Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

Nelusia102

#7131128 Napisano: 14.10.2023 19:13:46
Wkurza mnie - jak Organizator konkursu wymaga od kupującego "dokładnego opisu paragonu"- pytam : "czy ja , jako kupujący mam wpływ na opis paragonu ???!!!!", czyli np. w Haribo i Bonduelle nie mam szans brania udziału , bo w sklepach ( i to kilku w mojej miejscowości : netto, dino, polo, stokrotka , biedronka ....) na paragonie są : żelki albo KU KU czyli kukurydza ale nazwy Bonduelle - nie ma . O zgrozo , to te konkursy , czy loterie są chyba po to, aby sprzedać tego produktu jak najwięcej , ale takie podejście tego NIE spowoduje.

mima

#7131170 Napisano: 15.10.2023 08:35:22
Jak poprosiłam pieczątkę w IM w konkursie Bonduelle to byli mega zdziwieni łącznie z kierowniczką i jej nie dostałam. Tylko podpis kasjerki, co nic mi nie daje. Ludzie w kolejce też patrzyli na mnie jak na dziwadło.

brucee

#7131171 Napisano: 15.10.2023 08:46:58
mima napisał(a):

Jak poprosiłam pieczątkę w IM w konkursie Bonduelle to byli mega zdziwieni łącznie z kierowniczką i jej nie dostałam. Tylko podpis kasjerki, co nic mi nie daje. Ludzie w kolejce też patrzyli na mnie jak na dziwadło.

Na nas, konkursowiczów, w ogóle patrzą, jak na ludzi z innej planety. A organizatorzy tego nie rozumieją. Ja kiedyś poprosiłam o paragon w kiosku, a facet na mnie z ryjem, że czemu on ma paragon drukować, że on tylko córkę chwilowo tu zastępuje i nie umie kasy obsługiwać, że kolejkę wstrzymuję (stojący za mną oczywiście poparli to entuzjastycznie i mało mnie nie pobili), że "nie widzieli, paragonu jej się zachciało, jakby bez paragonu kupować nie umiała!". Przyznam, sama czułam się wtedy, jak Marsjanka. emotka

Adi1908

#7131249 Napisano: 15.10.2023 17:45:44
Wkurzają mnie paragony że sklepu Auchan.  Kupujesz Tiger do loterii a na paragonie pisze : ENERGETYK 🤬 Tak jakby nie mogli napisać Po prostu Tiger. Najlepsze paragony ma Chyba Lewiatan 🔥
0 0

netka2000

#7131251 Napisano: 15.10.2023 17:53:44
Adi1908 napisał(a):

Wkurzają mnie paragony że sklepu Auchan.  Kupujesz Tiger do loterii a na paragonie pisze : ENERGETYK 🤬 Tak jakby nie mogli napisać Po prostu Tiger. Najlepsze paragony ma Chyba Lewiatan 🔥

Najlepsze paragony ma Intermarche. Przy każdym produkcie jest kod EAN i nieważne jak produkt jest opisany
1 cb656 0

atlantydek

#7131285 Napisano: 15.10.2023 20:39:07
Jaja wyborcze  totalne. Nie ma kart, jest 20.38, a ludzi cały korytarz. cenzura..
Edit Dowieźli jednak, głosowałem około 21.30 i generalnie już mi wkurzenie przeszło  emotka

moskala22

#7131356 Napisano: 16.10.2023 10:53:13
Wkurza mnie ten pie***ony Mullermilch - jak przedtem o 9:59:59 było już wszystko rozdane, to teraz non stop mam weryfikację. Moja ambicja konkursowicza cierpi, zwłaszcza gdy widzę że niektórzy wygrywają po kilka razy
1 brucee 0

Gość: koszalek

#7131357 Napisano: 16.10.2023 10:56:55
Po prostu nie ma tam równych szans. Ja też za każdym razem mam weryfikację albo dwie, ale sie nie wkurzam, bez krówy czy lodówki przeżyję. Nie liczcie też, że niektórzy sie opamiętają "mi już wystarczy"  i dam szansę innym (tymbardziej, że można zrezygnować, jest taka opcja), takze szkoda waszych nerwów emotka   emotka  Warto złapać dystans do konkursów, co znaczy taka krówka...

tereniagno

#7131366 Napisano: 16.10.2023 11:18:06
moskala22 napisał(a):

Wkurza mnie ten pie***ony Mullermilch - jak przedtem o 9:59:59 było już wszystko rozdane, to teraz non stop mam weryfikację. Moja ambicja konkursowicza cierpi, zwłaszcza gdy widzę że niektórzy wygrywają po kilka razy

No, ja nie wygrałam jeszcze ani jednej krowy, nie wspominając o lodówce emotka
Słabą skuteczność mam, albo nie potrafię już nic ugrać emotka
Dla mnie wystarczy tylko 1 emotka
0 0

brucee

#7131370 Napisano: 16.10.2023 11:28:29
moskala22 napisał(a):

Wkurza mnie ten pie***ony Mullermilch - jak przedtem o 9:59:59 było już wszystko rozdane, to teraz non stop mam weryfikację. Moja ambicja konkursowicza cierpi, zwłaszcza gdy widzę że niektórzy wygrywają po kilka razy

Też na początku nie miałam weryfikacji, a teraz mam za każdym razem. Ta loteria jest mega dziwna. Powinni co godzinę dawać szanse na wygrane.
0 0

jokan

#7131386 Napisano: 16.10.2023 11:48:31
miałam telefon od niby pracownika banku (akcent ruski) z potwierdzeniem wzięcia kredytu....ale sobie porozmawiałam i wyprowadziłam panią z równowagi i się rozłączyła emotka - także uważajcie na telefony od "pracowników banków" emotka emotka
2 sks900, cb656 0

sks900

#7131401 Napisano: 16.10.2023 12:12:57
jokan napisał(a):

miałam telefon od niby pracownika banku (akcent ruski) z potwierdzeniem wzięcia kredytu....ale sobie porozmawiałam i wyprowadziłam panią z równowagi i się rozłączyła emotka - także uważajcie na telefony od "pracowników banków" emotka emotka

Setki takich rozmów są na youtube. Niektórzy nabierają się nawet na "policjanta" i "prokuratora z Mokotowa" mówiących ze wschodnim akcentem.
1 jokan 0

bezaczek7

#7131419 Napisano: 16.10.2023 13:20:33
jokan napisał(a):

miałam telefon od niby pracownika banku (akcent ruski) z potwierdzeniem wzięcia kredytu....ale sobie porozmawiałam i wyprowadziłam panią z równowagi i się rozłączyła emotka - także uważajcie na telefony od "pracowników banków" emotka emotka

U mnie był nasz rodak. Także nie sugerować się akcentem. Miałam już 3 takie telefony.
Proponuję sposób bezaczkowy: tak, potwierdzam, brałam kredyt. Z drugiej strony następuje konsternacja, ale próbuje jeszcze wybrnąć: w takim razie 250 tys zostanie przelane na konto do siedemnastej. Powiedziałam: świetnie, dziękuję! Tylko nie dopytałam na który nr konta mi to chcą przelać, oddzwonić się nie dało, a na kasę czekam od ponad miesiąca emotka emotka

sks900

#7131430 Napisano: 16.10.2023 13:49:13
bezaczek7 napisał(a):

jokan napisał(a):

miałam telefon od niby pracownika banku (akcent ruski) z potwierdzeniem wzięcia kredytu....ale sobie porozmawiałam i wyprowadziłam panią z równowagi i się rozłączyła emotka - także uważajcie na telefony od "pracowników banków" emotka emotka

U mnie był nasz rodak. Także nie sugerować się akcentem. Miałam już 3 takie telefony.
Proponuję sposób bezaczkowy: tak, potwierdzam, brałam kredyt. Z drugiej strony następuje konsternacja, ale próbuje jeszcze wybrnąć: w takim razie 250 tys zostanie przelane na konto do siedemnastej. Powiedziałam: świetnie, dziękuję! Tylko nie dopytałam na który nr konta mi to chcą przelać, oddzwonić się nie dało, a na kasę czekam od ponad miesiąca emotka emotka

Można udać, że wierzymy w bajkę złodzieja, on poda nr konta i takie konto zgłaszamy do banku. Są przypadki, że tzw. odbieraków policja łapie jak wypłacają kasę z bankomatu, konto na  słupa.
2 cb656, jokan 0

atyde25

#7131473 Napisano: 16.10.2023 16:27:59
Te oszustwa są straszne my to jakoś ogarniemy ale osoby 70+ mają przechlapane bo są niektórzy bardzo ufni.
Akurat nie wiem jak w innych sieciach ale w t-mobile od razu przy połączeniu pojawia się przy numerze potencjalne oszustwo i od razu to blokuję.Ile ja mam numerów w blokadzie to nie zliczę:(
0 0

atyde25

#7131474 Napisano: 16.10.2023 16:29:29
I plus ,że jestem bida bo jak czytałam,że gościowi wypłacili 16 razy po tysiaku to się cieszę,że tyle to ja raz miałam tylko jak złota rybka od mnie przypłynęła emotka  Rybko przypłyń ponownie ale bez oszustów:)
1 ReneK 0

cb656

#7131479 Napisano: 16.10.2023 16:44:10
sks900 napisał(a):

(...) Niektórzy nabierają się nawet na "policjanta" i "prokuratora z Mokotowa" mówiących ze wschodnim akcentem.

Z jednej strony patrząc - co taki żuczek winny, że go nabierają? Lać oszustów ile wejdzie i patrzeć, czy równo puchnie i tyle w temacie! emotka
Ale z drugiej strony... gdy czytam, na jakie GŁUPOTY ludzie się dają nabrać, to wierzcie, mi, jest mi dużo mniej żal oszukanych, bo jakaś kara za bezmyślność i bezrefleksyjną naiwność powinna być. Sorry, taki lajf. Nie zmienię zdania. emotka

tereniagno

#7131539 Napisano: 16.10.2023 21:03:44
brucee napisał(a):

mima napisał(a):

Jak poprosiłam pieczątkę w IM w konkursie Bonduelle to byli mega zdziwieni łącznie z kierowniczką i jej nie dostałam. Tylko podpis kasjerki, co nic mi nie daje. Ludzie w kolejce też patrzyli na mnie jak na dziwadło.

Na nas, konkursowiczów, w ogóle patrzą, jak na ludzi z innej planety. A organizatorzy tego nie rozumieją. Ja kiedyś poprosiłam o paragon w kiosku, a facet na mnie z ryjem, że czemu on ma paragon drukować, że on tylko córkę chwilowo tu zastępuje i nie umie kasy obsługiwać, że kolejkę wstrzymuję (stojący za mną oczywiście poparli to entuzjastycznie i mało mnie nie pobili), że "nie widzieli, paragonu jej się zachciało, jakby bez paragonu kupować nie umiała!". Przyznam, sama czułam się wtedy, jak Marsjanka. emotka

No, to teraz napiszę, że wkurzyłam się na maksa. Kupiłam w Dino groszek Bonduelle na konkurs.
Opis : GROSZ.KONSERW 400G 1x3.99.
Uważam, że to powinno wystarczyć.Wysłałam na konkurs i wygrałam 100zł.
Nie ma opisu firmy.Ciekawe jak ustosunkują się, czy dostanę ten przelew?
Oni są nienormalni, z każdym paragonem biegać do sklepu po pieczątkę, nawet jak nie wygram.
Każdy sklep ma co inne wprowadzone w systemie,a ja nie jestem duchem Świętym,
żebym wiedziała jaki będzie opis na paragonie!!!
Rozumiem, że mogą żądać skan paragonu potwierdzony po wygraniu, a nie przed, paranoja jakaś.emotka
Tak przepadło mi Haribo.Zaznaczam, że gro sklepów ma takie opisy. Uważajcie w Kauflandzie i Lidlu jest też opis:
Groszek konserw., Kukurydza Kons.Córka też wygrała 100zł z takim opisem.
Jeżeli jest więcej takich osób, to proszę piszcie do Organizatora, niech coś z tym zrobią,
bo takie opisy są prawie we wszystkich sklepach. Im więcej osób będzie pisało, to muszą coś zmienić.
Jeżeli weryfikacja będzie negatywna, to będę robiła reklamacjęemotka
2 brucee, Catcat 0

pawelski

#7131552 Napisano: 16.10.2023 22:01:22
Jest napisane wyraźnie napisz krótki tekst do 300 znaków ze spacjami a Boguś znów się wciska ze swoim śpiewaniem: Facebook
0 0

pusheen

#7131556 Napisano: 16.10.2023 22:10:26
pawelski napisał(a):

Jest napisane wyraźnie napisz krótki tekst do 300 znaków ze spacjami a Boguś znów się wciska ze swoim śpiewaniem: Facebook

Kilka osób wstawiło też jakieś wyklejanki. Jak już się czepiać zgłoszeń niezgodnych z regulaminem to może warto wszystkich, a nie zawsze tylko jednego gościa. emotka
1 cb656 0