Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

nanajka81

#7135786 Napisano: 02.11.2023 17:39:56
pawelski napisał(a):

Znów się dałem wciągnąć w konkurs na lajki. Obserwuje go , mało ludzi gra i do tego mają mało polubień więc sobie myślę że zagram. Zrobiłem fajne zdjęcie i zbieram polubienia ale zamiast pisać tylko do zaufanych ludzi dałem ogłoszenie na stronie fb do wymiany lajk. No i od razu pojawiła się w konkursie stara  wyjadaczka która w ostatni dzień konkursu mnie wyprzedziła  emotka

ja się po jednym takim konkursie skutecznie "wyleczyłam" z konkursów na lajki. Niesprawiedliwe do potęgi entej. Wygrało kijowe zgłoszenie bo konkursowiczka wyżebrała po forach od groma polubień...

PanPrezes

#7135958 Napisano: 03.11.2023 12:48:12
Wkurzają mnie formularze konkursowe Smolara, które trzeba poprawiać po 10 razy, bo nie akceptują pojedynczych znaków...
0 0

atyde25

#7135978 Napisano: 03.11.2023 13:41:10
Wkurza mnie Biedra teraz znowu natka pietruszki wchodzi na samoobsłudze zamiast 1 sztuki 10.
A u mnie to kłopot bo ja muszę odzyskać paragon i to zawsze grubsza sprawa.
Bardziej się martwiłam o wypłatę Blika z Dare a tu niespodzianka bez problemów to mnie natka dopadła:(
0 0

atyde25

#7135982 Napisano: 03.11.2023 13:44:17
I co kierownik to inne zasady poprzednio mi kierowniczka kasę (gotówkę)przyniosła nadpłaty a płaciłam kartą oczywiście na samoobsłudze.
A kierownik nie musi być zwrot na kartę bo tak jest według prawa hmmmmmmmmmm
A czy to jest prawo,że nabija 10 produktów zamiast 1.I to mnie serio wkurza i zamierzam napisać skargę.
0 0

anialistopad

#7136043 Napisano: 03.11.2023 16:35:06
A mnie dziś wkurzył facet w Kauflandzie. Pazernie zabrał 4 opakowania mega paki piersi z kurczaka . Zapłacił w kasie ,a następnie udał się do punktu obsługi klienta i zrobił aferę ,że nie naliczyła mu się promocją . Promocja zaczyna się od jutra . Zwrócił te 4 opakowania mięsa i teraz one trafia na śmietnik,bo został przerwany ciąg chłodniczy . Dobre mięso do utylizacji . No kurde szkoda mięsa to raz ,a dwa tak ciężko przeczytać datę promocji? No do głowy,by mi nie przyszło zwracać mięsa . A tyle się mówi o nie marnowaniu żywności

mima

#7136064 Napisano: 03.11.2023 17:39:56
wkurzają mnie nagrody takie jak teraz w Danio- dres z napisem Danio, czapka z napisem Danio.... że niby mam w tym chodzić i że to nagroda?????? się pytam dla kogo? skoro to ich reklama to niech dają za darmo (oczywiście tylko szczupłym i pięknym emotka )

brucee

#7136150 Napisano: 04.11.2023 07:08:36
mima napisał(a):

wkurzają mnie nagrody takie jak teraz w Danio- dres z napisem Danio, czapka z napisem Danio.... że niby mam w tym chodzić i że to nagroda?????? się pytam dla kogo? skoro to ich reklama to niech dają za darmo (oczywiście tylko szczupłym i pięknym emotka )

Dokładnie! Jakby sam napis na metce nie wystarczył.
1 kumulacja 0

mima

#7136174 Napisano: 04.11.2023 10:17:30
anialistopad napisał(a):

A mnie dziś wkurzył facet w Kauflandzie. Pazernie zabrał 4 opakowania mega paki piersi z kurczaka . Zapłacił w kasie ,a następnie udał się do punktu obsługi klienta i zrobił aferę ,że nie naliczyła mu się promocją . Promocja zaczyna się od jutra . Zwrócił te 4 opakowania mięsa i teraz one trafia na śmietnik,bo został przerwany ciąg chłodniczy . Dobre mięso do utylizacji . No kurde szkoda mięsa to raz ,a dwa tak ciężko przeczytać datę promocji? No do głowy,by mi nie przyszło zwracać mięsa . A tyle się mówi o nie marnowaniu żywności

To może jestem jeszcze w stanie jakoś zrozumieć, bo facet ewidentnie się pomylił. Ale kompletnie nie rozumiem tych, którzy odkładają na półki (przypadkowe) produkty z lodówek czy nawet zamrażarek. Brak mózgu. To trochę jak wandalizm- sam nie skorzysta, ale zniszczyć chętnie....

Malena_

#7136194 Napisano: 04.11.2023 11:39:08
mima napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A mnie dziś wkurzył facet w Kauflandzie. Pazernie zabrał 4 opakowania mega paki piersi z kurczaka . Zapłacił w kasie ,a następnie udał się do punktu obsługi klienta i zrobił aferę ,że nie naliczyła mu się promocją . Promocja zaczyna się od jutra . Zwrócił te 4 opakowania mięsa i teraz one trafia na śmietnik,bo został przerwany ciąg chłodniczy . Dobre mięso do utylizacji . No kurde szkoda mięsa to raz ,a dwa tak ciężko przeczytać datę promocji? No do głowy,by mi nie przyszło zwracać mięsa . A tyle się mówi o nie marnowaniu żywności

To może jestem jeszcze w stanie jakoś zrozumieć, bo facet ewidentnie się pomylił. Ale kompletnie nie rozumiem tych, którzy odkładają na półki (przypadkowe) produkty z lodówek czy nawet zamrażarek. Brak mózgu. To trochę jak wandalizm- sam nie skorzysta, ale zniszczyć chętnie....

Mnie ludzie nie przestaną nigdy zadziwiać.
Agresja w stronę Pani z mięsnego, bo pokroiła nie takie plasterki wędlin,  surowy kurczak rzucony na słodycze przed kasami (bo ktoś się rozmyślił )
w takich momentach przypomina mi się piękny cytat Władysława Bartoszewskiego : 
„Warto  być przyzwoitym”

delfinka101

#7136220 Napisano: 04.11.2023 13:55:47
pioge7 napisał(a):

no te kolejki to porażka... ja mam do neurologa na CITO i najbliższy wolny termin, "jeśli się uda" to listopad- grudzień 2024r. ... także trzeba prywatnie iść

Mój lekarz pierwszego kontaktu załatwia to w inny sposób. Wystawia skierowanie do szpitala. Wszystkie badania od ręki mi robią emotka
0 0

BeataMa

#7136222 Napisano: 04.11.2023 14:05:07
W Dino paragony niestety nie są opisane, tak jak powinny, jeśli chodzi o ich przydatność do konkursów. Dzisiaj poprosiłam panią przy kasie o potwierdzenie, że chodzi o  Paclan. Pani zawołała kierowniczkę, która poszła na zaplecze, przyszły z powrotem dwie panie, które zaczęły mnie przekonywać, że to przecież trzeba paragon zarejestrować, a firma sobie zadzwoni i sprawdzi, a że regulamin mam przeczytać... Panie chyba nigdy w życiu nie brały udziału w żadnej loterii, przybicie pieczątki to prawie afera, a na pewno niepotrzebne gadanie i strata czasu. Rozumiem, że panie pracujące w sklepie nie mają obowiązku potwierdzać sprzedanych produktów, tylko że nijak się to ma do wymogów loteryjnych, a same przecież wywieszają plakaty o konkursach. Ciekawa jestem, kto wpisuje nazwy, które drukują się na paragonach. Osobiście chyba już do Dino jeździć nie będę...
0 0

@gnieszk@

#7136223 Napisano: 04.11.2023 14:09:36
BeataMa napisał(a):

W Dino paragony niestety nie są opisane, tak jak powinny, jeśli chodzi o ich przydatność do konkursów. Dzisiaj poprosiłam panią przy kasie o potwierdzenie, że chodzi o  Paclan. Pani zawołała kierowniczkę, która poszła na zaplecze, przyszły z powrotem dwie panie, które zaczęły mnie przekonywać, że to przecież trzeba paragon zarejestrować, a firma sobie zadzwoni i sprawdzi, a że regulamin mam przeczytać... Panie chyba nigdy w życiu nie brały udziału w żadnej loterii, przybicie pieczątki to prawie afera, a na pewno niepotrzebne gadanie i strata czasu. Rozumiem, że panie pracujące w sklepie nie mają obowiązku potwierdzać sprzedanych produktów, tylko że nijak się to ma do wymogów loteryjnych, a same przecież wywieszają plakaty o konkursach. Ciekawa jestem, kto wpisuje nazwy, które drukują się na paragonach. Osobiście chyba już do Dino jeździć nie będę...


Ta loteria jest tylko w Dino i w regulaminie wymagają potwierdzenia przez sklep, że to Paclan?

halliday

#7136229 Napisano: 04.11.2023 15:00:40
BeataMa napisał(a):

W Dino paragony niestety nie są opisane, tak jak powinny, jeśli chodzi o ich przydatność do konkursów. Dzisiaj poprosiłam panią przy kasie o potwierdzenie, że chodzi o  Paclan. Pani zawołała kierowniczkę, która poszła na zaplecze, przyszły z powrotem dwie panie, które zaczęły mnie przekonywać, że to przecież trzeba paragon zarejestrować, a firma sobie zadzwoni i sprawdzi, a że regulamin mam przeczytać... Panie chyba nigdy w życiu nie brały udziału w żadnej loterii, przybicie pieczątki to prawie afera, a na pewno niepotrzebne gadanie i strata czasu. Rozumiem, że panie pracujące w sklepie nie mają obowiązku potwierdzać sprzedanych produktów, tylko że nijak się to ma do wymogów loteryjnych, a same przecież wywieszają plakaty o konkursach. Ciekawa jestem, kto wpisuje nazwy, które drukują się na paragonach. Osobiście chyba już do Dino jeździć nie będę...

ale Smolar i kropla bordo tak robią ze sami się dowiadują w sklepie czy dany produkt to produkt promocyjny, ale nie każda agencja tak robi.

Jasminum

#7136231 Napisano: 04.11.2023 15:06:29
U mnie najgorzej było z Bonduelle, pod względem opisów paragonów. Poważnie się wkurzyłem. Na 4 sklepy w dwóch był źle opisany paragon. Jeszcze się tą puszką poważnie skaleczyłem otwierając fasolkę. Ledwo dało radę zatamować krew. Już mi w robocie SOR proponowali by mi zszyli. Psychoanalityk by powiedział: z frustracji na źle opisany paragon, agresję źeś pan przekierował na siebie. Ja zaś stwierdzę, że był późny wieczór i zbyt gwałtownie chwyciłem za "obrączkę" puszki

rufus

#7136232 Napisano: 04.11.2023 15:08:49
Mnie wkurza jak kasa żre paragon, akurat konkursowy i leci do kosza. emotka
0 0

jokan

#7136233 Napisano: 04.11.2023 15:09:49
@gnieszk@ napisał(a):

BeataMa napisał(a):

W Dino paragony niestety nie są opisane, tak jak powinny, jeśli chodzi o ich przydatność do konkursów. Dzisiaj poprosiłam panią przy kasie o potwierdzenie, że chodzi o  Paclan. Pani zawołała kierowniczkę, która poszła na zaplecze, przyszły z powrotem dwie panie, które zaczęły mnie przekonywać, że to przecież trzeba paragon zarejestrować, a firma sobie zadzwoni i sprawdzi, a że regulamin mam przeczytać... Panie chyba nigdy w życiu nie brały udziału w żadnej loterii, przybicie pieczątki to prawie afera, a na pewno niepotrzebne gadanie i strata czasu. Rozumiem, że panie pracujące w sklepie nie mają obowiązku potwierdzać sprzedanych produktów, tylko że nijak się to ma do wymogów loteryjnych, a same przecież wywieszają plakaty o konkursach. Ciekawa jestem, kto wpisuje nazwy, które drukują się na paragonach. Osobiście chyba już do Dino jeździć nie będę...


Ta loteria jest tylko w Dino i w regulaminie wymagają potwierdzenia przez sklep, że to Paclan?

ja myslę, że dopóki nie ma takiego wymogu (prośby ze strony agencji), to nie ma co po pieczątki biegać....emotka A później się przyzwyczają, że konkursowicze sami z siebie....i wtedy będą wymagać. Ja kupowałam i nie idę po pieczątki.

A w temacie to wkurzają mnie ludzie...zero szacunku dla człowieka, ani poszanowania jego czasu, etc. (chodziło o odbiór rzeczy, albo nie przychodzą, albo w ostatniej chwili rezygnują wymyślając bzdurną historyjkę...)
0 0

koniczynka123

#7136238 Napisano: 04.11.2023 15:33:50
pioge7 napisał(a):

agnesita napisał(a):

rejonizacja do specjalisty, mogą mi pomóc a właściwie zacząć pomagać, ale za pół roku i to być może bo mogą wpisać na listę oczekujących jednak gdybym tam mieszkała to wizyta byłaby dużo szybciej emotka

no te kolejki to porażka... ja mam do neurologa na CITO i najbliższy wolny termin, "jeśli się uda" to listopad- grudzień 2024r. ... także trzeba prywatnie iść emotka

Kęty też masz blisko a termin na NFZ do neurologa mam za 3 tyg. Poza tym jest strona gdzie możesz poszukać najbliższe terminy i liczbę oczekujący. Andrychów ma np 250 chętnych ale przyjmują cały dzień a Kęty 3 x mniej osób ale krócej przyjmują. Wadowice odradzam, dyrektor zwalnia młodych lekarzy, bo do starych nikt już nie chce iść. Rejonizacja podobno dawno nie obowiązuje, sporo badań robiłam w Suchej a to dość daleko ode mnie. Koło Krakowa przyjmuje świetna neurolog na NFZ ale nie pamiętam nazwiska. Jest z Chrzanowa ale na południu ma świetne opinie, na imię ma Alicja
1 pioge7 0

visserarthur

#7136239 Napisano: 04.11.2023 15:34:56
BeataMa napisał(a):

W Dino paragony niestety nie są opisane, tak jak powinny, jeśli chodzi o ich przydatność do konkursów. Dzisiaj poprosiłam panią przy kasie o potwierdzenie, że chodzi o  Paclan. Pani zawołała kierowniczkę, która poszła na zaplecze, przyszły z powrotem dwie panie, które zaczęły mnie przekonywać, że to przecież trzeba paragon zarejestrować, a firma sobie zadzwoni i sprawdzi, a że regulamin mam przeczytać... Panie chyba nigdy w życiu nie brały udziału w żadnej loterii, przybicie pieczątki to prawie afera, a na pewno niepotrzebne gadanie i strata czasu. Rozumiem, że panie pracujące w sklepie nie mają obowiązku potwierdzać sprzedanych produktów, tylko że nijak się to ma do wymogów loteryjnych, a same przecież wywieszają plakaty o konkursach. Ciekawa jestem, kto wpisuje nazwy, które drukują się na paragonach. Osobiście chyba już do Dino jeździć nie będę...

Jestem zdumiony, że wy się tak tłumaczycie. Ja mówię, że chcę potwierdzenia (nie mówię po co), że kupiłem konkretny produkt, a jak zaczyna się gadka, że to nie oni wklepują do systemu, to mówię, że „pani jest tu kierowniczką i w ten sposób reprezentuje firmę”, a jak widzę, że się boi, to mówię jeszcze, że proszę o potwierdzenie prawdy, a nie nieprawdy- jakoś na nich działa gadka taka a’la prawna. Chyba nigdy nie zdarzyło się, by mi finalnie pieczątki nie dali, raz chyba w Tesco tylko, ale interwencja BOK pomogła. „Pomijam”, że nadgorliwie po pieczątki nie chodzę- tylko jeśli jest taka „potrzeba”

radziosny

#7136240 Napisano: 04.11.2023 15:56:34
Wkurza mnie, że po mało przyjemnym zabiegu, już na wieczór byłem chory.. dostałem jakiś antybiotyk i albo on mnie tak ściął, albo mnie czymś tam zarazili.. ale już powoli w trzecim dniu odzyskuje siły..
0 0

fbmonika1966

#7136281 Napisano: 05.11.2023 01:25:56
radziosny napisał(a):

Wkurza mnie, że po mało przyjemnym zabiegu, już na wieczór byłem chory.. dostałem jakiś antybiotyk i albo on mnie tak ściął, albo mnie czymś tam zarazili.. ale już powoli w trzecim dniu odzyskuje siły..

duuuzo zdrowkaemotka
1 radziosny 0