzieć  i liczyć? myślę że jakaś  mądralińska z agencji po prostu popełniła błąd bo to nie MAkro, że kwotę netto masz najpierw podaną  wielkimi cyframi. Tutaj naprawdę to żart jakiś.

Ech no cóż, byłam równie zaskoczona, nie spotkałam się jeszcze z sytuacją, że musiałam stać przy regale i odliczać najpierw VAT do zakupu konkursowego.
Napiszę jeszcze do nich, ale nie spodziewam się zmiany decyzji.
0 0

majonez1992

#7142565 Napisano: 27.11.2023 14:55:53
lirianka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

radziosny napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Pełną parą... w E.Leclerc. Zakup netto czyli od końcowego zakupy odliczamy VAT.
Dzwoniłam jeszcze to wyjaśnić, ale dostałam odpowiedź, że regulaminy się zmieniają w konkursach, trzeba zwracać uwagę, a w przypadku tego chodziło o wartość netto.

no to łączę się w bólu ☹️ Mało że kwota była spora bo 30 zł to jeszcze netto... Szkoda ale żyje się dalej...

Ja bym tam się z nimi kłócił.. nie dość, że dali prefiks ten sam do innego konkursu (chyba w intermarche), to nawet tu na forum ktoś się pochwalił, że wygrał przez to nagrodę z tego drugiego.. Od nas wymagają uważności, a oni święci? Ja bym nie odpuścił im w razie wygranej emotka

jakiejś jajca robią, kwot netto nie ma na cenówkach, mamy siedzieć  i liczyć? myślę że jakaś  mądralińska z agencji po prostu popełniła błąd bo to nie MAkro, że kwotę netto masz najpierw podaną  wielkimi cyframi. Tutaj naprawdę to żart jakiś.

Ech no cóż, byłam równie zaskoczona, nie spotkałam się jeszcze z sytuacją, że musiałam stać przy regale i odliczać najpierw VAT do zakupu konkursowego.
Napiszę jeszcze do nich, ale nie spodziewam się zmiany decyzji.

Oczywiście to absurd. Spytaj, gdzie na cenówce możesz zobaczyć kwotę netto emotka  Bo w Makro jest to wielkimi bukwami napisane, a brutto jest mniejszą czcionką na dole.
I czy powinnas odliczać na kalkulatorku to przed (zakładając że znasz kwotę VAT - bo tego też na cenówce nie ma, akurat mam z Leclerca cenówkę czekoladę Wedla przed nosem).
1 lirianka 0

atlantydek

#7142566 Napisano: 27.11.2023 14:56:14
lirianka napisał(a):

Właśnie przepadła mi nagroda, bo nie odliczyłam podatku VAT od zakupu i przez to zabrakło mi do minimalnej wartości zakupu konkursowego.
Jakoś mi to umknęło, że wartość zakupu miała być wartością netto...
Pamiętajcie, żeby zwracać na to uwagę.

Spróbuj uderzyć bezpośrednio do sponsora i poinformuj o tym kontakcie agencję, czasem samo wspomnienie o tym czyni cuda  emotka

majonez1992

#7142567 Napisano: 27.11.2023 14:57:18
lirianka napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

radziosny napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Pełną parą... w E.Leclerc. Zakup netto czyli od końcowego zakupy odliczamy VAT.
Dzwoniłam jeszcze to wyjaśnić, ale dostałam odpowiedź, że regulaminy się zmieniają w konkursach, trzeba zwracać uwagę, a w przypadku tego chodziło o wartość netto.

no to łączę się w bólu ☹️ Mało że kwota była spora bo 30 zł to jeszcze netto... Szkoda ale żyje się dalej...

Ja bym tam się z nimi kłócił.. nie dość, że dali prefiks ten sam do innego konkursu (chyba w intermarche), to nawet tu na forum ktoś się pochwalił, że wygrał przez to nagrodę z tego drugiego.. Od nas wymagają uważności, a oni święci? Ja bym nie odpuścił im w razie wygranej emotka

jakiejś jajca robią, kwot netto nie ma na cenówkach, mamy siedzieć  i liczyć? myślę że jakaś  mądralińska z agencji po prostu popełniła błąd bo to nie MAkro, że kwotę netto masz najpierw podaną  wielkimi cyframi. Tutaj naprawdę to żart jakiś.

Ech no cóż, byłam równie zaskoczona, nie spotkałam się jeszcze z sytuacją, że musiałam stać przy regale i odliczać najpierw VAT do zakupu konkursowego.
Napiszę jeszcze do nich, ale nie spodziewam się zmiany decyzji.

Niby nas e-konkursowiczów nienawidzą, ale to e-konkursowicz mógłby dostrzec taki detal xD Mugol już kompletnie by wtopił (ja zresztą też, a nim nie jestem emotka )
To już nie wiem dla kogo jest ten konkursik emotka

majonez1992

#7142568 Napisano: 27.11.2023 14:58:29
atlantydek napisał(a):

lirianka napisał(a):

Właśnie przepadła mi nagroda, bo nie odliczyłam podatku VAT od zakupu i przez to zabrakło mi do minimalnej wartości zakupu konkursowego.
Jakoś mi to umknęło, że wartość zakupu miała być wartością netto...
Pamiętajcie, żeby zwracać na to uwagę.

Spróbuj uderzyć bezpośrednio do sponsora i poinformuj o tym kontakcie agencję, czasem samo wspomnienie o tym czyni cuda  emotka

Dobry pomysł emotka  Producent raczej uzna, że agencja powinna posługiwać się kwotami brutto, a nie netto. 3mam kciuki! ^_^

sabaka

#7142570 Napisano: 27.11.2023 15:00:16
atyde25 napisał(a):

A już opisy paragonów to jadą po bandzie:( I Biedra i Lidl maja swoje porażki.Dziś Lidl zaskoczył pozytywie z galaretką Gellwe a negatywnie Hellena.Oranż.czerw.zero bez nazwy nawet skrótu Hellena.Ukryta Hellena na dole w napojach trzeba mocna wypatrywać.Ale przy kasach były takie małe Helleny w proszku ciekawe czy je można kupić na promo.
No i wkurzają mnie opisy bez nazwy producenta.

Wg regulaminu ma być dowolny napój. Nie wiem, czy te oranżadki w proszku można zaliczać do napojów🤔
1 radziosny 0

anialistopad

#7142579 Napisano: 27.11.2023 15:10:44
Ja kupiłam somat za ponad 50 zł i nie liczyłam. Chyba jest te 30 zł netto ? Nie ważne i tak nie wygrałam
1 radziosny 0

anialistopad

#7142594 Napisano: 27.11.2023 15:25:25
anialistopad napisał(a):

Ja kupiłam somat za ponad 50 zł i nie liczyłam. Chyba jest te 30 zł netto ? Nie ważne i tak nie wygrałam,a rezerwy pewnie nie ma

0 0

asper01

#7142608 Napisano: 27.11.2023 15:49:36
No ja im nie odpuszczę. Popełniają masę błędów ostatnio. Chcą ukarać klienta, niech zaczną od siebie...

zezowaty_kot

#7142618 Napisano: 27.11.2023 16:00:52
Wkurzają mnie konkursy w tym miesiącu. Są kiepskie, jest ich w ogóle mało, produkty niedostępne w sklepach, albo w ogóle niedostępne sklepy, opisy na paragonach tragedia, regulaminy zmieniane w trakcie konkursu, formularze nie przepuszczają zgłoszeń z nieznanych powodów, maile do laureatów niby wysłane ale "ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie". Wszystko jest jakieś takie AMATORSKIE.

majonez1992

#7142621 Napisano: 27.11.2023 16:05:40
zezowaty_kot napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy w tym miesiącu. Są kiepskie, jest ich w ogóle mało, produkty niedostępne w sklepach, albo w ogóle niedostępne sklepy, opisy na paragonach tragedia, regulaminy zmieniane w trakcie konkursu, formularze nie przepuszczają zgłoszeń z nieznanych powodów, maile do laureatów niby wysłane ale "ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie". Wszystko jest jakieś takie AMATORSKIE.



100%. Dajta nowe konkursy, bo czuję się jak na odwyku i finalnie gram w co popadnie XD
0 0

awe

#7142665 Napisano: 27.11.2023 18:23:23
asper01 napisał(a):

No ja im nie odpuszczę. Popełniają masę błędów ostatnio. Chcą ukarać klienta, niech zaczną od siebie...

To jakiaś głupota-pisz do fundatora; ja nie wygrałam-ale kupiłam za 34 i 31 zł-więc netto - wychodzi poniżej 30 zł; ale w zwykłych marketach przecież nie ma cen netto. Trzymam kciuki za Twoją "reklamację"emotka

asiaaa85

#7142675 Napisano: 27.11.2023 19:25:44
majonez1992 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy w tym miesiącu. Są kiepskie, jest ich w ogóle mało, produkty niedostępne w sklepach, albo w ogóle niedostępne sklepy, opisy na paragonach tragedia, regulaminy zmieniane w trakcie konkursu, formularze nie przepuszczają zgłoszeń z nieznanych powodów, maile do laureatów niby wysłane ale "ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie". Wszystko jest jakieś takie AMATORSKIE.


A najlepsze , że konkurencja coraz większa 😂

0 0

happybee

#7142773 Napisano: 28.11.2023 07:54:23
a mnie wkurza że pomimo starań w mmsach to nic się ne udało zgarnąć, tyle przygotowań i wielka klapa...
0 0

jagodzianka

#7142840 Napisano: 28.11.2023 11:37:09
Mnie wkurza ze najwiecej konkursów to alkohol, słodycze i energetyki i chipsy , ja już to oddaje komu tylko się da byle tego nie spożywać ale czyje trochę bez sens kupując coś czego nie chce tylko po to żeby wziąć udział w konkursie i może czasem się to zwróci albo wygram karton chipsów

mietowa

#7142841 Napisano: 28.11.2023 11:43:08
majonez1992 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy w tym miesiącu. Są kiepskie, jest ich w ogóle mało, produkty niedostępne w sklepach, albo w ogóle niedostępne sklepy, opisy na paragonach tragedia, regulaminy zmieniane w trakcie konkursu, formularze nie przepuszczają zgłoszeń z nieznanych powodów, maile do laureatów niby wysłane ale "ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie". Wszystko jest jakieś takie AMATORSKIE.



100%. Dajta nowe konkursy, bo czuję się jak na odwyku i finalnie gram w co popadnie XD

Oj tak, podpisuję się pod tym emotka . I zaczynam wątpić w tegoroczny bożonarodzeniowy bum konkursowy.
1 androm 0

anaesth

#7142845 Napisano: 28.11.2023 11:49:48
mietowa napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy w tym miesiącu. Są kiepskie, jest ich w ogóle mało, produkty niedostępne w sklepach, albo w ogóle niedostępne sklepy, opisy na paragonach tragedia, regulaminy zmieniane w trakcie konkursu, formularze nie przepuszczają zgłoszeń z nieznanych powodów, maile do laureatów niby wysłane ale "ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie". Wszystko jest jakieś takie AMATORSKIE.



100%. Dajta nowe konkursy, bo czuję się jak na odwyku i finalnie gram w co popadnie XD

Oj tak, podpisuję się pod tym emotka . I zaczynam wątpić w tegoroczny bożonarodzeniowy bum konkursowy.

A ja wiążę duże nadzieje z początkiem grudnia. Żeby mi się jeszcze głowa odblokowała i wena spadła z nieba, to by było super. Ostatnio długo się męczyłam ze zgłoszeniem na Milkę, a finalnie nic nie wysłałam, bo każdy pomysł był dla mnie totalnie bez polotu. Jakaś blokada w mózgu, coś okropnego emotka
0 0

mietowa

#7142847 Napisano: 28.11.2023 11:52:20
anaesth napisał(a):

mietowa napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Wkurzają mnie konkursy w tym miesiącu. Są kiepskie, jest ich w ogóle mało, produkty niedostępne w sklepach, albo w ogóle niedostępne sklepy, opisy na paragonach tragedia, regulaminy zmieniane w trakcie konkursu, formularze nie przepuszczają zgłoszeń z nieznanych powodów, maile do laureatów niby wysłane ale "ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie". Wszystko jest jakieś takie AMATORSKIE.



100%. Dajta nowe konkursy, bo czuję się jak na odwyku i finalnie gram w co popadnie XD

Oj tak, podpisuję się pod tym emotka . I zaczynam wątpić w tegoroczny bożonarodzeniowy bum konkursowy.

A ja wiążę duże nadzieje z początkiem grudnia. Żeby mi się jeszcze głowa odblokowała i wena spadła z nieba, to by było super. Ostatnio długo się męczyłam ze zgłoszeniem na Milkę, a finalnie nic nie wysłałam, bo każdy pomysł był dla mnie totalnie bez polotu. Jakaś blokada w mózgu, coś okropnego emotka

Oby tak było. Póki co w gazetkach promocyjnych brak info nawet do 10 grudnia emotka . A z blokadą - też to znam. Pewnie dostaniesz powera w palcach, jak tylko pojawi się coś fajnego emotka
1 anaesth 0